Taip turėtumėte virti šaldytas krevetes
Virkite šaldytas krevetes

Ar norite išmokti virti šaldytas krevetes?

Išmokysiu jus du būdus, kuriais galite pasinaudoti padaryti juos tobulus per kelias minutes. Iki druskos, sultinga ir skanu. Daug geriau nei jau išvirtų krevečių dėžės, kurias galite nusipirkti bet kuriame prekybos centre.

Koks yra geriausias būdas virti šaldytas krevetes?

 1. pirmiausia juos atitirpinkite: Mėgstamiausias būdas – prieš tai juos atšildyti šaldytuve. Man labiau patinka atsikratyti ant šių giliai užšaldytų produktų susidarančio ledo.
 2. virkite juos šaldytus: Antroji alternatyva – virti juos tiesiogiai, neatšildyti.

Štai du žingsnis po žingsnio receptai:

Šaldytos virtos krevetės
Namuose virtos šaldytos krevetės

Ingridientai

 • 1 kilogramas šaldytų krevečių
 • 5 litrai vandens
 • 175 gramai druskos
 • ledas

Rekomenduojamas paruošimas (atšildymas)

Tai rekomenduojamas metodas, nes jis leidžia geriau kontroliuoti krevečių kepimą lengviau palikti reikaląnei žalias, nei praeitis.

 1. Išimkite juos iš dėžutės. Sudėkite juos į kiaurasamtį ir atšildykite šaldytuve. jie bus tobuli 24 valandos. Jei norite pagreitinti procesą, sudėkite juos į maišelį ir panardinkite į šiltą vandenį 15 ar 20 minučių. Sušalusį vandenį nupilkite.
 2. Į dubenį supilkite 2 litrus vandens su 70 gramų druskos, maišykite, kol ištirps. Tada įpilkite ledo (daug). Įsitikinkite, kad vanduo yra labai šaltas. Rezervavimas.
 3. Į didelį puodą įpilkite 3 litrus vandens ir 105 gramus druskos. Kaitrą įjunkite maksimaliai, kol užvirs.
 4. pasitikrinti trečdalis krevečių (300 gramų, apie 10 vnt.).
 5. Kepkite juos nuo 2 iki 3 minučių (2 minutės mažiems, 2 su puse minutės vidutiniams, 3 minutės dideliems).
 6. Išimkite juos į ledinio vandens dubenį. Leiskite jiems atvėsti 3 minutes. Šiuo žingsniu galėsite sumažinti kepimą ir pasiekti tobulą druskos tašką.
 7. Kartokite 4, 5 ir 6 veiksmus, kol baigsite virti visas krevetes.

Antrasis gaminimo būdas (be atitirpinimo)

Alternatyva aukščiau nurodytam metodui yra kepkite krevetes tiesiogiai, neatšildydami.

 1. Atskirkite šaldytas krevetes atsargiai, kad nesulaužtumėte. Jei negalite, galite kelioms sekundėms panardinti į šiltą vandenį, bet geriau nuimti rankomis.
 2. Į dubenį supilkite 2 litrus vandens ir 70 gramų druskos. Maišykite, kol druska ištirps. Įdėkite daug ledo ir rezervuokite.
 3. Į didelį puodą įpilkite 3 litrus vandens ir 105 gramus druskos. Įkaitinkite ugnį iki maksimumo, kol ji stipriai užvirs.
 4. Į puodą suberkite 300 gramų šaldytų krevečių.
 5. Laikykite ugnį aukštai. Vanduo iš pradžių praras virimą, bet netrukus atsigaus ir krevetės iškils į paviršių. bus paruošta maždaug per 4 ar 5 minutes (priklauso nuo krevetės dydžio).
 6. Išimkite plūduriuojančias krevetes į dubenį su lediniu vandeniu, kad sustabdytumėte gaminimą. Leiskite jiems atvėsti 3 minutes.
 7. Kartokite 4, 5 ir 6 veiksmus, kol baigsite virti visas šaldytas krevetes.

Svarbios pastabos

Kur virti šaldytas krevetes kelios partijos (7 veiksmas) nėra yda. Yra taip, kaip turi būti. Jei sudėsite visus (arba daug) iš karto, gedimas bus garantuotas, nes sumažės virimo vandens temperatūra.

Be to, svarbu gerbti laikus. Jūsų svainis lieps palikti juos 10 minučių, kad jis tai matė feisbuke. Pamiršk tai. Vykdykite receptą žingsnis po žingsnio.

Ir palydėti juos su naminiu majonezu, jei tas padažas tau tinka.