Geriausias 2022 m. peilių galandimo akmuo: kurį pirkti?

turėti geriausias galandimo akmuo Namuose tai daro skirtumą tarp peilių, kurie ilgą laiką yra aštrūs, nuo tų, kurie, naudojant netinkamą galandimo sistemą, praranda savo ašmenų savybes, todėl jie tampa nuobodūs ir baigiasi peiliais, kurie negalės net pjauti. pomidoras..

Geriausi galandimo akmenys


Koks yra geriausias galandimo akmuo?

The virtuviniai peiliai jiems reikalingas sklandus, kontroliuojamas galandimas, o ašmenų geometrija yra gerbiama, ką galite pasiekti naudodami atitinkamų savybių turintį galandimo akmenį, tai reiškia, kad turėsite ieškoti skirtingų akmens rūšys kurie egzistuoja, nes yra Stambiagrūdissmulkūs, vandens ar alyvos akmenys.

Išnagrinėkite šį palyginimo vadovą ir pirkimo patarimus, kad į namus ar savo profesionalią virtuvę atsineštumėte efektyvų, patvarų ir malonų peilių galandimo akmenį, skirtą peiliams, žirklėms ar bet kuriam pjovimo įrankiui.

Toliau pristatome geriausi galandimo akmenys:

1. Razorri galandimo akmuo

Galandimo akmuo Razorri Solid, akmuo iš...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Su dviem dvipusiais akmenimis su 400, 1000, 3000 ir 8000 grūdų, lygiu akmeniu ir neslidžiu guminiu pagrindu, tai aukščiausios klasės rinkinys, puikiai tinkantis pagaląsti virtuvės peilius, sodo įrankius ir net buitinius peilius. skustis.

Atkreipkite dėmesį, kad jie netinka dantytiems ir keraminiams peiliams. Be kitų dalykų, jums tereikia padėti sau kampiniu kreiptuvu, kad pritvirtintumėte akmenį ir pradėtumėte dirbti su peiliais, kad gautumėte tikrai patvarų kraštą.


2. Tacklife galandimo akmuo

Pigesnis, bet tinkamas turėti namuose akmuo, nes jo dvigubas paviršius yra 1000/6000, su šiurkščiais ir smulkiais grūdeliais, todėl ašmenys yra paruošti bet kokiam pjovimui.

Tai dvigubas akmuo, turintis a neslystantis pagrindas Pagaminta iš bambuko ir kampo kreiptuvo, kuris palengvina galandimo procesą. Tereikia jį pamirkyti vandenyje, pirmiausia naudoti 1000 grūdėtumo pusę ir baigti 6000, kad būtų poliruota apdaila.


3. DDF galandimo akmuo

DDF iohEF galandimo akmuo, grūdėtumas 1000/6000...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Paprastas dvipusis akmuo, geros kokybės ir pigesnis nei kiti, turintys tokius pat privalumus rinkoje. Su ja jūs turėsite pusę su a akmens grūdai 1000, kuris efektyviai pagaląsta labiausiai įlenktus ir pažeistus peilius, taip pat turi dar 6000 grūdelių pusę, kad būtų galima galutinai apdoroti ir nupoliruoti ašmenų kraštus.

Tai paprastas akmuo, kuris neužims vietos jūsų virtuvėje. Nepamirškite, kad, kaip ir kitus pasirinktus, prieš naudojimą jį reikia pamirkyti.


4. BearMoo galandimo akmuo

BearMoo galandimo akmuo, 2 viename vandens galąstuvas,...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Iš visų sąraše pateiktų variantų šis yra geriausias kainos ir kokybės santykis, nes tai storas, tvirtas ir didelis galandimo akmuo, kurį galite naudoti profesionaliose virtuvėse ar namuose, suteikiant reikiamą stabilumą šlifavimui neprarandant kraštą ir išlaikant jį aštrų.daug ilgiau.

Kaip ir kiti sąraše esantys modeliai, šis akmuo netinka keramikiniams ir dantytiesiems peiliams galąsti.


5. KUNQUN galandimo akmuo

KUNQUN galandimo akmuo 400/1000 grūdų, 2-IN-1...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Geriausias variantas, jei namuose turite japoniškų peilių, nes tai akmuo, kuris užtikrins, kad su šiuo dvipusiu akmeniu jie nepraras savo briaunos.

Su juo galite susigrąžinti peilius su prarastais ašmenimis dėl 400 grūdėtumo pusės ir smulkesnės 1000 grūdėtumo pusės, kad apdaila būtų smulkesnė ir labiau poliruota.

Jis turi neslystantį pagrindą ir peilio laikiklį, kuris leidžia akmenį laikyti stabilioje padėtyje, kad išvengtumėte nelaimingų atsitikimų virtuvėje.


6. S&R galandimo akmuo

S&R peilių galandimo akmuo 400/1000 colių...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Profesionaliems peiliams skirtas akmuo, kuriuo nereikės apsiriboti, nes jis taip pat leidžia pagaląsti žirkles ir net kaltus.

Jis turi dvi puses arba veidus, vienas su a smulkiagrūdis 1000 ir gilus 400 grūdų, tai suteikia jums puikius įrankius, kad peiliai būtų kaip nauji.

Norint jį naudoti, patartina sudrėkinti akmenį dideliu kiekiu vandens ir visada turėti peilį tinkamu galandimo kampu.


7. MANNESMANN galandimo akmuo

MANNESMANN - Mannesmann galandimo akmuo 20 x 5 x...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Jei ieškote paprasto ir pigesnio, šis galandimo akmuo iš MANNESMANNAS pagamintas iš žvyro konglomerato, suteikia jums a dvipusiskur tamsiausia ir stambiagrūdė dalis puikiai tiks prie labai susidėvėjusių kraštų, o kita jos pusė suteikia dailią, lygią apdailą ir palieka be defektų.

Atminkite, kad su šiuo akmeniu jūs neturėsite atramos, kaip ankstesniuose modeliuose, o tai gali turėti įtakos jo naudojimo patogumui.


Galandimo akmenų tipai: ką galime rasti?

galandimo akmuo

Prieš renkantis bet kokį galandimo akmenį, būtina žinoti visą jį tipaiPradedant nuo to, kad ne visi jie naudojami vienodai, taip pat nėra nurodyti tų pačių tipų peiliams, todėl reikia ne tik sekti nuomonę internete.

Iš esmės yra trijų tipų galandimo akmenys:

  • alyvos galandimo akmenys
  • vandens galandimo akmenys
  • deimantiniai akmenys

Pažiūrėkime, kuo jie skiriasi ir kuris iš jų yra tinkamiausias jūsų peiliams:

  • Alyvos galandimo akmenys:

Tai gana populiarūs, nes tai tradicinis būdas pasiekti gerą įvairių tipų peilių kraštą. Jie gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, kur aliuminio oksidastaip pat žinomas kaip baltas korundas arba silicio karbidas.

Jo pavadinimas kilo dėl to, kad jie naudoja alyvą, kad slystų ašmenimis per akmenį ir būtų pasiekti geresni rezultatai ant krašto. Taip pat jie gali būti natūralūs, pavyzdžiui, akmenys iš Arkanzasaskurių pranašumas yra tas, kad juos taip pat galima naudoti su vandeniu, kad jie veiktų kaip lubrikantas ir neleistų akmens poroms užsikimšti ar užsikimšti.

Kita vertus, dirbtiniai akmenys yra gaminami iš skirtingų medžiagų, čia įprasta rasti aliuminio oksidą, apie kurį kalbėjome, ir jie paprastai turi smulkius, vidutinius ir stambius grūdelius, skirtus visų tipų apdailai.

Nors vandens akmenys yra gana naujiena Vakarų pasaulyje, jie naudojami taip pat, kaip ir aliejiniai akmenys, tik šiuo atveju vanduo veikia kaip tepalas, todėl ašmenys sklandžiai slysta.

Didžiausias šio tipo akmenų privalumas yra tas, kad padedant vandeniui, lapų medžiagos likučiai lengvai išeina ir nelieka įsiterpę į akmenų poras.

Turėkite omenyje, kad šio tipo akmuo nusidėvi greičiau nei alyviniai ar deimantiniai akmenys, be to, dėl naudojimo jie linkę prarasti plokščią formą, todėl galandant peilis turi būti idealiu kampu.

Europoje vieni paklausiausių galandimo akmenų yra Ardėnai, iš Belgijos, pasižymintys pilkai gelsva spalva, nors dažniausiai yra gerokai brangesni, yra net iki 250 eurų kainuojančių gabalų, ten taip pat yra vokiški akmenys, kurie eina koja kojon su jų peilių kokybe.

Lygiai taip pat už Vakarų pasaulio ribų galima rasti geriausių galandimo akmenų, tai yra japoniški akmenys.

  • Deimantiniai galandimo akmenys:

Šio tipo galandimo akmenys pasižymi tuo, kad turi nedidelius deimantus, pritvirtintus prie jo paviršiaus, yra daug kietesni už vandens ir alyvos akmenis, taip pat turi gerą atsparumas dilimui.

Tačiau atminkite, kad ne visi deimantiniai akmenys yra vienodi, nes yra dviejų tipų: tie, kurių paviršius yra ištisinis, ir tie, kurių paviršiuje yra skylių, kurie yra labiausiai paplitę ir naudojami, nes jie paprastai tarnauja daug ilgiau.

Į ką atkreipti dėmesį perkant galandimo akmenį

peilių galandimo akmenys

Prieš parsinešdami namo bet kokio tipo galandimo akmenį, patogu pasidomėti pagrindinėmis šių detalių savybėmis, todėl būsite tikri, kad nusipirksite tinkamą savo peiliams ir norimą rezultatą.

Visada pravartu pasirinkti tokį akmenį, kuris gali dirbti ne tik galandimo peiliaipatogu ir tai, kad galima tai daryti su žirklėmis, gali pagaląsti skustuvą ar net medžiokliniai peiliaitai padės sutaupyti, nes nereikės kiekvienam iš šių pjovimo įrankių skirtingo akmens.

  • Galandimo akmenų dydis:

Šių akmenų dydis nustatomas priklausomai nuo…