7 geriausi presoterapijos aparatai namams

Norint turėti gerą gyvenimo kokybę, idealu yra turėti a geros sveikatos ir kad galėtumėte ramiai atlikti savo kasdienę veiklą. Be jokios abejonės, reguliari mankšta ir tinkama mityba yra pagrindiniai sėkmės raktai. Tačiau kūno priežiūra taip pat yra svarbi, ir šia prasme a presoterapijos aparatas tai gali būti geriausias jūsų sąjungininkas, nes padės pašalinti iš organizmo skysčius ir pagerinti kraujotaką. Vienas geriausių, kurį galite rasti rinkoje, yra RENPHO RF-ALM070, nes jis jums pasiūlys profesionalią presoterapijos procedūrą jūsų namams.

Kai kalbame apie tai, rinkoje rasite daug įvairių variantų presoterapijos aparatai įvairioms kūno vietoms. Būtent todėl šiandien atrinkome tuos, kurie geriausiai atitiks Jūsų poreikius, kad galėtumėte tinkamai savimi pasirūpinti.

Koks yra geriausias presoterapijos aparatas namams?

Išsirinkti presoterapijos aparatą nėra lengva užduotis, nes rinkoje galima rasti daug įvairių variantų su plačiomis kainomis. Dėl šios priežasties mes turime atrinko 7 geriausius, tai suteiks jums profesionalų pasirodymą, taigi jūs gausite terapiją namuose, tarsi būtumėte bet kokio tipo estetikos centre.

Tai yra geriausi presoterapijos aparatai namams po mūsų analizės:

1. Pressoterapijos aparatas pėdoms ir kojoms RENPHO RF-ALM070

presoterapijos mašina pėdoms ir kojoms-renpho-rf-alm070.jpg
Presoterapijos aparatas pėdoms ir kojoms RENPHO RF-ALM070

Tai masažuoklis, kuris yra padalintas į masažą pėdų, blauzdų ir šlaunų suspaudimas, jų oro pagalvių išsipūtimas ir išleidimas. Tai leidžia labai pagerinti kraujotaką, taip pat venų varikozę. Tai sistema, turinti iš viso 6 skirtingus režimus ir 4 skirtingo intensyvumo masažas visiškai prisitaiko prie to, ko jums reikia jūsų kūnui.

The batai pilnai reguliuojami, kuri leis jas lengvai priderinti prie bet kokio dydžio kojų. Juos galima lengvai reguliuoti lipnia juostele ir atskirti nuo pagalvėlių, kad būtų galima naudoti atskirai, masažuoti tik tam tikrą vietą. Jame yra laikmatis automatinis išsijungimas po 20 minučių, kad būtų išvengta masažuoklio perkaitimo. Kita vertus, jo dizainas yra gana kompaktiškas, todėl jį galėsite pasiimti bet kur be jokių nepatogumų.

Šio modelio nuomonės yra gana teigiamos ir teigia, kad „Tai itin paprastas naudoti prietaisas, turintis tris kombinuotus masažo režimus arba po tris kiekvienai iš zonų, kas leidžia atlikti masažą, pritaikytą jūsų poreikiams.„. Be to, jie teigia, kad „Tai idealus produktas, jei ilgą laiką dirbate prie kompiuterio, kad sumažintumėte kojų tinimą„. Nepaisant to, kad jie nėra skirti rankoms, turintys įklotus, kuriuos galima naudoti atskirai, galėsite naudoti atskirą pagalvėlę rankoms, jei to prireiks.

žiūrėti kainą

2. Pėdų ir kojų presoterapijos aparatas Ateik Engel 4

presoterapija-mašina-pėdelės ir kojos-venen-engel-4.jpg
Pėdų ir kojų presoterapijos aparatas Venen Engel 4

Tai idealus modelis, jei norite turėti įrenginį, leidžiantį turėti a geresnė kraujotaka kojose. Jame iš viso yra 4 viena ant kitos esančios oro pagalvėlės, kurios leidžia atlikti vienodą bangų masažą, taip išvengiant tuščių tarpų tarp pagalvėlių. Tokiu būdu, masažas bus visiškai optimalus ir galėsite išgydyti visas turimas kraujotakos problemas.

Turėk labai tyli operacinė sistema, sukurianti tik 60 dB triukšmą, kuri leis jums kalbėti, skaityti ar tiesiog atsipalaiduoti, jums tai visiškai nepaveiks. Yra masažo sistema pilnas nuo pėdų iki šlaunų, bet neturi galimybės atlikti pilvo ar rankų masažo. Pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, puikiai priglunda ir nėra laisva.

Šis modelis turi daug teigiamų atsiliepimų, kurie užtikrina, kad „Tai puikus daiktas, juo taip paprasta naudotis, nes tarsi užsimauti didžiules kojines.„. Kita vertus, jie tikina, kad „pilnai atlieka savo funkciją ir gali būti naudojamas kasdien be jokių nepatogumų, kadangi tai puikios kokybės gaminys„. Tai profesionalaus lygio aparatas, kuris atliks labai gerą kojų masažą.

žiūrėti kainą

3. Presoterapinis aparatas rankoms, pilvui, sėdmenims ir kojoms gyvenimas 10

presoterapijos aparatas-rankoms-pilvui-sėdmenims ir kojoms-vida-10.jpg
Presoterapijos aparatas rankoms, pilvui, sėdmenims ir kojoms Vida 10

Jei ieškai didelio našumo presoterapijos aparatas, neabejotina, kad tai bus puikus sprendimas. Idealiai tinka, kai turi kraujotakos problemų, celiulito, nuovargio ar sunkumo galūnėse. Tai gali naudoti tiek namuose, tiek grožio salonuosenes jis turi didelę galią, todėl galite pasiekti puikų našumą.

Suskaičiuok su vienu iš viso 4 programos ir trys skirtingi intensyvumo lygiaiBe to, su kojos adapteriu galite jį padidinti. Jis apima iš viso 20 oro pagalvių, kurios leis jums pasiekti daug efektyvesnę terapiją. Visas funkcijas galima lengvai valdyti iš valdymo pulto, o su dvigubu išvesties adapteriu galite vienu metu dirbti su 2 kūno sritimis.

Jį įsigiję žmonės turi labai gerą nuomonę apie tai, todėl užtikrina, kad „Tai puiki presoterapijos įranga namuose, kokybiška ir puikiai atpalaiduoja pavargusias kojas kartu su pilvu.„. Be to, jie teigia, kad „veikia gerai ir padeda pagerinti kraujotaką bei malšinti kojų skausmą„. Tai gero kainos ir kokybės santykio modelis, leidžiantis dirbti visą koją, nors netinka per storoms kojoms.

žiūrėti kainą

4. Presoterapijos aparatas kojoms ir pilvui „Venen Engel 8 Premium“.

pressotherapy-machine-for-legs-venen-engel-8-premium.jpg
Presoterapinis aparatas kojoms ir pilvui Venen Engel 8 Premium

Tai, be jokios abejonės, yra geriausias presoterapijos aparatas kurį galite rasti rinkoje ir kuris jums pasiūlys visiškai profesionalų gydymą. Tai kelnės, kurias galima lengvai užsimauti ir dėl jų valdymo Galite valdyti nuotoliniu būdu arba, jei norite, tiesiai iš įrenginio skydelio. Jame yra 6 skirtingos skirtingo intensyvumo programos ir galite pasirinkti norimą trukmę.

Jį sudaro a iš viso 8 oro pagalvėlės, kurios leidžia atlikti vienodą bangų masažą be tuščių tarpų tarp kiekvienos oro pagalvės. Tai gana žemo triukšmo lygio įrenginys, kuris neturės įtakos aplinkai, kurioje…