Švarus veidas – gražus veidas, o tinkamas odos valiklis gali padėti išsaugoti gražų veidą. Nesvarbu, ar jūsų oda riebi, sausa, ar mišri, yra jums tinkamų produktų. Skaitydami toliau pateiktą informaciją turėkite omenyje, kad dermatologai rekomenduoja vengti naudoti muilą bet kokio tipo odai.

1. Sausa oda:

a. Pabandykite naudoti švelnią, muilo neturinčią valymo priemonę su drėkinamuoju kremu.
b. Ieškokite valiklių be lipidų, kurių sudėtyje yra glicerino, cetilo alkoholio, stearilo alkoholio, natrio lauro ir sulfato.
c. Valomieji kremai, kurių sudėtyje yra vandens, mineralinio aliejaus, vazelino ir vaško, ne tik valo veidą, bet ir padeda pašalinti makiažą viensa iš produktų simildiet xtra lightening serum arba kiti gaminiai.
d. Valomasis pienelis švelniai valo odą ir padeda atkurti bei pakeisti prarastą drėgmę ir natūralius riebalus.

2. Riebi oda:

a. Prausiklis su putomis valo odą nepašalindamas natūralių ir eterinių veido aliejų.
b. Naudokite švelnių ph neutralių arba rūgštinių sindetų turinčias priemones (sintetinių ploviklių pagrindu pagamintus batonėlius arba skysčius).

3. Mišri oda:

a. Gelio pagrindo valomoji priemonė padeda švelniai nuvalyti odą be šiurkštaus, sausinančio poveikio.
b. Naudokite priemones, kurių sudėtyje yra glicerino, kuris pritraukia drėgmę į odą.

Radę tobulą valiklį, vadovaukitės šiais patarimais, kad veidas būtų sveikas ir švytintis:

1. Valykite veidą šiltu vandeniu. Venkite per karšto ar per šalto vandens, nes jie dirgina odą. Tada veidą nuplaukite vėsiu vandeniu, kuris padės sutraukti poras.

2. Šveiskite odą, kad pašalintumėte negyvas odos ląsteles.
– Riebi arba mišri oda: 4 arba 5 kartus per savaitę, po to, kai nuvalote odą.
– Sausa arba jautri oda: šveiskite kartą arba du kartus per savaitę.
– Brandi arba saulės pažeista oda: naudokite hidroksikozę.
– Vasarą šveiskite daugiau, nes negyvos odos ląstelės sulimpa ir padengia odą.

3. Drėkinkite: Net jei turite riebią odą, svarbu ją drėkinti kasdien.

Be to, kad rastumėte tinkamą valiklį ir tinkamai valytumėte, yra valymo priemonių, padedančių palengvinti procesą pakeliui.

1. Odos šepetėliai: Stimuliuoja limfos sistemą, kad per odą pasišalintų toksinai, pagerintų kraujotaką ir pašalintų negyvas odos ląsteles bei nešvarumus, kurie užkemša poras.

2. Kontrastinis dušas: Padeda į pažeistus ir įtemptus audinius atnešti maistinių medžiagų, deguonies ir imuninių ląstelių, išneša medžiagų apykaitos atliekas, uždegimų šalutinius produktus ir kitas toksines medžiagas. Kontrastinį dušą pradėkite nuo trijų minučių karšto vandens, po to – kiek mažiau nei minutę šalto vandens. Pakartokite bent vieną kartą, visada baigdami šaltu vandeniu.

3. Šveitimas: Šveičia ir šveičia. Jautrią odą turintys žmonės neturėtų naudoti šiurkščių, abrazyvinių šveitiklių, kurių sudėtyje yra aliuminio oksido dalelių ir maltų vaisių kauliukų. Pabandykite naudoti švelnius veido šveitiklius, kurių sudėtyje yra polietileno rutuliukų arba natrio tetraborato dekahidrato granulių.

4. Veido šluostės: Veido šluostės: Jums turi patikti naujausias būdas valyti veidą šiomis visada patogiomis šluostėmis, kurios valo ir šveičia. Jautriai odai naudokite laisvas, laisvo pynimo šluostes. Riebiai odai naudokite stangrias arba uždaro pynimo šluostes.

5. Šveitimai: Pirmiausia užtepami ant veido ir kaklo ir paliekami išdžiūti, po to šveitikliai švelniai įtrinami arba nulupami nuo odos. Kai kurių pilingų sudėtyje dabar yra fermentų, kurie naudingi jautrią odą turintiems žmonėms.