Tai pastebėjau daugumoje santykių, kai seksas tampa monotoniškas ir viskas tampa nuspėjama. Čia didysis O tampa „o”. Jei susiduriate su ta pačia problema, vadinasi, esate kaip tik tinkamoje vietoje.

Šiame įraše pateiksiu penkis svarbiausius sekso prekių privalumus, kurie yra ne tik orientuoti į malonumą, bet ir padeda sveikatai. Dauguma porų jaučiasi nepatogiai naudodamos sekso žaisliukus tarp poros lytinių santykių. Patikėkite, tai nėra išmintingas žingsnis. Sekso žaisliukų naudojimas gali puoselėti pačią sekso prigimtį, t. y. susijaudinimą.

Atlikus daugybę tyrimų įrodyta, kad sekso žaisliukų naudojimas susijęs ne tik su įsiskverbimu. Tai susiję su orgazmo ir susijaudinimo stimuliavimu. Tai taip pat gali būti puikus kitų poros problemų sprendimas.

 

Pažinimas

Geriausias būdas pasiekti savęs pažinimo dalį – naudoti sekso žaislus ir atrasti kai kuriuos nepaliestus savo kūno tenus. Priešingai populiariems įsitikinimams, sutinku, kad sekso žaislas negali pakeisti originalaus partnerio, tačiau jis gali būti labai išradinga priemonė, padedanti atrasti paslėptus faktus apie jausmingą jūsų kūno elgesį.

Geresnis seksas

Sekso žaisliuko naudojimas neabejotinai padidins jūsų abiejų seksualinį potencialą. Nesvarbu, ar esate užsidegę sadomazochistiniais veiksmais, ar garuojančiais vaidmenų žaidimais, sekso žaisliukų įtraukimas į miegamąjį padės įgyvendinti pikantiškiausias jūsų ir jūsų partnerio seksualines fantazijas.

Greitesnis orgazmas

Yra daug porų, kurioms sunku pasiekti orgazmą. Šie žaisliukai gali lengvai juos stimuliuoti, kad pasiektų greitą ir intensyvų orgazmą. Dabar su sekso žaisliukais didysis O pasiekiamas ir labai jaudinančiu būdu.Vibratoriai gali palengvinti simptomus (pagerindami makšties sienelių tonusą ir elastingumą bei pagerindami seksualinį pojūtį), taip pat skatinti makšties lubrikaciją.

Sekso žaisliukai taip pat gali būti naudingi po ginekologinių operacijų ar net po gimdymo, nes palaiko makšties audinių elastingumą, neleidžia jiems pernelyg įsitempti, taip pat skatina kraujotaką į šią sritį ir taip pagreitina gijimą.

Vyrams

Žaislai gali būti naudingi ir vyrams. Juos naudojančius vyrus rečiau kamuoja erekcijos sutrikimai, sunkumai patirti orgazmą ir mažas lytinis potraukis. Be to, jie dažniau rūpinasi savo seksualine sveikata, todėl dažniau pastebi bet kokius nukrypimus ir kreipiasi į gydytoją.