Jordanija-Yocumas-„Twitter“

Jordan Yocum yra „Geresnio verslo“ biuro skaitmeninės rinkodaros specialistas ir buvęs „Page One Power“ darbuotojas. Remdamasis savo žiniomis ir patirtimi, Jordanija buvo atvestas į BBB kurti savo SEO programą iš esmės nuo pat pradžių. Be to, Jordanija taip pat prižiūrėjo didelę interneto svetainių perkėlimą ir BBB. PUSLAPIAI Žurnalas susėdo su Jordanija (praktiškai), kad aptartų savo patirtį, susijusią su šiais unikaliais iššūkiais, ir pasidalintų patarimais bei įžvalgomis su jumis!

Kaip apibūdintumėte savo vaidmenį ir pareigas Geresnio verslo biure?

Mano oficialus vardas yra skaitmeninės rinkodaros specialistas; skaitmeninės rinkodaros pasaulyje, kuris yra vienas iš labiausiai miglotų pavadinimų. Tai pasakius, aš padedu kurti ir įgyvendinti strategijas, kaip pritraukti naują verslą ir palaikyti ryšį su dabartinėmis akredituotomis įmonėmis, naudodamas bet kokias mano turimas skaitmeninės rinkodaros formas.

Ekrano kadras 2021-03-16 15.46.58 val

Kokius pagrindinius iššūkius ir kliūtis reikia įveikti pradedant visiškai naują SEO strategiją?

Įrankiai ir ištekliai. Jei sugalvosite svetainės našumo gerinimo strategiją, tačiau turėsite patys sukurti visą turinį arba neturėsite mažai įrankių, kad galėtumėte stebėti patobulinimus, tai bus labai sunku ir ilgas kelias, kol nepamatysite jokių patobulinimų.

Kokia yra pagrindinė metrika ir pagrindiniai KPI, kuriuos žmonės turėtų stebėti ir stebėti paleisdami naują SEO programą?

Tai daugiausia priklauso nuo to, kokio tipo svetainę turite. Užduokite sau keletą klausimų:

  • Kaip atrodo vertingas srautas?
  • Ką noriu, kad lankytojai darytų būdami svetainėje?

Atsakę į šiuos klausimus, galite pradėti ieškoti skirtingų metrikų, kurios padės paveikti jūsų strategiją. Pvz., Jei turite informacinę svetainę, greičiausiai daugiausia dėmesio skirsite laiko rodymui puslapyje kaip metrikai ir skelbimų paspaudimams. Jei siekiate konversijų, tikriausiai ieškosite naujo ir grąžinsite srautą į konkrečius puslapius bei nurodysite, kurie raktiniai žodžiai daro įtaką srautui į jūsų svetainę.

Kokias SEO priemones ir paslaugas rekomenduotumėte visiems, kurie pirmą kartą paleidžia savo SEO programą?

Jei galite sau tai leisti, samdykite tokią įmonę kaip „Page One Power“. Jei to nėra biudžete, rekomenduoju tokius įrankius kaip „Screaming Frog“, „Moz“, „SEMrush“ ir „Ahrefs“.

Ar galėtumėte apibūdinti šiuo metu vykdomą svetainės perkėlimą ir šiek tiek išsamiau paaiškinti, kokie yra jūsų tikslai dėl perėjimo?

Mes turėjome apytiksliai šešis skirtingus domenus ir tinklaraštį, išplatintą dviejose skirtingose ​​„WordPress“ platformose. Daugelis domenų buvo arba konkretus šaltinis, arba įrankis mūsų klientams (todėl jie buvo naudingi), tačiau naršyti tuose puslapiuose iš pagrindinės svetainės buvo sunku. Taigi pagrindinis tikslas yra perkelti svetaines ir turinį į „Hubspot“ TVS. Tai padės viską gauti vienoje vietoje, o tai labai padės analizės ir vartotojo patirties pačioje svetainėje. Pasirinkome „Hubspot“, nes jį jau naudojome nukreipimo puslapio reklamoms ir el. Pašto rinkodarai klientams.

Kokie elementai turėtų būti jūsų kontroliniame sąraše ruošiantis pradėti svetainių perkėlimą? Kokios yra pagrindinės sąlygos?

Tai priklauso nuo perkėlimo, kurį ketinate atlikti, tipo. Mūsų migracija yra gana paprasta; mes keičiame platformas, o tai reiškia, kad URL struktūra nesikeičia, išskyrus puslapius, buvusius padomeniuose, todėl svarbu įsitikinti, kad nustatėte visus tinkamus peradresavimus. Analizuokite srauto tendencijas savo svetainėje ir įsitikinkite, kad po perjungimo nekraujate srauto. Atkreipkite dėmesį į visus svarbius raktinius žodžius ir reitingus bei stebėkite juos po perkėlimo.

Kokios priemonės yra būtinos norint sėkmingai perkelti svetainę?

Bet koks įrankis, kuris padės analizuoti svetainės būklę, srautą ir raktinius žodžius. Geriausiai tinka minėti įrankiai.

Ekrano kadras 2021-03-16 15.46.23 val