„Linkable-Content-Twitter“Ar norite daugiau atgalinių nuorodų, nukreipiančių į visus savo puslapius? Žinoma, jūs darote.

Bet atlikite visus savo puslapius nusipelno daugiau atgalinių nuorodų? Ar visi jie verti saito? Ar jie visi turi būti susieti? Tikriausiai ne, bet tai gerai!

Kiekvienas jūsų svetainės puslapis turi (arba bent jau turėtų) turėti konkretų tikslą ar tikslą. Kai kuriuose puslapiuose jūsų auditorija ir klientai informuojami apie svarbias jūsų verslui svarbias temas. Kituose puslapiuose gali būti palyginamos įvairių jūsų produktų arba konkurentų specifikacijos. Taip, kai kurių puslapių pagrindinis tikslas turėtų būti pritraukti svarbias, vertingas nuorodas į jūsų svetainę.

Tačiau retai puslapis gali tarnauti visiems ar net keliems jūsų verslo tikslams, nes skirtingi tikslai yra susieti su skirtingais rinkodaros kanalo etapais, o auditorija kiekviename etape nori skirtingų dalykų.

Pavyzdžiui, jūsų kanalo viršuje (atradimas) esantis asmuo ieško informacijos, o apačioje esantis žmogus yra pasirengęs pirkti. Jūs neturėtumėte parduoti asmeniui, kuris tiesiog nori sužinoti daugiau, ir nenorėtumėte kliudyti galimam konversijui nereikalinga informacija. Bet jūs galite sukurti du atskirus puslapius, kurie efektyviai atitiktų kiekvieną iš šių tikslų.

Lygiai taip pat, kaip turite puslapių, kurie žmonių nekonvertuoja (bet vis tiek yra svarbūs), taip pat turėsite puslapių, kurie neuždirba daug nuorodų. Tiksliau, jūsų produkto ar kategorijos puslapiuose bus ribotos nuorodų galimybės.

Taigi, norint paremti šių puslapių matomumą paieškoje, jums reikia susieto turinio, galinčio kaupti išorinių nuorodų nuosavybę, kuri perduos tą nuosavybę per vidinius susiejimus.

Bet kaip sukurti šiuos susietus puslapius?

Šis įrašas išmokys jus sukurti turinį, kuris uždirba nuorodas, kad padidintumėte visą jūsų svetainę paieškos reitinge.

Kas daro turinį susietu?

Prieš reguliariai kurdami susietą turinį, turite suprasti, dėl ko puslapis yra vertas nuorodos.

Visų pirma, susieti puslapiai yra labai patrauklūs. Pagalvokite apie tai – puslapis turi būti aktualus asmeniui (ar jo auditorijai), kad jis galėtų susieti, taigi kuo daugiau žmonių yra susijęs su jūsų puslapiu, tuo daugiau turite nuorodų galimybių.

Kadangi platus patrauklumas yra pagrindinis susietų puslapių aspektas, labiausiai susietas turinys bus viršutinėje jūsų svetainės dalyje rinkodaros piltuvas, tarnaujantiems ieškantiems informacijos. Tačiau paprastai plačiausiai aptariamos plačios temos, todėl norint, kad jūsų puslapis būtų unikaliai susietas, jis turi būti geresnis nei kitų puslapių, apimančių tą pačią temą.

Keletas būdų, kaip pridėti nuorodą į savo puslapį, yra šie:

  • cituodami patikimus šaltinius iš savo vietos ir naudingos informacijos iš pirmaujančių pramonės atstovų.
  • dalytis originaliais duomenimis ar tyrimais, kurie naudingi jūsų pramonei ir auditorijai.
  • kurkite savo puslapį lengvai sekamu, lengvai virškinamu formatu su antraštėmis ir skiltimis, įtvirtinimo nuorodomis, kad galėtumėte lengvai judėti puslapyje, ženklelių sąrašais, kad būtų lengva nuskaityti, vaizdais suskaidyti ilgus teksto blokus ir kt.
  • daugialypės terpės turinys, apimantis vaizdo įrašus, vaizdus, ​​interaktyvius įrankius ir dizainą, ir dar daugiau kartu su tekstiniu turiniu, kad būtų patenkinti įvairūs vartotojų pageidavimai.

Įrašę šiuos atributus į savo puslapį, padidinsite nuorodų galimybę, kai puslapis bus paskelbtas ir paruoštas reklamuoti.

Yra keli būdai susieti savo puslapius, tačiau kuriant susietą turinį svarbiausia savęs paklausti:

„Kokiai auditorijai tai tarnauja ir kokia yra ta auditorija?“

Jei jūsų puslapyje kalbama apie pagrindinę problemą, skirtą didelei auditorijai, žmonės ketina ją susieti.

Kaip sukurti susieto turinio idėjas

Tvirtai suprasdami, kas verčia puslapį susieti, galite pradėti tirti ir kaupti susietas temas.

Auditorijos tyrimai

Pradėkite tyrimą su pagrindine auditorija – tai natūrali pradžios vieta, nes jau turėtumėte sukurti bendrą profilį šiems žmonėms. Norėdami rasti susietų temų, kurios juos domintų, pradėkite nuo savo produktų ar paslaugų ir pereikite prie platesnių, bet vis tiek aktualių temų. Pavyzdžiui, jei parduodate vaikiškas kėdutes automobiliams, natūralus temų progresas būtų:

Ekrano kadras 2021-03-31 11.41.32 val

Dabar radote temą, kuri yra patraukli, suteiktų vertingos informacijos skaitytojams ir būtų susijusi su jūsų produktais. Pakartokite šį procesą savo įvairiems produktams ir paslaugoms, todėl turėtumėte sudaryti gražų galimai susietų temų sąrašą. Tačiau prieš investuodami į šių temų turinio kūrimą, tyrinėkite panašius puslapius ir analizuokite jų atgalinių nuorodų kiekį ir kokybę – galite naudoti atgalinės nuorodos įrankį, pvz., Didingas analizuoti nuorodas.

Konkurentų tyrimai

Kitas galimas susieto turinio idėjų šaltinis yra jūsų konkurentai.

Norėdami sužinoti, kurie puslapiai uždirba konkurso nuorodas, jums vėl reikės atgalinės nuorodos įrankio. Naudodamiesi atgalinės nuorodos įrankiu, galite atskleisti susietas temas, kurias jūsų konkurentai aptaria norėdami gauti nuorodas. Jei neturite šių temų puslapių, tikriausiai verta juos sukurti, nes jie yra susieti. Vėlgi, prieš kurdami puslapius, įsigilinkite į konkurentų atgalines nuorodas – jei nuorodos, nukreipiančios į jūsų konkurento puslapį, yra nekokybiškos, tai nėra susieta tema ir greičiausiai jie naudoja manipuliacinę taktiką arba perka tas nuorodas.

Ekrano kadras 2021-03-31 11.43.58 val

Šias strategijas galite naudoti potencialių idėjų generavimui, tačiau būtinai ištirkite svetaines, kurios nukreipia į turinio, kurį planuojate kurti, tipus, kad patvirtintumėte, jog jie yra teisėtos svetainės su tikromis auditorijomis.

Paskirkite mažiau reklamuojamus puslapius

Galiausiai galite pasinaudoti esamais savo svetainės puslapiais, kad gautumėte nuorodų vertų idėjų.

Patikrinkite esamų puslapių atgalines nuorodas (dar kartą galite naudoti tokį įrankį kaip „Majestic“ arba Ahrefas) rasti deimantai neapdoroti rodantys nuorodų potencialą. Jei puslapyje yra keletas nuorodų, verta peržiūrėti tą puslapį ir nustatyti, kodėl jis nebuvo labiau apsaugotas. Gali būti, kad yra paprastas paaiškinimas, kodėl šis puslapis neuždirba tiek nuorodų, kiek turėtų. Kai kurios iš šių priežasčių yra šios:

Ekrano kadras 2021-03-31 11.45.54 val

Jei radote šiuos puslapius, paprastai tereikia keleto nedidelių patobulinimų ir koregavimų, kad padidintumėte susiejimą, ir staiga turite naują reklamuojamą turtą.

Pakartoti

Nesvarbu, ar jūs samdyti SEO kompaniją arba patys susikurkite puslapius, jums reikia susieto turinio, nes šie puslapiai uždirbs didžiąją dalį atgalinių nuorodų į jūsų svetainę, palaikydami visos svetainės paieškos matomumą. Norėdami pakartoti susietą turinį:

Ekrano kadras 2021-03-31 11.47.55 valNorėdami sukurti susieto turinio idėjų, turėtumėte ištirti:

Ekrano kadras 2021-03-31 11.48.14 val

Tikimės, kad šis vadovas suteikia jums viską, ko reikia norint pradėti kurti puslapių tipus, kurie tvariai uždirbs vertingas nuorodas į jūsų svetainę. Pasimatysim kitą kartą!