5 priežastys, kodėl vyrai staiga priauga svorio

Jūs žiūrite į save veidrodyje. Jūsų kažkada raumeningas kūnas dabar yra tėtis. Atrodai kaip dėdė. Turite sveiką savęs įvaizdį, todėl jūsų dėdė jūsų visiškai nejaudina. Tačiau kartais negalite susimąstyti: „Kas čia atsitiko? Kodėl man nuolat auga svoris pilve?“. Labiau įkvėptomis akimirkomis galite net susimąstyti: „Ar yra lengvų būdų numesti svorio?

Daugelis iš mūsų negali tiksliai suprasti, kas atsitiko, ypač kai valgome tiek pat, kiek sulaukę 20-ies. Nors galime jausti pagundą dėl to kaltinti lėtėjančią medžiagų apykaitą, tiesa ta, kad paprasčiausiai galime suvartoti daugiau, nei galime sudeginti. Duomenys tikrai rodo ta kryptimi. Remiantis 2010 m. apklausa, 25–40 metų vyrai suvalgo 35% daugiau kalorijų nei rekomenduojama 2200 Kcal per dieną. Po trejų metų kita apklausa parodė, kad kas antras 30 metų vyras Singapūre turi antsvorio!

Pirmas žingsnis siekiant pakeisti šį „staigų svorio padidėjimą“ yra suprasti, kodėl – kodėl mes priaugome svorio. Sužinoję, kodėl, galime suprasti, kokius mūsų gyvenimo būdo pakeitimus gali prireikti pakeisti – nuo ​​antsvorio ar antsvorio rizikos pereiti prie sveiko KMI turinčio Hunkle.

1 priežastis: vienas per daug gėrimų

Alkoholiniai gėrimai turi daug kalorijų, todėl gali padidėti svoris

Šiandien „Happy Hour“ yra kai kurių darbo kultūrų dalis. Po kelių mėnesių darbo galime pradėti lankyti „Happy Hour“. Daugelis iš mūsų nesuvokia, kiek kalorijų yra alkoholiniuose gėrimuose. Vienas gramas alkoholio suteikia 7 kalorijas, tik šiek tiek mažiau nei riebalai. 1 skardinė alaus yra 158 kcal. Pusė taurės pripildyta vyno yra apie 140 kcal.

Atsižvelgiant į tai, kad vyrams rekomenduojamas paros kalorijų kiekis yra 2 200 kcal, vos dvi skardinės arba dvi taurės vyno prie mūsų 3 kvadratinių patiekalų gali lengvai viršyti ribą 10%. Jei mes taip pat užkandžiaujame gerdami gėrimus prie baro, mūsų kadaise plokštūs pilvo raumenys greitai gali tapti obuolio pilvu su pilvo riebalais, užmaskuotais kaip žavios meilės rankenos.

„Hunkle Secret“ Nr. 1: turėkite „laimingosios valandos“ tvarkymo strategijas

Hunkles žino, kad vyrui reikia plano, ypač kai kalbama apie laimingąją valandą. Štai keletas strategijų, kurias galite naudoti kitą kartą, kai pasirodys „Happy Hour“:

 • Sumažinkite kartų, kai lankotės „Happy Hour“, skaičių
 • Laikykite gėrimą rankoje kuo ilgiau
 • Užsisakykite gėrimą su papildomu vandeniu ir ledu
 • Šiomis naktimis dėvėkite griežtesnes kelnes
 • Nebaikite gerti

Yra ir kitų
mažais žingsneliais Norėdami sudeginti daugiau arba suvartoti mažiau kalorijų, galite imtis:

 • Atlikite daugiau pratimų (pvz., pradėkite praleisti du kartus per savaitę po 10 minučių)
 • Kiekvieną dieną į pietus ir po jo vaikščiokite greičiau
 • Kitą dieną valgykite sveikiau
 • Tą savaitę visiškai atsisakykite saldžių gėrimų

Išbandykite juos. Naudokite tuos, kurie jums labiausiai tinka. Kai kurie iš mūsų mano, kad yra nusikalstama palikti gėrimus nebaigtus. Jei tai jūs, mes jus visiškai suprantame. Užsisakę paprašysite daugiau ledo ir vandens. Arba treniruokitės papildomai porą valandų per savaitę.

Priežastis # 2: Namai Sweet Home

Lizdas namuose, kartu darydami lengvus pratimus

Kai kurie iš mūsų, jaunavedžių, mėgstame lizdus. Nekantriai laukiame, kada grįšime iš darbo, gulime su žmona ant sofos, vakarieniaujame prie televizoriaus, o paskui griūvame į lovą. Norime džiaugtis naujais namais, kuriuos galbūt skyrėme daug laiko ir pastangų atnaujindami į savo svajonių namus.

Šis iš pažiūros nekenksmingas elgesys gali būti priežastis, kodėl mes priaugame svorio. Nors valgome tiek pat, nesame tokie aktyvūs kaip anksčiau. Kai mūsų darbas taip pat sėdimas, mes mažai degame. Laikui bėgant kalorijos, kurių nesudeginome, kol linksmai nukeliaujame į lovą, kaupiasi riebalais aplink mūsų pilvą.

„Hunkle Secret“ Nr. 2: Sukurkite dinamišką duetą

Nors ir jūs, ir jūsų žmona laikote lizdus, ​​jūsų žmona gali neturėti antsvorio. Aukščiau minėtoje 2013 m. apklausoje 26,9 % 30–39 metų amžiaus moterų turėjo antsvorio, o vyrų – 47,7 %. Jei moterys gali geriau valdyti savo svorį, padidinkite savo galimybes išlaikyti sveiką svorį:
sujunkite jėgas su savo žmona.

Pradėkite nuo mažo. Vieną savaitės vakarą po vakarienės eikite kartu gražiai pasivaikščioti. Darykite tai tol, kol tai taps įprasta, tada būkite šiek tiek agresyvesni, kartu užsiregistruodami vienoje iš nemokamų treniruočių, kurias HPB siūlo. Ir kai pasirodys „National Steps Challenge“, užsiregistruokite.

Jei vienas ar abu jums patinka vakarienė per televiziją, pabandykite pradėti rytinį pasivaikščiojimą kartu prieš išvykdami į darbą. Kai būsite pasiruošę paspartinti tempą ir pagerinti savo širdį, prisijunkite prie „Sunrise in the City“. Ši HPB programa siūlo daugiau nei 60 treniruočių tipų nuo HIIT iki Body Combat ir Jumping Fitness daugiau nei 30 vietų.

Geriausia dalis Hunkles turintiems mažą biudžetą? Jie yra 100% nemokami. Kas savaitę atlikite nemokamą kardio, jėgos ir pasipriešinimo treniruotę. Dauguma jų vyksta komercinėse sporto salėse šalia darbo vietų. Poroms, kurios ryte mieliau guli lovoje, jums bus malonu išgirsti, kad šios nemokamos treniruotės galimos ir pietų metu!

Televizijos vakarienės vakarais kartu žiūrėdami televizorių atlikite lengvus pratimus. Visos šios nedidelės pastangos sudaro rekomenduojamą 150 minučių vidutinio ar intensyvaus fizinio aktyvumo per savaitę.

Svarbiausia yra daryti ką nors su savo sutuoktiniu, kuris yra aktyvus ir taip pat išskiria šiltus ir neaiškius hormonus, kuriuos gamina lizdas.

3 priežastis: tėčio maža mergaitė (arba berniukas)

Kūdikis gali būti viena iš priežasčių, kodėl mes turime daugiau pilvo riebalų nei anksčiau

Kūdikiai! Kai jie yra kuriami ir jau atvykę, tai yra gyvenimo būdo pokyčių sūkurys. Pratimų kupini savaitgaliai užleidžia vietą savaitės miegui. Savaitės badmintoną ar boulingą keičia eilinis sauskelnių ir kitų būtiniausių kūdikiui daiktų paėmimo grafikas.

Gimus kūdikiui, rasti valandų bloką skvošui, važinėtis dviračiu ar ilgam bėgimui yra prabanga. Nors galime jaustis užsiėmę ir „aktyvūs“ šurmuliuodami, kad mažylis (ir mama) būtų laimingi, šios veiklos intensyvumas yra daug mažesnis. Jei valgome tiek pat, kaupiame tas papildomas kalorijas, kurios galiausiai virsta riebalais.

Be to, mes galime per mažai miegoti. Remiantis 2004 m. atlikta apklausa, žmonės, miegantys mažiau nei šešias valandas per dieną, beveik 30 procentų dažniau nutukdavo. Kai mes nepakankamai miegame, mūsų hormonai verčia mus trokšti riebaus ir daug angliavandenių turinčio maisto.

„Hunkle Secret“ Nr. 3: sutelkite dėmesį į visus mažus dalykus

Pripažinkime. Kai turite kūdikį pakeliui arba mažytį ryšulėlį namuose, „kažkas turi duoti“. Įprasta girdėti, kaip mamos ir tėčiai teigia, kad dėl kūdikio nepaisė savo sveikatos. Kai kurie iš mūsų, tėvai, nori paaukoti savo sveikatą, kad rūpintųsi savo mažyliu.

Nesugebėdami skirti daugiau laiko, geriausias pasirinkimas yra atlikti nedidelius savo gyvenimo pakeitimus:

 • Įsakymas
  siu dai ir tada palaipsniui pereikite prie
  kosong šviežiai paruoštiems gėrimams
 • Sumažinkite saldžių gėrimų vartojimą, tada palaipsniui išmeskite juos iš dietos
 • Pašalinkite visus matomus riebalus prieš įsiurbdami
 • Rinkitės viso grūdo ryžius, kad po kiekvieno valgio jaustumėtės sotesni ir mažiau užkandžiautumėte
 • Valgydami palikite padažą
  as Siam
 • Užsisakę teiraukitės daugiau daržovių
  nori manęs
 • Vietoj to valgykite vaisius, kai jaučiate ką nors saldaus
 • Dažniau prašykite mažiau padažo, kol tai taps įprasta
 • Greitai vaikščiokite visur, kur einame
 • Būkite kūrybingi! Darydami pritūpimus pasodinkite mažylį ant pečių

Apgaulė čia yra sudaryti sąrašą dalykų, kuriuos galime atlikti atlikdami natūralias kasdienes užduotis. Jei taip pat galime rasti laiko suplanuoti badmintono žaidimą, bėgimą ar treniruotę sporto salėje, tai yra premija. Jūsų pastangos bus naudingos ir kūdikiui, ir pilvui.

Priežastis # 4: Jūs patiriate stresą

Streso valgymas taip pat gali būti priežastis, kodėl mes priaugome tiek daug svorio

Esame vieniši ar susituokę, tėvai ar ne, vis tiek galime turėti rimtų problemų, jei patiriame stresą, kai sulauksime 30-ies. Mes visi vienu ar kitu metu būsime įtempti – dėl darbo, merginų, tėvų ir pan. Kaip sakoma: arba einame į audrą, išeiname iš vienos arba vidury. vienas. Stresas yra neatsiejama gyvenimo dalis.

Kai valgome stresą, dažniausiai trokštame ir vartojame komfortišką maistą. Šiuose nervus raminančiuose maisto produktuose paprastai yra daug riebalų arba cukraus. Maišelis traškučių, kepta vištiena, plytelė šokolado – kiekvienas turi savo mėgstamą maistą.

Kai netinkamai valdome stresą, galime nustoti sportuoti. Tai dviguba klaida – valgyti daug riebų, daug cukraus turintį maistą ir jo nepakankamai greitai sudeginti. Anksčiau, o ne vėliau, mūsų kelnės susiveržia, diržai atsipalaiduoja ir mes padidinome savo…