8 geriausios elektrinės apelsinų sulčiaspaudės

Turėtumėte nepamiršti, kad pasirinkdami geriausia apelsinų sulčiaspaudė jūsų namams tai kažkas tikrai paprasto. Bet jūs turite labai gerai atkreipti dėmesį, kad jis atitiktų visus jūsų poreikius, kad galėtumėte gauti geriausios vaisių sultys per trumpiausią įmanomą laiką. Kai kurie veiksniai, pvz., jūsų biudžetas, jo matmenys ar galia, gali būti svarbūs.

Jame rinkoje rasite platų pasirinkimą, bet ne visi yra vienodos kokybės. Dėl šios priežasties mes pasirinkome šį paštu geriausius variantus, kuriuos galite rasti, kad pasirinktumėte a aukštos kokybės apelsinų sulčiaspaudė Tokiu būdu bus daug lengviau priimti teisingą pirkimo sprendimą.

Taigi, jei norite turėti šviežios sultys jūsų virtuvėje Kviečiame nepraleisti modelių, kuriuos turime jums.

Kokios yra geriausios elektrinės sulčiaspaudės?

The Apelsinų sultys – tai klasika, gaminama namuose, ypač jei nenorite to daryti rankomis, kad galėtumėte išgauti kuo daugiau vaisių. Dėl šios priežasties mes pasirinkome geriausius variantus, kad galėtumėte gerai elektrinė apelsinų sulčiaspaudė, kad jaustumėtės patogiau. Taigi, jei norite pakeisti rankinę apelsinų sulčiaspaudę arba įsigyti pirmąją sulčiaspaudę, turime tai, ko ieškote.

Tai yra geriausios elektrinės apelsinų sulčiaspaudės:

1. Elektrinė apelsinų sulčiaspaudė Philips Advance HR2752/90

electric-orange-squeezer-philips-avance.jpg
Philips Advance elektrinė apelsinų sulčiaspaudė

Jei ieškote gero varianto visiškai ištraukite sultis iš apelsinų, ir unikalaus dizaino, tai jūsų sulčiaspaudė. Juolab kad jis turi a labai tylus variklis, kuri leis išspausti be erzinančių garsų. Jų anti-lašėjimo sistema Tai labai gerai, taip išvengiant nelaimių jūsų virtuvėje.

Turi integruotą kabelių rinktuvą ir neslidžias kojeles, kurios neleis slysti. slyskite, kol ruošiate sultis. Jis siūlo tiesioginio srauto į stiklą sistemą, o jo matinė ir blizgi apdaila suteikia šiam modeliui puikios elegancijos. Turėk 85W variklis, kurio pakanka lengvai išspausti visų apelsinų sultis. Be to, jis turi dangtelį, kad būtų visiškai nedulkėtas ir paruoštas naudoti.

Šis modelis turi daug teigiamų dalykų, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti, užtikrindami, kad „Tai labai gera sulčiaspaudė ir geresnė už klasikines„. Jie taip pat teigia, kad „Tai nuostabu, išnaudojantis kiekvieną paskutinį apelsino lašą, itin tylus ir nededant jokių pastangų„. Šis modelis yra labai efektyvus, o jo ryškiais peiliukais galėsite išspausti didžiausią įmanomą sulčių kiekį.

žiūrėti kainą

glass-blender-aigostar-archer-30rkn.jpg

Koks yra geriausias stiklo maišytuvas ir kurį pirkti? Rekomenduojame geriausius stiklo maišytuvus ir vadovą su patarimais, kaip naudoti ir prižiūrėti savo. Įeikite!

2. Elektrinė apelsinų sulčiaspaudė Russell Hobbs Classics 22760-56

russell-hobbs-classics-electric-orange-squeezer.jpg
Russell Hobbs Classics elektrinė apelsinų sulčiaspaudė

Tai vienas geriausių modelių, kurį galite rasti rinkoje kalbėti apie elektrines apelsinų sulčiaspaudes. Jis pagamintas su šlifuoto plieno korpusu, kuris suteikia labai elegantišką ir atsparią apdailą. Jis turi kūgį, kuris pradeda iš karto pasukite, kai gauna slėgį viršuje, ir su savo sukimosi krypties keitimo funkcija galite gauti maksimalią įmanomą sulčių ištraukimą.

Šiame modelyje yra 2 sulčiaspaudės kūgiai, todėl jis puikiai tinka apelsinai ir greipfrutai, taip pat citrinoms ar laimams. Jame yra nerūdijančio plieno snapelis, turintis apsaugos nuo lašėjimo funkciją ir leidžiantis be jokių problemų užpildyti aukštas stiklines. Galingas 60 W variklis, leidžia visada turėti aukštą našumąo jo apačioje yra kabelių rinktuvas, kad būtų lengviau laikyti, kai jo nenaudojate.

Tai modelis, turintis labai geras nuomones, užtikrinančias, kad „Jis fantastiškas dėl savo dizaino, puikiai derinamas su kitais prietaisais„. Be to, jie teigia, kad „veikia labai gerai ir leidžia greitai išplauti, nes lengva išardyti„. Kai kurie vartotojai teigia, kad skirtukas, iš kurio išteka sultys, yra labai silpnas, todėl turite būti labai atsargūs, kad nesulaužtumėte.

žiūrėti kainą

3. Elektrinė apelsinų sulčiaspaudė CHEF PLUS ESSENTIAL

electric-orange-squeezer-chef-plus-essential.jpg
CHEF PLUS ESSENTIAL elektrinė apelsinų sulčiaspaudė

Tai puikus sąjungininkas sveikai gyventi. Šis sulčiaspaudė veikia pagal techniką šalto spaudimojūsų dėka EPT technologija (enzimų apsaugos technologija), sugebantis išspausti visas sultis iš vaisių, einančių per jo presą. Jo revoliucinė technologija leidžia išlaikyti visas vaisių ir daržovių savybes bei vitaminus.

Vos per 5 minutes galėsite kasdien suvalgyti vaisių ir daržovių porciją, todėl laikas nėra pasiteisinimas. Su Chef Plus Essential išlaikomi vitaminai, maistinės medžiagos ir fermentai, nes spaudimo momentu kontaktas su oru yra mažesnis nei kitose sulčiaspaudėse, todėl oksidacijos procesas yra mažesnis. Tai taip pat itin tyli sulčiaspaudė ir labai lengvai valoma.

žiūrėti kainą

4. Elektrinė apelsinų sulčiaspaudė Cecotec Zitrus Power Adjust 600 Black

electric-orange-squeezer-cecotec-zitrus-power.jpg
Cecotec Zitrus Power elektrinė apelsinų sulčiaspaudė

Tai elektrinė apelsinų sulčiaspaudė, turinti puikų galia siekia 600 W. siūlo a filtras su minkštimo reguliatoriumi, ir turi du kūgius, kurie yra visiškai nuimami. Dviejų dydžių kūgių dėka jis prisitaiko prie didelių ir mažų citrusinių vaisių.

Tai modelis turi slėgio svirtį, kuris pagerina sulčių ištraukimą be jokių pastangų. Jo dalys yra nuimamos ir visiškai suderinamos su indaplove, todėl galėsite turėti a didelis komfortas valant. Dėl savo nerūdijančio plieno konstrukcijos jis labai palengvins valymą ir yra labai elegantiškas.

Pasak vartotojų, kurie įsigijo šį modelį, jie patikina, kad „Tai sulčiaspaudė, kuri veikia labai tyliai, o spaudimui nereikia stengtis„. Taip pat „puikiai tinka sultims gaminti, nes per labai trumpą laiką pagaminamas didelis kiekisŠis modelis yra gana geras kainos ir kokybės santykis, todėl turėtumėte apsvarstyti šį modelį.

žiūrėti kainą

5. Elektrinė sulčiaspaudė Braun Tribute kolekcija CJ3050

electric-juicer-braun-tributekollection.jpg
Braun elektrinė sulčiaspaudė…