10 geriausių 2022 m. gruzdintuvių

Itin traškios bulvytės, vištienos sparneliai, svogūnų žiedai, kepta žuvis… Ar jau vandeninga burna? Jei atsakymas yra teigiamas, laikas įsigyti geriausia gruzdintuvė. Su šiuo praktišku prietaisu galite pradėti kepti kai kuriuos mėgstamus patiekalus.

Rezultatai garantuoti, ir nėra nieko sudėtingo, jei turite tinkamą įrankį. Naudodami vieną iš aukštos kokybės gruzdintuvių, kurias galite rasti rinkoje, ant stalo patieksite visų rūšių keptų patiekalų: minkštų viduje ir traškių išorėje. Šis prietaisas pakeis pasaulį ir pakels jūsų maisto gaminimo įgūdžius į kitą lygį.

Geriausios 2022 m. gruzdintuvės

Tradiciniai modeliai kepti su karštas aliejus temperatūroje nuo 175°C iki 190°C, o naujausi dirba su karšto oro srauto technologija, nenaudojant tepalo. Abiem atvejais galite gauti tą nenugalimą traškią plutą, kuri privers jūsų pietaujus apsilaižyti pirštus.

Net jei nesate patyręs virėjas, nerizikuojate perkepti maisto. Tiesą sakant, šio tipo prietaisai yra su lengvai reguliuojamu temperatūros reguliavimo įtaisu, kurį galite pritaikyti pagal savo poreikius.

Kai kurie aukštesnės klasės modeliai turi dvigubus krepšelius, todėl vienu metu galite kepti daugiau nei vienos rūšies maistą.

Toliau pristatome geriausias gruzdintuves:

1. Geriausias aliejaus gruzdintuvė: Delonghi Rotofry F28311. w1

DeLonghi F28311.W1 gruzdintuvė, 1,2 l, sukamoji, 1800...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Dėl technologijos su pasvirusiais besisukančiais krepšeliais šis prietaisas leidžia kepti ir traškius maisto produktus su puse mažiau aliejaus, nei reikia kitiems modeliams. Paspaudus ant dangčio esantį automatinio atidarymo mygtuką, krepšį galima pakelti arba nuleisti uždarius dangtį.

Reguliuojamas termostatas nuo 150 iki 190°C leidžia pasirinkti tinkamą temperatūrą skirtingiems receptams.

O po gaminimo jums nereikės jaudintis dėl sudėtingos valymo operacijos, nes dėl patentuotos „Easy Clean“ drenažo sistemos galima išleisti kepimo aliejų nepakreipiant ir nekeliant įrenginio. Dangtis yra nuimamas ir gali būti plaunamas indaplovėje.

Pagrindinės funkcijos:

 • Su puse aliejaus galite kepti šviežią arba šaldytą maistą
 • Yra reguliuojamas termostatas
 • Patentuota Easy Clean sistema leidžia labai lengvai valyti įrenginį

Specifikacijos:

 • Prekinis ženklas: DeLonghi
 • Galia: 1800W

2. Geriausiai greitam gaminimui: Cosori karšto oro gruzdintuvė

COSORI gruzdintuvė be aliejaus 5,5 l, oro gruzdintuvė...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Naudodami 11 iš anksto nustatytų programų galite gaminti daugybę skirtingų patiekalų be aliejaus ar riebalų. Jis veikia su karšto oro srauto technologija, kuri kartu su didele galia gamina greičiau ir sveikiau, sumažindama kalorijų kiekį iki 85%.

Įkaitinimo funkcija taip pat sutrumpina gaminimo laiką, nes sumažina vandens nuostolius maiste ir išlaiko originalų skonį bei traškumą. Mygtukas Keep Warm leidžia nustatyti norimą laiką ir temperatūrą bei išlaikyti maistą šiltą net automatiškai išsijungus. Be to, šio modelio linijinis dizainas sutaupys vietos virtuvėje.

Pagrindinės funkcijos:

 • Nelipnus krepšelis tinkamas plauti indaplovėje.
 • Jame yra mažai energijos suvartojantis LED jutiklinis ekranas
 • Dėl „Keep Warm“ funkcijos maistas išlieka šiltas

Specifikacijos:

 • Prekinis ženklas: Cosori
 • Galia: 1700W

3. Geriausias ir universaliausias: Innsky Air Fryer

Innsky Fryer be aliejaus 10L, 1500W gruzdintuvė...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Tai pilnas ir universalus įrenginys, turintis daug funkcijų. Tai ne tik galinga oro gruzdintuvė, bet ir grilis, vaisių dehidratatorius, picos orkaitė ir orkaitė. Naudodami platų temperatūros diapazoną, nuo 80 ℃ iki 200 ℃, galite kepti, kepti, kepti ant grotelių ir dehidratuoti.

Itin didelė 10 litrų talpa ir 2 lėkštės, su kuriomis galėsite paruošti skanius neriebius patiekalus visai šeimai. Dėl sukimosi režimo maistas įkaista tolygiai.

Įranga tiekiama su šiais priedais: 2 stelažai sausinimui ir kepimui keliais etapais, 6 iešmeliai griliui, 1 krepšelis kepsniams ir traškučiams, 1 iešmas, 1 padėklas lašams nuvarvėti ir 1 įrankis maistui išimti.

Pagrindinės funkcijos:

 • Jo talpa yra 10 litrų
 • Orkaitės durelės yra nuimamos ir plaunamos indaplovėje, kartu su visomis kitomis nuimamomis dalimis.
 • Yra įvairių priedų

Specifikacijos:

 • Prekinis ženklas: Innsky
 • Galia: 1500W

4. Geriausiai tinka programų programavimui: „Proscenic T21 Air Fryer“.

proscenic T21 gruzdintuvė be aliejaus, gruzdintuvė...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Proscenic namų programėlės leidžia programuoti gaminimą, reguliuoti ir valdyti ruošimo procesą, taip pat naudoti Alexa balso komandas. Internete yra daugybė originalių ir iš anksto nustatytų receptų, kuriuos taip pat galite pritaikyti.

Įranga sukurta su programos + išankstinio nustatymo + šilto palaikymo funkcijomis, kurias galima naudoti atskirai arba kartu.

Kad gaminimas būtų kuo lengvesnis, taip pat galite naudoti 8 iš anksto nustatytas automatines programas. Be to, jį lengva valyti dėl indaplovėje tinkamo nepridegančio krepšelio.

Pagrindinės funkcijos:

 • Pasiruošimą galite stebėti savo išmaniuoju telefonu
 • Galite sekti daugybę iš anksto nustatytų receptų
 • Jame yra aštuonios iš anksto nustatytos automatinės programos

Specifikacijos:

 • Prekinis ženklas: Proscenic
 • Galia: 1700W

5. Geriausias su patentuotu filtravimo tinklu: Tefal FR5101 Filtra Pro Oil Fryer

Tefal Filtra Pro Premium FR510170 gruzdintuvė...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Tai pusiau profesionalus modelis, kuriame yra 3 litrai aliejaus, kad būtų galima paruošti iki 1,2 kg gruzdintų bulvyčių. Jame yra patentuotas filtravimo tinklelis, kurį galima naudoti baigus kepti, pašalinti visus likučius ir išlaikyti aliejų švarų.

Jame taip pat yra panardinamasis kaitinimo elementas, užtikrinantis greitus rezultatus. Įranga yra visiškai nuimama, o visos jos dalys, išskyrus šildymo bloką, plaunamos indaplovėje. Dėl lango galite lengvai valdyti skirtingas gaminimo fazes.

Pagrindinės funkcijos:

 • Jame yra reguliuojamas termostatas ir mechaninis laikmatis.
 • Filtravimo tinklelis leidžia aliejui tekėti tiesiai į indą po virimo.
 • Jis sukurtas su tvirtu kaimišku nerūdijančio plieno korpusu.

Specifikacijos:

 • Prekinis ženklas: Tefal
 • Galia: 2300W

6. Geriausias kainos ir kokybės santykis: gruzdintuvė Venga VG FT 1012

Nagi! Pusiau profesionali gruzdintuvė 3 l, filtras...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Tai klasikinė gruzdintuvė, kurios talpa 3 litrai. Apima alyvos talpyklą, nuimamą krepšį ir nuimamą valdymo skydelį su maitinimo laidu.

Jis sukurtas su unikalia filtravimo sistema, kuri suteikia galimybę kelis kartus pakartotinai panaudoti aliejų kepimui. Jo Cold Zone technologija užtikrina optimalius rezultatus bet kuriuo metu. Alyvos talpykla yra praktiška, todėl jums nereikia perpilti alyvos. Dangtis yra su langeliu ir kvapų filtru. Visi jo komponentai yra nuimami ir galite juos plauti indaplovėje.

Pagrindinės funkcijos:

 • Jo talpa yra 3 litrai
 • Leidžia pakartotinai naudoti aliejų keletą kartų
 • Turi kvapų filtrą

Specifikacijos:

 • Prekinis ženklas: Ateik
 • Galia: 2000W

7. Geriausiai tinka šaldytam maistui kepti: Princesės gruzdintuvė

Princesė gruzdintuvė 182626

Žiūrėkite kainą AMAZON

Su šiuo prietaisu lengva ir saugu kepti skaniausius traškučius ir sumuštinius. Jo talpa yra 3 litrai ir leidžia reguliuoti temperatūrą iki 190°C, kad gamintumėte sveikiau. Didelė jo galia gali greitai įkaitinti aliejų ir visada palaikyti reikiamą temperatūrą. Šaltoji zona neleidžia maisto likučiams pridegti, suteikia maistui geresnį skonį ir mažiau kvapo.

Dėl specialaus alyvos filtro galite pamiršti apie pernelyg didelius purslus ir išsiliejimus. Šis modelis ypač tinka šaldytiems maisto produktams kepti, nes gaminimo metu sienos išlaiko šaltį…