Svetainės kūrimas pastaraisiais metais tapo įdomia, gana neskausminga patirtimi. Pamirškite kodavimą, paslaptingus žodžius, tokius kaip HTML ir FTP. Šiomis dienomis pagrindinis iššūkis yra rasti tinkamą internetinių svetainių kūrėją tarp milžiniško rinkoje esančių pasirinkimų.

Kaip galite atspėti, daugybė svetainių kūrėjų siūlo nemokamus planus kurti savo svetainę. Kadangi jie talpinami debesyje, jums net nereikia jaudintis dėl interneto erdvės. Viskas, ko jums reikia, yra kompiuteris ir interneto naršyklė, pvz., „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“ ar „Microsoft Edge“.

Skamba gana nemažai, tiesa? Tačiau verta atidžiau pažvelgti į interneto kūrėjų pliusus ir minusus. Mes nusprendėme sutaupyti šiek tiek darbo ir padaryti tai už jus.

Taigi, kuriuos nemokamų svetainių kūrėjus verta patikrinti? Čia yra keletas detalių apie 21 geriausių svetainių kūrėjų siūlomus nemokamus planus.

Turinys

  • Vaizdo įrašas: mūsų 4 mėgstamiausi nemokamų svetainių kūrėjai
  • Raskite savo mėgstamiausią su 5 paprastais klausimais
  • 21 nemokamų svetainių kūrėjai: mūsų mėgstamiausi
  • Nemokamų svetainių kūrėjai: lentelė
  • Kaip žingsnis po žingsnio sukurti nemokamą svetainę?
 • Kas iš tikrųjų moka už šiuos planus?
 • O domenų vardai nemokamose svetainėse?
 • Ar galiu gauti nemokamų el. Pašto adresų?
 • Ar yra kitų nemokamų svetainių kūrėjų minusų?
 • Ką apie SEO?
 • Ar įmanoma sukurti ir internetinę parduotuvę?
 • Išvada

Vaizdo įrašas: mūsų 4 mėgstamiausi nemokamų svetainių kūrėjai

Vos per 4 minutes parodysime geriausius pasirinkimus:

https://img.youtube.com/vi/M_g-cTeaInM/0.jpg

Radai savo mėgstamiausią? Išbandykite „ Webnode“ , „ Ucraft“ , „ Wix“ ar „ Weebly“ .

Dabar atėjo laikas rasti tinkamiausią svetainių kūrimo priemonę!

Pabandykite išbandyti mūsų išmaniojo ieškiklio įrankį, kuris nustatys geriausią nemokamų svetainių kūrėją jums į 5 klausimus. Arba tiesiog slinkite žemyn ir skaitykite profilius.

Nemokami svetainių kūrėjai: raskite savo mėgstamiausius su 5 paprastais klausimais!

PALEISKITE „SMART FINDER“

21 nemokamų svetainių kūrėjai: mūsų mėgstamiausi

Štai mūsų geriausių nemokamų svetainių kūrėjų sąrašas:

1. „ Webnode“ – modernus redaktorius su tam tikrais apribojimais
2. „ Wix“ – tarptautinis sunkiasvoris svoris
3. „ Weebly“ – puikus svetainių kūrėjas, turintis vieną trūkumą
4. „ Ucraft“ – nemokamai prijunkite savo domeną
5. „ Webstarts“ – geriausia nemokama galimybė?
6. „ Jimdo“ – svetainės redagavimas veikia pagal AI
7. „ Site123“ – lengva kaip 1-2-3?
8. „ GoDaddy“ – lengvas visapusiškas pasirinkimas
9. Interneto srautas – redaktorius, kuris jaučiasi kaip kabinoje
10. „ Mozello“ – nemokamos daugiakalbės svetainės
11. Įspūdingai – Nemokami vieno puslapio maketai

Čia pateikiamas visas 21 nemokamų svetainių kūrėjų sąrašas, įskaitant privalumus ir trūkumus. Reitingas yra pagrįstas tokiais kriterijais kaip dizainas, skelbimo dydis, svetainės funkcionalumas ir SEO parinktys.

1. „Webnode“ – modernus redaktorius su tam tikrais apribojimais

interneto mazgas

Prieš kurį laiką „Webnode“ visiškai atnaujino savo redaktorių, todėl jis tapo labai modernus. Jų pridėtos temos yra stilingos ir jautrios. Gaila, kad po pradinio pasirinkimo negalite pasirinkti visiškai naujos temos. Darbas su „Webnode“ yra labai intuityvus, be to, čia (siurprizas) galite atnaujinti mokamą planą.

„Webnode“ siūlo nebrangų variantą, kurio kaina yra 3,95 USD per mėnesį (kurį jie tinkamai vadina „ Limited“ ), kuris iš esmės leidžia jums naudoti jau turimą domeno vardą ir susisiekti su jų aukščiausios kokybės palaikymo tarnyba. Mažas skelbimas liks prie šios parinkties. Deja, nemokamame plane nėra el. Prekybos galimybės, o tinklaraštis taip pat yra labai paprastas.

Ekrano nuotraukos:

internetinio mazgo skelbimas

„Webnode“ skelbimas

internetinio mazgo skelbimas mobiliesiems

„Webnode Ad Mobile“

internetinių mazgų projektai

Šablono pasirinkimas

žiniatinklio mazgo vaizdo redaktorius

Vaizdo redaktorius

 

 

URL, kurį gausite nemokamai : customname.webnode.com

Mūsų demonstracinė svetainė : kavinė

Kas mums patiko : neįkyri nemokamo plano reklama ir stilingų, reaguojančių šablonų pasirinkimas. Nėra jokių puslapių apribojimų, o SEO nustatymus galima pakeisti visiems puslapiams.

Kur jie turėtų tobulėti : pridėti / tobulinti savo funkcijas (tinklaraštis, el. Prekyba). Be to, saugykla nėra labai turtinga, nes nemokama tik 100 MB. Be to, nėra programų parduotuvės papildomoms svetainės funkcijoms.

„Webnode Video“ apžvalga

https://img.youtube.com/vi/pOw2wFICOzc/0.jpg

Nemokamas bandymas : www.webnode.com

Išsami apžvalga

2. Wix – tarptautinis sunkiasvoris

wix

Didžiausias iš jų yra „Wix“. Jie turi daugiau vartotojų nei bet kuris kitas svetainių kūrėjas ir nesunku suprasti, kodėl. Jis supakuotas su unikaliomis funkcijomis ir puikiais šablonais. Remiantis mūsų bandymais , tai geriausias pasirinkimas susikurti mokamą svetainę, bet kaip yra su nemokama? Ar sekasi taip pat gerai šioje arenoje?

Na, tai priklauso nuo to, ko ieškote. Puiku, kad jie beveik neturi jokių apribojimų nemokamam planui, kalbant apie funkcijas ir šablonus. Staliniuose kompiuteriuose jie jūsų svetainės viršuje įdeda gana matomą skelbimą, kuris yra lipnus (t. Y. Jis liks net tada, kai pradėsite slinkti puslapį). Laimei, mobiliuosiuose telefonuose jis daug mažiau matomas ir taip pat nėra lipnus. Jei norite naudoti savo pasirinktą domeno vardą, jums reikės bent jau „ Combo“ plano , kuris yra 14 USD per mėnesį.

Ekrano nuotraukos:

wix skelbimas

„Wix“ skelbimas

wix skelbimas mobiliesiems

„Wix Ad Mobile“

fotografija wix dizainai

„Wix“ temos

„wix“ programų rinka

„Wix App Store“

 

 

URL, kurį gausite nemokamai : accountname.wix.com/customname

Mūsų demonstracinė svetainė :  bendradarbiavimas Barselonoje

Kas mums patiko : įspūdingas jų temų pasirinkimas ir redaktoriaus lankstumas. Be to, jie turi didelę programų rinką ir 500 MB nemokamą interneto erdvę. Nėra puslapių apribojimo. Pilnas SEO pritaikymas. „Connect Domain“ plane siūlomas palyginti pigus pradinis lygis, kurio kaina yra 5 USD per mėnesį, o tai leidžia naudoti savo domeno vardą (palaikomas skelbimų). Deja, jis ne visose geografinėse vietovėse.

Kur jie turėtų patobulėti: „Wix“ skelbimas yra labai matomas ir neturėtų būti lipnus. Be to, nemokamas URL yra per ilgas ir, deja, lengvai įsimenamas.

„Wix“ vaizdo apžvalga

https://img.youtube.com/vi/wDHJWTc5LIA/0.jpg

Nemokamas bandymas : www.wix.com

Išsami apžvalga

3. „Weebly“ – puikus svetainių kūrėjas, turintis vieną minusą

weebly

„Weebly“ yra viena didžiausių svetainių kūrėjų ir patenka į aukščiausias vietas mūsų reitingų lentelėje . Bet kadangi čia daugiausia žiūrime į nemokamus planus, turime vertinti savo varžovą šiek tiek kitokiais kriterijais. Nemokamas planas yra tas, kur „Weebly“ neblizga taip ryškiai, daugiausia dėl labai matomo skelbimo, esančio svetainės poraštėje, net sukeliančio pelės žymėjimo efektą.

weebly skelbimas

Vis dėlto tai labai padorus produktas, kurį galima patogiai naudoti. Yra net „App Center“ su papildomomis funkcijomis. Mokami planai prasideda nuo 6 USD per mėnesį.

Ekrano nuotraukos:

„Weebly“ apžvalgos temos

„Weebly“ temos

„Weebly“ apžvalga mobiliesiems

„Weebly Mobile“ redaktorius

„Weebly“ apžvalgos informacijos suvestinė

„Weebly“ informacijos suvestinė

„Weebly“ programų centras

„Weebly“ programų parduotuvė

 

 

URL, kurį gausite nemokamai : customname.weebly.com

Mūsų demonstracinė svetainė : jogos verslas

Kas mums patiko : jų reaguojančios temos ir programų centras su trečiųjų šalių priedais. Be to, yra 500 MB nemokamos interneto erdvės. Nėra jokių puslapių apribojimų. SEO nustatymus galima redaguoti visuose puslapiuose.

Kur jie turėtų tobulėti : vienintelis trūkumas yra labai matomas poraštės skelbimas. O ir jų rodomas slapukų pranešimas yra toks pat erzinantis, kad jo negalima išjungti (taip pat tai trukdo stebėti „Google Analytics“ lankytojus).

„Weebly“ vaizdo įrašų apžvalga

https://img.youtube.com/vi/JyM6-ZgHikM/0.jpg

Nemokamas bandymas : www.weebly.com

Išsami apžvalga

4. „Ucraft“ – nemokamai prijunkite savo domeną

ucraft

Tai yra įdomus produktas, nes tik jie leidžia nemokamai susieti esamą domeno vardą ! Jie taip pat apima SSL saugumą be papildomų išlaidų, tačiau atkreipkite dėmesį, kad nemokamame plane būsite tik 15 puslapių. Jų pigiausias mokamas planas vadinamas „Pro“, pradedant nuo 10 USD per mėnesį ir apimantis tokias profesionalų funkcijas kaip daugiakalbės svetainės.

„Ucraft“ yra gana pažengusi svetainių kūrimo priemonė, leidžianti patobulinti savo stilius, pvz., Šriftus, spalvas ir tarpus. Apskritai mums pasirodė, kad tai yra sudėtingiau nei kiti nemokamų svetainių kūrėjai, nes redaktorius nėra toks savaime suprantamas.

Tikėkimės, kad šis verslo modelis gali veikti ilgai. Jie atiduoda gana daug nemokamai (o tai puiku!), Tačiau tai priverčia mus susimąstyti, ar tai tvaru.

„Ucraft“ ekrano kopijos

ucraft skelbimas

„Ucraft“ skelbimas

„ucraft“ skelbimas mobiliesiems

„Ucraft“ skelbimas mobiliajame telefone

ucraft redaktorius

„Ucraft“ redaktorius

 

URL, kurį gausite nemokamai : customname.ucraft.net

Mūsų demonstracinė svetainė : Vestuvių atsakymas  (veikia naudojant pasirinktinį domeno vardą)

Kas mums patiko : galimybė nemokamai susieti tinkamą domeno vardą (kuris yra unikalus!). Jų šablonai atrodo gana modernūs ir yra tinkamas pasirinkimas. Jų palaikymas buvo naudingas, o skelbimo dydis nemokamose svetainėse yra priimtinas. SSL yra įtrauktas į nemokamas svetaines.

Kur jie turėtų tobulėti : nemokamame plane galite apsiriboti tik pagrindiniais elementais. Tai neįtraukia nieko bendro su straipsniais, socialine žiniasklaida ar el. Prekyba. Redaktorius kartais buvo šiek tiek lėtai įkeltas ir jautėsi šiek tiek klaidus (bet nieko per blogo) ir apskritai sudėtingesnis nei kitų svetainių kūrėjų. Puslapių apribojimas yra 15 ir jūs negalėsite naudoti SEO parinkčių.

Nemokamas planas : www.ucraft.com

5. „Webstarts“ – geriausia nemokama galimybė?

„WebStart“ paleidžia nemokamą svetainių kūrimo priemonę

Kalbant apie rinkodarą, „Webstarts“ nėra visiškai drovus. Turėdami beveik 4 m vartotojų, jie tvirtina, kad yra populiariausių nemokamų svetainių kūrėjai (iš tikrųjų nesakydami, kas juos įvertino). Teisybės dėlei reikia pasakyti, kad nemokamas „Webstarts“ planas yra tvirtas pasirinkimas. Tai apima prieigą prie visų svarbių funkcijų, tokių kaip tinklaraštis, ir netgi galite suaktyvinti internetinę parduotuvę.

Produktas jaučiasi panašus į „ Wix“ – tuo, kad visus elementus galima judėti gana laisvai. Vis dėlto funkcijų ir šablonų skyriuose rasite daug mažiau įvairovės. Tai, ko mes iš tikrųjų nesuprantame, yra tai, kad „Webstarts“ savo nemokamame plane nesiūlo optimizuoti mobiliesiems svetainių. Jūsų svetainė taip pat nebus užšifruota SSL.

Ekrano nuotraukos:

žiniatinklio pradžios skelbimas

Žiniatinklio pradžios skelbimas

žiniatinklio pradžios žiniatinklio redaktorius

Produkto pridėjimas

žiniatinklio pradžios prietaisų skydelis

Prietaisų skydelis

žiniatinklio pradžios redaktorius

Redaktorius

 

 

URL, kurį gausite nemokamai : customname.webstarts.com

Mūsų demonstracinė svetainė : Verslo koučingas

Kas mums patiko : Didelė 1 GB vietos, internetinėje parduotuvėje yra 10 produktų nemokamai, SEO nustatymus galima redaguoti visuose puslapiuose. Poraštės reklama nėra labai įkyri ir ją gali uždaryti jūsų svetainės lankytojai (ji vis tiek nedingsta slinkdama).

Kur jie turėtų tobulėti : užpakalinė dalis galėtų naudoti atnaujinimą, ji šiek tiek pradeda rodyti savo amžių. Visiškai nėra puiku, kad jie užkerta kelią mobiliesiems optimizuotam vaizdui mobiliuosiuose įrenginiuose pagal nemokamą planą. Atrodo, kad SSL šifravimas yra įtrauktas į nemokamus planus, tačiau už jį bus mokama mokamuose planuose (už nepaprastai brangius 8 USD per mėnesį!). Deja, naudodamiesi nemokamu planu neturėsite prieigos prie kontaktinės formos.

Nemokamas bandymas : www.webstarts.com

6. „Jimdo“ – svetainių redagavimas, paremtas AI

jimdo
„Jimdo“ yra tai, kad jums nekainuos rankos ir kojos, net jei nuspręsite vieną dieną mokėti aukščiausios kokybės. Pigiausias jų „Jimdo Dolphin“ planas siekia 9 USD per mėnesį ir leis jums naudoti tinkamą domeną. Bet net jei jūs neketinate kada nors atnaujinti savo „Jimdo“ svetainės, jums patiks jų labai sklandi svetainės sąrankos patirtis.

„Jimdo“ yra ne tik greičiausias mūsų įkeltas svetainių kūrėjas , bet ir jų dizainas taip pat reaguoja į mobiliuosius telefonus ir atrodo gana gerai. „Jimdo“ yra gana ribotas, kai kalbama apie funkcijas: nėra tinklaraščio, programų parduotuvės ar jokių panašių įmantrių įrankių. Bet jei esate pradedantysis ir norite tiesiog paskelbti tą svetainę internete, vertinsite „Jimdo“ teikiamą paprastumą.

Ekrano nuotraukos :

jimdo skelbimas

Jimdo skelbimas

jimdo ad mobile

Jimdo skelbimas

jimdo vaizdo fonas

Vaizdo įrašo fonas

„Jimdo Designs“ turizmas

Dizainai

 

 

URL, kurį gausite nemokamai : customname.jimdofree.com

Mūsų demonstracinė svetainė : „ Francesca’s Photography“

Kas mums patiko : nemokamas planas rodo tik mažą skelbimą. Jie suteikia jums 500 MB interneto erdvę, kurios daugumoje svetainių turėtų būti daugiau nei pakankamai. Ir, žinoma, jų pagrindinis dalykas, protingas sąrankos asistentas.

Kur jie turėtų tobulėti : naudodamiesi nemokamu planu galite apsiriboti tik 5 puslapiais. Be to, nėra programų rinkos, tinklaraščio ar slaptažodžio apsaugos.

„Jimdo“ vaizdo apžvalga

https://img.youtube.com/vi/Ou-jozAa2Vg/0.jpg

Nemokamas bandymas : www.jimdo.com

Išsami apžvalga

7. „Site123“ – lengva kaip 1-2-3?

svetainė123

„Site123“ teigia esąs „lengviausias“ svetainių kūrėjas, ir nors jų įrankiu naudotis nėra labai sunku, mes sakytume, kad yra dar patogesnių naudoti. Puiku jų statybininkas yra tai, kad jie turi gana gerai atrodančių temų, kurios visos reaguoja. Mokami planai prasideda nuo 9,80 USD per mėnesį ir apima pagrindinę el. Prekybos parduotuvę bei el. Pašto rinkodaros įrankį. Būkite pasirengę gauti kelis kasdienius el. Laiškus po registracijos. Nemokamose svetainėse puslapio apačioje rodoma maža reklamjuostės juosta .

URL, kurį gausite nemokamai : accountname.site123.me

Mūsų demonstracinė svetainė : Verslo tema

Kas mums patiko : tai leidžia jums sukurti vieno ar kelių puslapių svetainę. Yra geras papildinių pasirinkimas, ir mums pasirodė, kad dirbti su „Site123“ yra pakankamai lengva. Jų šablonai yra jautrūs, o svetainėje yra SSL. O jūs turite visišką prieigą prie SEO nustatymų!

Kur jie turėtų tobulėti : nesame dideli redaktoriaus gerbėjai. Turinį keičiate atskirame lange, o tai tikrai nėra naujausia technika. Norint pasiekti net pagrindinius dalykus, visada reikia daug paspaudimų. Be to, šablonai gana riboja tai, ką galite pridėti.

site123 šablonai

Šablonai

site123 puslapio šablonai

Stiliai

svetainė123 svetainė

Struktūra

redaktorius site123

Redaktorius

 

 

Nemokamas planas : www.site123.com

Išsami apžvalga

Kokių savybių žmonės vis dėlto ieško?

Atlikome apklausą ir paklausėme savo skaitytojų, kokių funkcijų jie ieško. Surinkus 64 balsus, tai yra rezultatai:

svetainės ypatybės

Kaip matote, labiausiai ieškomos funkcijos yra „ Nice“ šablonai (32,4%), „ Use My Own Domain“ (27,9%) ir neįkyrūs skelbimai  (20,6%). Laimei, kiekvienai iš šių kategorijų turime rekomendaciją: „ Wix“ turi geriausius šablonus, „ Ucraft“ leidžia nemokamai naudoti savo domeno vardą, o „ Webnode“ turi mažiausiai įkyrią reklamą iš visų svetainių kūrėjų.

8. „GoDaddy“ – lengvas universalus automobilis

„GoDaddy“ svetainės kūrėjas

„GoDaddy“ yra milžinas domenų vardų ir interneto prieglobos versle , todėl nenuostabu, kad jie taip pat pasiūlytų savo svetainių kūrimo priemonę. Jis vadinamas „GoDaddy Websites + Marketing“, ir nors per pastaruosius kelerius metus buvo atlikta keletas atnaujinimų, ši naujausia versija dabar turi keletą patogių naujų funkcijų – taip pat nemokamą planą.

Būdamas tinkamų pradedantiesiems svetainių kūrėju, „GoDaddy“ sutelkia dėmesį į tai, kad viskas būtų lengva – pradedant nuo paprasto redaguoti mobiliesiems pritaikytų šablonų pasirinkimo, baigiant naudingais priedais, tokiais kaip el. Pašto rinkodaros įrankis, tinklaraštis, susitikimų tvarkaraštis ir narių puslapiai. Visa tai galima nemokamai pridėti prie jūsų svetainės.

Kas nėra nemokama, tai galimybė naudoti savo domeno vardą arba pradėti prekiauti produktais per internetinę parduotuvę. „GoDaddy“ reklamjuostė taip pat bus rodoma visų jūsų puslapių viršuje. Nors tai yra gana laisvo plano standartas, tačiau šiek tiek stebina tai, kad jūsų SEO galimybės yra labai ribotos. Norėdami redaguoti tokius elementus kaip „image Alt“ žymas ir raktinius žodžius, turėsite atnaujinti į vieną iš aukštesnio lygio mokamų planų.

Ekrano nuotraukos:

„GoDaddy“ svetainių kūrimo priemonės temos

Šablonai

„GoDaddy“ svetainės redaktorius

Redaktorius

„GoDaddy“ peržiūra mobiliesiems

Peržiūra

„GoDaddy“ tinklaraščio redaktorius

Tinklaraštis

 

 

URL, kurį gausite nemokamai: yoursite.godaddysites.com

Mūsų demonstracinė svetainė: „ Barcelona Bakes“

Kas mums patiko: jį naudoti yra labai paprasta, o jo įdiegtos funkcijos, tokios kaip tinklaraštis ir el. Pašto rinkodaros įrankis, taip pat veikia gana gerai. Tai puikiai tinka visiems pradedantiesiems, turintiems gana paprastus reikalavimus ir norintiems, kad jie galėtų valdyti visą savo buvimą internete vienoje vietoje

Kur jie turėtų patobulėti: SEO parinktys yra per daug pagrindinės, net jei planai yra geriau apmokami. Praverstų ir platesnis programų integravimo spektras. Mes taip pat tikimės, kad jie palengvins svetainių perkėlimą į bet kokius būsimus svetainių kūrėjo pakartojimus, nes jie neteikia daug palaikymo ankstesnėms versijoms.

Nemokamas bandymas: www.godaddy.com

Išsami apžvalga

9. „Webflow“ – redaktorius, kuris jaučiasi kaip kabinoje

„Webflow“ nukreipimo puslapis

Paimkite daugybę funkcijų, įdėkite žiupsnelį vizualaus dizaino ir papuoškite savo kūrybą gražiu TVS papildymu – tadaaa! Jūsų žiniatinklio srauto svetainių kūrėjas yra pasirengęs.

„Webflow“ yra sistema, kuri šiek tiek neatitinka visų kitų įprastų svetainių kūrėjų. Šis specialiai skirtas dizaineriams, kūrėjams ir patyrusiems vartotojams, norintiems sukurti svetainę, tačiau reikalaujantiems daugiau dizaino laisvės, nei gali pasiūlyti tradiciniai svetainių kūrėjai, pvz., „ Squarespace“ ar „ Weebly“ . Nors tai sudėtingas įrankis, kuriame yra daugybė pritaikymo parinkčių, „Webflow“ vis tiek bando padaryti jį kuo paprastesnį savo vartotojams – koduoti nebūtinai reikia, jūs galite pamatyti savo dizainą iš karto dėka jų vizualaus redaktoriaus ir jie siūlo daugybę pagalbos medžiaga.

Ekrano nuotraukos:

„Webflow Integrations“

Integracijos

„Webflow Presets“

Išankstiniai nustatymai

„Webflow“ svetainių pavyzdžiai

Pavyzdys

„Webflow Tutorials“

Pamokos

 

URL, kurį gausite nemokamai: http://yourwebsite.webflow.io/

Mūsų demonstracinė svetainė: Annikos kavos puodelių parduotuvė

Kas mums patiko: galite lengvai prisiregistruoti (naudodami „Google“ ar el. Pašto adresą) ir nereikia kredito kortelės. Funkcijų kiekis yra didžiulis, ir jūs turite daugybę tinkinimo galimybių – geresnių ar blogesnių. Jūs gaunate daug palaikymo (vaizdo įrašai, straipsniai, forumas). Be to, nemokamų svetainių skelbimas vos pastebimas. Tiesą sakant, galite paskelbti du svetainės projektus su nemokamu planu. Geras!

Kur jie turėtų tobulėti: Nors turite daug galimybių su „Webflow“, būtų malonu, jei būtų daugiau integruotų funkcijų. Yra daugybė nemokamų dizaino šablonų, tačiau už daugumą jų reikia mokėti. Kainos svyruoja nuo 19 iki 79 USD (vienkartinės). Redaktorius iš pradžių gali būti gana pribloškiantis.

Nemokamas planas: Webflow.com

Išsami apžvalga

10. „Mozello“ – nemokamos daugiakalbės svetainės

mozello

Ši Latvijos įmonė yra viena iš mažesnių žaidėjų visame pasaulyje. „Mozello“ mus stebina tai, kad jie leidžia jums nemokamai sukurti daugiakalbę svetainę – to jūs negausite niekur kitur. Funkcijų asortimentą sudaro tinklaraštis, internetinė parduotuvė ir tinkamos SEO galimybės. Laimei, reklama yra tik nuoroda poraštėje, kurios dauguma jūsų lankytojų net nepastebės. Įskaičiuota 500 MB nemokamos saugyklos vietos, kurios daugumai iš mūsų turėtų pakakti.

Neigiama yra tai, kad redaktorius, nors ir lengvai naudojamas, yra tikrai ribotas, palyginti su konkurentais. Tam tikrus elementus, pavyzdžiui, galeriją, galima pridėti, pavyzdžiui, tik prie konkretaus galerijos puslapio tipo. Dėl to Mozello tampa gana nelankstus.

Ekrano nuotraukos:

mozello skelbimas

Reklama

„mozello“ redaktorius

Redaktorius

„mozello“ šablonai

Šablonai

mozello kalbos

Daugiakalbis

 

 

URL, kurį gausite nemokamai : customname.mozello.com

Mūsų demonstracinė svetainė : Grožio studija

Kas mums patiko : beveik nepastebimas skelbimas ir galimybė sukurti nemokamą daugiakalbę svetainę.

Kur jie turėtų tobulėti : redaktorius turi tapti daug lankstesnis ir turtingesnis funkcijomis. SSL šifravimo pridėti nėra lengva. Mūsų bandymo metu net „Mozello“ redaktorius nenaudojo saugaus ryšio, o tai šiek tiek kelia nerimą!

Nemokamas bandymas : www.mozello.com

11. Įspūdingai – nemokami vieno puslapio maketai

stulbinamai

„Nepraraskite lankytojų sunkios ir painios svetainės svorio“, – sako Strikingly, svetainių kūrėjas iš Kalifornijos. Tikriausiai todėl jie nori, kad visą savo turinį įdėtumėte į vieną puslapį. Jei norite sukurti kelis puslapius, turėsite naujovinti į mokamą planą. Teisybės dėlei reikia pasakyti, kad jie turi keletą gana neblogų šablonų, kuriuos galima pasirinkti, o svetainės redaktorių lengva suprasti net pradedantiesiems. Jei kada nors paliksite nemokamą planą, turėsite sumokėti mažiausiai 16 USD per mėnesį.

Įspūdingai ekrano kopijos

stulbinamai redaktorius

Redaktorius

stulbinamai šablonai

Šablonai

stulbinamai programų parduotuvė

Programėlių parduotuvė

stulbinamai seo

SEO parinktys

 

 

URL, kurį gausite nemokamai : accountname.strikingly.com

Mūsų demonstracinė svetainė : baldų parduotuvė

Kas mums patiko : puikios temos, turinčios aiškų raginimą veikti. Yra mobilioji „iOS“ ir „Android“ programa, skirta svetainių mobiliesiems redagavimui. Kas fantastiška, kad galite naudotis jų tiesioginių pokalbių palaikymo funkcija – net ir nemokamai planuodami!

Kur jie turėtų patobulėti : Visko sutrumpinimas tik viename puslapyje gali būti gana ribojantis ir nėra geriausias požiūris į SEO. Nors šablonai atrodo tikrai gerai, jų gali būti šiek tiek daugiau. SSL šifravimas taip pat turėtų būti įmanomas nemokamose svetainėse.

Įspūdingai vaizdo apžvalga

https://img.youtube.com/vi/JSsK9z4cLD0/0.jpg

Nemokamas bandymas : www.strikingly.com

Išsami apžvalga

12. „One.com“ – ne nemokamas, o pigus svetainių kūrėjas

one.com

„One.com“ neturi „freemium“ plano, kaip ir jo konkurentai. Jie ima jus nuo pat pradžių, tačiau išlaidos yra labai pagrįstos. Žinoma, jūsų svetainėje nebus skelbimų. Jei norite, galite tiesiogiai pridėti tinkamą domeno vardą. Yra tik vienas įstrigimas: jūs turite tik 5 puslapius, kitaip jis tampa gana brangus.

Jei viskas, ko jums reikia, yra maža svetainė be skelbimų, turinti savo tinkamą domeno vardą, „One.com“ gali puikiai tikti. O ir jei norėtumėte naudoti „ WordPress“, o ne savo svetainių kūrimo priemonę, taip pat galite tai padaryti. Geriausia, kad nebus jokių puslapių apribojimų!

Ekrano nuotraukos:

vienas žiniatinklio redaktorius

Prietaisų skydelis

„one.com“ vaizdas mobiliesiems

Mobilus vaizdas

„one.com“ šablonai

Šablonai

one.com redaktorius

Redaktorius

 

 

URL gausite : customname.com (.co.uk, .net, .org ir kt.)

Mūsų demonstracinė svetainė : „ Coworking Space“

Kas mums patiko : tai, kad esate gana lankstus: naudokite „One.com“ svetainių kūrimo priemonę arba „WordPress“. Tai puiki galimybė pradėti profesionaliai už labai mažus pinigus. Visi šablonai yra jautrūs ir atrodo modernūs.

Kur jie turėtų tobulėti : 5 puslapių riba nėra didelė. Jų pačių svetainių redaktorius tikrai nėra geriausias rinkoje, tačiau jis atlieka darbą. Taip pat gana sudėtinga suaktyvinti SSL šifravimą.

„One.com“ vaizdo įrašų apžvalga

https://img.youtube.com/vi/iyU7h4Gh8VU/0.jpg

 

Prisiregistruokite (15 dienų pinigų grąžinimo garantija) : www.one.com

Išsami apžvalga

13. Žymelė – AI sukurtos svetainės?

skirtukas

Naujausia interneto svetainių kūrimo mada yra protingi padėjėjai . „Bookmark“, „ Wix ADI“ ir, kiek mažiau, „ Jimdo Dolphin“ , visi žada naudoti kažkokią magišką formulę, kad jūsų svetainė būtų teisinga su pirmuoju juodraščiu. Naudodamiesi „Bookmark“ „AiDA“ padėjėju likome susimąstę, kur išmanusis asistentas turėtų gauti informacijos, ką įdėti į jūsų svetainę. Viskas, ką įvesite, yra jūsų įmonės pavadinimas ir pramonė. Rezultatas nebuvo baisus, bet jis taip pat nėra geresnis už svetainę, sukurtą be padėjėjo.

Kas mums patiko : „Bookmark“ turi gana daug funkcijų ir modulių, kuriuos galite pridėti prie savo svetainės. Visos svetainės yra jautrios, o redaktorius turi daug prasmės. Privalumas yra tas, kad „AiDA“ moko modifikuoti dizaino elementus keliais žingsniais. Jie taip pat siūlo integruotas el. Pašto paskyras už 2 USD per mėnesį.

Ką jie turėtų patobulinti : svetainė, kurią gavome, neatrodė ypač patraukli. Jis buvo labai sunkus. Naudodami šį visą dirbtinio intelekto ženklą jie kelia labai didelius lūkesčius, kurių, mūsų požiūriu, jie tikrai negali patenkinti.

Pigiausias mokamas planas be skelbimų prasideda nuo 11,99 USD, kuris atrodo gana didelis, palyginti su labiau nusistovėjusiomis platformomis, tokiomis kaip „Wix“ ar „Weebly“.

URL, kurį gausite nemokamai : https://yourname.bookmark.com

Mūsų demonstracinė svetainė : kepykla

Žymių ekrano kopijos

skirtukas

Redaktorius

žymių prietaisų skydelis

Prietaisų skydelis

žymių mediaduomenų bazė

Pavyzdys

žymių moduliai

Skirtukas

 

 

Nemokamas planas : www.bookmark.com

Patarimas : sutaupykite 15% nuo pirmojo pirkimo naudodami „Bookmark“ naudodami šį išskirtinį kupono kodą „  websitetooltester15“ .

14. 000webhost – jūsų svetainė, 23 valandas per dieną

000webhost

„000Webhost“ priklauso tai pačiai valdai, kuriai priklauso gana gerai žinoma „Hostinger“. Norėdami naudotis nemokamomis prieglobos paslaugomis, jie naudoja „000webhost“. Tai ribojama 1 GB vietos, 10 GB pralaidumo ir daugiausia 2 svetainėmis. Bet jei jūs tikrai nenorite naudoti „WordPress“, jie turi svetainių kūrimo priemonę su nemokamu planu.

Jei kada nors nuspręsite pasinaudoti priemoka, kad pašalintumėte apribojimus iš nemokamo plano, ketinate mokėti apie 9 USD per mėnesį. Būdamas visiškai sąžiningas, yra daug geresnių priemonių (tokių kaip „Wix“ ar „Weebly“), siūlančių panašius pasiūlymus.

URL, kurį gausite nemokamai : customname.000webhostapp.com

Kas mums patiko : šaunu, kad jų svetainių kūrimo priemonė ir „WordPress“ palaikomos kuriant svetaines. Jūs iš tikrųjų galite susieti kitur įsigytą domeno vardą su nemokama versija. Jie turi beveik 200 šablonų, iš kurių galima rinktis, ir jie yra suskirstyti pagal pramonės šakas. Nors jų šablonai nėra jautrūs, galite sukurti savo svetainės versijas, kurios bus pritaikytos prie stalinių kompiuterių, planšetinių kompiuterių ir mobiliųjų telefonų. Įdomu tai, kad jie siūlo būdą lengvai sukurti daugiakalbes svetaines. O jei esate atsarginis paranojikas, būkite ramybėje: galėsite atsisiųsti atsargines kopijas ir net jas atkurti.

Kur jie turėtų tobulėti : kai kurie jų šablonai yra modernūs ir aptakūs, tačiau dauguma jų atrodo šiek tiek pasenę. Didelis nemokamo plano apribojimas yra tas, kad jūsų svetainė kasdien mažės vieną valandą ; jei manęs paklausite, tai nėra sprendimas. Jame yra keletas pagrindinių funkcijų ir priedų, tačiau trūksta pagrindinių elementų (pvz., Tinklaraštis ar paieška vietoje). Kai pakeisite naują šabloną, visas turimas turinys bus prarastas.

000webhost ekrano kopijos

000webhost daugiakalbis

Daugiakalbis

000webhost mobilusis redaktorius

Redaktorius

000webhost prastovos

Prastova

 

 

Nemokamas planas : 000webhost.com

15. Naujos „Google“ svetainės – (labai) pagrindinės svetainės kūrimas

google svetaines

„Google“ neseniai atnaujino savo svetainių kūrimo priemonę „Google Sites“. Dabar tai švaresnis, šiuolaikiškesnis reikalas. Keletą minučių pažaidę pastebėsite du dalykus: 1) kad juo naudotis yra labai paprasta; 2) kad vargu ar yra kokių nors funkcijų: galite rinktis iš šešių šablonų, kurie visi atrodo gana pliki, kai pradėsite kurti, nes pavyzdinio turinio iš viso nėra. Panašu, kad įmanoma susieti domeno vardą per „Google MyBusiness“, tačiau tuomet turite būti įmonė, turinti fizinį adresą.

URL, kurį gausite nemokamai : sites.google.com/view/yoursitename

Kas mums patiko : nenuostabu, tikrai gera integracija su kitais „Google“ produktais (Žemėlapiai, Kalendorius, Dokumentai, Skaidrios ir kt.).

Kur jie turėtų tobulėti : turėtų būti daugiau temų ir dizaino elementų. Nėra prieigos prie SEO SEO nustatymų, tokių kaip puslapio pavadinimas ir meta aprašymas (!!!). Jų žinių bazė yra tokia pat pagrindinė, kaip ir svetainių kūrėjo, todėl ieškant atsakymų gali būti gana apmaudu (ypač kai rasite tik tokius forumo pranešimus kaip šis ).

„Google“ svetainių ekrano kopijos

„Google“ svetainių šablonai

Šablonai

„Google“ svetainių šablonai

Redaktorius

„Google“ svetainių pristatymas

Pavyzdys

„Google“ svetainės padeda

Pagalba

 

 

Nemokamas planas : sites.google.com

16. IM kūrėjas

Sukurkite nemokamą svetainę naudodami „IM Creator“

„IM Creator“ turi daug šiuolaikiškai atrodančių šablonų, sugrupuotų pagal kategorijas, todėl lengva rasti tokį, kuris atitiktų jūsų poreikius. Jų dizainas reaguoja į mobiliuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius, todėl galite pritaikyti, kaip jie atrodo skirtinguose įrenginiuose.

Jų požiūris į svetainės dizainą yra kažkaip kitoks. Užuot turėję elementų rinkinį (pvz., Antraštę, tekstą, vaizdus, ​​piktogramas ir kt.), Kuriuos sujungsite į dizainą, jie turi iš anksto sukonstruotas skiltis, kurias galite tinkinti. Tai daro jį ne tokį lankstų, tačiau rečiau sugadinsite savo dizainą – tai geras būdas pradedantiesiems, neturint daug laiko eksperimentuoti su dizainu ir maketais.

Nemokamas planas: www.imcreator.com

17. „Zoho“ svetainės – gausu funkcijų

zoho svetaines

„Zoho“ svetainės kūrėjoje yra daugybė šablonų dizaino. Neigiama yra tai, kad tik nedidelė jų dalis yra atsakingi. Be to, jie tikriausiai puikiai atrodė prieš penkerius metus, tačiau dabar jaučiasi šiek tiek pasenę. Pats redaktorius yra labai paprastas naudoti ir apima visas pagrindines funkcijas, kurias galite įsivaizduoti. Naudodami „Zoho Creator“ galite net pridėti dinaminio turinio blokų prie savo svetainės. Be to, turite visišką prieigą prie savo svetainės HTML ir CSS. Apskritai, labai padorus produktas, ypač jei dirbate su kitais „Zoho“ produktais.

Nemokamas planas: zoho.com/sites

18. WordPress.com – tinklaraščių platforma

wordpress

„WordPress .com “ nereikia painioti su didesniuoju broliu „WordPress .org“ (skaitykite mūsų pradedančiųjų vadovą ). Pastarasis yra fantastiškas, jei nesibaiminate nerti į techninę reljefą, tačiau keista, kad .com versija nėra daug lengviau naudojama ir turi daug apribojimų. Be to, jei viskas, ko norite, yra tik sukurti tinklaraštį, „WordPress.com“ gali būti puikus sprendimas jums. Tačiau svetainėje yra geresnių sprendimų. Mokami planai prasideda nuo 5 USD per mėnesį.

Nemokamas planas: www.wordpress.com

19. „Mobirise“ – įdiegiama svetainių kūrimo programinė įranga

mobirise

Paprastai mes esame dideli priglobtų svetainių kūrėjų, veikiančių jūsų žiniatinklio naršyklėje, šalininkai. Bet mes, žinoma, pripažįstame, kad kai kuriems iš jūsų patogiau naudotis įdiegiama „Windows“ arba „Mac“ svetainės programine įranga. „Mobirise“ yra tokia programa: ją įdiekite į savo kompiuterį ir per kelias minutes galėsite pradėti vilkti nemokamą svetainę net ir neprisijungę.

Jų šablonai atrodo gana švieži ir siūlo daug funkcionalumo. Pasirinkimas apsiriboja keletu dizainų. Be to, dauguma jų yra mokami, kurie grąžins jums 19–39 USD (kaip vienkartinį mokėjimą). Taip pat gaila, kad negalėjome rasti tinklaraščių funkcijų. Kai būsite patenkinti savo rezultatu, turite paskelbti svetainę savo interneto erdvėje. Žinoma, tai yra daug sudėtingiau nei naudojant priglobtų svetainių kūrimo priemonę, nes jums reikia nustatyti FTP ryšį ir įkelti jį į savo žiniatinklio erdvę.

Nemokama parsisiųsti: www.mobirise.com

20. „Adobe Spark“ – iš „Photoshop“ kūrėjų

Adobe kibirkštis

Jūs tikrai girdėjote apie „Photoshop“. Gal net esate girdėję apie „  Adobe Dreamweaver“ , kuris buvo vienas iš pirmųjų didelių WYSIWYG (ką matote, tai ir gaunate) redaktorių. Nors tai galinga, visa kita, išskyrus nemokamą (arba lengva naudoti). Tikriausiai dėl šios priežasties „Adobe“ sukūrė nemokamą sprendimą „Spark“.

„Spark“ yra beveik prieš „Dreamweaver“, nes jis yra toks pat lengvas kaip ir gaunasi. Bet tai daugiausia susiję su jų ribotu funkcijų rinkiniu. Užuot kūręs svetaines, jis leidžia jums sukurti vieną tinklalapį. Nėra tinklaraščio, parduotuvės ar kitų verslo funkcijų. Tai siūlo puikias dizaino galimybes ir leidžia jums sukurti tikrai gražias galerijas. Tačiau atminkite – „Adobe“ savo prekės ženklą pateikia viršų ir apačią. Norėdami atsikratyti jų skelbimų, turėsite mokėti maždaug 10 USD per mėnesį. Atvirai sakant, už tokius pinigus jums daug geriau sekasi svetainių kūrėjams, tokiems kaip „ Wix“ ar „ Ucraft“ .

Nemokamas planas: spark.adobe.com

21. „Sitey“, „WebsiteBuilder.com“, „Sitebuilder.com“ – triguba jau matyta?

svetainėje

Tai yra šiek tiek keista įmonė: jie naudoja tris skirtingus prekių ženklus, kurie parduoda tą patį svetainės kūrėją. Nepavyko rasti jokios įmonės informacijos, nes nė vienoje iš trijų svetainių nėra „apie“ puslapio (atrodo, kad net jų pačių domenų vardai yra užregistruoti privačiai). Iš pirmo žvilgsnio „Sitey & Co.“ atrodo gana miela: jie siūlo daugybę nepriekaištingų šablonų. Patekę į redaktorių pradėsite pastebėti panašumų su kitu gerai žinomu grotuvu: Wix . Viskas yra tikrai panašu (o tai nebūtinai yra blogas dalykas). Tačiau nematome pagrindo nesirinkti originalo. Nemokamas planas yra tik 5 puslapiai, o jų mokami planai yra brangesni nei „Wix“.

Nemokamas bandymas: www.sitey.com

Geriausi nemokamų svetainių kūrėjai: mūsų apžvalga

Šioje lentelėje parodyti dešimt mūsų mėgstamiausių svetainių kūrėjų:

Teikėjas Skelbimai Domenas Sandėliavimas Bendras įspūdis
„Webnode“
( apžvalga )
Logotipas poraštėje Nemokamas padomenis 0,1 GB Galima padaryti su daugiau saugyklos, kitaip labai gerai. Neribota puslapių. Nepastebima reklama poraštėje.
Wix.com
( apžvalga )
Logotipas poraštėje ir antraštėje Nemokamas padomenis 0,5 GB Geras produktas su neįtikėtinu funkcijų kiekiu. Deja, puslapio antraštėje ir poraštėje rodomi labai įkyrūs logotipai. 1 GB per mėnesį pralaidumo riba.
Weebly
( apžvalga )
Logotipas ir išplečiama prisiregistravimo forma poraštėje Nemokamas padomenis 0,5 GB Skelbimų juosta puslapio apačioje gali būti mažiau įkyri. Be to, „Weebly“ mažai kas nepatinka.
Ucraft Logotipo mygtukas poraštėje Nemokamas padomenis Neribota Vienintelis leis nemokamai susieti domeno vardą. Apribota 15 atskirų puslapių.
Žiniatinklio pradžios Logotipas poraštėje Nemokamas padomenis 1 GB Puikus nemokamas pasirinkimas: labai mažas skelbimas, prieiga prie visų SEO parinkčių, padorūs šablonai ir internetinė parduotuvė. Deja, svetainės nėra pritaikytos mobiliesiems.
Jimdo
( apžvalga )
Logotipas poraštėje Nemokamas padomenis 0,5 GB Kietas produktas su neribotu puslapių skaičiumi. Minimali reklama.
Svetainė123 Perdanga poraštėje Nemokamas padomenis 0,5 GB Padorus svetainių kūrėjas su moderniais šablonais, bet gana pasenusiu interneto redaktoriumi. Yra daugybė papildinių, kuriuos galite pridėti prie savo svetainės, o palaikymas yra įtrauktas.
„GoDaddy“
( apžvalga )
Reklamjuostės skelbimas puslapio viršuje Nemokamas padomenis Neribota Paprasta naudoti ir pateikiami nemokami priedai, tokie kaip susitikimų planavimo priemonė ir el. Pašto rinkodara. Taip pat turi naudingą atsarginės kopijos ir atkūrimo funkciją. Tačiau SEO yra ribotas.
Mozello Poraštės nuoroda į „Mozello“ Nemokamas padomenis 0,5 GB Puikiai tinka daugiakalbėms svetainėms. Turi tinkamų šablonų, tačiau redaktorius nėra labai lankstus. Vienintelis svetainių kūrėjas be SSL palaikymo.
Įspūdingai Perdanga poraštėje Nemokamas padomenis Neribota (maks. 10 MB failo dydis) Turi modernius ir jautrius vieno puslapio išdėstymus. Keli puslapiai galimi tik jų mokamuose planuose. Asmeninė parama yra įtraukta į nemokamą planą.

Kaip žingsnis po žingsnio sukurti nemokamą svetainę?

Visų čia išvardytų svetainių kūrėjų kūrimo procesą visada sudaro šie 6 veiksmai:

 1. Prisiregistruokite gauti nemokamą svetainės paskyrą
 2. Pasirinkite jums patinkantį šabloną
 3. Pridėkite puslapių prie savo svetainės
 4. Tinkinkite savo turinį (tekstą, vaizdus, ​​vaizdo įrašus ir kt.)
 5. Pasirenkama: valdykite SEO nustatymus
 6. Paskelbkite savo svetainę

Taigi, kas iš tikrųjų moka už šiuos nemokamus planus?

„freemium“ svetainių kūrėjai

Tiesa, kad geriausi dalykai gyvenime yra nemokami, tačiau tai paprastai taikoma tik nematerialiesiems daiktams. Kita vertus, interneto svetainės talpinimas aiškiai kainuoja paslaugų teikėjui. Jie turi padengti savo serverių eksploatavimo ir paslaugų rinkodaros išlaidas, jau nekalbant apie nuolatinę plėtrą.

Nemokamų tinklalapių kūrėjai beveik visada remiasi „ freemium“ modeliu . Tai reiškia, kad nemokamą pradinio lygio planą finansuoja tie klientai, kurie įsigyja mokamą (arba priemokų) planą.

Štai kodėl verta atlikti tyrimą prieš pasirenkant, kuris nemokamas internetinių svetainių kūrėjas jums yra geriausias.

O domenų vardai nemokamose svetainėse?

Negausite tinkamo domeno vardo, nes .com arba .net domenai visada kainuoja. Kaip matėte, dauguma paslaugų teikėjų jums suteiks padomenį, pvz., Jūsų vardas.providername.com .

Nemokamas padomenis gali būti tinkamas asmeninei svetainei, tačiau nerekomenduotume jo naudoti profesionaliose ar komercinėse svetainėse dėl šių priežasčių:

 • Tai atrodo neprofesionaliai.
 • Jūs nedarote sau palankumo paieškos sistemų reitingų atžvilgiu (daugiau apie tai rasite žemiau).
 • Nelengva prisiminti tokį ilgą vardą

Iš tikrųjų yra vieta, kur galite gauti nemokamus domenų vardus , kurie nėra padomeniai. „ Freenom“ galite nemokamai gauti kelis (tiesa, neaiškius) domenų vardus: .tk, .ml, .ga ir keletą kitų. Taigi, galite pavadinti savo svetainę , pvz., Mycoolsite.ml . Dabar nerekomenduočiau kurti savo verslo ant tokio nemokamo domeno vardo.

Bet jei tai tik asmeninis projektas, tai bus visiškai gerai. „Freenom“ leidžia jums persiųsti savo domeno vardą į URL (pvz., Nemokamos svetainės padomenį) arba nurodyti jį į svetainę, o tai yra šiek tiek techninis procesas. Domeno nurodymas iš tikrųjų yra profesionalus būdas, nes tada jis bus visiškai vykdomas šiame domene ir niekas niekada nematys padomenio.

„Ucraft“ yra vienintelis tinkamas nemokamas svetainių kūrėjas, leidžiantis nemokamai nurodyti savo domeno vardą. Jūs vis tiek turėsite įsigyti domeną kitur, nes „Ucraft“ neparduoda domenų vardų. Tuo Namecheap , pavyzdžiui, .com domenas bus jums kainuoti šiek tiek mažiau nei 10 $ per metus. Arba jūs ieškote nemokamo domeno vardo, kaip minėta aukščiau.

Ar galiu gauti nemokamų el. Pašto adresų?

Taip tu gali! Be klasikinių nemokamų „Gmail“, „Yahoo“ ar „Outlook“ el. Pašto adresų, jūs taip pat galite turėti iki 5 el. Pašto paskyrų savo domeno pavadinime. „Zoho Workplace“ siūlo „Forever Free“ planą su 25 GB interneto vietos vienam vartotojui. Atkreipkite dėmesį, kad nemokamas planas yra šiek tiek paslėptas jų svetainėje.

zoho darbo vieta

Tokiu būdu galite turėti el. Pašto adresą, pvz., [email protected] . Už domeno vardą turėsite sumokėti tik maždaug 12 USD per metus. Jei jums nereikia .com domeno ir neprieštarautumėte tokiems dalykams , kaip info @ mycoolwebsite .ml , netgi galite jį gauti visiškai nemokamai, kaip paaiškinau aukščiau esančiame skyriuje.

Ar yra kitų nemokamų svetainių kūrėjų minusų?

Kaip matėme aukščiau, daugelis paslaugų teikėjų savo nemokamoje svetainėje rodys savo ar kitų įmonių reklamą, o ne profesionalų išvaizdą.

stulbinamai mygtukas

Skelbimas stulbinamai svetainėje

Tada yra keletas paslaugų teikėjų, kurie savo nemokamuose planuose siūlo tik datuotas ar nepatrauklias maketus ir išlaiko gerą mokamų planų dizainą. Be to, nemokamų tinklalapių kūrėjai apribos sukuriamų puslapių skaičių ir išlaikys pažangiausias mokančių klientų funkcijas . Pavyzdžiui, žiniatinklio pradžia net blokuoja lankytojus, kad jie matytų mobiliesiems optimizuotą vaizdą, kai jie pasiekia svetainę išmaniuoju telefonu.

Ką apie paieškos sistemų optimizavimą (SEO)?

Norint gerai užimti „Google“ reitingą, svarbu ne tik pateikti tinkamą turinį, bet ir sugebėti valdyti tam tikrus savo svetainės nustatymus. Pavyzdžiui, turėtumėte sugebėti nustatyti kiekvieno puslapio puslapį ir aprašą. Laimei, tai teikia visi pagrindiniai statybininkai, išskyrus „Jimdo“.

Kaip jau sužinojome anksčiau, beveik visi nemokami paketai turi vieną bendrą apribojimą: negalėsite naudoti tinkamo domeno vardo. Domeno vardas taip pat turi svarbų poveikį SEO ir dažniausiai padomeniai nepasiekia aukščiausių vietų paieškos sistemose.

Kitas veiksnys, galintis turėti nedidelę įtaką jūsų reitingams, yra tai, ar jūsų svetainė naudoja SSL šifravimą (https). Žemiau pateiktoje ekrano kopijoje rodoma „Chrome“ žiniatinklio naršyklės juosta, kai ji suaktyvinta:

SSL saugus

Tai užtikrins, kad, pavyzdžiui, per kontaktinę formą pateikti duomenys yra saugūs ir jų negalima perimti. Ši funkcija paprastai nemokamai įtraukiama į visas pagrindines svetainių kūrimo įmones. Iš mūsų išbandytų įrankių tik „ Mozello “ neapsaugo savo nemokamų svetainių pagal numatytuosius nustatymus. Kai SSL nėra aktyvus, jūsų lankytojams tai atrodys taip:

SSL nėra saugus

Nelabai patikima, ar ne?

Jei rimtai vertinate savo svetainės reitingą „Google“, turėtumėte apsvarstyti galimybę rinktis ne tik nemokamą svetainių kūrimo priemonę už prieinamą kainą (pvz., „ One.com“ ar „ Jimdo“ ). Čia rasite daugiau informacijos apie SEO .

Kuris nemokamas internetinių svetainių kūrėjas yra geriausias el. Prekybai?

Dabar, kai pamatėme, kad svetainę galima turėti nemokamai, galite susimąstyti, ar galite sukurti ir nemokamų internetinių parduotuvių. Peržiūrėjome šiuos keturis įrankius ir patikrinome jų pasiūlymą:

Teikėjas Tipas Bendras įspūdis
Žiniatinklio pradžios Pilna internetinė parduotuvė „Webstarts“ leidžia ne tik pridėti iki 10 produktų, bet ir atsiskaityti kreditinėmis kortelėmis per „Stripe“, „WePay“ ar „Authorize.net“. Atsargų valdymas yra įtrauktas ir netgi yra galimybė parduoti skaitmenines prekes. Vienintelis trūkumas yra tas, kad jums reikia tik 20 pardavimų per dieną. Bet ei, tada tikrai turėtumėte pagalvoti apie mokamą naujovinimą.
Jimdo
( apžvalga )
Pilna internetinė parduotuvė „Jimdo“ nesiūlo pažangiausių internetinių parduotuvių funkcijų. Tačiau galėsite nemokamai sukurti pilną internetinę parduotuvę. Mokėjimai atliekami per „PayPal“ ir jūs galite naudoti tik 5 produktus.
Mozello Pilna internetinė parduotuvė Leidžiama iki 10 produktų ir palaikomi mokėjimai per „Paypal“. Nors parduotuvė yra gana ribota, čia taip pat palaikoma daugiakalbė sąranka.
„Ecwid“
( apžvalga )
Esamų svetainių priedas Šis papildinys pavers jūsų dabartinę svetainę internetine parduotuve. Turėkite omenyje, kad nemokamas planas taikomas tik 10 produktų. Taip pat galite pridėti „Ecwid“ prie vieno iš minėtų nemokamų svetainių kūrėjų.

Jei ieškote (nemokamo) parduotuvės kūrėjo, patikrinkite šį vadovą,  kad rastumėte daugiau alternatyvų.

Trumpai tariant, jei norite tikrai paprastos, nemokamos el. Prekybos svetainės, mūsų rekomendacija taip pat būtų „ Webstarts“ . Funkciniu požiūriu jie siūlo daug daugiau nei visi kiti šio testo parduotuvių kūrėjai.

Kitas variantas yra „ Ecwid“ , tačiau norėdami pridėti šį el. Prekybos papildinį, jau turite turėti svetainę. Be to, mes rekomenduotume nemokamą parduotuvę tik tuo atveju, jei turite kitų būdų, išskyrus „Google“, pritraukti srautą į savo svetainę. Negalint naudoti savo domeno vardo, bus gana sunku gauti natūralios paieškos sistemos srautą. Norėdami gauti daugiau informacijos, peržiūrėkite mūsų straipsnį apie internetinių parduotuvių kūrimo platformas .

Geriausias nemokamų svetainių kūrėjas: mūsų išvada

Mūsų nuomone, „ Webnode“  ir „  Wix“ yra patys įtikinamiausi nemokamų svetainių kūrėjai.

„Webnode“ reklamuoja netrukdomą reklamą ir pateikia paprastą produktą su puikiu interaktyvių šablonų pasirinkimu. „Wix“ pranašumas slypi didžiuliame jų funkcijų kiekyje, kurių dauguma yra prieinamos nemokamai. Tai geriausias ateities pasirinkimas, jei kada nors svarstytumėte mokamą naujovinimą.

Jei ieškote nemokamo svetainių kūrimo programos, kuri leistų nemokamai susieti savo domeno vardą, patikrinkite „ Ucraft“ . Nors tikriausiai nėra paprasčiausia naudoti svetainių kūrimo priemonę, mes radome tai pakankamai gerą pasirinkimą.

Svarbu neapsigauti žodžiu „nemokama“. Jei galite tai sau leisti, laikykitės toliau nuo nemokamų verslo svetainės planų, net jei tai ir mažos įmonės. Žinoma, jei alternatyva nėra jokia svetainė, nemokama vis tiek yra geriau nei nieko. Tačiau nemokamiems planams taikomi tam tikri apribojimai, kurie gali suteikti jūsų verslo svetainei neprofesionalią išvaizdą, pavyzdžiui, keisti domenų vardai ir įkyrus skelbimas.

Jį sukūrę, perkeldami savo svetainę į naują paslaugų teikėją, gali būti gana sunku . Taigi nepamirškite atsižvelgti į savo ateities planus, kai svarstote savo galimybes, ypač jei ateityje norėsite gauti tinkamą domeno vardą, atitinkančius el. Pašto adresus ar savo svetainės versiją be skelbimų.

Taigi, jei artimiausiu metu planuojate atnaujinti aukščiausios kokybės paketą , taip pat turėtumėte peržiūrėti mūsų mokamus mėgstamiausius „  Wix“  ir „  Weebly“ . Nors jų nemokami planai turi tam tikrų trūkumų, jie yra labiau pažengę, kai kalbama apie visą produktą.

Norėdami gauti daugiau informacijos, taip pat peržiūrėkite mūsų svetainių kūrėjų reitingavimo diagramą .

Kurį nemokamų svetainių kūrėją ketinate išbandyti?

Wix

Weebly

Interneto mazgas

Ucraft

Džimdo

Žiniatinklio pradžios

Mozello

Webs.com

One.com

Nei viena, nei kita

Kita:

BalsasPeržiūrėti rezultatusCrowdsignal.com

Tikiuosi, kad šis straipsnis buvo naudingas! Jei turite klausimų ir atsiliepimų, palikite komentarą!

Peržiūrėkite naujinius

2020 m. Sausio 11 d.: Nemokamų el. Pašto adresų skiltis
2020 m. Gruodžio 22 d
 .: „Webstarts“ kontaktinė forma nėra nemokama.
2020 m. Gruodžio 10 d .: „Ucraft“ pakeitimai, atnaujinta „Smart Finder“.
16 Lap “Europa 2020”
 : Webs.com pašalintas, ne be planas
09 Lap “Europa 2020” : Webflow profilis atnaujintas
07 Spa “Europa 2020” : GoDaddy atnaujinama
06 Spa “Europa 2020” : Jimdo atnaujinama
2019 gegužės 15 : keletas mažesnių atnaujinimus
20 kov 2019 : MP Kūrėjas pridėta
24 saus 2019 : „Ucraft“ nemokamo plano pokyčiai.
2018 m. Gruodžio 10 d . : pridėta nauja vaizdo įrašų apžvalga.
2018 m. Lapkričio 30 d . : „Adobe Spark“ pridėta.
2018 m. Lapkričio 27 d . : pridėta infografika.
2018 m. Lapkričio 21 d: „Smart Finder“ pridėta.
2018 m. Lapkričio 15 d . : daugumai svetainių kūrėjų pridėta demonstracinių puslapių.
2018 m. Vasario 20 d .: Pridėti nauji svetainių kūrėjai – žymės, žiniatinklio srautas ir 000webhost.
2018 m. Sausio 18 d .: Pridėta „WordPress.com“, „Mobirise and Sitely“.
2018 m. Sausio 16 d . : Įspūdingai pridėta „Google“ svetainės, „Site123“ ir „Ucraft“.
2017 m. Birželio 20 d . : visas straipsnio atnaujinimas, įtraukiant „Webstarts“ ir „Mozello“.
2016 m. Gegužės 18 d . : „Weebly Free“ saugykla yra ribota iki 500 MB.
2016 m. Balandžio 13 d .: Bendras atnaujinimas. Įtraukta nemokama el. Prekybos svetainė.
2015 m. Balandžio 4 d . : Nebegalima naudoti esamo domeno vardo nemokamoje „Webnode“ svetainėje.
2015 m. Sausio 9 d: Mes įtraukėme Wix.com į savo pasirinkimą; jame pateikiamas nemokamas planas, kuris puikiai tinka kūrybingiems žmonėms. Pridėjome naują vaizdo įrašą su visa atnaujinta informacija.
2014 m. Liepos 17 d . : „Webnode“ savo kainų apžvalgoje nurodo, kad negalite susieti esamo domeno vardo su nemokama „Webnode“ svetaine. Tačiau tai taikoma tik keliais atvejais, paprastai, vis tiek turėtų būti įmanoma. Jei jūsų atveju tai neveikia, praneškite mums ir mes tai patikrinsime.
2014 m. Birželio 10 d. „ Weebly“ nemokamas planas ir toliau blogėja: poraštėje yra skelbimų juosta su „Weebly“ registracijos forma.
2013 m. Spalio 24 d .: Nebeįmanoma naudoti esamo domeno vardo nemokamoje „Weebly“ svetainėje. Todėl dabar jie mūsų reitinge yra tik antri.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.