Jei sukūrėte laiko, pastangų ir išteklių kurdami savo svetainę, tikrai turite savo SEO strategiją. Tai apima kiekvieno svetainės puslapio optimizavimą pagal svarbiausius raktinius žodžius. Dabar kaip sužinoti, ar atlikote visus reikiamus veiksmus? Norėdami tai sužinoti, turite žinoti, kaip jūsų puslapiai reitinguojami paieškos sistemų rezultatų puslapyje (SERP). Čia yra šie „Google“ raktinių žodžių reitingų tikrintuvo įrankiai.

Šie raktinių žodžių reitingo tikrintuvai yra naudingi įrankiai, kurie padės jums stebėti, kur jūsų svetainė užima „Google“, dažnai su naudingomis funkcijomis, kad pamatytumėte, kaip laikui bėgant keičiasi jūsų reitingai.

Pasirengę patikrinti raktinių žodžių reitingą „Google“? Įsigilinkime …

Norite patikrinti savo svetainės reitingą „#Google“? Šie 5 # raktinių žodžių reitingavimo įrankiai gali padėti

SPUSTELĖKITE, KAD TWEETUOTUMĖTE

Penki geriausi „Google“ raktinių žodžių reitingų tikrintuvo įrankiai

Toliau palyginsime penkis geriausius „Google“ raktinių žodžių reitingų tikrintuvo įrankius septyniose skirtingose ​​kategorijose:

 • Kaina – tai, ką mokėsite už aukščiausios kokybės planą.
 • Nemokamų planų apribojimai / prieinamumas – ar įrankis siūlo nemokamą planą / bandomąją versiją. Jei taip, kokios yra ribos.
 • Istorinis reitingų stebėjimas – ar galite stebėti, kaip jūsų reitingai keičiasi bėgant laikui.
 • Konkurento analizė – ar galite stebėti savo konkurentų reitingus.
 • Įrenginių ir vietovių stebėjimas – ar galite stebėti skirtingų vietų ar įrenginių reitingus.
 • Lengva naudoti – sąsajos patogumas.
 • Kitos žymios savybės

1. SERPWatcher

Iš pradžių „SERPWatcher“ aiškiai parodo, kad tai ne tik jūsų svetainės reitingavimo stebėjimas kiekvieną dieną. Užuot stebėjęs kūrybiškai pavadinto „dominavimo indekso“ bendrą pažangą. Susijusi metrika teikia svarbiausius SEO rezultatus.

SERPWatcher, skirtas patikrinti „Google“ raktinių žodžių reitingą

Kaina:

„SERPWatcher“ komplekte yra įrankių rinkinys, pvz., „KWFinder“, „SERPChecker“ ir kt. Galimi trys paketai :

 • Pagrindinis (49 USD per mėnesį)
 • „Premium“ (69 USD / mėn.)
 • Agentūra (129 USD per mėnesį)

Metiniai mokėjimai sutaupys apytiksliai 40%.

Jūs galėsite stebėti 200/700/1500 raktinių žodžių, priklausomai nuo jūsų paketo. Tai tinka visiems stebimiems domenams, neribojant domenų skaičiaus.

Nemokamas planas:

Dešimties dienų nemokama bandomoji versija leidžia stebėti dešimt raktinių žodžių.

Istorinis reitingų sekimas:

Dabartinė, vidutinė ir geriausia raktinio žodžio pozicija, procentinis pozicijos pokytis ir paieškos apimtis – visa tai rodoma diagramoje. Galite pasirinkti numatytąjį laikotarpį arba savo laiko tarpą.

Konkurento analizė:

Nors konkurentų analizė šiuo metu nėra, priekyje .

Įrenginio ir vietos stebėjimas:

„SERPWatcher“ palaiko paiešką pagal vietovę, taip pat paiešką darbalaukyje ir mobiliajame telefone. Vienu paspaudimu galite lengvai perjungti platformas.

Lengva naudoti:

Bet kada galite kurti, pridėti, pervadinti, pašalinti ar ištrinti raktinius žodžius. Tiesiog importuokite raktinius žodžius iš „KWFinder“, įklijuokite juos iš sąrašo arba vilkite ir upuść visus failus. Raktinius žodžius taip pat galima eksportuoti į CSV failą arba nukopijuoti į mainų sritį.

Informacijos suvestinė pateikia visus duomenis viename ekrane dviejų stulpelių sąsajoje. Kairiajame stulpelyje pateikiama visa informacija apie pozicijas. Čia rasite žymių kūrimo, pridėjimo ar filtravimo parinkčių. Dešiniajame stulpelyje rasite sukauptą metriką, svarbią reitingo stebėjimui. Draugiška sąsaja leidžia neatsilikti nuo didžiausių pokyčių, raktinių žodžių pozicijos srauto, numatomų apsilankymų per mėnesį ir raktinių žodžių reitingo paskirstymo diagramos.

Kitos žymios savybės:

 • Dominavimo indeksą sekti bendrą pažangą
 • Kasdieniniai reitingų atnaujinimai
 • Dalijamasi ir interaktyvios ataskaitos
 • Įspėjimai el. Paštu – suplanuoti ir pagrįsti įvykiais

Didesnio tikslumo duomenys perkami iš patikimų duomenų teikėjų, tokių kaip „Moz“. Viskas, išsamus būdas stebėti savo svetainės reitingus.

2. SEMRush

Tai, kaip jis veikia su „SEMRush“, turėsite pradėti konkrečių domenų projektą, kad galėtumėte analizuoti jų našumą naudodami skirtingus įrankius. Pozicijos stebėjimo įrankis  leidžia stebėti jūsų svetainės reitingą pagal tikslinius raktinius žodžius.

SEMrush

Kaina:

Visuose planuose yra apie 28 įrankiai / funkcijos:

 • „Pro“ (99,95 per mėnesį)
 • „Guru“ (199,95 USD per mėnesį)
 • Verslas (399,95 USD per mėnesį)
 • Individualiems poreikiams pritaikyta įmonė

Kiti įrankiai apima SEO tikrintuvą puslapyje, prekės ženklo stebėjimą, svetainės auditą ir dar daugiau.

Nemokamas planas:

„Pro“ ir „Guru“ siūlo septynių dienų nemokamą bandomąją versiją.

Istorinis reitingų sekimas:

„SEMRush“ atskleidžia mokamų ir natūralių paieškų raktinių žodžių reitingavimo pažangą. Bet kurio konkurento istorinius duomenis galėsite stebėti nuo tos dienos, kai pradėsite projektą. Duomenys bus prieinami kaip dienos duomenys iki 60 dienų, o vėliau – kaip savaitiniai duomenų taškai. Kai kurie planai taip pat leidžia importuoti istorinius duomenis iš kitų SEO įrankių.

Konkurento analizė:

Ne tik savo, galite sekti net konkurentų reitingą ir peržiūrėti palyginimą. Be to, stebėjimo kampanijose galima pridėti iki dešimties konkurencingų domenų.

Įrenginio ir vietos stebėjimas:

Bet kurioje „SEMRush“ stebėjimo kampanijoje vienoje diagramoje galėsite peržiūrėti ir palyginti savo pozicijas skirtinguose įrenginiuose. Tai dar ne viskas, vietovės paieška gali parodyti vietinius konkurentus, kurie užima 100 geriausių „Google“ rezultatų pagal bet kurį raktinį žodį. Tai padės jums nustatyti ne tik konkurentus, bet ir naujas raktinių žodžių galimybes.

Lengva naudoti:

„SEMRush“ siūlo keletą būdų pridėti raktinius žodžius – rankiniu būdu, iš * txt * ar CSV failo arba prisijungdami prie savo paieškos pulto. Kiekvienam raktiniam žodžiui galite pridėti iki penkių žymų ir sutvarkyti jas grupėmis, kad lengvai valdytumėte tūkstančius paieškos terminų. Konkurento metrikos palyginimas padeda palyginti raktinių žodžių našumą.

Kitos žymios savybės:

 • Kasdien atnaujinami duomenys
 • Savaitės pranešimai apie reitingo pokyčius
 • Išsami darbo eiga bet kuriam SEO specialistui

SEMRush yra visavertis SEO sprendimas, dėl kurio jis yra vertingas partneris bet kurioje SEO strategijoje.

3. Ahrefas

„Google“ raktinių žodžių reitingų tikrinimo įrankiai tikriausiai nėra geresni nei „Ahrefs“. Tai tikslus, konkrečios vietos reitingavimo įrankis.

Ahrefas

Kaina:

„Ahrefs“ siūlo kelis įrankius, įskaitant „Rank Tracker“, keturis paketus, susietus keturiais kainų lygiais:

 • Lite (99 USD / mėn.) – sukurkite 5 projektus ir stebėkite 500 raktinių žodžių su atnaujinimais kas 7 dienas.
 • Standartinis (179 USD / mėn.) – sukurkite 10 projektų ir stebėkite 1 500 raktinių žodžių su atnaujinimais kas 5 dienas.
 • Išplėstinė (399 USD / mėn.) – sukurkite 25 projektus ir stebėkite 5 000 raktinių žodžių su atnaujinimais kas 3 dienas.
 • Agentūra (999 USD per mėnesį) – sukurkite 100 projektų ir stebėkite 10 000 raktinių žodžių su atnaujinimais kas 3 dienas.

Visuose planuose yra visi įrankiai – raktinių žodžių tyrimas, „Content Explorer“, „Site Audit“ ir kt.

Nemokamas planas:

„Ahrefs“ nesiūlo visiškai nemokamo raktinių žodžių reitingų tikrintuvo plano, nors galite išbandyti „Lite“ arba „Standard“ planą septynias dienas mokėdami 7 USD.

Istorinis reitingų sekimas:

„Rank Tracker“ stebi jūsų reitingus ir vizualizuoja jūsų vidutinę padėtį ir srautą laikui bėgant. Tačiau reitingavimo istoriją galėsite peržiūrėti tik nuo tos dienos, kai pridėsite raktinį žodį prie savo projekto. Kai kurie kiti paketo įrankiai, pvz., „Raktinių žodžių naršyklė“, rodo pozicijų istoriją daugelį metų kartu.

Konkurento analizė:

Visi planai leidžia įvertinti savo pasirodymą pagal konkurentus. Jūs gausite automatines ataskaitas apie pažangos reitingą, paieškos srautą ir kitą metriką ne daugiau kaip 5 URL. Tai padės jums sužinoti, kurie puslapiai ir domenai naudojasi „balso dalimi“ paieškos srautui, susijusiam su jūsų stebimais raktiniais žodžiais.

Įrenginio ir vietos stebėjimas:

Vietos stebėjimas siūlomas 170 šalių. Tačiau naudojant „Lite“ ir „Standard“ planus raktinius žodžius galima stebėti tik 1 ir 5 vietose. Aukštesniems planams tokios ribos nėra. Be to, mobilusis reitingas galimas tik „Advanced“ ir „Agency“ planuose.

Lengva naudoti:

Naudodamiesi „Ahrefs“ viskas, ką turite padaryti, yra tiekti arba importuoti raktinių žodžių sąrašą ir prie kiekvieno raktinio žodžio pridėti šalies specifikaciją. „Ahrefs“ pradės sekti, vizualizuos jums ir reguliariai atsiųs jums naujienas. Visą reitingavimo istoriją pamatysite patogioje diagramoje. Taip pat galite nustatyti, kad gautumėte automatinę reitingų ataskaitą el. Paštu.

Kitos žymios savybės:

 • Keli filtrai padeda segmentuoti duomenis ir stebėti reitingo poziciją grupėse keliais lygiais
 • Gaunate duomenis apie 13 SERP funkcijų, tokių kaip „Tweet box“, „Svetainių nuorodos“ ir „Miniatiūros“
 • Išplėstinė stebimų raktinių žodžių metrika, pvz., Reitingo pažanga ir įvertinta paieškos apimtis
 • Platus duomenų nuskaitymas, vedantis į didelę indeksų bazę, siūlanti jums patikimus duomenis

Trumpai tariant, „Ahrefs“ yra visapusiškas SEO įrankis, kurį norėsite dirbti jums.

4. SEOprofileris

SEOprofiler pozicionuoja save kaip pilną svetainės reklamos įrankį, kuriame yra funkcija, skirta patikrinti „Google“ raktinių žodžių reitingą.

SEOprofiler, skirtas patikrinti „Google“ raktinių žodžių rinkimus

Kaina:

Galimi keturi planai su besąlygine 30 dienų pinigų grąžinimo garantija:

 • Standartinis (69,95 USD per mėnesį) – kasdien tikrinkite 500 raktinių žodžių.
 • Protingas (99,95 USD) – kasdien tikrinkite 1 000 raktinių žodžių.
 • Profesionalas (249,95 USD) – kasdien tikrinkite 2 500 raktinių žodžių.
 • „Enterprise“ (999,95 USD) – kasdien tikrinkite 10 000 raktinių žodžių.

Visų trijų paieškos sistemų reitingavimas pagal tą patį šalies / kalbos / vietovės derinį yra tik vienas raktinis žodis.

Nemokamas planas:

Išmanusis planas suteikia jums galimybę nemokamai naudotis visais įrankiais vieną savaitę.

Istorinis reitingų sekimas:

„SEOprofiler“ pateikia kelių paieškos sistemų istorijos ataskaitas. Viską galite peržiūrėti diagramose ir reitingavimo ataskaitose bei stebėti raktinių žodžių eigą.

Konkurento analizė:

„SEOprofiler“ taip pat patikrina jūsų konkurentų svetaines ir tada viską pateikia išsamiuose pranešimuose su diagramomis ir palyginimais. Tai parodo, kuriuos raktinius žodžius jie reitinguoja ir kurie puslapiai turi aukščiausią reitingą.

Įrenginio ir vietos stebėjimas:

Naudodami šį įrankį galite stebėti savo reitingą 162 šalyse staliniuose kompiuteriuose ir mobiliuosiuose telefonuose. Dar geriau, tai netgi padeda sekti vietos verslo, neturinčio svetainės, pozicijas. Viskas, ką turite padaryti, tai įvesti įmonės pavadinimą ir palaukti, kol pasirodys reitingavimo informacija.

Lengva naudoti:

Raktinius žodžius pridėti taip pat lengva, kaip spustelėti mygtuką. Monitorius patikrins visus puslapius, įskaitant padomenius, ir pateiks išsamią raktinių žodžių reitingą ir matomumo ataskaitas. Be to, jis automatiškai sukuria raktinių žodžių grupes ir leidžia prie raktinių žodžių pridėti tiek žymų, kiek norite. Norėdami gauti išsamios informacijos apie bet kurį raktinį žodį, spustelėkite raktinį žodį puslapyje „Visi raktiniai žodžiai“.

Kitos žymios savybės:

 • Išsamios ataskaitos su naudingais patarimais
 • PDF ataskaitos, baltos etiketės ataskaitos
 • Kasdien atnaujinami duomenys, paieškos apimtis, potencialus natūralus srautas ir apibendrinta metrika, kad galėtumėte sužinoti, kaip reitingai daro įtaką srautui
 • Gebėjimas jus įspėti apie svarbius raktinius žodžius, į kuriuos turėtumėte sutelkti dėmesį

„SEOprofiler“ galbūt idealiai tinka agentūroms, kurios klientams turi pasiūlyti išsamias, lengvai suprantamas ir dėmesį patraukiančias ataskaitas be jokių trečiųjų šalių prekės ženklų.

5. „ Moz Rank Tracker“

„Moz Rank Tracker“ stebi jūsų svetainės raktinių žodžių našumą ir bendrą matomumą paieškos sistemų rezultatuose laikui bėgant.

„MozPro“

Kaina:

Visuose „ Pro“ planuose yra visas SEO įrankių rinkinys, įskaitant tokius įrankius kaip „Keyword Explorer“, tikrinimas pagal pareikalavimą ir dar daugiau.

 • Standartinis (99 USD per mėnesį) – 5 kampanijos.
 • Vidutinis (179 USD / mėn.) – 10 kampanijų.
 • Didelės (249 USD / mėn.) – 25 kampanijos.
 • „Premium“ (599 USD per mėnesį) – 50 kampanijų.

Apytiksliai 20% sumažinama mokant kasmet. Vieną kampaniją sudaro vienas stebimas domenas arba URL + trys konkurentų svetainės. Stebėkite kiekvieno raktinio žodžio reitingus „Google“ (įskaitant „Google“ mobiliuosius), „Bing“ ir „Yahoo“.

Nemokamas planas:

30 dienų nemokama bandomoji versija suteikia prieigą prie visų „Moz Pro Medium“ esančių funkcijų.

Istorinis reitingų sekimas:

Prenumeratoriai gali turėti išsamią raktinių žodžių reitingų apžvalgą bet kuriuo laiko tarpu.

Konkurento analizė:

Naudodami „Rank Tracker“ galite stebėti ir savo varžybas. Naudokite jį, kad palygintumėte savo SEO strategijas su savo pačių strategijomis ir pagerintumėte matomumą.

Įrenginio ir vietos stebėjimas:

Šis įrankis padeda jums patikrinti darbalaukio reitingą populiariausiuose paieškos varikliuose daugiau nei 200 šalių. Kalbant apie mobiliųjų telefonų reitingus, galite palyginti JAV mobilųjį ir stalinį kompiuterį nacionaliniu ir vietos lygiu. Jei turite fizinių vietų, „  Moz Local“ (atskiras produktas) gali būti geras priedas.

Lengva naudoti:

Abonentai gali suplanuoti periodinius ir įvykiais pagrįstus įspėjimus. Lengvai galėsite generuoti ir eksportuoti PDF arba CSV ataskaitas, apimančias paieškos reitingus, nuorodas, svetainių tikrinimo duomenis ir net konkurenciją. Norėdami padaryti ataskaitas informatyvesnes, galite nuvilkti diagramas ir diagramas su savo užrašais. Ataskaitos gali būti automatiškai išleidžiamos klientams bet kokiu jūsų nurodytu dažniu.

Kitos žymios savybės:

 • Pakeiskite „Moz“ logotipą savo
 • Prieiga prie „Chrome“ SEO įrankių juostos „MozBar“.
 • Paieškos matomumo balas jūsų reitingo apžvalgai
 • Aukštos kokybės duomenys, įskaitant domeno ir puslapio valdymą

Pradėkite nuo raktinių žodžių reitingų tikrintuvo šiandien

Po aukščiau pateikto palyginimo turėtumėte galėti pasirinkti geriausiai jūsų poreikiams pritaikytą „Google“ raktinių žodžių reitingų tikrinimo įrankį. Deja, nė vienas iš šių įrankių neriboja nemokamų planų. Bet jei norite pačio dosniausio nemokamo plano, „ Moz Rank Tracker“ yra puiki vieta pradėti.

Ir jei norite patarimų, kurie padėtų jūsų svetainei pakilti reitingą, kai juos patikrinsite, turime daugybę įrašų, kurie padės jums pradėti naudoti SEO:

 • Naudingas SEO kontrolinis sąrašas
 • Svarbūs „WordPress“ SEO nustatymai
 • Penki greiti „WordPress“ SEO patarimai

Ar turite klausimų apie šiuos raktinių žodžių reitingų tikrintuvo įrankius? Paklauskite komentaruose ir mes stengsimės padėti!

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.