Dabar labiau nei bet kada geriausios nemokamos tinklaraščių svetainės, tokios kaip „WordPress“, „Wix“, „Weebly“, „Ghost“, „Medium“ ir dar daugiau, padeda milijonams naujų tinklaraštininkų kurti vizualiai patrauklias svetaines, niekada nereikalaujant išmokti koduoti.

Kadangi pastaraisiais metais tinklaraščio kūrimas labai palengvėjo, pateikiu dešimties geriausių nemokamų tinklaraščių svetainių, kurias turėtumėte naudoti, kad sukurtumėte savo pirmąją svetainę ir padėtumėte pagrindą, kas laukia jūsų tinklaraščių rašymo, pasirinkimą.

Tinklaraščių rašymas turi ilgą ir turtingą istoriją . Nuo 1993 m. Žmonės kuria tinklaraščius, kurie juos domina, generuoja pajamas ar padeda reklamuoti pagrindinį verslą.

Kadangi jūs čia esate mano tinklaraštyje, spėju, kad jus domina tinklaraščio kūrimas .

Gali būti, kad esate tinkamas dienoraštyje apie asmeninę aistrą. Arba galbūt norėsite sukurti nišinį tinklaraštį kaip šalutinį šurmulį, kad užsidirbtumėte tinklaraščių už savo darbo dienos ribų. Nesvarbu, ar norite sukurti tinklaraštį šeimos nuotraukoms, pinigams gauti, ar pranešti pasauliui apie savo aistras – yra tikimybė, kad nenorite išleisti daug pinigų, kad viskas būtų pradėta.

Nors šiandien yra daugybė tinklaraščių kūrimo platformų, ne visos jos yra nemokamos . Tačiau nemokama tinklaraščių svetainė leidžia eksperimentuoti nesukuriant finansinės įtampos. Tai puikus būdas būti kūrybingam ir rasti savo balsą, neišleidžiant daug ko, išskyrus jūsų pačių laiką.

Jei norite naudoti nemokamą tinklaraščių svetainę savo tinklaraščio valdymui, aš sukūriau savo 10 geriausių nemokamų tinklaraščių svetainių, su kuriomis galite pradėti iškart, sąrašą.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.