Kodėl moterys turėtų skirti laiko jogai

Tai daugialypių ir daugialypių moterų, kurios savo profesinį ir asmeninį gyvenimą tvarko itin kruopščiai, diena ir amžius. Tačiau nuolat besikeičiantis gyvenimo būdas ir įtempta aplinka sukėlė rimtų sveikatos problemų, kurios juos paveikia.

Visame pasaulyje moterys kenčia nuo širdies ir kraujagyslių ligų, krūties vėžio, policistinių kiaušidžių ligos (PCOD), osteoporozės ir depresijos. Tai dar ne viskas. Sergamumas insultu, nutukimu, hipertenzija ir diabetas taip pat dažni.

Kodėl?

PCOD, komplikuotas nėštumas ir svorio padidėjimas gali būti kaltas dėl hormonų disbalanso endokrininėje sistemoje, o širdies ir kraujagyslių ligas bei osteoporozę sukelia nejudrus gyvenimo būdas ir netinkami moterų mitybos įpročiai.

Ką tu gali padaryti?

Visa tai gali skambėti nerimą keliančiai, bet gali būti apeiti.

Venkite nesveikos mitybos ir gėrimo įpročių, gausiai fiziškai mankštinkitės ir pakankamai miegokite. Visa tai kartu su mana iš dangaus – joga – padės moterims suvaldyti savo sveikatos problemas.

Kodėl joga?

Joga, geriau žinoma kaip kūno ir proto valymo priemonė, turi daugybę privalumų. Reguliari praktika padeda moterų palaiko geresnę fizinę ir psichinę sveikatą, energijos lygis ir savigarba. Tai taip pat gali padėti esant kelioms sveikatos sąlygoms:kodel joga?

  • Keletas tyrimų parodė, kad joga gali sumažinti kraujospūdį, cholesterolio, ir sumažinti širdies ligų riziką.
  • Tai padeda valdyti skausmą – nugaros skausmas, sąnarių skausmas, atsiradęs dėl artritasir riešo eigos sutrikimas.
  • Tai padeda susidoroti streso
  • Tai padeda natūraliai susidoroti su depresija
  • Tai padeda susidoroti su PMS ir visi jo simptomai, ar tai būtų nemiga, dirglumas, diskomfortas, depresija ar galvos skausmai.
  • Tai skatina medžiagų apykaitąpadeda geriau valdyti svorįtonizuoja kūną ir pagerina miego ciklą.
  • Tyrimai parodė, kad moterys, kurios nuolat praktikuoja jogą, turi geresnį seksualinį gyvenimą.
  • Moterys, kurios praktikuoja jogą krūties vėžio gydymo metu arba po jo, turi patirties mažiau skausmas ir diskomfortas.
  • Reguliarūs jogos masažai vidaus organams gerina imuninę sistemą ir organizmo gebėjimą apsisaugoti nuo ligų ir su jais kovoti.

Padarykite pradžią

Moteriai niekada nevėlu pradėti praktikuoti jogą. Pradėti nuo Surya Namaskar ir praktikuoti lenkimus į priekį, pvz Janu Širshasana, Paschimatthanasana, Baddhkonana, ir posūkius, tokius kaip Bharadvadžasana ir Ardha Matsyendrasana. Taip pat įtraukite inversijas (negalima praktikuoti menstruacijų metu), pvz Sarvangasana ir Halasana ir keli atgaliniai plėtiniai, pvz., Bhujangasana, Dhanursanair Ustrasana. Nepamirškite visko užbaigti atsipalaidavimu Šavasana. Praktikuodami šias asanas 30–40 minučių per dieną, penkias dienas per savaitę, pasieksite puikių rezultatų.surya namaskar

Atsargiai: jei nesate atsargūs, joga gali padaryti jums daugiau žalos nei naudos. Jei nusprendėte praktikuoti savarankiškai, paprašykite kvalifikuoto jogos instruktoriaus nurodymų ir patarimų, kad išvengtumėte naujų traumų ir pablogintumėte esamas.

Atsisiųskite Healthifyme APP