9 geriausios virtuvinės svarstyklės visiems jūsų receptams

Kiekvienas, kuris bandė paruošti receptą, jūs supratote, kad geriausiems ir turtingiausiems reikės didžiausio matavimo tikslumo. Dėl šios priežasties a virtuvės svarstyklės kaip ir Himaly 5kg su dubeniutai tampa pagrindine priemone jūsų virtuvėje, ypač jei norite gaminti pyragaičių receptus.

egzistuoja įvairių tipų svarstyklės, pvz., analoginės arba skaitmeninės, bet ne visi siūlo tokį patį tikslumą ar tas pačias charakteristikas. Dėl šios priežasties šiandien atrinkome tuos, kurie pasiūlys tikslius išmatavimus ir leis lengvai paruošti visus savo receptus.

Kokios yra geriausios virtuvės svarstyklės rinkoje?

egzistuoja įvairių modelių virtuvinių svarstyklių rinkoje, dauguma yra visiškai plokšti, nors kiti turi dubenį, kad galėtumėte patogiau sverti. Kad jums būtų lengviau pasirinkti, parodysime tik 9 geriausios alternatyvos rinkoje kad pasvertumėte visus jūsų receptų ingredientus. Taigi, nesigilindami toliau, susipažinkime su jais:

1. Skaitmeninės virtuvės svarstyklės Himaly 5kg su dubeniu

skaitmeninės-virtuvės skalės-himaly-5kg-with-bowl.jpg
Himaly 5KG skaitmeninės virtuvės svarstyklės su dubeniu

Tai vienas skaitmeninės virtuvės svarstyklės su nuimamu dubeniu tai leis jums turėti maksimalų universalumą jūsų virtuvėje. Jis pagamintas iš nerūdijančio plieno, jo skersmuo – 21,5 cm, o aukštis – 9,5 cm. Tai svarstyklės, leidžiančios sverti sausus ingredientus ir nurodykite skystų ingredientų tūrįkuris suteiks jums daugiau universalumo jį naudojant.

The didžiausia šių svarstyklių galia yra 5 kg, ir yra labai tikslus iki 1 gramo paklaidos. Jis turi apšviestą ekraną su balta šviesa, kuri leis daug lengviau išmatuoti matavimo rezultatus. Jame taip pat yra temperatūros jutiklis ir priminimas energijos suvartojimas ir automatiškai išsijungia po 2 minučių. Jis veikia su dviem komplekte esančiomis baterijomis, todėl galite pradėti naudoti iš karto.

Yra daug teigiamų nuomonių, kurias šį modelį nusipirko, ir tai užtikrina, kad „Jis pasižymi dideliu tikslumu ir kokybe, o jo forma padeda išvengti ekrano uždengimo, kai ant jo ką nors uždedate„. Be to, jie teigia, kad „Jis gana tikslus, neužima per daug vietos, yra labai lengvai skaitomas, o jame yra mygtukai, o ne lietimai, todėl juo naudotis daug lengviau.Tai modelis, kuris yra visiškai nerūdijantis ir turi praktišką dubenį, suteikiantį daugiau universalumo.

žiūrėti kainą

2. Skaitmeninės virtuvės svarstyklės Tikslus EX4350 5 kg

skaitmeninės-virtuvės skalės-exzact-ex4350-de-5kg.jpg
Exzact EX4350 5KG skaitmeninės virtuvės svarstyklės

Tai yra aukštos kokybės elektroninės svarstyklės, kuris pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Jame yra didelis LCD ekranas, kad būtų lengva skaityti, ir nulio funkcija, todėl galite eiti pasverti sudedamąsias dalis, kai juos dedate, nepašalindami ankstesnio turinio. Be to, jis turi automatinio išsijungimo per 1 minutę funkciją, kuri leidžia tausoti akumuliatorių, kai jo nenaudojate.

Tai labai naudinga sverti sausi ir skysti ingredientai, nurodant jų tūrį. Jo didelis dubuo yra visiškai nuimamas ir pagamintas iš labai atsparaus nerūdijančio plieno, kurį lengva valyti. The bendra talpa yra 5 kg, o paklaida yra 1 gramas, ir jį galima paprastai sukonfigūruoti ir gramais, ir svarais. Veikia su 2 AAA baterijomis, kurios į komplektaciją neįeina.

Tų, kurie nusipirko šį modelį, nuomonės užtikrina, kad „medžiaga, iš kurios jis pagamintas, yra gana gera, o jo dubuo pagamintas iš aukštos kokybės poliruoto plieno, kuris idealiai tinka kasdieniam naudojimuiJie taip pat teigia, kad „tai yra labai patogus naudoti, veikia puikiai ir yra labai geras pirkinys„. Tai svarstyklės, kurios yra labai praktiškos, ypač todėl, kad galite pasverti ingredientus nenuimant nuo svarstyklių ankstesnių.

žiūrėti kainą

3. Skaitmeninės virtuvės svarstyklės Druska 1035SSBKDR 5kg

digital-kitchen-scale-salter-1035ssbkdr-de-5kg.jpg
Skaitmeninės virtuvės svarstyklės Salter 1035SSBKDR 5KG

Tai vienas klasikinio dizaino skalė, ir kad jame yra labai praktiškas būdas paprastai pasverti visas sudedamąsias dalis. Jis turi nerūdijančio plieno apdailą, kuri yra visiškai higieniška ir lengvai valoma tik nuvalius. Jis turi aukštą tikslumo lygį, su naujausiais jutikliais ir turi a Aiškus, lengvai skaitomas LCD ekranas su dubeniu arba be jo.

Jūsų lygis tikslumas yra 1 g, o maksimali talpa yra 5 kg ir jis turi keletą funkcijų, kad galėtumėte pasiekti didžiausią universalumą. Jame yra įjungimo-nulio-išjungimo mygtukas, leidžiantis pradėti nuo 0 ir toliau dėti ingredientus. Tai svarstyklės, pasižyminčios dideliu atsparumu ir kokybe, ir jos yra su baterijomis, todėl galite nedelsiant pradėti jas naudoti. Jame taip pat yra akvatroninė funkcija, Tai leidžia matuoti skysčius ml arba fl-oz.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „Jis pagamintas iš kokybiškos medžiagos, yra labai patogus, o valdymas labai pigus, be to, jame naudojama CR2032 baterija, kuri yra pigesnė nei įprastos AAA baterijos.„. Be to, jie pabrėžia, kad „Tai labai lengvos ir lengvai naudojamos svarstyklės su mygtuku, kuris naudojamas jai įjungti, išjungti ir grįžti į nulį, o kitu – keisti matavimo tipus.“.

žiūrėti kainą

4. Skaitmeninės virtuvės svarstyklės Amazon Basics EK3211 5KG

digital-kitchen-scale-amazon-basics-ek3211-de-5kg.jpg
Amazon Basics EK3211 5KG skaitmeninės virtuvės svarstyklės

Tai yra nerūdijančio plieno skaitmeninės virtuvės svarstyklės, kuris turi praktišką LCD ekraną, kad būtų pasiektas maksimalus našumas. Didžiausia jo talpa yra 5 kg, o mažiausias, kurį galima sverti, yra 2 gramai. Jis turi pažangią jutiklių technologiją, kuri leis jums turėti a Greitas ir labai tikslus atsakymas į viską, ko reikia pasverti. Kiekiai gali būti rodomi uncijomis, gramais ir svarais, atsižvelgiant į jūsų poreikius.

Turi taros mygtuką, su kuria konteinerio svoris bus atimtas iki skalės nulio. Pasversite tik tiek, kiek norite, svoriui neturėdami įtakos dubuo. Šiose svarstyklėse nėra BPA nė viename jos gamybos elemente. Veikia su 2 AAA baterijomiskurie yra įtraukti į skalę.

Yra daug teigiamų atsiliepimų, kuriuos turi įsigiję šį modelį, kurie užtikrina, kad „veikia visai neblogai, turi nedidelę paklaidą, visiškai priimtina ir gana praktiškas dizainasKita vertus, jie pabrėžia, kad „Tai pagrindinis ir aukštos kokybės produktas, gana intuityvus ir skirtingų išmatavimų„. Tai gana gera skalė pagal tai, kiek kainuoja, ir…