9 geriausios šiluminės kameros tiksliems matavimams

The šiluminės kameros Tai įrenginiai, kurie turi daug programų ir vis dažniau naudojami įvairiose aplinkose. Jie taip pat turi keletą labai naudingų programų, kaip parodysime vėliau šiame įraše. O kad visus temperatūros matavimus galėtumėte atlikti paprastai ir tiksliai, geriausia pasirinkti šiluminė kamera Bosch Professional GTC 400Cnes būtent jis jums pasiūlys didžiausią tikslumą ir visada užtikrins maksimalų patikimumą.

Šio tipo fotoaparatai buvo naudojami daugelį metų įvairiose pramonės šakoseir vis dažniau naudojami įvairiose srityse, pavyzdžiui, visuomenės sveikatos srityje.

Kokios yra geriausios šiluminės kameros rinkoje?

rasti gerą šiluminė kamera Tai ne visada lengva, ypač todėl, kad rinkoje yra daug skirtingų modelių ir skirtingos kokybės. Būtent dėl ​​šios priežasties šiandien pasirinkome tik 9 geriausi variantai, kuriuos radau rinkoje kad būtų lengviau priimti sprendimą dėl pirkimo. Eikime su jais:

1. Termokamera Bosch Professional GTC 400 C

termokamera-bosch-professional-gtc-400-c.jpg
Bosch Professional GTC 400 C šiluminė kamera

Be jokios abejonės, tai yra vienas iš geriausios šiluminės kameros kurias galime rasti dabartinėje rinkoje ir kuri siūlo puikų našumą. Su šiuo modeliu galite siųsti šilumines nuotraukas į savo mobilųjį įrenginį ir pritaikykite juos naudodami Bosch Thermal programą. Juo labai paprasta naudotis ir interpretuoti, o visas svarbias funkcijas galima atlikti vos vienu spustelėjimu. Be to, su integruota vaizdo funkcija padės lengvai nustatyti matavimų vietą.

Jo infraraudonųjų spindulių termometras leis jums matuoti temperatūrą nuo -10°C iki +400°C, +-3°C tikslumu. Jis siūlo labai aukštos kokybės vaizdus dėl savo 160×120 raiška, leidžianti aiškiai nustatyti temperatūros skirtumus. Apima 2 GBA 12V 2.0Ah baterijos, greitas įkroviklis, taip pat jo transportavimo krepšys ir dirželis. Tai pats išsamiausias pasirinkimas, kurį galite rasti dabartinėje rinkoje.

Yra daug teigiamų nuomonių, kurias turi įsigiję šį modelį, patikindami, kad „stebina visiškai profesionaliu rezultatu ir idealiai tinka šildymo kontūrams tikrintiKita vertus, jie pabrėžia, kad „Įrenginys puikiai atlieka savo paskirtį, yra labai praktiškas, o jo ekranas itin kokybiškas„. Tai gana intuityvus modelis, kuris yra gana naudingas nustatant vamzdžių vietą spinduliavimo instaliacijai žemėje.

žiūrėti kainą

2. Termokamera Hti-Xintai HT-H8

thermo-camera-hti-xintai-ht-h8.jpg
Hti-Xintai HT-H8 šiluminė kamera

Tai vienas kamera, kuri siūlo labai aukštos kokybės infraraudonųjų spindulių šiluminį vaizdą, ir turi 3,5 colio viso vaizdo TFT ekraną. Tai suteikia didelės raiškos spalvų aiškumą su maksimaliu ir mažiausiu temperatūros diapazonu. Pateikiama srovės spinduliuotė ir kiti svarbūs šiluminiai duomenys. Turėk ergonomiška rankena kurį lengva sugriebti ir labai patogi valdymo sistema tiesiai po ekranu, kad būtų galima paprastai užfiksuoti vaizdus.

Šis modelis yra puikiai tinka tiek buitiniam, tiek pramoniniam naudojimui, yra šiluminio vaizdo pistoletas su daugybe pritaikymų. Jis tinka ŠVOK šildymo ir oro sistemoms, elektriko darbui, klimato matavimui, mokslui ir žemės ūkiui bei daugeliui kitų naudojimo būdų. Jis pasižymi dideliu visų spalvų aiškumu ir tikslumu ir leidžia pateikti labai tikslius šiluminės informacijos duomenis. Tavo skiriamoji geba yra didelės raiškos 384 x 288, kuri leidžia puikiai atitikti visus jūsų poreikius visoms užduotims, kurias jums reikia kurti.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „tai įrenginys, kuris puikiai veikia taip, kaip aprašyta, ir turi nedidelį funkcijų spektrą„. Jie taip pat pabrėžia, kad „Jis visiškai atitinka tai, ką žada, vaizdai yra labai ryškūs ir turi tiesioginį Wi-Fi ryšį be problemų su telefonu ar kompiuteriu“.

žiūrėti kainą

3. Termokamera HIKMICRO B20

thermo-camera-hikmicro-b20.jpg
Šiluminė kamera HIKMICRO B20

Tai yra puikios kokybės šiluminė kamerair kuri siūlo a 256×192 raiška, ir turi labai didelio šiluminio jautrumo jutiklį. Jis tiekiamas su 2MP vaizdo kamera ir suteikia didelės raiškos vaizdą su viso ekrano temperatūros matavimu. Jis siūlo 25 Hz kadrų dažnį ir temperatūros diapazoną nuo -4 ° F iki 1022 ° F.

Turėk iš viso keturi terminiai, optiniai, sintezės ir PIP vaizdo režimai, kuri leidžia patenkinti visus jūsų naudojimo poreikius. Jame yra kelios spalvų paletės, todėl galite pasirinkti tą, kuri geriausiai atitinka jūsų poreikius. Jis turi „Wi-Fi“ ryšį, kuris leidžia transliuokite tiesiogiai į savo įrenginius daugiausiai su 3 planšetiniais kompiuteriais ar telefonais. Jis pasižymi kompaktišku dizainu, puikiomis funkcijomis ir LED lempute, leidžiančia pasiekti tas tamsias ir sunkiai pasiekiamas vietas.

Atsiliepimai, kuriuos turi įsigiję šį modelį, yra labai teigiami ir užtikrina, kad „Jis pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu, su kai kuriomis labai geromis specifikacijomis, taip pat turi tvirtą konstrukciją su IP54 reitingu„. Be to, jie pabrėžia, kad „turi daug pritaikymų, leidžia stebėti grindų šildymo vamzdžius, šilumos nuostolius ir duoda puikų rezultatąŠis modelis yra puikus ir leidžia visada atlikti aukščiausios kokybės matavimus.

žiūrėti kainą

4. Termokamera Hti-Xintai HTI-19

thermo-camera-hti-xintai-hti-19.jpg
Hti-Xintai HTI-19 šiluminė kamera

Tai fotoaparatas, pasižymintis dideliu detalumo lygiu ir kurio tikslumas yra a 320×240 padidinta raiška. Tai profesionalios kokybės infraraudonųjų spindulių termovizorius, naudojamas namų apžiūrai ar bet kokiam profesionaliam darbui. kai kuriuos siūlo Labai tikslūs temperatūros rodmenys iki -4°F. Jame yra 5 skirtingų spalvų paletės, todėl rodmenys yra naudingi ir lengvai vizualizuojami.

Tavo ekranas 3,2 colio, todėl darbas tampa daug greitesnis ir tikslesnis, todėl darbą galite atlikti per trumpesnį laiką. Tai leidžia puikiai integruoti paviršiaus temperatūrą ir šiluminius vaizdus realiu laiku. Jame yra įmontuota 3 GB atminties kortelė ir naudojamas mikro USB jungtis, kad būtų rodomas nešiojamajame kompiuteryje. Jis tiekiamas su įkraunama baterija, kuri leidžia dirbti nuo 2 iki 3 valandų vienu įkrovimu, kartu su kelioniniu krepšiu transportavimui ir laikymui.

Yra daug teigiamų nuomonių, kurias turi įsigiję šį modelį, patikindami, kad „Komanda gana gera, tai labai…