9 geriausias skaitmeninis žadintuvo radijas su projektoriumi

The tradiciniai žadintuvai jie gerokai patobulėjo, o dabar turime labai modernių įtaisų. Savo kambaryje galime turėti a skaitmeninis žadintuvo radijas su projektoriumi Kaip ir JIGA QE-K0001-FBMHYkuri leis mums ne tik pabusti ryte, bet ir lengvai projektuoti esamą laiką ant sienos ar lubų.

šių dėka prietaisus galime matyti laiką neįjungę jokios šviesosir tai labai naudinga, kai reikia keltis vidury nakties.

Koks yra geriausias skaitmeninis žadintuvo radijas su projektoriumi rinkoje?

rasti gerą skaitmeninis žadintuvo radijas su projektoriumi Tai ne visada lengva užduotis, juolab kad priimti gerą sprendimą pirkti nėra lengva. Būtent dėl ​​šios priežasties šiandien pasirinkome tik 9 geriausi variantai, kuriuos radau rinkoje, todėl galėsite pasirinkti tą, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius. Taigi, nesigilindami toliau, susipažinkime su jais:

1. Skaitmeninis žadintuvo radijas su projektoriumi JIGA QE-K0001-FBMHY

skaitmeninis-žadintuvo-radio-su projektoriumi-jiga-qe-k0001-fbmhy.jpg
Skaitmeninis žadintuvo radijas su projektoriumi JIGA QE-K0001-FBMHY

Tai tikrai vienas iš geriausias skaitmeninis žadintuvo radijas su projektoriumi kuriuos rasime turguje. Jame yra 7 colių veidrodinis ekranas, kuriame yra a šviesai jautrus jutiklis Didelis jautrumas reguliuoti ryškumą priklausomai nuo aplinkos. Be to, jis siūlo labai aiškią projekciją ant lubų arba sienos 0,5–3 metrų atstumu.

Be to, projekcija gali būti palenkta 190 laipsnių kampu, kad būtų visiškai optimali vizualizacija. Jame yra du žadintuvai, kuriuos galima lengvai nustatyti 2 atskiroms valandoms, ir snaudimo funkcija, skirta papildomoms 5 minutėms miegoti. Jame yra FM radijo imtuvas, kuris leidžia labai paprastai išsaugoti radijo stotis ir mėgautis mėgstamomis stotimis. su jo 33 colių antena užtikrins geresnį radijo signalo priėmimą optimaliu būdu.

Yra daug teigiamų atsiliepimų iš tų, kurie įsigijo šį modelį, ir tai užtikrina, kad „Jis turi veidrodinį efektą priekyje, visiškai atitinka tai, kas buvo žadėta, o jo konfigūracija yra labai paprastaKita vertus, jie pabrėžia, kad „Tai gražus daugiafunkcis laikrodis, orientuotas į rašomuosius stalus ar miegamuosius su blaiviu pjūviu„. Tai labai geros kokybės žadintuvas, gerai matomas ir labai dekoratyvus.

žiūrėti kainą

2. Skaitmeninis žadintuvo radijas su projektoriumi TAKRINKEN8827

skaitmeninis-žadintuvas-radio-su projektoriumi-takrink-en8827.jpg
Skaitmeninis žadintuvas su projektoriumi TAKRINK EN8827

Tai yra skaitmeninis projekcinis žadintuvas kuri pasižymi didelės raiškos 180° pasukamu raudonos šviesos dizainu. Jis gali rodyti laiką ant sienos arba lubų, kad galėtumėte lengvai pamatyti laiką, kai atsibundate. Jis ateina su a radijas, galintis automatiškai ieškoti ir išsaugoti FM kanalus. Jis taip pat turi miego laikmačio funkciją su automatiniu išsijungimo laiku, kurį galima nustatyti nuo 5 iki 90 minučių.

gali būti nustatyti 2 skirtingus žadintuvus kad būtų galima lengvai pritaikyti savo poreikiams. Be to, jame yra „Z“ mygtukas, leidžiantis žadintuvą pristabdyti kas 5–60 minučių. Ekrano ryškumas gali automatiškai persijungia priklausomai nuo aplinkos ryškumo dėl įtraukto šviesos jutiklio. Dideliame LED ekrane galite matyti laiką 12H arba 24H formatu, be temperatūros ir drėgmės.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „ekranas gali būti reguliuojamas įvairaus intensyvumo, projektorius puikiai atrodo ant sienos, o dydis yra gana mažas„. Jie taip pat pabrėžia, kad „visai verta pirkti, puikiai veikia kaip žadintuvas, o radijas gerai derina priimtinu garsuŠis modelis yra gana universalus, nors jį nustatyti gali būti šiek tiek sudėtinga, nes kiekviename mygtuke yra kelios funkcijos.

žiūrėti kainą

3. Skaitmeninis žadintuvo radijas su projektoriumi tEEZershop

skaitmeninis-žadintuvas-radio-su projektoriumi-teezershop.jpg
Skaitmeninis žadintuvo radijas su projektoriumi tEEZErshop

Tai apie a radijas su laikrodžiu, turintis aiškią 180° projekciją, ir tai leidžia išsikišti į lubas arba sieną nuo 3 iki 5 metrų. Tai leidžia optimaliai žiūrėti gulint lovoje, o prireikus projekcinį ekraną galima laiku apversti. Jis ateina su FM radijo funkcijakuri leidžia ieškoti, blokuoti ir saugoti radijo stotis dėl 33 colių antenos, kad būtų puikus priėmimas.

Ateina su laikmačio funkcija, ir galima nustatyti du atskirus žadintuvus, kad galėtumėte naudotis maksimaliu universalumu. Turi 18,8cm LED ekraną su veidrodžio efektu, kuris labai palengvins jų skaitymą. Jis ateina su a slopintuvas su automatiniu reguliavimu naudojant jutiklį, Taip pat galima nustatyti 4 skirtingus ryškumo lygius, kad galėtumėte pasirinkti tą, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Atsiliepimai, kuriuos turi įsigiję šį modelį, yra labai teigiami ir užtikrina, kad „Tai labai praktiška, kai esi mieguistas, o žiūrėdamas į lubas matai laiką nežiūrėdamas į stalą„. Be to, jie pabrėžia, kad „puikiai atrodo, gerai blizga ir yra puikus kainos ir kokybės santykis„. Tai puikus gaminys, kuris leis pasiekti puikų funkcionalumą patalpoje su ekrano pritemdymu, nesukeliančiu diskomforto dėl šviesos.

žiūrėti kainą

4. Skaitmeninis žadintuvo radijas su projektoriumi LIORKAS

skaitmeninis-žadintuvas-radio-su projektoriumi-liorque.jpg
LIORQUE skaitmeninis žadintuvo radijas su projektoriumi

Tai modelis, turintis a GO ekranas kuris sumažina akinimo problemą akyse, kad apsaugotų akis. Jo projekcijos atstumas ant sienos yra nuo 0,5 iki 5 metrų, su a 180° naktinis didelės raiškos priekinė ir galinė projekcija. Ekranas turi 2 mėlynos ir baltos spalvos spalvas, be to, jį galima lengvai reguliuoti iki 4 ryškumo lygių, kad būtų lengva juos matyti.

Tai gali lengvai nustatyti 12 arba 24 valandų formatą priklausomai nuo jūsų poreikių, taigi turėti reikiamą laiko formatą. Jame yra dvigubas signalizatorius, kad juo naudotis būtų maksimaliai praktiškas. The 9 minučių snaudimo funkcija, neleis jums patekti į kitą gilų miegą. Leidžia saugoti iki 15 FM radijo stočių ir vieną miego laikmačio funkcija iki 90 minučių. Jis turi vasaros laiko DST funkcijas, todėl mygtuku „+“ automatiškai padidins 1 valandą.

Yra daug teigiamų nuomonių, kurias turi įsigiję šį modelį, patikindami, kad „Jis šiek tiek didelis, bet turi puikų…