7 geriausios elektroninės spynos: 100% saugumas

įdėti intelektas prie jūsų namų spynų

Jūsų namų saugumas yra elementarus dalykas, kad galėtumėte būti ramūs savo namuose, ir dėl šios priežasties Elektroninės spynos yra puikus saugumo variantas. Šios spynos gali būti puiki alternatyva, kad iš esmės padidintumėte savo namų saugumą.

Tačiau turėkite omenyje, kad ne visi jie yra geros kokybės ir nėra gero saugumo lygio. Dėl šios priežasties šiandien pristatome jums a paštu kur galite rasti geriausias elektroninių spynų, pvz., Tesa Assa Abloy, Rekomenduojame išmanųjį elektroninį užraktą. Taigi, jums nereikės apie tai per daug galvoti, nes rinksitės tik iš geriausių variantų, kuriuos rasite rinkoje.

Taigi, jei norite pasirinkti geriausias elektronines spynas, kurios leidžia jums turėti labai aukštą saugumo lygį jūsų namuose, rekomenduojame ir toliau atidžiai skaityti.

Koks yra geriausias elektroninis užraktas mano namams?

Ieškodami elektroninės durų spynos savo namams, galite susidurti su daugybe skirtingų pasirinkimų. Dėl šios priežasties mes stengėmės rasti geriausius rinkoje ir suburti juos šioje srityje paštu kad gerai išsirinktumėte savo. Taigi, nesigilindami toliau, susipažinkime 7 geriausi variantai kuriuos galite rasti turguje:

1. Elektroninė spyna Tesa Assa Abloy

smart-electronic-lock-tesa-assa-abloy.jpg
Tesa Assa Abloy spyna

Tai puikus pasirinkimas, kad galėtumėte turėti tobulą visų durų spyną, ir tai yra lengva montuoti. Ši spyna puikiai prisitaiko prie bet kurio europietiško ENTR profilio, kurį galima įsigyti įvairių dydžių, todėl galite juos pasirūpinti, kad jie puikiai atitiktų visus jūsų poreikius.

siūlo a automatinė užrakto sistema, kuris bus aktyvuotas kiekvieną kartą uždarius duris, kad galėtumėte pasiekti gerų rezultatų. Tai turi bevielis ryšys užšifruotas, kad galėtumėte turėti aukščiausią saugumą. Jo sistema yra visiškai maitinama baterijomis, todėl ji a sistema be laidų.

Atsižvelgdami į vartotojų nuomones apie šį modelį, jie tikina, kad jį „lengva įdiegti ir konfigūruoti“. Be to, jie užtikrina, kad tai „labai gera spyna“, visiškai tvirta, labai paprastai telpa į durų angą. Tačiau kai kurie vartotojai teigia, kad ryšys kartais yra šiek tiek nestabilus.

žiūrėti kainą

2. Elektroninė spyna Remock RLP4WLockey Pro

invisible-electronic-lock-remock-lockkey.jpg
Remock Lockey nematoma elektroninė spyna

Tai puiki galimybė apsvarstyti, ypač todėl, kad tai a užraktas visiškai nematomas į išorę. Jis gali būti naudojamas kaip priedas prie įprastų spynų ir puikiai prisitaiko prie metalinių, medinių ar stiklinių durų, labai lengva montuoti. Be to, ji siūlo a išmanioji energetikos sistema Tam nereikia išorinio maitinimo šaltinio.

Jis puikiai tinka prie bet kokių durų ir siūlo a tvirtas ir elegantiškas dizainas, taip pat valdymas nuotolinio valdymo pulteliais. Jis gali būti naudojamas tik patalpose, įskaitant montavimą ant durų ir langų. Leidžia vidinį blokavimą kritiniais atvejais ir užtikrina didelį patvarumą.

Atsiliepimai apie šią spyną yra gana teigiami, teigiant, kad ji yra „lengva montuoti ir paprasta naudoti“. Be to, jie patvirtina, kad tai „puiki spyna ir rekomenduojama kaip antra spyna“. Tačiau turėtumėte nepamiršti, kad turėtumėte periodiškai keisti baterijas, kad išvengtumėte galimų problemų dėl užsirakinimo.

žiūrėti kainą

3. Nematoma elektroninė spyna WAFU WF-018U

smart-lock-with-control-wafu-wf018u.jpg

Tai viena geriausių elektroninių spynų kuriuos galite rasti turguje, kurie turi a dizainas be fiksavimo angų. Tam nereikia jokio tipo rakto, nes atsidarys ir užsidarys tiesiog nuotolinio valdymo pulteliu arba programėle. Jis siūlo metodą tigro spynakuris leidžia užtikrinti gana aukštą saugumo lygį.

Tai suteikia galimybę prisijungti per a išorinis USB maitinimo šaltinis, be to, jis veikia su baterijomis, kad būtų dar universalesnis. Jis gali būti montuojamas ant bet kokio tipo durų, nereikia jokių pritaikymų prie jų, kad būtų galima pasiekti gerų rezultatų.

Atsižvelgdami į klientų nuomonę apie šį modelį, jie tvirtina, kad tai yra „gera spyna“, be to, labai elegantiško dizaino. Jie taip pat mano, kad tai „labai patogi, paprasta ir efektyvi spyna“, taip pat turinti labai priimtiną kainos ir kokybės santykį. Iš kitos pusės. Jie taip pat pabrėžia, kad jis yra „saugus ir paprastas naudoti“, todėl galite lengvai jį įdiegti ant visų savo durų.

žiūrėti kainą

4. Nematoma elektroninė spyna OWSOO su nuotolinio valdymo pulteliu

elektroninis-užraktas-be rakto.jpg
Nematoma elektroninė spyna su 4 valdikliais OWSOO

Tai puiki galimybė turėti a dviejų branduolių apsaugos nuo vagystės sistema Jis turi dvigubą sistemą, kuri leidžia labai greitai reaguoti. Tai siūlo du skirtingi būdai atidaryti ir uždaryti nuotolinio valdymo pulteliu kuri leidžia pasiekti puikių rezultatų.

Be to, jis sunaudoja mažai energijos ir naudoja mažai akumuliatoriaus, todėl visada pasieksite geriausių rezultatų. Jis turi atsarginę bateriją, todėl kai baterijos išsikraus, neliksite nuošalyje. Is pagamintas iš didelio stiprumo nerūdijančio plieno, kuris užtikrina ilgą tarnavimo laiką, labai tvirtas ir stabilus. Be to, jo montavimas yra labai paprastas.

Atsiliepimai apie šį modelį yra gana teigiami, todėl tai yra „geras produktas“, kad visada veiktų gerai. Bet kokiu atveju šis modelis „gerai veikia ir atrodo geros kokybės“, o tai duoda gerą rezultatą ir suteikia jums optimalų saugumo lygį. Tačiau reikia nepamiršti, kad vadovas yra tik kinų ir anglų kalbomis, bet visa kita veikia puikiai.

žiūrėti kainą

5. Elektroninė spyna KENRODAS Protingas

invisible-smart-lock-kenrod.jpg
Kenrod išmanioji spyna su 3 valdikliais

Tai vienas išmanioji spyna kuri leidžia bet kokiomis aplinkybėmis neleisti atidaryti durų. Jis veikia nuotolinio valdymo pulteliu, o spynos aptikti ar paimti neįmanoma, juolab kad…