el. Pašto rinkodaros tendencijos

El. Pašto siuntimo apimtys 2020 m., Palyginti su praėjusiais metais, padidėjo 45%.

Pandemijos neapibrėžtumo metu įmonėms reikėjo pakeisti savo strategiją ir susisiekti su dabartiniais klientais. El. Paštas tapo pagrindiniu kanalu, informuojančiu žmones apie naują darbo laiką, naujas galimybes internete, virtualius renginius ir kt.

Taigi, kaip 2020 m. Pokyčiai informuos jūsų el. Pašto metodą ateinančiais metais? Mes nustatėme 5 tendencijas, kurios padės planuoti el. Pašto rinkodaros strategiją 2021 m.


Dėl neaiškių socialinės žiniasklaidos algoritmų ir privatumo problemų verslas vis dar renkasi el. Pašto rinkodaros kampanijas, kad galėtų kalbėtis su savo klientais. Tiesą sakant, tai didėja! El. Pašto siuntimo apimtys 2020 m., Palyginti su praėjusiais metais, padidėjo 45%.

Be to, matėme, kad žmonės renkasi el. Paštą kaip palankią terpę gauti informaciją. Surinktų mėnesinių abonentų skaičius nuo vasario išaugo 40% ir vis dar auga:

Grafikas, rodantis abonentus, surinktus nuo 2020 m. Sausio iki spalio

Mūsų rinkodaros specialistai taip pat ieško naujų būdų rinkti el. Laiškus ir palaikyti ryšį su savo klientais. 2020 m. Nukreipimo puslapių skaičius nuo 2019 m. Išaugo 70%. Ir iššokančiųjų langų skaičius išaugo 75%!

Todėl el. Prekybos užsakymai el. Paštu šiemet padvigubėjo . Matome, kad tiek užsakymų, tiek unikalių pirkėjų skaičius auga. Nustačius plačius socialinio atstumo apribojimus, žmonės dabar dažniau perka internetu, o ne eina į fizines parduotuves. El. Prekybos pramonė yra čia, kad liktų, ir ji auga!

Grafikas, rodantis el. Prekybos užsakymus ir unikalius pirkėjus nuo 2020 m. Sausio iki spalio
Kaip galiu naudoti šią tendenciją?
  • 2020 m. Parodė, kad žmonės daugiau nei bet kada užsisako el. Pašto naujienlaiškius. Išnaudokite šią tendenciją savo el. Pašto rinkodaros pastangose ​​nustatydami daugiau žiniatinklio formų ir nukreipimo puslapių, kad auditorija galėtų lengvai prisiregistruoti prisijungti prie jūsų el. Pašto sąrašo.