Svetainės, kuriose galima įsigyti prancūziškų austrių internetu 2022 m

Yra tokių, kurie ilgisi šio patiekalo, nesvarbu, žalio, pagardinto ar marinuoto, o kiti – nelabai. Aišku tik tai, kad austrės datuojamos net iš romėnų laikų, iš ten skirtingos vietovės garsėja šių dvigeldžių moliuskų kokybe, pavyzdžiui, kitų Galisijos ar Prancūzijos prekių ženklų, kurių abiejų kokybė yra išskirtinė skirtingiems gomuriams.

Dėl globalizacijos jų galima gauti beveik bet kur, net ir internete, todėl jei esate gerbėjas, sužinokite šiame straipsnyje, kur pirkite prancūziškas austres internetuparagauti neįtikėtino skonio, neišeinant iš namų, o tuo labiau norint atvykti į Prancūziją vien dėl austrių.

Austrių dydis: pagrindinis veiksnys

Yra įvairių būdų atpažinti geriausios kokybės austres, vienas iš jų – pažvelgti į jų dydį, nes nuo to tiesiogiai priklauso, kiek jos turės mėsos.

Šiuo atžvilgiu galime rasti įvairių kalibrų, nuo 000, kurie yra didesni nei 150 gramų ir didžiausi, iki 5 kalibro, kurie paprastai yra mažesni ir neviršija 45 gramų.

Kad galėtumėte palyginti, pravartu žinoti, kad šį kalibrą lemia ne austrės dydis ar matmenys, o galutinis svoris, pvz., 4 ir 5 kalibro nėra parduodami, o 2 ir 5 kalibro. 3 yra tie, kurių kaina yra proporcinga jų kokybei ir 1 kalibro ir kiti, yra brangiausi ir išskirtiniausi, kuriuos galima rasti rinkoje.

Kaip atidaryti austres be nesėkmės

Kadangi tai dvigeldžiai, juos reikia įsigyti gyvos austrės ir uždarytas, kur skirtingi ekspertai nurodo, kad kuo daugiau darbo kainuoja jų atidarymas, tuo geriau.

Viduje šie turi būti pripildyti vandens ir turėti jūros aromato, bet koks kitas kvapas parodys, kad jų valgyti nepatartina, kažkas svarbu, jei susimąstėte kaip valgai austres.

Norėdami juos atidaryti, austrę turite padėkite lygiai ir veidu į viršų, o įgaubtą dalį laikykite audiniu, kad apsaugotumėte ranką.

Tada turite įkišti peilio galiuką tarp dviejų jo kiauto pusių per siauriausią dalį, kol rasite pagrobimo raumenį, ty tą, kuris neleidžia austrei atsidaryti.

Kitas dalykas yra toliau judėti su peiliu, kol judate jį iš vienos pusės į kitą ir tokiu būdu šios dvi pusės bus atsegtos. Jei jaučiate, kad sunku juos atidaryti, tai visiškai normalu.

Turite šiek tiek pasukti peilį, padaryti spaudimą ir atskirti plokščią kevalą nuo likusio, taip išliks įgaubta lukšto dalis su mėsa viduje.

Tada turite ištuštinti austrės vidų ir atskirti mėsą nuo įgaubtos dalies, labai atsargiai, kad jos nesulaužtumėte.

austrių auginimas

austrių auginimas

The kita jūra Jie prasideda nuo vynmedžių, kurie panardinami į vandenį krepšiuose, kurie yra dėkluose arba užkasami smėlyje, ir, pasiekę reikiamą dydį, pakabinami ant siūlų, kur jie išlieka po vandeniu vienerius ar dvejus metus, priklausomai nuo dydis, kurį norite pasiekti. Paprastai tai randama Atlanto vandenyne, Viduržemio jūroje ir Juodojoje jūroje.

Prancūziškos austrės baigia senėti Clares arba užtvindytose vietose, jie minta dumbliais ir mikroelementais, kurie sugeba patobulinti jų skonį ir suteikti jiems šiems moliuskams būdingo išskirtinumo. Šioje aplinkoje tinkamos vartoti austrės turi būti ne jaunesnės kaip trejų su puse metų.

Įvairios austrių rūšys

Šių moliuskų gerbėjai žino, kad yra įvairių veislių, kurių kiekviena turi savybių, išskiriančių juos vieną nuo kito. austrių rūšys geriausiai žinomi Prancūzijos regionai Leucate austrės, austrė Gillardeaube kita ko, ką žinosite toliau:

Jie yra mėsingos ir gana kietos konsistencijos, pasižyminčios šiek tiek saldaus skonio.

Tai austrės su įgaubtu lukštu, labiausiai reprezentuojančios kilmės vietos nuorodą Marennes-Oléron. Jie pasižymi tuo, kad juose yra daug vandens ir yra geras druskos balansas.

Šių austrių gamyba apsiriboja tik Marennes-Oléron, jų mėsa yra žalia spalva, kuri yra jų susijungimo su dumbliais produktas, taip pat jos turi įgaubtą lukštą, kurį galima lengvai atskirti.

Jie turi jiems būdingą vaisių skonį, taip pat daug subtilesnę ir švelnesnę mėsą. Šios rūšies austrės mažiausiai 4 mėnesius praleidžia rezervatuose, kur kvadratiniame metre yra nuo 5 iki 10 austrių, skiriasi nuo ankstesnių, turinčių didesnį tankį m2.

Geriausios vietos įsigyti prancūziškų austrių

1. Compraostras.es

buyostras.es

Nuo prancūziškų austrių iki Galisijos austrių galite rasti įvairiausių jūros gėrybės namuosemoliuskai ir kiti buyostras.es. Tai vieta, kur galite rasti prancūziškų prekių ženklų, tokių kaip David Hervé, Guillardeau, Daniel Sorlut, ir nacionalinių produkcijos prekių ženklų, tokių kaip Joaquín Fariñas.

Kalbant apie kainas, šiame portale jas galite gauti nuo 60 iki 100 eurų už vieneto kainas, kurios skiriasi priklausomai nuo jų kokybės ir kalibro, svyruoja nuo 1 iki 4 eurų, priklausomai nuo austrių rūšies ir dydžio. įvairaus kiekio dėžės, nuo 12 iki 288 vnt.

Puslapyje siūloma siunta su kainomis, kurios skiriasi priklausomai nuo bendros jūsų krepšelio sumos, pristatymas per numatomą laiką nuo 48 iki 72 valandų su siuntomis visoje Ispanijoje.


2. Kavamanija

cavamania

Vieta, kurioje galite rasti įvairių aukščiausios klasės produktų, tokių kaip vynai, likeriai, putojantys vynai, rūkyti produktai, tokie kaip lašiša, aštuonkojai, menkė ir, žinoma, prancūziškos austrės, tarp kurių išsiskiria Normandijoje ir Marennes Oléron auginamos austrės.

Į cavamaniagalite rasti dėžių su austrėmis nuo 24 iki 72 vienetų, kurių kainos svyruoja nuo 50 iki 150 eurų, priklausomai nuo austrių rūšies, kalibro ir įskaičiuoto kiekio.

Jie žada, kad produktai gaminami pagal užsakymą, vadinasi, nėra sandėliuojami, tai garantuoja maksimalų šviežumą.

Jie turi siuntimo ir transportavimo išlaidas, kurios yra nemokamos perkant daugiau nei 250 eurų. Siuntimui į Balearų salas taip pat taikomi mokesčiai, taip pat PVM, kuris skiriasi priklausomai nuo to, ar austrės siunčiamos pusiasalyje, ar į salas.


3. Ostrarium

ostrariumas

ostrariumas yra svetainė, kurioje galite rasti prancūziškų austrių gana geromis kainomis, būtent Marennes-Olerón ir išskirtinę austrių rūšį, tai yra Tara, iš Airijos.

Kalbant apie produktų kainas ir prieinamumą, galite rinktis skirtingus kalibrus, pavyzdžiui, Fine Oysters iš Prancūzijos, 2 kalibro, galite pasirinkti dėžutes po 12 vienetų, kurių kiekvienos kaina 27,60 €. Atlikus nedidelį krepšelio testą, į kainas įskaičiuotas PVM.

Jie turi gana intuityvius mokėjimo šliuzus, kuriuose turėsite įvesti savo asmeninę ir atsiskaitymo informaciją, be to, jie turi galimybę atsiskaityti kortele ir PayPal platforma. Jie nemokamai pristato tik į žemyninę Ispaniją.


4. Jūra Atccio

Atccio-Mar

Labai platus puslapis apie tokius produktus kaip vėžiagyviai ir net Galisijos jūros gėrybėsyra Atccio Marten galėsite rinktis iš įvairiausių produktų, įskaitant šviežią, šaldytą, sezoninę žuvį, vėžiagyvius, moliuskus, galvakojus, rūkytą žuvį ir kitą delikatesų seriją.

Kalbant apie kitus, juos randame moliuskų kategorijoje, taip pat didžiulę kriauklių įvairovę, pvz. Galisijos midijosTellina, šviežias arba šaldytas moliuskas, spirgai, be to, skanios prancūziškos austrės.

Prancūziškos austrės, kurias galite rasti šiame portale, yra 2 dydžio, yra 24 vienetų dėžutėje ir kainuoja 48 eurus su PVM.

Savo pristatymo politikoje jie nurodo, kad jie atliekami nuo 24 iki 48 darbo valandų nuo užsakymo pateikimo. Jie turi nemokamą pristatymą į Valensijos ir Kasteljono rajonus nuo 50 eurų, perkant už šią kainą, transportas atitinkamai kainuoja 10 ir 12 eurų. Alikantėje ir likusioje pusiasalio dalyje siuntimas nemokamas nuo 100 eurų, o perkant smulkesnius…