Biure, internetiniame pasaulyje, socialiniuose tinkluose, telefone, pokalbiuose, visur žmonės kalba apie SEO. Visi turintys verslą yra girdėję apie SEO. Bet ir kiekvienas, kuris turi verslą, tikriausiai bent kartą pasakė: ar man tikrai reikia SEO? Ką SEO gali padaryti man?

 

Nuo to momento, kai SEO atsirado mūsų gyvenime, visi šioje srityje pradėjo apie tai kalbėti. Tai tapo nesibaigiančia diskusija. Mes norime žinoti visus SEO aspektus. Kodėl SEO yra svarbus? Ir tai, ką jūs ketinate sužinoti: geriausi SEO privalumai jus įkvepia ir niekada neleidžia nuvertinti paieškos sistemų optimizavimo. 

 

Kodėl_SEO_Is_So_Important _-_ Top_21_benefits

 

Klestėjo smalsumas ir mes norėjome tai pasakyti tiesiog žodžiais ir pamatyti pagrindinius SEO privalumus verslo gyvenime. Mes radome 21 priežastį, kodėl SEO yra labai svarbus bet kuriam verslui, gyvenančiam internete. 

 

 1. SEO įsilieja į jūsų rinkodaros kanalą
 2. SEO padeda patekti į dėmesio centrą
 3. SEO sukuria tvirtesnius santykius su auditorija
 4. SEO pašalina srautą
 5. SEO yra ekonomiškai efektyvus, lyginant su PPC
 6. SEO yra gyvas 24/7
 7. SEO didina pardavimus ir potencialius klientus
 8. SEO pagerina jūsų IG
 9. SEO turi didžiausią įtaką švino generavimui
 10. SEO srautas yra labiau konvertuojamas
 11. SEO didina prekės ženklo žinomumą
 12. SEO padidina rinkodaros priskyrimą
 13. SEO yra viena geriausių viešųjų ryšių strategijų
 14. SEO pagerina PR
 15. SEO gali panaikinti skambinimą šaltuoju telefonu
 16. SEO sukuria pasitikėjimą ir patikimumą
 17. SEO yra ilgalaikė strategija
 18. Veiksmingesnė nei kitos tradicinės strategijos
 19. SEO gali padėti pritraukti puikių asmenų
 20. SEO nėra galutinis žingsnis, bet daiktų centras
 21. SEO gali padidinti jūsų efektyvumą

 

Kai kurie iš mūsų netgi kalbasi miegodami arba galvoja apie SEO, kai lieka eisme ar gamina maistą ir pan. (* Pusiau juokauja *). Tačiau palikdamas anekdotą nuošalyje, SEO nemiega. Tai gyva. Jei viskas bus padaryta teisingai, jūsų svetainė taip pat išliks gyva, pirmajame „Google“ puslapyje, atkreipdama kažkieno dėmesį, kuris gali ką nors nusipirkti iš jūsų svetainės arba rekomenduoti kitiems.

 

Jei pažvelgsime į žmonių susidomėjimo SEO, raidą, galime pamatyti, kaip gražiai jis išaugo per metus ir nuolat keičiasi. 

 

SEO raida

 

SEO yra kaip populiarus vaikas mokykloje. Visi apie tai kalba. Yra keletas grupių, kurios ją garbina ir seka viską, ką ji daro, tačiau yra ir tokių grupių, kurios to nekenčia, nemėgsta ir blogai apie tai kalba.

 

1. SEO įsilieja į jūsų rinkodaros kanalą

 

Jūsų rinkodaros kanalas prasideda, kai perspektyvos klientas sužino apie jūsų prekės ženklą supratimo etape. Tai tęsis, kai jūsų prekės ženklas sukels susidomėjimą, norą ir privers juos imtis veiksmų vėliau.

 

Rinkodaros piltuvas ir SEO

Šaltinis: www.aweber.com

 

SEO susilieja visuose rinkodaros kanalo etapuose. Svarbiausias žingsnis yra pirmasis, kai užsikabinate vartotoją. Bet jis privalo rasti jūsų svetainę. Norint patekti į pirmąjį puslapį, reikia optimizuoti paieškos variklius.

 

Gaunamasis rinkodaros pardavimo piltuvas turi tris etapus: kanalo viršus (TOFU), kanalo vidurys (MOFU) ir kanalo apačia (BOFU). Kiekvienas etapas reikalauja tinkamą rinkinį rinkodaros taktika ir metodai, , kuri apima SEO. Taigi, kai sakiau, kad SEO prasideda tiesiai kanalo viršuje, taip nutinka todėl, kad yra jūsų auditorija ir norite pritraukti didesnę jos dalį.

 

Stebėkite kanalo raktinių žodžių viršus (informaciniai raktiniai žodžiai), kurkite turinio žemėlapius ir padarykite savo svetainės struktūrą patogią naudoti, kad vartotojas kuo ilgiau išliktų jūsų svetainėje, ir jūs juos nustumsite žemyn. TOFU etape vartotojas pateks į jūsų tinklaraštį, kuris yra labiausiai paplitęs turinio tipas.

 

Kanalo viduryje turėtumėte sutelkti dėmesį į aukštos kokybės turinio kūrimą ir savo svetainėje turėti kabliukus, kurie išlaikys vartotoją, pvz., Didelį pakrovimo greitį, aukštos kokybės ir be nuostolių vaizdus, ​​mobiliesiems pritaikytą svetainę, nesulaužytus puslapius ir daug kitų techninių SEO reikalavimų. Techninis SEO daro didelę įtaką vartotojo elgesiui.

 

Įtraukti vartotojus ir siųsti juos žemyn pardavimo kanalu galima pasiekti naudojant CTA, apklausas, atsisiunčiant turinį.

 

Kanalo apačioje turite įtikinti vartotoją kitomis technikomis. Tačiau iki šio momento SEO labai gerai susimaišo kiekviename kanalo etape.

2. SEO padeda patekti į dėmesio centrą

 

Kalbėdami apie paieškos sistemų optimizavimą, kalbame apie geriausios mūsų svetainės versijos sukūrimą, kad patektume į vartotojo akis, o tai reiškia, kad šiuo metu esate pirmame puslapyje. Pasirodo, kad dažniausiai tai yra kaklo skausmas.

 

Tačiau nereikia erzinti. Jei einate natūraliu daiktų keliu, SEO gali padėti pasiekti norimą poziciją. Sunkus darbas ir atsidavimas gali nueiti ilgą kelią.

 

Turinys auditas yra reikalingas šiame etape, suprasti tikrąją būseną ir tada nuspręsti, ką turite optimizuoti. Norėdami tinkamai atlikti turinio auditą, turite surinkti visus straipsnius į skaičiuoklę, pridėti metriką (pvz., PR, natūralios paieškos srautą, vidines ir išorines nuorodas, bendrinimus, komentarus, reitingą) ir nurodyti jiems pamatyti puslapius su mažiausia metrika.

 

Turinio audito diagrama

www.contentmarketingup.com

 

Naudokite įrankį turinio optimizavimui ir voilà. Turite nuostabų turinį. Patraukite į dėmesio centrą jį reklamuodami ir gaukite daugybę nuorodų. Kai pavyks patekti į pirmąjį „Google“ puslapį, sulauksite lankytojų, kurie gali tapti klientais. Bet nuvykę turite sunkiai dirbti, kad liktumėte vietoje. Po to galėtum pakilti į viršų. Tai reiškia socialinį dalijimąsi, el. Pašto siuntimą, reklamą, vidinį susiejimą kituose puslapiuose, kurie turi didelę įtaką .

3. SEO sukuria tvirtesnius santykius su auditorija

 

Jei pavyko patekti į pirmąjį paieškos sistemų puslapį, tai reiškia, kad įgijote „Google“ ar „ Bing“ pasitikėjimą . Tai turėtų pelnyti auditorijos pasitikėjimą.

 

Žodžiai vaidina svarbų vaidmenį skaitmeninėje rinkodaroje, o turinys yra pagrindinis.

 

Turinio rinkodara yra efektyviausia SEO technika. Tinklalapiuose, kuriuose yra tinklaraščio turinio, yra 434% daugiau paieškos variklių indeksuotų puslapių nei kitose verslo svetainėse, kuriose turinys neskelbiamas.

 

Jei jūsų puslapis turi gerą vartotojo patirtį, auditorijai tai patiks ir jūs turėsite puikias galimybes sukurti tvirtus santykius. Bet tai nėra vienintelis rodiklis. Dar vienas rodiklis yra kokybiškas turinys su vertinga informacija, kuri atsako į auditorijos klausimus savo žodžiais.    

 

Integruokite komentarų skyrių į savo tinklaraštį, kad išgirstumėte savo auditoriją. Prieš paskelbdami nepamirškite šlamšto komentarų. Vartotojų sukurtas turinys yra geras kokybiškos informacijos ženklas. Galite kalbėti tiesiogiai su savo auditorija, išgirsti jų mintis ir nuomones, leisdami greitai sukurti santykius.

4. SEO ištraukia srautą

 

Taip, tai tiesa. SEO gali pašalinti kvalifikuotą srautą. Pasirodo, paieškos sistemos pritraukia 300% daugiau lankytojų į svetaines nei socialiniai tinklai.

 

Jei viskas bus padaryta teisingai, SEO gali patekti į jūsų svetainę pirmajame puslapyje ir nuo to momento turėsite iš ko daug pelnyti. Tai reiškia ir eismą. Jei jūsų svetainė yra žiūrovo akiratyje, greičiausiai jis pateks į jūsų svetainę.

 

Taigi, kuo geriau svetainėje optimizuosite savo svetainę (turėdami tinkamą antraštę, URL, meta aprašą , viršelio nuotrauką ir paveikslėlius su alt-description), tuo didesnė tikimybė pritraukti vartotoją į savo svetainę. Jūs turite atskirti save nuo kitų ir būti vienaragiu asilų minioje, kaip dažnai sako Larry Kim .

 

Kurkite vienaragio turinį. Tai jūsų geriausias, stebuklingiausias turinys, rodomas tarp 3 procentų visų jūsų turinio.
Larry Kim LARRY KIM
„MobileMonkey“ generalinis direktorius ir „WordStream“ įkūrėjas

5. SEO yra ekonomiškai efektyvus, palyginti su PPC

 

Nepateisinama, kad PPC yra labai brangus, palyginti su SEO, kuris yra efektyvesnis. SEO turi ilgalaikę vertę, o PPC – trumpesnę viso gyvenimo vertę. Kol mokėsite, būsite rodomi „Google“; jei nustosite mokėti, jūsų skelbimas dings.

 

PPC geriau naudoti, kai paleidžiate produktą ar savo verslą, nes tuo metu sunkiau įsisąmoninti naudojant SEO. PPC geriausiai tinka reklamuoti produktus ir komercinį turinį, nes jūs investuojate pinigus norėdami gauti klientų ir parduoti.

 

Investuojate į SEO, kad gautumėte žinomumą, žiniatinklio srautą ir kitus rodiklius, kurie lemia pardavimus. Bet dalykas yra tas, kad jums nereikia investuoti tiek daug pinigų į SEO, kaip jums reikia į PPC.

 

SEO siūlo didesnę paieškos rinkodaros vertę. Tai jo tikroji stiprybė.

 

Tyrimai sako, kad SEO turi maždaug 20 kartų daugiau srauto galimybių nei PPC tiek mobiliajame, tiek darbalaukyje. Paieškos rinkodaros profesionalų organizacija teigė, kad 87 proc. Paieškos sistemos dolerių išleidžiama PPC, o 11 proc. – SEO pastangoms .

6. SEO yra gyvas 24/7

 

SEO gali veikti nemokamai, nes jis veikia visą parą. Net kai miegate ar esate neprisijungę, jis gali ištraukti jūsų svetainę ir išlaikyti ją lankytojų akyse, nes SEO niekada nemiega.   

 

Unikali svetainės optimizavimo nauda yra nesenstanti savybė. Norėdami suprasti, kaip tai veikia, įsivaizduokite, kad ieškote konkretaus produkto ir ieškote internete. Kiekvienas „SERP“ tinklalapis yra tarsi parduotuvė, kurioje vaikštote ir apsidairėte, ar jie gavo tai, ko ieškojote. Pirmame puslapyje esantys yra atviri, šalia jūsų ir gerai žinomų įmonių (tarkime). Jei jūsų puslapis yra, galite gauti galimybę gauti naują potencialų klientą.

 

Tačiau, skirtingai nei parduotuvėje, kurioje dirba ir nedirba, jūsų svetainėje yra SEO, o tai reiškia, kad ji dirba visą laiką ir gali bet kada priimti potencialius klientus.  

 

Paieškos sistemos optimizavimas praktiškai yra tarsi atviras ženklas.

7. SEO didina pardavimus ir potencialius klientus

 

Kadangi mes kalbėjome apie naujus potencialius klientus ir potencialius klientus, SEO įtraukia jūsų svetainę į žemėlapį ir daro įtaką pirkimo ciklui.  

 

Dalykas, išskiriantis jį iš kitų rinkodaros formų ir suteikiantis jai pridėtinę vertę, yra tai, kad pardavimai didės proporcingai nedidinant reklamos išlaidų.

 

Galite pradėti SEO ir turinį be piniginių investicijų. Bet jei norite išplėsti savo verslą, kad gautumėte dideles pajamas, turėsite investuoti. Jei norite pradėti be piniginių investicijų, turėsite įdėti daugiau pastangų kurdami gerai susietą turinį, optimizuodami pinigų raktinius žodžius ir didelės apimties raktinius žodžius ir palaikydami savo turinį el. Paštu, socialine žiniasklaida, sindikavimu ir kt. būdai tai skatinti.

8. SEO pagerina jūsų IG

 

SEO gali paskatinti jūsų rinkodaros tikslus pasiekti didesnę IG, palyginti su kitomis rinkodaros formomis. Jūsų svetainė gali būti potencialus magnetas, pagrįstas aukštos kokybės raktiniu žodžiu ir būti ten, kur yra jūsų klientai. Jei esate lankytojo akiratyje, galėsite nukreipti jį į savo svetainę ir pasiūlyti jų klausimų / problemų sprendimus. 

 

Jūsų svetainė turėtų būti vartotojo pyrago obuolys. ❤

 

„AudienceBloom“ įkūrėjas Jaysonas DeMersas turėjo gana unikalų požiūrį į tai, kaip SEO veikia kaip investicija kiekvienam verslui:

 

SEO veikia labai panašiai kaip akcijų rinka. Jūs pasirenkate savo atsargas (raktinius žodžius) atsižvelgdami į turimas žinias ir tada laukiate. Tikėtina, kad patirsite augimo ir nuosmukio laikotarpius (pvz., Reitingų svyravimus), tačiau vienas dalykas yra tikras: tiek vertybinių popierių rinka, tiek SEO yra ilgalaikės pastangos. Bet kuriuo atveju nėra greito kelio į turtus.
jason-demers-link-building-offsite-seo JAYSONAS DEMERSAS
„AudienceBloom“ įkūrėjas

 

SEO gali turėti vieną didžiausių IG, palyginti su kitomis rinkodaros formomis.

9. SEO  daro didžiausią įtaką švino generavimui

 

Raktas norint gauti daugiau potencialių klientų jūsų verslui yra svetainės optimizavimas paieškos sistemoms. Remiantis „NewsCreed“ tyrimu , 57% B2B rinkodaros specialistų teigė, kad SEO daro didžiausią įtaką švino generavimui.

 

Norėdami gauti pajamų ir išplėsti vietinę savo verslo sritį, turite pereiti į internetą ir dominuoti savo konkurentų tarpe. Būdas tai padaryti yra turėti gerai optimizuotą svetainę.

 

SEO gali įgalinti potencialių klientų srautą, tačiau jūs turite jam padėti ir optimizuoti vidinį turinį:

 • pritaikyti raktiniai žodžiai su dideliu paieškos kiekiu;
 • Didelio pakrovimo greičio interneto svetainės;
 • kokybiškas turinys;
 • aplenkite savo konkurentus šnipinėdami jų turinį ir SEO strategijas.

 

Paieškos sistemų optimizavimas vaidina svarbų vaidmenį puoselėjant organinį srautą ir generuojant potencialius klientus. Pranešimas, kurį perduodate per savo turinį, yra labai svarbus. Ar jie pateko į komercinį ar informacinį turinį? Yra pinigų ir informacijos raktiniai žodžiai. Priklausomai nuo to, kokio tipo turinį jie pateko į jūsų svetainę, tai suteiks jums tikslesnę įžvalgą apie pardavimo kanalo, iš kurio buvo gautas, lygį: potencialius klientus, potencialius klientus ir galutinius klientus.

 

Remiantis „ Chitika Insights“ ataskaita , panašu, kad pirmaujanti „Google“ pozicija gauna 32,5% paieškos srauto. Pirmosios 5 pozicijos sudaro 75,7% paieškos srauto. Tai tvirtas SEO galios rodiklis. Jei jūsų svetainė yra pirmose 5 pozicijose, turėsite didelę galimybę pritraukti potencialių klientų.

10. SEO srautas yra labiau konvertuojamas

 

Dar viena priežastis, kodėl SEO yra labai svarbus bet kokiam verslui internete, yra konversijų galia. Iš tiesų, SEO srautas konvertuojamas geriau. Paieškos srautas konvertuojamas 10 kartų didesnis nei socialinių tinklų darbalaukiuose, rodo „SimilarWeb“ tyrimas. Be to, atrodo, kad paieška yra neabejotinai didžiausias eismo vairuotojas.

 

Eismo šaltinių ataskaita, kurią pateikė „SimilarWeb“

 

Tyrimai kalba patys. „eMarketer“ atrado, kad 76% JAV agentūrų visame pasaulyje teigė, kad SEO suteikia puikią ar gerą investicijų grąžą (IG). Kuri geresnė priežastis laikytis SEO, nei šie rezultatai?

 

Jei pavyko rasti jums tinkamą SEO strategiją, tuomet negalėsite suklysti ir jums bus naudingi sultingi rezultatai. Pateikdami savo svetainę paieškos sistemose, jūsų įmonė sulauks daugiau konversijų.

11. SEO padidina prekės ženklo žinomumą

 

Be visų SEO pranašumų interneto rinkodaros srityje, apie kuriuos jau kalbėjome, SEO turi galią priversti jūsų prekės ženklą atrasti ir prisiminti, tačiau jūs turite jam padėti, kaip įprasta.  

 

Pardavimo piltuvas yra ilgas procesas, todėl lankytojas turi atlikti ilgą kelią prieš atlikdamas konversiją. Galbūt jie nėra pasirengę pirkti iš jūsų, tačiau tai, kad jie pateko į jūsų svetainę, yra gera proga. Prieš atlikdami veiksmus, jie žinos, ką siūlote.

 

SEO padeda jūsų svetainei suvokti.

 

Tarkime, kad kažko ieškote internete, „kaip namuose dažyti plaukus“ ir norite apie tai sužinoti daugiau. Pirmą kartą dažai plaukus, nieko apie tai nežinai.

 

 

Kaip ir aukščiau pateiktame pavyzdyje, rasite svetainę, kurioje matote informacinį turinį kartu su komerciniu (produkto pavyzdys su kaina ir parduotuvės pavadinimu). Jei turite tokią svetainę, galite gauti naudos, jei žmonės perka tokio tipo svetaines.

 

Tai, kad esate vienas iš geriausių rezultatų, padidins jūsų svetainės žinomumą. Žmonės sužinos daugiau apie jus ir galbūt ieškos jūsų svetainėje kitos informacijos ir imsis kitų veiksmų.

12. SEO  padidina rinkodaros priskyrimą

 

Kai padidės jūsų prekės ženklo žinomumas, padidės ir rinkodaros priskyrimas. Priskyrimas nurodo lankytojų veiksmų jūsų svetainėje veiksmų („sąlyčio taškų“) skaičių. Iš esmės jis suseka įvykius, kurie įtraukė vartotoją prieš juos konvertuojant.

 

Kuo daugiau kartų vartotojai pamatys jūsų prekės ženklą, tuo didesnė tikimybė padidinti rinkodaros priskyrimą. Geriau optimizuoti puslapiai, turintis kokybišką turinį ir patikimas svetaines, suteiks jums daugiau vartotojų „sąlyčio taškų“.

 

Deja, tik nedaugelis rinkodaros specialistų naudoja priskyrimą savo rinkodaros strategijoje. Delio interneto rinkodaros mokyklos tyrimas rodo, kad 34,1% verslo įmonių nenaudoja jokio priskyrimo modelio rinkodaros efektyvumui įvertinti. Ir tai liūdna.

 

Įmonės, kurios nenaudoja priskyrimo, gali prarasti 50% potencialių pardavimų.

 

Tie, kurie naudojo priskyrimą ir švino puoselėjimą, pardavė 50 proc. Daugiau, o išlaidos – 33 proc.

13. SEO yra viena geriausių viešųjų ryšių strategijų

 

Jūs girdėjote, kad teisingai, SEO yra viena geriausių viešųjų ryšių strategijų. Galima pagalvoti, kad jie atėjo iš dviejų skirtingų pasaulių, tačiau internetiniame pasaulyje SEO yra viešųjų ryšių forma .

 

Mes visi žinome, kad PR yra informacijos apie ką nors (prekės ženklą, produktą) ar ką nors skleidimas viešumoje. SEO gali daryti tą patį. Tai atkreips jūsų prekės ženklą į visuomenės dėmesį. Bet tam jums reikia nuorodų ir kokybiško turinio, kad galėtumėte užimti aukščiausią poziciją.

 

Nuorodos yra tam tikra jūsų svetainės atpažinimo forma.

 

Tai reiškia, kad tie, kurie nukreipė į jūsų svetainę, rado naudingos ir vertingos informacijos ir nori ja pasidalinti kitiems. Šį veiksmo tipą galima priskirti žodžiui į lūpas ir PR judėjimui. Kuo daugiau nuorodų, tuo didesnis jūsų svetainės matomumas.

14. SEO pagerina PR

 

Optimizuoti puslapiai su aukštu PR daro įtaką reitingams ir pasiekia aukščiausias pozicijas. Tai pagerins rezultatus ir vėl gaus aukštą PR. Tai nuolatinis procesas. SEO ir PR daro įtaką vienas kitam.

 

Labai gerai optimizuota svetainė bus rodoma SERP ir gaus paspaudimų, parodymų. Aukščiausia „Google“ pozicija gali turėti aukštą PR.

 

 Tikrai galiu drąsiai pasakyti, kad PR daro įtaką reitingui.
Larry Kim LARRY KIM
„MobileMonkey“ generalinis direktorius ir „WordStream“ įkūrėjas

 

Paprastai puslapiuose, kuriuose yra didesnis PR, būna didesnis konversijų rodiklis. 2 kartus padidinus PR, konversijų rodiklis padidės 50% .

 

Yra keletas būdų pagreitinti žaidimą ir padidinti savo SEO, taigi ir PR:

 • Pirmiausia pradėkite nuo tų puslapių, kurių paspaudimų rodiklis yra žemas, naudodamiesi „Google Search Console“ (arba „Google Analytics“):

Žr. PR „Search Console“

 

 • Tada peržiūrėkite puslapius ar užklausas, kurių PR yra žemas, bet aukštas. Pradėkite nuo tų puslapių ir jų fragmentų optimizavimo.
 • Kitas dalykas, kurį galėtumėte padaryti, yra pažvelgti į pasikartojantį savo svetainės turinį ir perdaryti meta aprašymus ir pavadinimų žymes, kurios yra dubliuojamos.

„Contetnt Search Console“ kopija

 

 • Sukurkite unikalius pavadinimus, kurie išsiskiria jūsų konkurentų akivaizdoje. Ieškokite raktinių žodžių, kuriuos norite reitinguoti „Google“, ir žiūrėkite į rastus rezultatus. Po to sukurkite antraštę, išprovokuodami emocijas .

15. SEO gali panaikinti skambinimą šaltuoju telefonu

 

Investuokite į SEO, o ne į šalčio skambučius. Jei jums atsibodo siųsti el. Laiškus, skambinti telefonu ar atlikti kitas informavimo formas, tada SEO yra vienintelis „skambutis“, kurį turite atlikti. Po visų priežasčių, dėl kurių kalbėjomės, kodėl SEO yra svarbus, galite suprasti, kad jūsų verslui reikia kelių žingsnių į priekį ir tai gali padėti pašalinti skambučius.

 

Tai veikia gana paprastai. Įsivaizduokite, kad norėtumėte susisiekti su kuo nors dėl pasiūlymo ar bendradarbiavimo idėjos. Jei dėl savo SEO pastangų turite gerai žinomą prekės ženklą (tai reiškia, kad paieškos rezultatų puslapiuose jis rodomas pagal svarbius ir konvertuojamus raktinius žodžius) ir sakote, kad esate Jonas iš X (jūsų atstovaujamo prekės ženklo), tada jūs turi didesnę galimybę būti pastebėtam. Diskusija gali greičiau pasiekti teigiamą rezultatą, o atsakymo procentas gali būti didesnis.

16. SEO sukuria pasitikėjimą ir patikimumą

 

„Google“ turi daug reitingavimo veiksnių ir paieškos kokybės vertintojų, kurie analizuoja ir vertina svetainių ir puslapių reitingavimą. Tai tik įrodo, kad „Google“ labai domisi rodydama lankytojui aktualų, patikimą ir vertą turinį. SEO ta pačia pastaba teikia pasitikėjimą ir patikimumą svetainei. Šio tipo stiprūs rodikliai iš svetainės siunčia kokybės signalus „Google“. Jau nekalbant apie tai, kad SEO padeda padidinti jūsų reputaciją internete. 

 

Tvirtą patikimą signalą siunčiančiose svetainėse yra vienas ar keli iš šių elementų:

 • HTTPS protokolas;
 • Saugumo sertifikavimas;
 • Verslo tinklaraštis su komentarų sritimi;
 • Socialinių tinklų komponentai;
 • Dabartinė kontaktinė informacija;
 • Aukštos kokybės nuotraukos, švarus interneto dizainas ir puikus UX;
 • Naujausia veikla svetainėje (lengvai matoma tinklaraštyje);
 • Socialinės žiniasklaidos veikla (socialiniai signalai daro didelę įtaką SEO).

17. SEO yra ilgalaikė strategija

 

Norint pamatyti optimalius naujos svetainės reitingus, reikia maždaug 6 mėnesių, o tai gali trukti iki 12 mėnesių. Jei einate natūraliu verslo plėtojimo keliu internete ir laikotės „Google“ kokybės gairių, kad padidintumėte savo svetainės reitingą, turite didelį pranašumą. Nes užėmę vietą aukščiausiose „Google“ pozicijose, jūs ją retai keičiate. Vieninteliai reitingų sumažėjimo atvejai yra dėl „Google“ algoritmų atnaujinimų ar didelės konkurencijos. Tyrimai parodė, kad paieškos sistemų rezultatai laikui bėgant tapo naudingesni ir aktualesni, nes 52% vartotojų tai pripažįsta.

 

Dalykas, kurį geriausiai vertinau „Google“, yra turinys. Ne bet kokio tipo, bet kokybiškas turinys . Svarbiausia yra sukurti informacinį turinį ir susieti jį su komerciniu tipu (per vidinį susiejimą), kad būtų sukurtas susietas turinys ir išaugta jūsų svetainė.

 

Tinklaraštis gali nueiti ilgą kelią. 72% rinkodaros specialistų teigia, kad atitinkamas turinio kūrimas buvo efektyviausia SEO taktika pagal „ Ascend2“ .

18. Veiksmingesnė nei kitos tradicinės strategijos

 

SEO daug kartų pasirodė esąs efektyvesnis už bet kurią kitą tradicinę strategiją (skrajutės, spausdinta reklama, televizija ir radijas ar tiesioginė rinkodara), nes vartotojas kažko ieško ir gauna rezultatus. Tai nėra paveikta informacijos, kurios jam tuo metu nereikia (kaip tai atsitinka tradiciniame rinkodaros procese).

 

Tradicinės rinkodaros populiarumas bėgant metams krito. Skaitmeninė rinkodara pradėjo kilti, o SEO gavo karūną valdyti imperiją.

 

Tradicinė rinkodara ir SEO

 

Mes galime pamatyti, kaip transliacijos metu 2009 m. Labai sumažėjo paieškų. Tiesioginė rinkodara mirė lėtai. Pastaraisiais metais SEO augimas buvo natūralus. Negalime tiksliai pasakyti, kad tai buvo tikroji tradicinės rinkodaros ir SEO raida, tačiau galime atkreipti dėmesį į žmonių susidomėjimą jomis.

 

SEO prasideda nuo nuostabaus turinio kūrimo. Faktas yra tas, kad turinys įtikins vartotoją atlikti veiksmą. 93% B2B bendrovių teigia, kad turinio rinkodara generuoja daugiau potencialių klientų nei tradicinės rinkodaros strategijos, o tai gali įrodyti tik „Google Trends“ pateiktą grafiką.  

19. SEO gali padėti pritraukti puikių asmenų

 

Jei turite stiprią svetainę ir žmonės apie jus girdėjo, turite didesnes galimybes pritraukti talentus. Jei turite atvirų pozicijų savo įmonėje ir ieškote kelių asmenų, kurie tiktų jūsų komandai, SEO gali būti puikus „įrankis“.

 

Ta pačia tema „TripAdvisor“ viename iš jų įdarbinimo procesų padarė tikrai šaunų dalyką. Jie kažko ieškojo IT srityje ir tai padarė per robots.txt:

 

tripadvisor-robotstxt

 

Taigi, jei naudojatės savo svetaine, kad išsiųstumėte pranešimą būsimiems kolegoms, arba siūlote informaciją apie regėjimą, SEO gali jums padėti. Jei optimizuosite puslapį jūsų siūlomam darbui, galite sutaupyti šiek tiek pinigų, išleistų tam skirtoms platformoms ar kitoms reklaminėms priemonėms.

20. SEO yra ne paskutinis žingsnis, o daiktų centras

 

Girdžiu daug žmonių, kurie sukūrė savo svetainę ir paliko SEO pabaigoje, tarsi tai būtų stebuklingi milteliai, kuriuos galite purkšti ant viršaus. Ne! Neteisinga ir neteisinga. Kai sukuriama nauja svetainė, pirmiausia turėtumėte apsvarstyti SEO, kartu su UX.

 

Kurdami savo svetainės architektūrą ar nusprendę platformą, atsižvelgkite į SEO – TVS, URL sintaksę, kanoninius URL , kitus HTML kodus, svarbius norint pasiekti ir švarią svetainę robotams ir vartotojams.

 

Jūs nenorėtumėte būti tokioje situacijoje, kai investavote daug pinigų į savo svetainės dizainą, o po to sužinote, kad „Google“ nemato jūsų svetainės taip, kaip turėtų, vartotojas neranda svetainės paieškos rezultatų arba turi keistą fragmentą. Po visų tų investicijų turite išleisti daugiau pinigų, kad išspręstumėte problemas ir padarytumėte jas matomas.

21. SEO gali padidinti jūsų efektyvumą

 

Visi SEO privalumai, apie kuriuos kalbėjome iki šiol, padės jūsų verslui augti. SEO yra tas, kuris padidina jūsų pastangas. Tai įvykdo tai, kas pažadėta.

 

Optimizuodami savo turinį gausite daugiau naudos iš didesnės paieškos vietos, o tai reiškia, kad daugiau raktinių žodžių reitinguojama aukštesnėse pozicijose, todėl SERP geriau matomas. Mes bandėme pakelti turinio optimizavimą laipteliu aukščiau pasirinkdami puslapių sąrašą ir kelis mėnesius atlikę masinį turinio optimizavimą.

 

Paieškos matomumas padidėja

Šaltinis: https://explorer.cognitiveseo.com/?u=cognitiveseo.com&m=*U*#section/4

 

Kaip matote, paieškos matomumo raida labai išaugo nuo to momento, kai optimizavome puslapius.

 

SEO yra skaitmeninė vizitinė kortelė.

 

Jei jums pavyks pagerinti savo svetainės reitingą, galite įveikti konkurenciją ir skeptiškumą, kuris yra dvi didžiausios žuvys.

 

Išvada

 

Paieškos sistemos optimizavimo privilegijos yra kelios. Kiekvienas SEO ekspertas, kurio klausiate, pasakys, kiek SEO yra naudingas svetainei. SEO yra nukreiptas lazeriu, o tai reiškia, kad jis gali pasiekti puikių rezultatų ir iškelti jūsų rinkodaros tikslus į viršų. Tai yra viena iš protingiausių rinkodaros investicijų, kurias galite padaryti šiuo metu, kai kalbame, nes internetinis SEO yra rinkodaros forma, kurios gyvenimo trukmė yra ilgesnė, palyginti su išleistais pinigais.

 

SEO padės jums išskleisti sparnus visame internete. Turite jį įtraukti į savo rinkodaros rinkinį, nes tai yra jūsų verslo gelbėjimas. Jūs negalite išgyventi be SEO, nei dabar, nei niekada. Tai turi daugybę privalumų, kurie gali suteikti jūsų verslui supratimą ir didesnę įtaką jūsų rinkodaros tikslams. Sėkmę pritraukti į savo svetainę gali būti lengviau, kai dėl gerai atliktos SEO kampanijos įgysite aukštą „Google“ poziciją.  

 

Arba kuriate SEO kampaniją pirmą kartą, ar tai darote ilgai, visada turite prisiminti, kad SEO yra ilgalaikė strategija, taip pat nuolatinis tobulėjimo procesas. Norėdami gauti norimus rezultatus, naudokite šį SEO vadovą.