SEO gali būti baisus dalykas smulkiajam verslui. Visada reikia konkuruoti su dideliais vaikinais. Jau nekalbant apie tai, kad turite riboti visą savo SEO strategiją.

 

Prieš pradėdami skaityti šį akį atveriantį vadovą, kaip sukurti SEO strategiją iš draugiško biudžeto, gaukite kavos ar arbatos. Tada galite atsisėsti prie savo stalo ir tinkamai pradėti dieną naudodami šį tinklaraščio įrašą. Tai padės jums išgyventi sunkias dienas, nes padės atsakyti į didįjį klausimą: Kaip sukurti SEO strategiją iš riboto biudžeto? Sunku, bet ne neįmanoma. Šiame straipsnyje rasite keletą puikių patarimų mažoms įmonėms, kaip formuoti internetinės rinkodaros kampanijas, turint ribotas finansines SEO pastangas.

 

Kaip sukurti tvirtą SEO strategiją iš riboto biudžeto

 

Pateikėme jums vadovą, kaip sukurti patikimą SEO strategiją iš batų rinkodaros biudžeto. Nors kiti veiksmai pasiteisino kitose įmonėse, mes negalime garantuoti 100% sėkmės, nes tai priklauso nuo pramonės, nuo to, kiek mažas jūsų biudžetas, ir nuo požiūrio. Tačiau tai yra keli žingsniai, kad galėtumėte pradėti judėti ir pradėti didinti savo reitingą. Net jei tai nepadidins srauto į dangų, neabejotinai tai suteiks jūsų SEO kampanijai aiškų pranašumą.

 

Atminkite, kad nesvarbu, svarbu daryti viską baltos skrybėlės lygyje, kad nenuvalytumėte natūralių paieškų.

 

Dabar paklauskite savęs: kaip galite sukurti tvirtą SEO strategiją iš nedidelio biudžeto? Pirmiausia turite patikrinti, ar nėra klaidų, tada suplanuoti vietinę SEO strategiją, optimizuoti pagal ilgų uodegų raktinius žodžius ir pan. Peržiūrėkite šiuos veiksmus, kad sukurtumėte tvirtą SEO planą ir … iki pasimatymo (paieškos rezultatų) viršuje!

 

 1. Veiksmai, kaip sukurti tvirtą SEO strategiją iš riboto biudžeto
 2. Didžiausią dėmesį skirkite vietiniam SEO optimizavimui, kad dominuotumėte vietinėje paieškoje
 3. Ieškokite turinio galimybių ir užpildykite savo konkurentų svetainės spragas
 4. Išbandykite svečių dienoraščius, kad padarytumėte stebuklų savo SEO strategijai
 5. Optimizuokite raktinius žodžius ir frazes
 6. Pagerinkite puslapio greitį naudodami minimalias pastangas
 7. Patikrinkite ir ištaisykite „Search Console“ klaidas, kad išvalytumėte savo svetainę
 8. Įsitraukite į vietinius tinklus ir susitikimus
 9. Atsisiųskite savo turinį naudodami „Google“, kad paieškos sistemos galėtų lengviau rodyti jūsų turinį
 10. Tapkite pripažintu turinio leidėju, kad padidintumėte savo pramonės žinomumą ir autoritetą
 11. Naudokite atvirkštinę inžineriją, kad galėtumėte sekti, kas naudinga jūsų konkurentams ar ekspertams
 12. Susipažinkite su laimėjusia SEO strategija

Veiksmai, kaip sukurti tvirtą SEO strategiją dėl riboto biudžeto

Jei, išgirdę žodį SEO, jaučiatės priblokšti darbų, kuriuos turite atlikti, ir pinigų, kuriuos turite išleisti, neprakaituokite, mes jūsų nugarą. Nesvarbu, ar esate rinkodaros komandos vadovas, atsakingas už žiniatinklio valdytojo įrankių valdymą, ar socialinės žiniasklaidos vadybininkas, ar atsakingas už kokybiško turinio kūrimą, jūsų tikslas tikriausiai yra tas pats: pasirodykite tarp pirmųjų atliekant natūralias paieškas, turint kuo mažiau investuotų pinigų. Štai kodėl mes sukūrėme keletą idėjų, kaip sukurti SEO strategiją naudojant nedidelį biudžetą. Kai kurie iš šių rinkodaros patarimų taip pat puikiai tiks mobiliajam SEO.

 

Visi šiandieniniame straipsnyje surinkti SEO patarimai yra puikus startuolio, vietinio verslo, mažos įmonės ar galbūt naujos nepriklausomos dukterinės įmonės atitikimas. Jūs galite padaryti stebuklus, šiek tiek optimizuodami tinklalapį ir pateikdami SEO. Mes apgalvojome viską apie SEO strategijas, kad atitiktų didžiuosius vaikinus internetinės rinkodaros pasaulyje. Rasite kelias nuorodų kūrimo strategijas, paieškos sistemų optimizavimo pamokas, praktines rekomendacijas ir galimybes padidinti reitingą.

 

Žemiau mes parengėme išmanųjį vadovą, kuris padės jums laimėti SEO strategiją ribotu biudžetu.

1 žingsnis. Susitelkite į vietinį SEO optimizavimą, kad dominuotumėte vietinėje paieškoje

Svetainės buvimas yra būtinas ir vietinis SEO optimizavimas. Prieš net pradėdami bėgioti, pirmiausia atlikite mažus žingsnelius. Galvokite vietoje ir galbūt įgiję patirties pradėsite veikti visame pasaulyje. Pradėkite nuo mažo, mąstykite stambiai ir tada skirkite savo biudžetą.

 

Vietinis SEO pastaruoju metu sulaukė daug dėmesio, ir todėl, kad tai yra geras būdas išplėsti savo įmonę, ypač jei turite ribotą biudžetą. Jei siūlote vietinę paslaugą, turite sutelkti savo energiją ir pinigus į pirmąsias pozicijas. Geras pradinis taškas tai padaryti yra registruoti savo įmonę „ Google“ mano versle . Tai padaryti yra gana paprasta ir vos dviem spustelėjimais galite susikurti savo verslo sąskaitą . Turite prisijungti naudodami el. Pašto adresą „Google“ ir tada užpildyti formą su savo įmonės kontaktine informacija, tokia kaip vardas, adresas, telefono numeris (NPP).

 

Gera šio proceso dalis yra ta, kad jūsų veidas, aš turiu omenyje jūsų įmonę, pasirodys žemėlapyje ir SERP. Norėdami suprasti, ką noriu pasakyti, pažvelkite į kitą „Google“ paieškos užklausą.

 

Vietinis SEO

Galite pamatyti, kad pirmieji rezultatai buvo gauti iš „Maps“, o tada pasirodė natūralūs rezultatai. Tai labai priklauso nuo to, ar vietovių žemėlapis rodomas atsižvelgiant į jūsų pramonės tipą, produktus, verslą ir pan.

 

Štai žingsniai, kuriuos turite atlikti, kad įsitikintumėte, jog paieškos rezultatuose būsite vieni pirmųjų:

 • pavadinime pažymėkite savo įmonės miestą / vietą;
 • NPP informacija yra teisinga;
 • pabandykite gauti atsiliepimus natūraliai;
 • rašyti vietinį turinį (optimizuoti savo turinį vietos klientams);

 

 

2 žingsnis. Ieškokite turinio galimybių ir užpildykite konkurentų svetainės spragas

Dar viena gera idėja dirbant su mažu SEO biudžetu yra konkurentų turinio spragų paieška. Stebėkite jų socialinės žiniasklaidos veiklą ir ieškokite jų socialinės žiniasklaidos rinkodaros strategijų, skaitykite jų tinklaraščius, sužinokite, ko jiems trūksta, skaitykite komentarus ir sužinokite, kokie yra kitų žmonių poreikiai, ir pradėkite kurti naują turinį ar patobulinti jau turimą turinį. Jei radote spragų, galite naudoti naują turinį ir bendrinti jį, kad sukurtumėte naują klientūrą.

 

Stebėkite turinio spragas pokalbiuose atitinkamuose forumuose, tinklaraščiuose, internetiniuose leidiniuose.

 

Tada parašykite naujus turinio elementus, atsižvelgdami į tai, ko šie žmonės prašė, paskelbkite nuorodas su atsakymais ir susisiekite su žiniatinklio valdytojais, kurie parašė panašų turinį, kad sukurtumėte diskusijas. Tai gali būti puiki proga gauti nuorodas, nes įvykdėte poreikį ir padėjote užpildyti svarbią spragą.

3 žingsnis. Išbandykite svečių dienoraščius, kad padarytumėte stebuklų savo SEO strategijai

Jei esate nuovokus tinklaraštininkas, žinote, ką reiškia svečių dienoraščių rašymas: idėja yra ta, kad reklamos kūrėjas kuria ne jo tinklaraščio turinį. Tai gera proga ugdyti supratimą ir įrodyti, kad esate savo pramonės ekspertas. Nepamirškite pasirinkti tinkamų tinklaraščių, kad jie būtų įtraukti į tinklaraštį. Be to, siekite, kad šie tinklaraščiai būtų patikimi ir turėtų atitinkamo turinio. Nusprendę atsižvelgti į šią idėją, vadovaukitės kitais tikslais:

 

 • tiksliniai tinklaraščiai su visiškai nauja auditorija;
 • pristatyti save kaip minties lyderį;
 • įsitraukite į pokalbius su žinomais tinklaraščių autoriais iš savo blogosferos.

 

Dėl blogo posūkio, kurį praeityje užėmė žodis svečių tinklaraščiai , gerai suprasti, kad turite išlaikyti savo vardą švarų, turinį tikslų ir nuorodų nebevykdyti. Tai yra, jei nenorite turėti šlamšto, atkreipkite blogą „Google“ dėmesį ir gaukite „pagerbimą“ raudona vėliava, o ne mėlyna juosta.

 

Jei rašote svečių įrašus, tai yra gera proga padidinti lankytojų srautą abiem dalyviams (tinklaraščio savininkui ir svečių tinklaraštininkų tinklalapiui).

4 žingsnis. Ilgų uodegos raktinių žodžių ir frazių optimizavimas

Kita idėja sukurti tvirtą SEO strategiją naudojant ribotą biudžetą – ieškoti ilgų uodegų raktinių žodžių ar frazių. Be to, galite naudoti šį patarimą, jei esate konkurencinėje nišoje, pabandykite save pastebėti tarp didžiųjų vaikinų ir norite parodyti savo veidą geriausiuose rezultatuose.

 

Pirmiausia būtina atlikti raktinių žodžių tyrimą. Geriau optimizuoti pagal ilgo uodegos raktinį žodį, jei turite mažą biudžetą, nes neturite reikiamo turto, kad galėtumėte konkuruoti su didelėmis įmonėmis. Taigi įsitikinkite, kad turite tinkamus, ne per daug konkrečius raktinius žodžius, nes tokioje situacijoje jų niekas gali neieškoti.

 

Norėdami pasirinkti geriausią, naudokite „Google Automation Suggestion“ kartu su „Google“ raktinių žodžių planavimo priemone, „Search Console“ ar kitais (nemokamais ar mokamais) įrankiais.

 

Keletas geriausių ilgų uodegų raktinių žodžių pranašumų yra:

 • maža konkurencija, palyginti su trumpų uodegų raktiniais žodžiais;
 • tinkamesnės ir kai kuriais atvejais tikslingesnės paieškos;
 • didesnis konversijų skaičius dėl to, kad jos teikia kokybišką srautą.

5 žingsnis. Pagerinkite puslapio greitį naudodami minimalias pastangas

Taikydami šį strateginį požiūrį pirmiausia turėsite patikrinti puslapio įkėlimo greitį ir tada imtis veiksmų. Plačiai diskutuota, kad svetainės greitis gali paveikti vartotojo patirtį. Taigi jūsų spartos puslapis reiškia, kad padidinsite bendrą vartotojo patirtį. Ilgesnis įkrovimo laikas parodė, kad tai neigiamai veikia konversijas .

 

„Google“ nurodė, kad paieškos reitingavimo algoritmui, be kitų veiksnių, naudojamas puslapio greitis.

 

Jei naudojate „ PageSpeed ​​Insights“ , lengviau suprasti, kokius patobulinimus turite atlikti. Kai kurie veiksniai, į kuriuos turite atsižvelgti apie įkėlimo laiką:

 • optimizuoti vaizdus;
 • sumažinti CSS;
 • sumažinti HTML;
 • sumažinti „JavaScript“;
 • venkite nukreipimo puslapių peradresavimo;
 • sutrumpinti serverio atsakymo laiką;
 • įgalinti suspaudimą;
 • pašalinti atvaizdavimą blokuojančius „JavaScript“ ir CSS turinio virš matomos ribos;
 • sverto naršyklės talpinimas.

 

Turėdami minimalias pastangas, galite naudoti įrankį ir pamatyti, ką turėtumėte pataisyti ir kas jau pataisyta.

6 veiksmas. Patikrinkite ir ištaisykite „Search Console“ klaidas, kad išvalytumėte savo svetainę

Pirmą žingsnį kiekvienoje skaitmeninės rinkodaros strategijoje turite atlikti SEO auditą, kad patikrintumėte, ar turite klaidų, klaidų, sugadintų puslapių, lėtas puslapio įkėlimo laikas ir pan. Norėdami tai padaryti, galite naudoti (nemokamus ar mokamus) internetinius įrankius ir platformas savo svetainei analizuoti, arba galite perduoti šį darbą ir bendradarbiauti su specialistu (laisvai samdomu darbuotoju ar verslu).

 

Viena iš dažniausiai naudojamų platformų yra „ Google Console“  („Google Webmaster Tools“). Galite prisijungti nemokamai ir išanalizuoti savo svetainę. Atlikite išsamią analizę, kad tiksliai žinotumėte, kur esate, kad patikrintumėte savo pranešimų lentą, tada patikrinkite kiekvieną „Google“ konsolės meniu skyrių. Galbūt vienas iš svarbiausių dalykų, kurį reikia ištirti, yra tikrinimo klaidos, kurias jums rodo „Google Console“. Žemiau galite pamatyti ekrano kopiją su tikrinimo klaidų, kurias gali turėti svetainė, sąrašu.

„google-crawl-errors-screenshot-from-search-console“

Šaltinis: productforums.google.com

 

Geras dalykas, susijęs su platforma, yra tai, kad galite stebėti savo svetainę prieš ir po bet kokio nusprendusio atlikti pakeitimo. Tokiu būdu galite nuspręsti, kokios skaitmeninės rinkodaros strategijos jums tinka geriausiai.

7 veiksmas. Prisijunkite prie vietinių tinklų ir susitikimų

Dalyvavimas vietiniuose tinkluose ir susitikimuose yra dar viena protinga idėja sukurti tvirtą SEO strategiją iš riboto biudžeto. Nepaisant to, kad verslo renginiai yra geras būdas užmegzti ryšius, galite užmegzti santykius su įvairiais įtakingais asmenimis ir šios srities ekspertais. Tai gera proga didinti prekės ženklo žinomumą. Nors jums tai gali ir nekainuoti nė cento, verslo santykiams sukurti prireiks nemažai laiko.

 

Kai sukaupėte šiek tiek patirties ir dar nesate toks naujas verslas, galite surengti susitikimus ar panašius renginius, kad pasiektumėte naujų klientų ar užmegztumėte naują partnerystę bendruomenėje. Dar viena puiki idėja, kurią galite išbandyti, yra surengti seminarus ar pristatyti pristatymus konkrečia tema vietiniuose centruose, kad sužinotumėte daugiau žmonių ir kalbėtumėte apie jus. Tada galėtumėte pagerinti srautą savo svetainėje ir gauti aukštesnį reitingą „Google“.

 

Galite atlikti bet kurį iš šių būdų beveik be piniginių investicijų. Pavyzdžiui, jei turite gėlių parduotuvę, galite bendradarbiauti su renginių vieta, kad išlaikytumėte pristatymą apie tam tikro tipo renginius ir kurtumėte turinį, kad ateityje gautumėte kelias nuorodas.

8 žingsnis. Gaukite savo turinį naudodami „Google“, kad paieškos sistemos galėtų lengviau rodyti jūsų turinį

Tada galite pereiti prie kito žingsnio. Tam turėsite pereiti į „Search Console“ (jei jūsų svetainė užregistruota, viskas gerai, jei ne, įsitikinkite, kad užtruksite šiek tiek laiko ją užregistruoti) ir ieškokite robots.txt bandytojo skyriuje „Tikrinimas“. . Rekomenduojama turėti failą robots.txt serveryje, kad neužblokuotumėte tikrintuvų skaityti jūsų svetainės duomenų. Patikrinkite, ar yra našlaičių puslapių (puslapių, kuriuose nėra į juos nukreiptų vidinių nuorodų), nes paieškos varikliams gali būti sunku juos rasti, o jūsų pagrindinis puslapis gali neperduoti įgaliojimų tiems konkretiems puslapiams. Galite prarasti tam tikrą kokybinį srautą.

 

Vienas dalykas, kurį galėtumėte padaryti, yra naudoti funkciją „Iškviesti kaip„ Google “iš„ Search Console “.

„Iškviesti kaip„ Google “įrankis

 

Parašę nuorodą, kurią norite gauti kaip „Google“, galite pasirinkti atlikti šį veiksmą tiek darbalaukyje, tiek mobiliajame. Neautomatiškai nusiuntę nuorodą „Google“, kad ją indeksuotumėte, turėsite palaukti, kol informacija bus apdorota.

9 žingsnis. Tapkite pripažintu turinio leidėju, kad padidintumėte savo pramonės žinomumą ir autoritetą

Kitas patarimas, kuris padės sutaupyti rimtų pinigų, yra tapti pripažintu turinio leidėju. Mes žinome, lengviau pasakyti nei padaryti, bet visiškai verta pastangų. Be to, galite padidinti pasitikėjimą ir parodyti „Google“, esate patikimas informacijos šaltinis, reguliariai skelbdami šviežią ir jūsų nišai svarbų turinį. Labai rekomenduojama turėti savo tinklaraštį. Tinklaraščiai daro įtaką reitingui, be to, tyrimai parodė, kad tinklaraščio komentarai gali padėti jam užimti aukštesnę vietą SERP. To priežastis yra tai, kad komentarai prisideda prie straipsnio trukmės ir kuo ilgesnis straipsnis, tuo didesnė tikimybė padidinti jūsų reitingą.

 

Savo SEO strategiją visada turėtumėte sutelkti į kokybę ir nuoseklumą. Jei tapsite pripažintu turinio leidėju, turėsite daugiau galimybių padidinti savo pramonės žinomumą ir autoritetą.

Stebėdami ekspertus ir žinomus turinio rinkodaros specialistus, kurie tai daro pragyvenimui, galite lengvai tapti turinio rinkodaros roko žvaigžde. Įsitraukite į juos, paklauskite ir gaukite atsakymus, kad sužinotumėte, kaip pasveikti.

10 žingsnis. Pasinaudokite atvirkštine inžinerija, kad galėtumėte sekti, kas naudinga jūsų konkurentams ar ekspertams

Kitas biudžetą tausojantis patarimas, kaip kurti SEO turint ribotą biudžetą, yra naudoti atvirkštinę inžineriją, kad būtų galima sekti konkurentų naudą. Pažiūrėkite, kas pasiteisino kitiems, ir išbandykite patys. Praleiskite šiek tiek laiko konkurentų svetainėje ir jas analizuokite, pažiūrėkite, kaip rodoma informacija, ieškokite klaidų, palyginkite. Jei jie turi tinklaraštį, pasižiūrėkite ir sužinokite, apie ką rašo, kaip rašo (ar tai yra draugiškas režimas, ar kaip nors kitaip), atidžiai peržiūrėkite savo tinklaraščio / svetainės struktūrą.

 

Jei norite tai padaryti kuo lengviau, naudokite įrankius, kurie jums padės. „Site Explorer“  gali padėti, jei norite ko nors nemokamo ir naudingo. Pyrago glazūra yra tai, kad tai gali sutaupyti krūva laiko. Galite greitai vizualizuoti ataskaitą, ir tai leidžia jums išsaugoti failą, kad galėtumėte į jį žiūrėti bet kada. Laiko taupymas iš tiesų!

 

„Internet Explorer“ konkurentų šnipas

 

 

 

Susipažinkite su laimėjusia SEO strategija

Nėra nuorodos į laimėjusį SEO su ribotu biudžetu, nepaisant to, ar esate pradedantis SEO, ar gerai žinomas prekės ženklas, turintis tvirtą strategiją. Surinkę visas rinkodaros pastangas ir vadovaudamiesi ankstesnėmis idėjomis, pritaikydami jas savo poreikiams ir kišenei, gausite galimybę.

 

Jei turite ribotą laiką ir norite, kad kažkas būtų pasiruošęs pakilti, leiskite mums tai pasakyti draugišku režimu: galbūt to niekada nerasite. SEO reikia laiko, tačiau yra dalykų, kuriuos galite padaryti gana greitai, kad per palyginti trumpą laiką jums padės užimti aukštesnę vietą SERP. Kai kurie aukščiau paminėti patarimai padės tai padaryti. Nuo jūsų priklauso, ar stebėsite savo konkurentus, kad būtumėte žingsnis prieš juos ir juos lenktumėte.