Ryžiai rizotui: ką naudoti ir kodėl?

Daugumoje receptų svarbūs ingredientai. Risotto jie labai svarbūs (labai). Ypač jūsų naudojamų ryžių rūšis.

Jei norite pagaminti tobulą rizotą, būtina naudoti tinkamos rūšies ryžius. Šiam patiekalui galima naudoti kelių rūšių ryžius, tačiau ne visi jie duos geriausių rezultatų.

Čia paaiškinsiu, kurios ryžių rūšys geriausiai tinka gaminant rizotą ir kodėl. Taip pat papasakosiu, kokių ryžių neturėtumėte naudoti tokiam ruošimui.

Tiesiai prie reikalo!

Geriausi ryžiai risotto

3 geriausios ryžių rūšys rizotui

Šioje kategorijoje yra du aiškūs nugalėtojai, kuriuos, laimei, galite rasti pagrindiniuose prekybos centruose. Trečiasis, apie kurį kalbama, nėra pati geriausia alternatyva, bet veikia gerai, nors parduotuvėse jį sunku rasti.

Carnaroli ryžiai

Geriausi ryžiai risotto yra Carnaroli. Neabejotinai. „Tipo“ turi šiek tiek daugiau krakmolo nei „Arborio“ ryžių, todėl jie yra dar kremiškesni. Be to, Carnaroli ryžiai rečiau bus pervirti ir minkšti. Risoto numeris 1.

Arborio ryžiai

Kaip puiki alternatyva yra Arborio ryžiai, kurie nėra patys geriausi (šiek tiek), bet yra Populiariausias. Jame yra daug krakmolo, todėl patiekalas tampa kreminės konsistencijos. Be to, Arborio ryžius lengva rasti daugumoje bakalėjos parduotuvių.

Vianole Nano ryžiai

„Vialone Nano“ yra dar viena ryžių rūšis, kurią galima naudoti risotto.Juose yra mažiau krakmolo nei Arborio ir Carnaroli, todėl jie yra šiek tiek mažiau kreminiai. Tačiau Vialone Nano vis dar yra geras pasirinkimas risotto, nes jame yra didesnis amilozės kiekis. Tai reiškia, kad ryžiai bus atsparesnis perkepimui ir jis turės geresnę tekstūrą.

Risotto pagamintas iš Carnaroli ryžių

Paprastieji ryžiai, iš kurių galima gaminti rizoto

Jei neturite Arborio ar Carnaroli, taip pat galite pagaminti daugiau nei priimtiną risotto. Nekankink.

jie tau pasakys ne. Turite naudoti vieną iš šių dviejų. Na, be tų ryžių patiekalų pagaminau 257 rizotus ir jie gavosi neblogai. Žinoma, ne tas pats, kas su Carnaroli.

Kokius ryžius rekomenduoju naudoti, kai negalite gauti specialaus rizoto?

Klasikiniai bombos ryžiai visai neblogi. Jei jo neturite, kokybiški apvalūs ryžiai gali pasitarnauti. Čia svarbiausia, kad jis būtų kokybiškas. Jei nusipirksite privatų prekės ženklą arroz chusquero, gausite pastą, kurią sunku nuryti. La Fallera bomba ryžiai puikiai tinka rizotui.

Ryžių, kurių neturėtumėte naudoti rizotui

Taip pat yra keletas ryžių rūšių, kurių neturėtumėte naudoti risotto.

Tarp jų yra ilgagrūdžiai ryžiai, basmati ryžiai ir jazminų ryžiai. Šių rūšių ryžiuose yra mažesnis krakmolo kiekis ir jie nesuteiks tokios kreminės konsistencijos kaip kitų mūsų minėtų ryžių rūšių. Be to, jie dažniau būna perkepti ir minkšti. Pamiršk juos.