9 geriausi maišytuvai

Labai svarbu pažymėti, kad a stiklo maišytuvas tai atneš jums daug naudos, ypač todėl, kad galėsite mėgautis tiesiog unikaliais gėrimais. Tai lengviausias būdas paruoškite visus norimus gėrimus patogiai ir greitai. Be to, tai leidžia jūsų virtuvėje gaminti įvairiausius receptus, su kuriais galėsite net labai paprastai sutraiškyti ledą.

Tačiau rinkoje rasite daug skirtingų modelių, todėl Išsirinkti tai, kas atitinka jūsų poreikius, nebus lengva. Dėl šios priežasties šiandien parengėme šį įrašą, kad galėtumėte įsigyti trintuvą, kuris atitiks visus jūsų poreikius.

Koks yra geriausias stiklo maišytuvas?

Ieškodamas a geras blenderis Norint tinkamai pasirinkti, labai svarbu atsižvelgti į kai kuriuos pagrindinius aspektus. Tačiau jei tai, ko norite pasirinkti tarp geriausių, atrinkome tuos, kurie turi didžiausią naudą. Tokiu būdu per labai trumpą laiką galite priimti tikslų pirkimo sprendimą.

Tai yra geriausi stiklo maišytuvai po mūsų analizės:

1. Stiklinis blenderis Russell Hobbs Horizon Mix & Go Boost

russell-hobbs-juice-blender.jpg
Russell Hobbs Horizon Mix & Go Boost Jug Blender

Tai neabejotinai vienas iš geriausi stiklo maišytuvai kuriuos galite rasti rinkoje, ir tai pasiūlys du skirtingus greičius. Lėčiausiu nustatymu jis leis jums paruošti kokteilius labai paprastai, o kratymas prasidės tiesiog paspaudus stiklinę. Jame yra keletas nerūdijančio plieno peiliai ir 400 W varikliskurios leidžia pasiekti tikrai optimalų našumą.

Tai įtraukia 2 stiklinės po 600ml, ir tai yra nešiojamas ir kompaktiškas modelis. Akiniai yra idealaus dydžio naudokite juos automobiliniame puodelių laikiklyje. Visos jo dalys pagamintos iš medžiagų, kuriose visiškai nėra BPA, todėl tai visada bus sveikas pasirinkimas ruošiant kokteilius. Jis taip pat išsiskiria tuo, kad gabalus galima plauti indaplovėjekuris leis sutaupyti daug laiko valant.

Naudotojų atsiliepimai apie šį maišytuvą yra gana geri ir teigia, kad „jūsų sistema labai praktiška„. Jie taip pat užtikrina, kad tai labaipaprastas, praktiškas ir patogus“, tai leis jums pasiekti išskirtinių kokteilių tikrai patogiai. Tačiau kai kurie vartotojai teigia, kad jis greitai genda, ypač netinkamai naudojant.

žiūrėti kainą

2. Stiklinis blenderis Russell Hobbs Desire

jug-blender-russell-hobbs-desire.jpg
Russell Hobbs Desire maišytuvas

Tai yra aukščiausios kokybės blenderis, o jame yra 1,5 litro talpos stiklinis ąsotis. Jis turi nuimamą užpildo dangtelį, todėl galite pridėti ingredientų, kol jis naudojamas. su jo 4 taškų nerūdijančio plieno ašmenysgalite lengvai ir greitai sumušti bet kurį ingredientą nepalikdami gabalėlių.

Kita vertus, jis siūlo pagrindą su apsauginis užraktas, o tai reiškia, kad jis neveiks, jei stiklas nebus tinkamoje padėtyje. Jo apačioje yra guminės kojelės su siurbtuku, kuris leidžia išlaikyti puikų stabilumą naudojant. Tai 650W galios modelis, ir tai pasiekia 22 000 RPM, todėl tai yra puiki galimybė apsvarstyti.

Kalbant apie nuomones apie šį modelį, išsiskiria teigiamos nuomonės, teigiančios, kad jis turi „Yra geros kokybės kainos santykis“. Jie taip pat teigia, kad „puikiai tinka karštam ir šaltam maistui malti“, be to, kad tai mašina puikiai tinka kokteiliams gaminti. Su plieniniais peiliukais visada be jokių pastangų išgausite visiškai vienalytį ir skanų kokteilį.

žiūrėti kainą

3. Stiklinis blenderis Aigostaras lankininkas 30RKN

glass-blender-aigostar-archer-30rkn.jpg
Aigostar Archer 30RKN stiklo maišytuvas

Ieškantiems a didelio galingumo blenderisNėra jokių abejonių, kad tai yra vienas geriausių variantų, kurį rasite rinkoje. Taip yra dėl to, kad jo galia yra 1200 W ir peiliai 304 nerūdijantis plienas, kad visada gautumėte tobulą kokteilį. Jis turi pakankamai galios net susmulkinti ledą be jokių nepatogumų.

Jo ąsotis turi dozavimo dangtelį, leidžiantį įdėti daugiau ingredientų jo neatjungiant ar nenuimant dangčio. Tai turi 2 skirtingi greičiai kad galėtumėte lengvai reguliuoti norimą greitį. Jo apsaugos sistema užtikrina, kad maišytuvas jis neįsijungs, jei stiklas nėra tinkamoje padėtyje. Dėl neslidžių kojų tai gana stabilus modelis.

Tarp vartotojų nuomonių išsiskiria „Jis gali be jokių problemų susmulkinti ledą„, kuriai tai labai rekomenduojama. Be to, jie pabrėžia, kad jis turi „didelė galia ir geras kainos ir kokybės santykis„. Tai puikus pasirinkimas, jei ieškote aukščiausios kokybės ir galingo trintuvo-trintuvo.

žiūrėti kainą

4. Stiklinis blenderis Moulinex Perfect Mix+

glass-blender-moulinex-perfect-mix.jpg
Moulinex Perfect Mix+ trintuvas

Tai fantastiškas modelis, kad galėtumėte mėgautis tiesiog unikaliais kokteiliais ir su juo 1200W galia tai labai geras variantas. Jame yra 2 litrų talpos stiklas, su kuriuo tikrai patogiai galima daryti visokius kokteilius. Jame yra 4 dideli peiliukai, leidžiantys labai smulkiai šlifuoti. sklandžiai, greitai ir vienalyčiaibe to, turi iki 30 % daugiau galios, palyginti su kitais modeliais.

Suskaičiuok su vienu oro aušinimo sistema, kuris leidžia išvengti bet kokio variklio perkaitimo. Jame yra trys skirtingos programos ir jūs netgi galite valdyti savo kokteilius rankiniu būdu gauti norimą konsistenciją. Dvi jo ašmenys turi cikloninį efektą, leidžiantį ingredientus tempti žemyn, neleidžiant gabalams likti apačioje.

Atsižvelgdami į vartotojų nuomones apie šį modelį, jie pabrėžia, kad tai „labai galingas maišytuvas su 1200 W, palyginti su kitais rinkoje esančiais 700 W„. Jie taip pat pabrėžia programas, kurios užtikrina, kad „Tai labai universalus modelis, paliekantis vienodą tekstūrą visuose kokteiliuose.“.

žiūrėti kainą

5. Stiklinis blenderis Taurus Optima Magnum

blender-taurus-optima-magnum.jpg
Taurus Optima Magnum trintuvas

randame a trintuvas, kurio bendra galia yra 1200 W, kuri leidžia pasiekti lygias ir vienalyčias tekstūras per kelias sekundes. Jis puikiai tinka…