Orkaitė ir mikrobangų krosnelė tame pačiame prietaise

Žinome, kokios naudingos gali būti mikrobangų krosnelės virtuvėje.

Šie maistą įkaitina ir atitirpdo per rekordiškai trumpą laiką, tačiau ar žinojote, kad yra hibridinių prietaisų, kuriuose taip pat derinamos technologijos, kad būtų galima kepti?

Ar verta a orkaitė ir mikrobangų krosnelė tame pačiame prietaise? Nuomonės ir šio prietaiso analizę čia.

Kas yra konvekcinė mikrobangų krosnelė?

konvekcinė-mikrobangų krosnelė

Konvekcinė mikrobangų krosnelė iš esmės yra geriausia iš abiejų pasaulių.

Tai prietaisas, kuriame mikrobangų krosnelės galia derinama su kepimu, o tai reiškia, kad galima ne tik šildyti ar atitirpinti, bet ir atlikti tokias funkcijas kaip:

 • Kepti
 • kepsnys
 • Grilis
 • gratinas

Ar galite įsivaizduoti, kaip mikrobangų krosnelėje iškepti sausainių partiją? Na, tai įmanoma!

Konvekcinė mikrobangų krosnelė

Tame pačiame įrenginyje esanti orkaitė ir mikrobangų krosnelė naudoja dviejų tipų technologijas, todėl jos vadinamos hibridinės mikrobangos.

Kai naudojamas tik kaip mikrobangų krosnelėnaudoja magnetroną, kuris paverčia energiją į mažas bangas, kurios, siunčiamos tiesiai į maistą, sukelia maiste randamų vandens molekulių vibraciją.

Dėl šios vibracijos šios dalelės trinasi viena į kitą, todėl maistas įkaista ar net iškepa.

Kaip būtų Jesse Pinkman in Blogas: — Taip, mokslas!

orkaitės režimunaudoti konvekcinė technologijatai reiškia, kad jis turi šilumos elementą ir ventiliatorių, kuris yra atsakingas už paskirstymą karštas oras vienodai.

Taip pat galima rasti modelius daugiafunkcė orkaitė su mikrobangų krosnele kurios turi iš anksto nustatytas programas, leidžiančias gaminti maistą tinkamiausiu būdu, nesirenkant mikrobangų krosnelės ar orkaitės.

Įprastos, palyginti su konvekcinėmis arba hibridinėmis mikrobangomis

Lyginant a Mikrobangų krosnelė tradicinis (Tas, kuris gali išbūti iki 30 metų močiutės namuose ir atsisako jį keisti tol, kol nebebus naudingas) su konvekciniu, pažymėtina, kad antrieji yra daug -DAUG- universalesni nei įprastiniai.

Tai reiškia, kad turite tas pačias funkcijas kaip ir su mikrobangų krosnele, bet prie jų pridedate galią kepti, skrudinti, skrudinti ir gratinuoti.

Yra net gana pažangių modelių, kurie turi jutiklius, kurie reguliuoja temperatūrą ir kepimo laiką proporcingai maisto drėgmei, kaip ir šioje mikrobangų krosnelėje. Panasonic.

Jei ieškote paprasto (šildymo ir atitirpinimo), tradicinės mikrobangų krosnelės yra daugiau nei pakankamaitačiau jei statysite dėl technologijos, universalumo ir negailėsite šiek tiek didesnės kainos, tuomet ant jūsų stalviršio puikiai tiks konvekcinė viryklė, tačiau nepamirškite, kad jos gali būti ir kiek didesnės.

Kalbant apie suvartojimą:

Konvekciniai mikrofonai gali sunaudoti daugiau nei vieną Mikrobangų krosnelė a+++. Logiška, kad prietaisas, kurį ketiname naudoti kaip orkaitę ilgiau, sunaudoja daugiau energijos.

Tačiau jei ketinate jį naudoti tik mikrobangų krosnelės funkcijai, neišleisite daugiau nei naudodami a labai maža mikrobangų krosnelė arba tradiciniai 800–900 W modeliai, nes jie bus vatai, kuriuos jis užima kaitinant, o ne visa galia.

Kada rinktis kombinuotą mikrobangų krosnelę

maistas pašildytas mikrobangų krosnelėje

pasirinkti kombinuota mikrobangų krosnelė Tai idealus pasirinkimas, kai norite virtuvės universalumo.

Kalbame apie tą patį įrenginį, kuris ne tik šildo, bet ir veikia kaip kas yra grilisskrudintas arba gratinuotas, bus naudingas kuriant skirtingus patiekalus.

Taip pat galite turėti galimybę orkaitę įrengti daug mažesnėje erdvėje nei bet kuri kita pirolitinė orkaitėkonvekcija arba dujos, įmontuotos į sieną, idealiai tinka, kai neįmanoma sumontuoti šių didelių prietaisų.


Ar verta pirkti mikrobangų krosnelę ir orkaitę tame pačiame prietaise?

Taip, jie to verti!

Tai daugiafunkciai įrenginiai, kurie atlieka kelias funkcijas toje pačioje erdvėje, idealiai tinka, jei norime universalumo ir praktiško maisto gaminimo.

Tačiau prieš tai patvirtindami apžvelkime jo privalumus ir trūkumus.

Galbūt jūsų virtuvei, gyvenimo būdui ir poreikiams tradicinės mikrobangų krosnelės yra daugiau nei pakankamai.

Tarp kombinuotų mikrobangų krosnelių privalumų yra:

 • Jie greitai įkaista
 • Jie leidžia atitirpinti maistą
 • Jie gamina karšto oro technologiją
 • Jie taupo vietą virtuvėje, nes neturi atskiros orkaitės ir mikrobangų krosnelės
 • Jie turi skirtingas galios galimybes
 • Kelios iš anksto nustatytos maisto gaminimo funkcijos
 • Kai kurie modeliai turi garų funkciją
 • Lengviau valoma nei tradicinę orkaitę
 • Priklausomai nuo mikrobangų krosnelių tipai kartu, galite užprogramuoti gaminimo laiką, kad jis išsijungtų, kai baigsite.

O dėl jo trūkumų:

 • Jie yra brangesni nei tradicinė mikrobangų krosnelė, kurių kainos svyruoja nuo 150 iki 600 eurų, priklausomai nuo jų funkcijų.
 • Apskritai, jūs negalite vienu metu naudoti orkaitės ir mikrobangų krosnelės funkcijų, tačiau tai priklauso nuo pasirinkto modelio.
 • Dėl savo dizaino, kuris logiškai mažesnis už įprastą orkaitę, viduje neturėsite tiek vietos.

Kaip matote, šio kombinuoto ar hibridinio prietaiso privalumų yra daugiau nei trūkumų.

Galų gale sprendimas priklauso tik nuo jūsų ir jūsų poreikių. Ar jums tikrai reikia mikrobangų krosnelės su šia technologija su orkaite? Ar užtenka modelio, kuris apsiriboja šildymu ir atitirpimu? Ar jau turite orkaitę namuose?

Jei jums reikia ir mikrobangų krosnelės, ir orkaitės, nedvejokite: Mikrobangų krosnelės su orkaite gali būti geriausias sprendimas.