Internete dominuoja turinio rinkodara. Tai lieka visa ko esmė, ar tai būtų straipsnis, vaizdo įrašas ar net skelbimas. Taigi, norint sėkmingai ar net bandyti sėkmingai atlikti skaitmeninę rinkodarą, turite sukurti tam tikrą turinio formą.

 

Tačiau daugeliui žmonių labai sunku kurti turinį ar kurti saitus, ypač jei jie yra „nuobodžioje“ nišoje. Šis skundas dažnai būna ne tik pačių svetainių savininkų, bet ir įvairių skaitmeninės rinkodaros ekspertų, bandančių reklamuoti savo klientus.

 

Nuorodų kūrimas nuobodžioms nišoms

 

Šiame straipsnyje mes parašysime, kaip galite įveikti šį barjerą ir parodyti, kad bet kurioje nišoje galima sukurti įdomų turinį ir efektyviai kurti nuorodas.

 

 1. Turinio kūrimo patarimai
  1. Nuobodus nišos pasiteisinimas (sugadintas)
  2. Idėjų generavimas
  3. Struktūrizavimas ir turinio tipai
  4. Asmenys
  5. Pasakojimas
  6. Korektūra
  7. Stebėkite savo rezultatus
 2. Nuorodų kūrimo ir turinio platinimo strategijos
  1. Didelis nuobodžios nišos privalumas
  2. Vogti nuorodas iš konkurentų
  3. Socialinė žiniasklaida: grupės ir puslapiai
  4. Tinklaraščio komentarai
  5. Prekės ženklo paminėjimai
  6. Nuorodų regeneravimo metodas

 

Straipsnyje nėra jokios „OnPage“ SEO taktikos. Techninis SEO turėtų būti sprendžiamas bet kurioje svetainėje, neatsižvelgiant į nišą, kurioje jis yra. Nėra jokio pateisinimo lėtam interneto prieglobai ir svetainei bei SEO papildinio neįdiegimui. Jei dar to neištaisėte, tikrai rekomenduoju perskaityti šiuos SEO išteklius, kad įsitikintumėte, jog neturite jokių didelių „OnPage“ problemų:

 

 • Kaip jūsų svetainės tema veikia SEO ir reitingus
 • Kaip rašyti SEO tinklaraščio įrašus – išsamus kontrolinis sąrašas
 • Vital Hreflang ir daugiakalbės svetainės klaidos, kurias daro dauguma žiniatinklio valdytojų
 • Kaip naudoti „Google AMP“ („Accelerated Mobile Pages“), kad galėtumėte geriau įvertinti mobiliuosius

 

Yra dvi pagrindinės problemos, susijusios su „nuobodžiomis“ nišomis: turinio kūrimas ir nuorodų kūrimas bei turinio platinimas. Aptarsime juos abu išsamiau, kad galėtumėte atlikti veiksmus, kurie suteiks geriausius rezultatus.

1. Turinio kūrimo patarimai

 

Toliau išvardijau keletą tikrai naudingų dalykų, kurių galite laikytis, kad palengvintumėte savo gyvenimą kurdami turinį. Jie pateikiami tvarka, todėl galite jų laikytis pradėdami turinio kūrimo procesą. Bet prieš jiems einant, pradėkime nuo „nuobodžios nišos“ pasiteisinimo panaikinimo:

1.1 Nuobodžios nišos pasiteisinimas (sugadintas)

 

Daug kartų, kai kalbu apie siauresnės nišos svetainės turinio strategijos įgyvendinimą, gaunu šią pastabą:

 

„Tai man netiks. Apie ką mes rašysime? Aš nevykdau raketų mokslo, kaip Elonas Muskas “.

 

Jei manote, kad raketų mokslas nėra nuobodus, priminsiu, koks yra (tikriausiai) būti raketų inžinieriumi kiekvieną dieną:

 

nuobodžios rinkodaros nišos

iopscience.iop.org

 

Aš nežinau apie tave, bet man tai atrodo gana nuobodu (inžinieriams / fizikams skirtas nusižengimas).

 

Tai ne apie nišą, o apie tai, kaip jūs ten pateikiate turinį. Muskas labiau domisi tikraisiais savo klientais, tačiau mėgsta kurti ažiotažą aplink viską ir žino, kaip tai padaryti labai gerai.

 

elonas muskusas nėra nuobodus

Šaltinis: indianexpress.com

 

Jei nesate jo klientas, jūs tikrai nesidomite technologijomis, kuriomis jis dirba, tačiau manote, kad tai šaunu, todėl dalijatės ja.

 

Ir tai yra turinio rinkodaros strategijos, kuri taip pat naudinga SEO, paslaptis: priversti žmones dalytis jūsų turiniu, nors jie nėra jūsų tiesioginiai klientai. Sukurti ažiotažą ir įtikinti žmones susieti su jumis.

 

„Nėra nuobodaus dalyko. Tiesiog nuobodūs, neįsivaizduojantys rašytojai “.
BENAS HURTAS

 

Dabar tai „įskaudinta“, tiesa? Na, aš iš tikrųjų gavau šią citatą iš „ CreativePool“ , kur taip pat pasakė Magnusas Shawas: „ Tai malonus jausmas. Bet koks straipsnis dėlių auginimui bus šiek tiek nuobodus. Manau, nebent esate dėlių augintojas. Arba dėlė “.

 

Tai tiesa. Aš turiu omenyje … vien pagalvojus apie dėles, aš šiek tiek eju. Bet aš turiu naudoti savo rinkodaros smegenų pusę. Taigi iškart prisiminiau, kad dėlės dažnai naudojamos įvairioms ligoms gydyti. Tai taip pat tabu ir tikriausiai sukels diskusijų. Tai gali būti šiek tiek nuobodu, bet veiks.

 

Galbūt galvojate „Ei, iš tikrųjų tai nėra dėlės auginimas!“. Na, taip neturi būti. Vienas dalykas, kurį visada galite padaryti, yra galvoti už savo tiesioginės nišos ribų. Žmonės gali nepirkti jūsų dėlių, bet jie tikrai nori žinoti, kokią naudą sveikatai jie gali duoti, arba daug, daug paprasčiau, kaip juos pašalinti iš odos.

 

Štai tikrai geras pavyzdys iš „Vyriškumo meno“ :

 

geras nuobodus nišos turinio pavyzdys

„Meniškumo meno“ infografika, rodanti, kaip pašalinti dėlę iš odos

 

Norėdami sukurti vertingą turinį „nuobodžioje“ nišoje, galite naudoti gretimas temas. Tokiu būdu galite kreiptis į didesnę auditoriją ir gauti daugiau ekspozicijos.

 

Dabar dar vienas dalykas, kurį turite padaryti paskelbę ką nors puikaus ir naudingo, yra tinkamai jį paskirstyti:

 

Jei turėtumėte automobilio detalizavimo tarnybą ir nuspręstumėte ją reklamuoti naudodamiesi keliais skrajutėmis, kur galėtumėte išsiųsti darbuotojus dalytis skrajutėmis? Ar nusiųstumėte juos į labai apgyvendintą prekybos centrą, ar siųstumėte į kai kuriuos automobilių renginius? Na, tikiuosi, kad pasirinkote automobilių susitikimus, nes nors žiūrovų nėra tiek daug, jie tikrai labiau domisi tuo, ką galite pasiūlyti.

 

Tai ypač svarbu internete. Nesidalykite savo turiniu bet kur. Aukščiau pateiktas įrašas būtų tinkamas išlikimo nišoje. Tai reiškia, kad turite rasti kelias į išgyvenimą orientuotas svetaines ir „Facebook“ grupes, kuriose galėtumėte reklamuoti savo turinį.

 

Šią infografiką galiausiai iš naujo paskelbė „LifeHacker“, o tai įrodo, kad net ir didelės svetainės ja dalinsis.

 

Atminkite, kad jūsų tikslas yra priversti tą įrašą tapti virusiniu. Socialinės akcijos ir atgalinės nuorodos, kurias gausite iš jų, padės jūsų domenui išplėsti reikalingą autoritetą, kad padidintų bendrą paieškos sistemų stiprumą. Tai reiškia, kad paskelbę naujus, ne tokius nuostabius, savo klientams skirtus įrašus su tam tikru „nuobodžiu“ turiniu, natūraliai jis bus aukštesnis.

 

Gerai. Mes matėme, kaip net dėlės gali būti paverstos kažkuo įdomiu. Pateiksime dar keletą pavyzdžių, norėdami įrodyti, kad galite pradėti kurti įdomų turinį bet kurioje nišoje:

 

Baseino statybos niša:

 

Jei manote, kad baseinai yra nuobodūs, atleiskite, gerbiamasis pone, baseinai nėra nuobodūs. Ne taip toli.

 

 

Jei Turkijos oro linijų bendrovė gali pagaminti ką nors nuostabaus dėl baseino, kodėl baseinų statybos bendrovė to negalėjo padaryti?

 

Čia pateikiamos tik kelios įdomios turinio idėjos iš žiniatinklio viršaus:

 

 • Dešimt beprotiškiausių baseinų, kurių nepatikėsite!
 • Nuostabios baseino dizaino idėjos
 • 7 puikūs būdai, kaip įeiti į savo kiemo baseiną

 

Kaip maišytuvai? Manote, kad maišytuvai yra nuobodūs? Daugiau nei 800 000 „Blendtec“ abonentų mano kitaip:

 

 

Bet išmesk visa tai! Čia yra tikrai „nuobodi“ niša. Kvapo kvapas.

 

 

Na, tikiuosi, kad suprasite tašką. Viskas gali būti įdomu, juokinga ir dalijamasi. Aš žinau, aš dažniausiai dalijausi vaizdo įrašais ir vaizdais, bet kas sako, kad jūs taip pat negalite sukurti apie tai straipsnio? Pažvelkite į šį nuostabų „ The Renegade Pharmacist“ įrašą . Tai paplito gana greitai ir kalba eina apie mediciną, tačiau ji skirta masėms.

 

Problema ne ta, kad niša yra nuobodi. Problema ta, kad jūs turite rasti būdą, kaip nukreipti į platesnę auditoriją, išskyrus savo labai siaurą nišą, kad galėtumėte gauti norimas nuorodas ir bendrinimus. Dabar „Renegade“ vaistininko įrašą iš tikrųjų parašė gydytojas. Tai reiškia, kad jis yra gerai dokumentuotas, o jame pateikta informacija yra tiksli.

 

Gali atsitikti tai, kad sunku rasti ką nors, kas parašytų turinį jūsų nišoje, nes jie apie tai visiškai neįsivaizduoja. Tai gali sukelti klaidingą auditorijos informavimą ir skaitytojų neigiamą atsiliepimą. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl manau, kad „InHouse“ SEO ir turinio kūrimas veikia geriausiai. Jums reikia atsidavusių žmonių komandos, kuri tikrai domisi jūsų produktu ar tema.

 

Turėdami vidinę rašytojų komandą, kuri aistringai vertina jūsų temą, galite sukurti geresnį turinį ir pašalinti klaidingos informacijos riziką.

 

„ Examine.com “ komanda  šiuos sunkiai suprantamus mokslinius tyrimus apie mitybą pavertė populiariu, lengvai suprantamu turiniu, kuris buvo apžiūrėtas internete. Tai nebūtų buvę įmanoma, jei tyrimas nebūtų atliktas tinkamai arba rašytojai nė nenumanytų, apie ką jie kalba.

 

Dėlių nišoje tai gali būti šiek tiek sunku padaryti, tačiau idėjas visada galite nubrėžti patys. Jei negalite jų rasti arba negalite sau leisti jų samdyti, bent jau įsitikinkite, kad glaudžiai bendradarbiaujate su rašytojų komanda, kuriai perduodate savo turinį, kad turinio informacija būtų tiksli.

 

Bet kokiu atveju, tikiuosi, aš įrodžiau, kad įprastus, „nuobodžius“ dalykus galite paversti tikrai įdomiais ir vertais dalijimosi.

1.2 Idėjų generavimas

 

Kai pradėsite rašyti, viskas gali būti paprasta. Tačiau bėgant laikui ir pertrinant temas, patenki į tašką, kuriame nebeturi idėjų. 

 

Forumai: forumai yra tikrai gera vieta ieškoti idėjų. Net jei forumai nėra tokie populiarūs kaip kadaise, į senus klausimus vis tiek gali būti neatsakyta. Forumai taip pat užima daug laiko, nes jūs, prieš priimdami sprendimą, praleidžiate daug laiko, skaitydami visų nuomones. Galite susisteminti informaciją į vieną turinį ir galiausiai netgi pasidalinti ja su forumo vartotojais.

 

Socialinės žiniasklaidos grupės:  tai šiuolaikinis forumas. Socialinės žiniasklaidos grupėse gausu įdomių klausimų. Jei nerandate grupės apie savo specifinę nišą, tiesiog eikite į tėvų kategorijos nišą arba gretimą. Pvz., Jei jūs parduodate tik žvejybos masalą, galite pereiti į žvejybos grupes arba išgyvenimo grupes. Žmonės visada ten užduoda klausimus ir dalijasi įdomiais dalykais. Galite pasiimti ir sukurti tam tikrą turinį.

 

Quora: Quora yra puikus šaltinis ieškant klausimų. Nors atsakymai ten paprastai būna geri, jie vis tiek gali būti ne tokie verti. Galite paimti tą turinį, jį modifikuoti ir tobulinti, tada padaryti jį 10 kartų nuostabesnį. Paprastai konkuruosite su „Quora“ paieškos sistemose, jei rašysite ta pačia tema.

 

„Protų mūšis“: čia jūs iš tikrųjų išnaudojate fantaziją. Dabar pagrindinis „Protų mūšio“ principas yra tas, kad su kai kuriais žmonėmis susirenki prie lentos ar popieriaus lapo ir pradedi pilti idėjas, kai tik jie sugalvoja. Jie pasirenka tai, kas geriausia, ir išmeta blogus. Nors tai yra geras būdas, aš rekomenduočiau su savimi turėti ir užrašų knygelę, nes idėjos atsiranda atsitiktinai. Užrašykite juos, kai jie tai padarys. Jei esate labiau išmanantis technologijas, galite naudoti savo telefoną. Tik ne važiuodamas (anksčiau greitai užfiksavau prie raudonos šviesos).

 

Kalbėjimasis su draugais: Kalbėjimasis su draugais šia tema yra labai naudingas nustatant naujas temas. Galite kalbėtis su draugais, kurie domisi šia tema, ir su žmonėmis, kurie neturi supratimo. Tokiu būdu gausite pažangių temų idėjų ir keletą paprastesnių, pavyzdžiui, klausimų, kuriuos paprastai užduoda pradedantieji.

1.3 Struktūrizavimas ir turinio tipai

 

Prieš pradėdami rašyti turėdami aiškią struktūrą, galite maksimaliai padidinti savo produktyvumą. Tai taip pat labai padeda skaitytojui. Žmonės neišnagrinėja viso turinio. Jie peržiūri straipsnį ir visiškai praleidžia vaizdo įrašų dalis. Jei turite ilgą straipsnį ar vaizdo įrašą, suskaidykite jį į mažesnes dalis, kad žmonės galėtų sužinoti pagrindinę mintį tiesiog skaitydami antraštes. Jei juos domina konkreti antraštė, jie perskaitys ją išsamiau.

 

Kaip ir pamokos:  žmonės visada ieškos tokios informacijos internete. Tam galite naudoti Briano Deano „Dangoraižio“ techniką. Ši technika reiškia interneto tyrimą, spragų paiešką ir turinį, užpildantį šias spragas.

 

Atvejo analizė:  atvejų analizė skirta skaitytojams, besidomintiems jūsų tema, giliau. Paprastai tai gerai sekasi skaitmeninėje srityje, tačiau gali veikti ir kitose srityse, tokiose kaip medicina ir finansai.

 

Interviu ir apibendrinimas: jei trūksta idėjų arba norite padaryti savo temą daug įdomesnę, galite pakalbinti ar paminėti savo srities ekspertus. Tai labai gerai tinka ne tik kuriant įdomų turinį, bet ir jį platinant. Žmonės, kuriuos kalbinate ir paminėjate savo straipsniuose, mielai dalinsis jūsų turiniu. Nepradėkite nuo milžinų. Jie kruopščiai kuria savo laiką pelningumui. Eik už mažų vaikinų ir susikurk.

 

Populiariausias sąrašas: kad ir kaip lengva, tiesiog sudarykite viską. Skaičiai jūsų pavadinime padidina konversijų skaičių. Taip pat padeda, jei skaičiai nelyginiai. Geras pavyzdys yra mūsų straipsnis apie SEO mitus .

 

Prieštaringa:  yra būdų ir būdų, kaip padaryti turinį įdomų. Vienas iš būdų yra diskutuoti / kurti prieštaringas temas. Kai yra populiari tema, į kurią niekas iš tikrųjų neturi atsakymo, arba nuomonės skiriasi, galite apie tai rašyti. Tai turės daug įsitraukimo. Tiesiog įsitikinkite, kad jūsų pusėje taip pat yra keletas žmonių ir nieko neįžeiskite!

 

Ar kada girdėjote posakį „bet kokia reklama yra gera reklama“? Tai tiesa, žinai?

 

Pagalvokite, pavyzdžiui, apie #bloggergate. Nors Johnas V. Stensonas nebuvo malonus žmogus (kurdamas savo prekės ženklą būdamas labai bukas ir nepagarbus), tiesa yra ta, kad Elle Darby patyrė apie 1,5 milijono peržiūrų per savo vaizdo įrašus, iš kurių buvo gauta pajamų, ir pridėjo apie 15 tūkstančių savo kanalą prenumeratorių. Taigi, vienaip ar kitaip, tai padėjo jiems abiems tapti populiaresniems.

 

Nesakau, kad Elle nusipelnė tokio elgesio ar kad aš kaip nors sutinku su Stensono metodais. Negalite pasiteisinti asile kaip „Tai jai taip pat padėjo“. Tačiau Stensono teorija yra tokia: jei jūs galite patekti į kažko vidurį, kur pusė žmonių bus su jumis, o pusė – prieš jus, jūs galite pasipelnyti. Manau, kad ne visada reikia pasirinkti šalį. Galite tiesiog užduoti klausimą ir išvengti konfliktų.

 

Atrodo, kad dar vienas dalykas yra tas, kuris visada daro gudrybę: nuogumas arba turinio seksualizavimas. Mano nuomone, ten nėra jokios rinkodaros. Akivaizdu, kad apnuoginęs keletą nuogų žmonių, sulauksi dėmesio, tačiau rinkodara joje yra 0. Už tai nėra tikros idėjos. Tai tik statinės dugnas, išnaudojantis pagrindinį žmogaus troškimą ar dar ką nors.

 

„Absolut Vodka“ neseniai paskelbė reklamą, kurioje atrodė, kaip jų darbuotojai nuogi, dengdami pretekstu, kad „jiems nėra ko slėpti“. Bet mes lytinius organus slepiame ne veltui. Mes juos slepiame, nes tobulėjome ir tapome selektyvesni, protingesni. Jei alkoholis iš tikrųjų neturėjo ko slėpti, jie įdėdavo vaizdus, ​​kaip girti žmonės daro blogus dalykus, taip pat linksminasi. Jie labiau pabrėžtų dalyką „gerti atsakingai“. Jie remtų ar statytų naujus detoksikacijos centrus. Dabar, mano nuomone, tai padidintų jūsų prekės ženklo pasitikėjimą.

 

Vaizdo įrašai ir grafika: Apskaičiuota, kad iki 2019 m. Apie 80% internete suvartojamo turinio bus vaizdo įrašo formatas. Jei norite priversti žmones labiau įsitraukti į jūsų turinį, gali padėti vaizdai ir vaizdo įrašai. Visada galite pridėti šiek tiek teksto prie savo vaizdo įrašo, pvz., Nuorašą, arba trumpą straipsnį prie savo infografijos, paaiškindami viską išsamiau. Peržiūrėkite šį straipsnį apie savo konkurencijos analizę, kad pamatytumėte pavyzdį.

 

Atsakymas į visus klausimus: atsakyti į visus klausimus savo nišos svetainėje gali būti, bet labai naudinga, ypač jei niekas kitas to nedaro. Kaip pavyzdį, turiu šį nuostabų vaizdo įrašą su Marcusu Sheridanu, kur jis paaiškina šią koncepciją ir įrodo, kad ji veikia!

 

 

Dažnai girdžiu žmones sakant: gerai, jei atsakysiu į visas savo problemas nemokamai, vartotojai nebepirks mano produkto. Žinoma, jei turite skaitmeninį produktą, negalite visko dėti nemokamai. Tačiau daug kartų produktas turi daug daugiau. Tai organizuota sistema, kurios tikslas – dalytis informacija tinkama tvarka. Dalelių ir kūrinių paskelbimas nieko nepaveiks.

 

Neseniai kalbėjau su žmogumi, kuris turi valymo priemonių pardavėją kaip klientą. Aš rekomendavau jiems sukurti įdomesnius straipsnius. Viena idėja, kurią sugalvojau, buvo „9„ pasidaryk pats “valymo sprendimai. Jo atsakymas buvo „Jis parduoda valymo priemones! Negaliu žmonėms tiesiog pasakyti, kaip juos pasigaminti namuose! “

 

Nors žmonės, kurie pasidalins tuo straipsniu, tikriausiai niekada nepirks jo produktų, čia siekiama gauti socialinę veiklą ir ryšius. Akivaizdu, kad tai yra gera idėja, jei jūsų gaminyje nėra kenksmingų cheminių medžiagų. Visada galite reklamuoti idėją „Aš tai jau sukūriau jums. Galite nusipirkti iš manęs “.

1.4 Asmuo

 

Asmuo yra vaizduotė jūsų vartotojams. Verslas gali turėti daug vartotojų asmenybių. Apgaulė su asmenimis yra jų atpažinimas, kad galėtumėte kreiptis į auditoriją tokiu būdu, kuris su jomis atsilieps.

 

Pagalvokite apie vartotojo asmenį kaip apie išgalvotą CV. Nuotrauka, amžius, vieta, pomėgiai, darbo vietos, patirtis, studijos ir kt. Sukūrę asmenį, įsivaizduokite, kaip su ja kalbėtis. Pažink ir sužinok, kaip tai veikia. Kas tai susierzina, to vengiate, kas jaudina, pridedate dar daugiau.

 

Tokiu būdu galite sukurti turinį, kuris skirtas jūsų idealiems klientams.

1.5 Pasakojimas

 

Jei kada nors žiūrėjote interneto rinkodaros produkto skelbimą ar motyvacinius vaizdo įrašus, tikriausiai žinote, apie ką kalbu. Tai rezonuoja su jumis ir priverčia labai norėti produkto. Bet didžioji jo dalis yra BS. Pradėjęs rinkodarą pradėjau galvoti, kad visa tai yra BS.

 

Tačiau vienas vaizdo įrašas privertė mane apsigalvoti. Mano draugas pardavinėjo savo produktą. Jo reklaminis vaizdo įrašas priminė visus kitus. Bet aš žinojau jo istoriją ir žinau, kad tai tiesa. Tai, kaip jis tai pasakė, padarė labai patrauklų ir netgi mane jaudino.

 

Pasakojimas nėra melas. Pasakojimas – tai jūsų kliento jaudinimasis dėl to, ką turite parduoti. Kuo asmeniškiau tai padarysite, tuo labiau paliesite jų širdį ir tuo daugiau jie pirks iš jūsų.

1.6 Korektūra

 

Tai nėra brangu. Pirmiausia galite paprašyti draugo pasižiūrėti. Prašau sesers nuolat tikrinti mano turinį. Ji iki šiol džiaugėsi tuo užsiimdama. Taip pat galite naudoti pagrindinę rašybos tikrinimo programinę įrangą, pvz., „ Grammarly“ . Priklausomai nuo jūsų nišos, gramatika gali turėti mažą ar didelę įtaką jūsų skaitytojams. Geriau, jei jums tai gerai!

1.7 Stebėkite savo rezultatus

 

Pirmą kartą publikuodami nepasieksite sėkmės. Jei atvirai, tikriausiai 100-ą kartą nepasieksi sėkmės. Bet sužinosite per nesėkmę.

 

Jei nestebėsite rezultatų, neįsivaizduosite, kas pavyko, o kas ne. Tai reiškia, kad jūs visada pasikliausite sėkme ir niekada neturėsite strategijos, kuri duotų rezultatų. Labai svarbu žinoti, į ką turėtumėte sutelkti dėmesį, o į ką ne, kad nepraleistumėte laiko. Maksimalūs rezultatai su minimaliomis pastangomis!

 

Nors šio straipsnio patarimai yra naudingi, niekas netrukdo tobulinti savo darbų atlikimo procesą. Kas žino, galbūt atrasite ką nors naujo!

2. Nuorodų kūrimo ir turinio platinimo strategijos

 

Gerai. Taigi, jūs turite savo idėjų, laikėtės mūsų tinkamo SEO tinklaraščio įrašų kontrolinio sąrašo , atlikote raktinių žodžių tyrimą ir savo nuostabų turinį esate paruošę ir gerai optimizavę. Kas dabar?

 

Na … tu negali tiesiog paskelbti ir tikėtis, kad žmonės ateis riaumodami, kad jį perskaitytų. Jūs turite tai reklamuoti. Nors reklama gali būti įvairių formų, aš apibūdinsiu kai kuriuos dalykus, kuriuos naudojame reklamuodami savo turinį, ir kaip jūs taip pat galite juos pritaikyti.

 

Bet pirmiausia … pakalbėkime apie pranašumą, kurį galite turėti dirbdami su nuobodžiomis nišomis.

2.1 Didelis nuobodžios nišos privalumas

 

Ar žinote, kur SEO yra sunkiausia? SEO ir rinkodaros nišose. Tai populiaru, mes rašome nuostabų turinį, turime žinių ir kruopščiai juos reklamuojame … Bet vis dėlto gauti nuorodas iš kitų susijusių institucijų svetainių nėra taip paprasta. Niekas nenorės su jumis susieti, nes žino, kad tai jums padės ir visada tai nepamirš.

 

Ar kada girdėjote frazę „ Aišku, galiu susieti su jumis, bet tai turi būti nofollow nuoroda “?

 

Mes tai girdime daug! Net jei turinys nuostabus. Net jei sunkiai dirbtume. Net jei žinome svetainių savininkus.

 

Tačiau „nuobodžioje nišoje“, kai kas nors pamato ką nors nuostabaus, turite galimybę jiems pirmiausia negalvoti SEO ir iš tikrųjų susieti su jumis vien todėl, kad jūsų pateiktas turinys yra visiškai puikus.

 

Žinoma, daugelis žmonių kitose nišose tai taip pat žino ir kai kurie vengs susieti su jumis, tačiau tai ne pirmas dalykas, kuris jiems kyla. Jie turi redaktorių ir rašytojų, kurie gali natūraliai susieti su jumis, negalvodami „Palauk, aš nenoriu niekam niekada padėti, nors ir tikiuosi pagalbos mainais“.

 

Be to, aš taip pat rekomenduosiu, jei pamatysite ką nors nuostabaus, pasidalinkite ja! Net jei tai tavo varžybos. Ne tik „Google“ patinka, kai dalijatės aktualiu ir naudingu turiniu, bet ir visiems kitiems įrodysite, kad esate kitoks. Tai gali atverti galimybes, apie kurias niekada negalvojote.

2.2 Nuorodų „vagystė“ iš jūsų konkurentų

 

Geriausias būdas greitai gauti atgalines nuorodas yra atvirkštinė inžinerija su konkurentais, kad sužinotumėte, kaip jie turi savo atgalines nuorodas. Naudodami kognityvų SEO įrankį galite analizuoti savo konkurentus, kad pastebėtumėte naujas atgalinio ryšio galimybes.

 

Pirmiausia galite naudoti nenatūralų konkurentų aptikimą, norėdami nustatyti jų blogąsias nuorodas. Mes ieškome svetainių, turinčių švarų, natūralų nuorodų profilį.

 

Nenatūralus ryšių aptikimas

„CognitiveSEO“ įrankio ekrano kopija, rodanti nenatūralaus ryšio aptikimo funkciją

 

Šiuo atveju svetainės nuorodų profilis atrodo gana gerai. Norėdami rasti geras nuorodas, spustelėkite žalią liniją. Galite juos eksportuoti, kurti atitinkamą turinį ir informuoti, kad turinys būtų rodomas tose svetainėse.

 

Kita įdomi funkcija, kurią galite naudoti, yra „Common Domains“ skyriuje „Konkurencinės nuorodos analizė“. Šioje diagramoje galite pastebėti svetaines, kuriose yra nuorodos į visus konkurentus, bet ne į jūsų svetainę.

 

bendri domenai tarp svetainių

Pažintinio SEO įrankio schema, rodanti bendrą konkurentų domeną

 

Ši diagrama rodo, kad tos svetainės labai tikėtina, kad mano nišoje bus dalijamasi turiniu. Galite pateikti jiems savo turinį ir tikėtis didesnio sėkmės lygio.

2.3 Socialinė žiniasklaida: grupės ir puslapiai

 

Socialinė žiniasklaida yra puikus būdas gauti pradinį poveikį. Nors „Facebook“ puslapiai yra pirmoji vieta, kurioje tikriausiai dalijatės savo turiniu, jie nebūtinai yra patys geriausi platinimo tikslams, ypač dėl to, kad neseniai įvyko algoritminiai pakeitimai . Įrašydami bandykite priversti žmones jį komentuoti. „Facebook“ platina jūsų turinį priklausomai nuo įtraukimo lygio, o komentarai yra geriausias įsitraukimo būdas, kurį galite gauti savo pranešimuose.

 

Kitas gerai veikiantis dalykas yra susirasti grupes pagal jūsų temą (tas pačias grupes, iš kurių naudojote idėjų) ir reklamuoti turinį. Nepersistenkite! Jei tai padarysite, administratoriai jus greitai uždraus. Pradėkite nuo atsakymo į klausimus ir naudingumo. Visada dalinkitės ir kitu turiniu. Jei administratorius yra svetainės savininkas, kartkartėmis pasidalykite jų turiniu. Tai suteiks jums ekologiškesnį leidimą, kad galėtumėte paskelbti naujus dalykus.

 

Be to, to tikslas yra gauti socialinių akcijų. Venkite skelbti reklaminių dalykų. Jei norite tai padaryti, sukurkite savo grupę. Kas man primena … ar jūsų nišoje yra „Facebook“ grupių? Jei ne, turėti pirmąją nėra bloga idėja!

2.4 Tinklaraščio komentarai

 

Man patinka, kai pradedu kalbėti apie tinklaraščio komentarus, kurie yra teisėtas būdas gauti atgalines nuorodas. Žmonės visada šokinėja ir sako „neveikia!“ arba „Jei taip elgsitės, būsite nubaustas!“.

 

Bet žinote, kas yra juokinga?

 

Jie pasako man tuos dalykus komentaruose! Su nuorodomis į savo svetaines, lol.

 

Tinklaraščio komentarai yra puikus būdas gauti pradinį srautą į jūsų svetainę. Raktas į tai nėra persistengimas. Perdirbdamas turiu omenyje, kad 20 kartų per dieną rašysiu į nesusijusius tinklaraščius. Jei vietoj to rasite keletą tinklaraščių ir tikrai turite ką pasakyti apie temą, nedvejodami pakomentuokite ir palikite nuorodą į savo svetainę.

 

Jei jūsų komentaras yra geras, žmonės netgi gali spustelėti nuorodą ir patekti į jūsų svetainę. Tada galite juos užfiksuoti savo el. Pašto sąraše ir iš ten šlamšti. Tik juokauju! Nesiųskite šlamšto el. Paštu. Tai prieštarauja įstatymams.

2.5 Prekės ženklo paminėjimai

 

Tikrai geras būdas gauti nuorodas yra surasti nesusietus paminėjimus, kuriuos jau turite. Kartais, kai žmonės mini jūsų prekės ženklą ar produktą, jie pamiršta susieti su jumis arba gali susieti netinkamai.

 

Naudodami tokį įrankį kaip „ BrandMentions“  galite lengviau nustatyti šias nuorodų kūrimo galimybes. Įrankis stebi jūsų prekės ženklą ir praneša apie naujus žiniatinklio paminėjimus, kai tik jie įvyksta. Galite susisiekti su žmonėmis, kurie jus paminėjo, ir paprašyti nuorodos į jūsų svetainę. Dauguma jų mielai dovanos.

 

kurti ryšius su prekės ženklo paminėjimais

Ekrano kopija iš žiniatinklio minėjimo stebėjimo įrankio „BrandMentions“

 

Visada galite išbandyti nemokamą alternatyvą, pvz., „ Google Alerts“ , tačiau tai ne visada padės pasiekti norimų ir nusipelniusių rezultatų. Tačiau verta išmėginti juos abu, kad tik pamatytume skirtumą, hehe ‘!

2.6 Nuorodų atkūrimo metodas

 

Yra daug išradingų nuorodų kūrimo metodų. Vienas iš jų yra nuorodų regeneravimo metodas . Jūs tikrai galite jį naudoti kurdami aukštos kokybės nuorodas. Šis metodas reikalauja pažintinio SEO įrankio, o jo koncepcija yra tokia:

 

Svetainės nuorodos į turinį> Turinys dingsta dėl įvairių priežasčių> Svetainė praranda srautą

 

Ką tu gali padaryti? Pelnas, žinoma! Štai kaip:

 

1. Raskite sugadintus konkurentų puslapius ir nuorodas.

2. Atnaujinkite arba iš naujo sukurkite svetainės, į kurią iš pradžių vedė neveikianti nuoroda, turinį.

3. Susisiekite su žiniatinklio valdytojais, kurių svetainėje yra sugadinta nuoroda, ir rekomenduokite jiems savo alternatyvą.

 

Iš esmės, jūs padėsite kai kurioms svetainėms išvalyti jų puslapius nuo sugadintų nuorodų, o jūs gausite tikrai svarbių nuorodų, kurias anksčiau turėjo jūsų konkurentai.

 

Išvada:

 

Ne kiekviena niša ten yra įdomi visiems, tačiau tikiuosi, kad perskaitę tai padėjote pasisemti idėjų savo „nuobodžiai“ nišai. Dabar jūs turite bendrą planą, kaip sugalvoti turinį sukurti ir juos atitinkamai reklamuoti.

 

Jei vis tiek manote, kad jūsų niša yra tokia nuobodi, kad negalite sugalvoti naujų idėjų, praneškite man savo nišą komentaruose ir aš pabandysiu padėti jums pasiūlyti šaunių idėjų.