Kur parduoti naudotą automobilį internetu
Jei prekyba internetu jums yra naujiena, pradėkite nuo populiariausių skelbimų paieškos jei nedomina ta rinkitės automobilų supirkimas svetaines

Naudotų automobilių skelbimų svetainės gali padėti parduoti jūsų automobilį. Kad pasiūlymas išsiskirtų iš kitų, verta pabrėžti geras ir išsamias nuotraukas. Taip pat gali tekti naudotis mokamomis šių svetainių paslaugomis, kad nepasiklystumėte tarp kitų pasiūlymų.

Automobilio paruošimas pardavimui

Švarus ir tvarkingas automobilis bus parduotas brangiau nei automobilis su subraižytu ir purvinu salonu. Todėl svarbu paruošti automobilį prieš jį parodant pirkėjui. Pirmiausia reikėtų nuplauti automobilį. Geriau rinktis kokybišką plovyklą, kurioje automobiliai valomi naudojant dviejų fazių technologiją – ji yra švelni ir nebraižo kėbulo. Po to turėtumėte paprašyti meistro pašalinti įskilimus ir įbrėžimus (jei jie nedideli ir gali būti poliruojami), kurie yra pastebimi.

Tada reikia atkreipti dėmesį į interjerą. Būtina išmesti visas šiukšles: senas transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo taisykles, įvairius popierius, kurie dažnai kaupiasi pirštinių dėžutėje, pakeisti suplyšusius kilimėlius naujais, išvalyti peleninę. Automobilį galite išvalyti sausuoju būdu automobilių plovykloje. Tai ypač svarbu, jei transporto priemonės salone tvyro nemalonus kvapas ir sunkiai pašalinamos dėmės. Viso salono cheminis valymas kainuoja nuo 50 iki 100 EUR. Tas pats pasakytina ir apie bagažinę. Verta iš jos išimti viską, ko naujam savininkui neprireiks, ir išsiurbti.

Be to, būtina pašalinti smulkius defektus, pavyzdžiui, pakeisti perdegusias lemputes ir autoservise pašalinti pakabos smūgius, jei jų yra.

Pirkėjo paieška

Savo automobilį galite reklamuoti bet kur: specializuotose svetainėse, laikraščiuose, socialiniuose tinkluose ar net pačiame automobilyje. Be to, naudodamiesi keitimo paslauga galite parduoti savo transporto priemonę perpardavėjams arba iškeisti ją į naują automobilių salone. Panagrinėkime populiariausius variantus.

Skelbimo ant automobilio klijavimas

Paprasčiausias būdas patalpinti skelbimą – tiesiai ant automobilio pritvirtinti lentelę „Parduodama” su telefono numeriu. Kartais tai veikia geriau nei kitos galimybės, ypač jei pardavėjas daug važinėja po miestą.

Sandorio sudarymas

Suradus pirkėją, sandorį galima įforminti. Abi šalys privalo turėti pasų originalus, o pardavėjas – CTS, PTS ir galiojantį OSAGO polisą. Sandoriui sudaryti jo neprireiks, tačiau jo nebuvimas gali sukelti pirkėjo klausimų.

Yra daugybė vietų, kuriose galima parduoti automobilį, priklausomai nuo jūsų poreikių ir pageidavimų. Štai keli pasirinkimai, kuriuos verta apsvarstyti:

  1. Privatus pardavimas: Parduoti automobilį privačiam pirkėjui yra vienas iš paprasčiausių ir pigiausių būdų. Tai taip pat leidžia gauti didesnę kainą už automobilį, nes nereikia mokėti tarpininko mokestių. Tačiau, reikia atkreipti dėmesį, kad šis procesas gali trukti ilgiau ir reikalauti daugiau pastangų nei pardavimas per tarpininkus.