Kepamos mėsos rūšys Kuris yra geriausias?

Ar jums patinka šašlykai? Jei jūsų atsakymas yra tvirtas „taip“! Žinosite, kad yra įvairių rūšių specifinės mėsos, kurios garantuoja didžiąją dalį kepsnio sėkmės.

Kadangi, nors ir skamba paprastai, gera kepsninė turi žingsnių ar technikų, kurių reikia laikytis, šiandien norime su jumis pasidalinti šiuo greitu ir paprastu vadovu, kuris suteiks pakankamai informacijos, kurios reikia, kad taptumėte šios srities ekspertu. mėsos kepsnių rūšys.

mėsos rūšių kepimui

Rinkoje yra daug vienetų kepsninės mėsakiauliena, jautiena, ėriena arba vištiena.

Ir jei yra vienas dalykas, kurį turime nepamiršti, tai yra tai, kad priklausomai nuo kepimo būdo, kurį naudojate kepdami kepsninę, ar tai būtų dujos, anglis ar elektrinis, gali būti, kad mūsų kepta mėsa imtis mažiau ar daugiau.

Tada aišku, kad nenorime valandų valandas gaišti gamindami, jei renkamės labai kietą mėsą arba, priešingai, perkame labai ploną, tai gali nueiti per toli ir suvalgyti ką nors labai nemalonaus.

Turėkite omenyje, kad mėsos galite įsigyti visur, nuo didelių prekybos centrų iki kaimyninių mėsinių, tačiau geriausias pasirinkimas visada bus eiti su tais, kurie puikiai išmano šią temą, ty mėsininkus.

Taigi ko turėčiau paklausti mėsininko? Aiškūs jūsų pasirinkimai bus vištiena, jautiena, kiauliena, o gal ėriena, gerai pažiūrėkite, ką norite valgyti ir ko nori jūsų valgytojai, taip pat ir jūsų biudžete, tai padės suprasti perkant.

Čia yra mūsų sąrašas su visais kepimui skirtos mėsos rūšys:

1. Kiauliena

ant grotelių kepti kiaulienos šonkauliukai

Kiauliena yra puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta kepti kepsnius, turintiems šiek tiek ribotą biudžetą, nes jos kaina visada yra prieinamesnė, jei lyginame ją su kitais meniu.

Taigi, jei norite sutaupyti, taip pat mėgstate mažiau laiko praleisti gamindami maistą ir dalindamiesi kepsnine su šeima, rekomenduojame rinktis KiaulienaNa, o kitas jo privalumas – labai greitai iškepa.

Kiauliena yra labai universali, jei kalbame apie kepsnį, čia yra tūkstančiai receptų, kuriuos rasite.

Čia mes jums pasakysime, kokius pagrindinius tipus galite naudoti kepsninėje.

Šoninė yra labai sultingas gabalas, nes jame yra daug riebalų, o daug skonio, kurį galite pagardinti kepsninėje, šių juostelių nereikia daug, kad jos puikiai atvertų jūsų kepsnį. Rinkitės vidutinio tirštumo šoninę, nei per ploną, nei per storą.

  • Chorizo, baltos longanizas ir chistorros

Jei kalbėtume apie būtiniausius patiekalus kepsninėje, tikrai turime paminėti chorizos, chistorras ir dešreles – tai neabejotinai geriausi užkandžių pavyzdžiai, kurių nuostabiam šašlykui nereikia daug. Patarimas, kad jie nesprogtų, yra juos pradurti.

  • Šonkauliai, slaptas ir Iberijos presa

Jei kalbame apie puikavimąsi su išskirtiniu kiaulienos kepsniu, tai yra gabalėliai, kuriuos turėtumėte nusipirkti. Jie yra unikalaus skonio, pavyzdžiui, galite gauti Iberijos paslaptį arba apvali kiaulėlabai gerai iškepkite, o tada, kai jis bus paruoštas, supjaustykite griežinėliais, kita vertus, šonkauliukai suteikia galimybę atrodyti kaip puikus šefas, paruošti juos naminiame BBQ padaže arba pagal savo mėgstamą receptą.


2. Vištienos mėsa

kepta-vištiena-mėsa

Kepsninė iš vištienos yra puikus pasirinkimas ne tik dėl jo universalumo, bet ir dėl to, koks jis sveikas.

Nors geriausias būdas kepti vištieną ant šašlykinės – ją iškepti visiškai, kad ji neprarastų mėsos sultingumo, tačiau tai gali būti ne geriausias jūsų sprendimas, juolab kad kepimas užtrunka ilgai.

Yra ir kitų gabalėlių, kuriuos verta išbandyti kepsnyje.

Visi žinome, kokie puikūs yra sparneliai ant kepsninės, todėl bent kartą gyvenime turėtumėte pabandyti juos pasigaminti ant kepsninės. Čia vyraus jūsų skonis, jei norite, kad jie būtų natūralūs, su trupučiu druskos, česnako ir pipirų arba jei prieš kepdami ant grotelių norėtumėte šiek tiek pamarinuoti.

  • Vištienos iešmeliai arba iešmeliai

Tai dar vienas įrodymas, kad kepsninės gali būti labai smagios, jei to norime. Vištienos iešmelius galima gaminti vienus arba su daržovėmis dovanoti vaikams ar pasimėgauti su daugybe draugų.


3. Jautiena ir jautiena

kepta-jautiena-mėsa

Tai yra patys klasikiniausi kūriniai, kuriuos dažniausiai gauname pirmiausia, kai kalbame apie pirkimą jautiena kepsniui.

Tačiau neapsigaukite, ne bet kokia veršiena ir jautiena puikiai pasitarnaus prie gero kepsnio.

Viskas priklausys nuo jūsų biudžeto ir nuo to, kiek norite, kad jūsų kepsninė būtų kokybiška, na, negalime lyginti kepsninės su juostelės kepsnys arba chorizo ​​kepsnys su žuvies kepimu ant grotelių.

Čia paminėsime geriausius, kad kepsninė būtų sėkminga.

Daugelis svajoja apie šį mėsos gabalą, jis yra paklausiausias ir nenuostabu, tai vienas iš nuostabiausių gabalų kepsninėje, nes jis yra sultingas ir labai gerai iškepa. „T-bone“ kepsniams nereikia daug puikuotis, užteks šiek tiek druskos ir šiek tiek daugiau prieskonių, kad jie suteiktų skonį.

  • Jaučio nugarinė viename gabale

Nugarinė yra a teismas kurį lengva virti, nes jis minkštas, taip pat kitas dalykas, kurį reikia naudoti, yra mažas riebalų kiekis ir sultingas. Galima kepti ant grotelių ant vidutinės ugnies, kad mūsų neperkeptų ir paruoštą supjaustyti.

  • Kepsnio arba kepsnio juostelė

Kitas gabalas, kurio negali trūkti geram kepsniui. The juostelės kepsnys „Churrasco“ garsėja savo skoniu, jis yra smulkesnis, palyginti su kitais gabalėliais, tačiau turi tą išskirtinį šašlykų skonį, jį galima paruošti pagal skonį, su nedaug ingredientų arba su tuo ypatingu šeimyniniu marinatu.

Norėdami naudoti vidurius kaip kepsninės profesionalą, turėtumėte žinoti, kad paklausę mėsininko, turėtumėte paprašyti, kad jis būtų be odos, todėl kepant kepsnyje nebus sunku valgyti. Tai pjūvio tipas Labai skanu, jei prieš tai marinuota ir virta tam tikra technika, pvz patenka į žarijas


Patarimai, kaip įsigyti kokybišką keptą mėsą

Jei kasdien tai leidžia, kepsniams skirtą mėsą pirkite mėsinėse, kad įsitikintumėte, jog ji šviežia.

Paklauskite savo mėsininko gabalų, kurie, jūsų nuomone, idealiai tinka jūsų kepsninei, pasakykite jam konkrečius pavadinimus ir, jei jis yra patikimas, paprašykite jo pagalbos renkantis.

Patikrinkite mėsos spalvą, ar ji šviežia. Jei pastebėsite, kad toje vietoje, kur yra norima mėsa, gausu kraujo, tai gali būti neblogas ženklas.

Kiaulienai ir jautienai geriau pirkite tuos, kuriuose yra šiek tiek riebalų, tai suteiks jūsų šašlykui įspūdį.