Kaip saugiai išmesti virtuvinius peilius

daugelis žmonių stebisi kaip atsikratyti virtuvinių peilių kai jie nebebus tinkami naudoti. Galbūt ašmenys sulūžo arba rankena taip susidėvėjusi, kad sunku suimti. Ką tada daryti?

Visų pirma, geriausia žinoti, ko NEGALIMA daryti: neišmeskite. Bet koks virtuvinis peilis, net ir labiausiai skriaudžiamas, vis tiek yra aštrus, todėl neapgalvotai išmetus jį į šiukšliadėžę gali pradurti maišelį ir ką nors sužaloti. Jau nekalbant apie tai, kad nesvarbu, kokios būklės jis yra, jis vis tiek yra ginklas.

Kaip atsikratyti virtuvės peilių

1. Atiduokite savo peilius

Galbūt jūsų peilis nėra taip sugadintas, bet jūs norite atnaujinti savo įrangą virtuvėje ir galvojate įsigyti geresnį. O gal užtektų jį suremontuotibet nesate „pasidaryk pats“ ekspertas ir nežinote, nuo ko pradėti.

Esmė ta, kad net jei jūsų dabartinis peilis jūsų nebetenkina, gali atsirasti kitas žmogus, kuris labai apsidžiaugtų gavęs jį dovanų.

Galbūt turite draugą, kuris ruošiasi kraustytis pats, jam reikia įsirengti savo virtuvę ir nenori išleisti daug pinigų. Naudotas peilis jam gali būti tikra premija, jei jis yra nepretenzingas virėjas.

Tikriausiai jį gautų arčiausiai jūsų namų esanti sriubos virtuvė: žino, kaip labiausiai reikia pakartotinai naudoti virtuvinius peilius. Tokiu atveju patariame išbandyti prieš imant, taip išvengsite tuščios kelionės su peiliu rankinėje.

2. Perdirbkite senus peilius

perdirbti senus peilius

Daugelyje savivaldybių yra ekologinės platformos zona, skirta ne tik perdirbimui plastikas ir aliuminisbet ir iš specifinių metalinių medžiagų.

Visų pirma, svarbu žinoti, iš kokio metalo pagamintas jūsų peilis, kad žinotumėte, ar tai tikrai perdirbama juodoji medžiaga. Nepamirškite, kad rinkoje taip pat yra imitaciniai keraminiai peiliai arba su nerūdijančio plieno ir anglies lakštai.

Jei abejojate, išbandykite ant lapo uždėję magnetą: jei du kūnai traukia vienas kitą, galite būti tikri, kad tai juodoji medžiaga. Dabar galite nusiųsti jį į sritį irmetalo pašalinimas.

3. Kaip jas išmesti

Kaip išmesti virtuvinius peilius

Jei negalite pasirinkti dovanoti arba pašalinimas pagal kategorijas, jums lieka vienintelė alternatyva – mesti peilį į šiukšlių maišą. Šiuo atveju mažiausiai ką galite padaryti saugiai apvyniokite.

Tai ne tik neleidžia ašmenims prasiskverbti į maišelį ir jį perpjauti, taip rizikuojant ką nors sužaloti, bet ir visiškai užmaskuoja peilį, kuris, kaip jau minėta, vis dar yra ginklas.

Be to, į forumuose Aprašomi įvairūs peilių apvyniojimo būdai, nerizikuojant, kad jie taps pavojingi. aštrūs daiktai. Štai kurie yra geriausi:

  • Įdėkite jį į plastikinį indą

Kas žino, kiek plastikinių butelių cirkuliuoja aplink jūsų namus. Paimkite vieną, nupjaukite dugną ir įkiškite peilį į savo sukurtą indą. Tada turėtumėte atsargiai užsandarinti nupjautą dalį lipni juosta.

Jei po ranka turite laikraštį ar žurnalą, nuplėškite lapą ir apvyniokite jį aplink butelį. Tokiu būdu ne tik padidinsite apsaugą, bet ir padarysite ją nematomą nusikaltėlių akims.

  • Naudokite burbulinę plėvelę

Burbulinė plėvelė yra dar viena labai efektyvi medžiaga, leidžianti išmesti peilį nerizikuojant ką nors sužaloti ar sužeisti. Prieš tęsdami, kelis kartus apvyniokite lakštą maskavimo juosta, kad nepradarytumėte apsauginio burbulinės plėvelės sluoksnio.

Šiuo metu tereikia įvynioti peilį į šios medžiagos gabalėlį ir atsargiai užklijuoti juostele.

Jei turite šiek tiek miklumo, galite iš kartono gabalo pasidaryti savotišką apsauginį „apvalkalą“ savo peiliui (tiks net gabalas iš tos makaronų ar sausainių dėžutės, kurią ruošiatės išmesti).

Paimkite kartono gabalėlį, supjaustykite jį taip, kad jis būtų ilgesnis už lapą, ir kelis kartus sulenkite, kad susidarytų rankovė. Viską uždarykite juostele.

Kalbant apie peilį, atsargumo priemonių niekada neužtenka, todėl galite užbaigti apsaugą įdėdami ką tik pagamintą indą (perpjautą butelį, burbulinę plėvelę, apvalkalą) į papildomą dėžutę.

Vėlgi, puikiai tiks konteineris, kurį jau turite namuose ir kurį galite išmesti perdirbti popierių.

Jei tikrai norite žaisti saugiai, prieš išmesdami peilį galite visiškai nublukinti ašmenis. Pabandykite jį lengvai bakstelėti arba patrinti į kietą daiktą (peleną, akmenį). Reikalaukite, kol ašmenų kraštas išsilygins arba susilenks; Jis įgaus mažiau grėsmingą išvaizdą. Tai padarys jūsų peilį visiškai nepavojingą.

išvadas

Jei mėgstate gaminti, žinote, kaip svarbu turėti geros kokybės peilių komplektą. Ir nors geras peilis gali tarnauti visą gyvenimą, per didelis jo naudojimas ilgainiui gali tapti neveiksmingu.

Dažniausiai tai supranti per vėlai ir atsiduri virtuvės stalčiuje, pilname nenaudingų indų. Jei atėjo laikas atnaujinti įrangą, nepamirškite tinkamai išmesti senos.