Kaip konservuoti kaštonus?  Daryk taip

Ruduo ir kaštonai eina koja kojon. Problema ta, kad jie greitai sugenda, ypač jei nesiimama tam tikrų atsargumo priemonių.

Tinkamas kaštonų konservavimas turi savo komplikacijų. Aš tau parodysiu geriausi kaštonų konservavimo būdai ir papildomas triukas, kaip išnaudoti visas galimybes.

Beje, mano mėgstamiausias būdas (ketvirtasis) leidžia laikyti kaštonus 12 mėnesių idealios būklės. Ir ne, tai jų neužšaldo.

Neapdorotų kaštonų laikymas su lukštais

Dažnai norime, kad žali kaštonai ilgiau išsilaikytų. Kaip tai padaryti?

Tai sudėtinga. Kaštonai – delikatesas vabzdžiams. Lyg to būtų maža, jie taip pat yra puikūs drėgmės priešai. Du patarimai:

  1. Prieš laikydami kaštonus, patikrinkite juos po vieną.
  2. Venkite plastikinių maišelių ir maišelių.

Taip reikėtų patikrinti kaštonus

Svarbu po vieną patikrinti kaštonus, kad būtų išmesti prastos būklės. Gerieji:

  • Jie turi turėti švytinti oda.
  • Jie turi turėti a kieta konsistencija.

Išmeskite visus, kurie yra blyškūs, tuščiaviduriai arba su skylutėmis (jie bus sukirmiję). Prastos būklės kaštonas gali sugadinti likusią dalį, šis pirmasis pasirinkimas yra labai svarbus.

Atrankos būdas nėra neklystantis, bet ir nebrangus kaštonų mirkymas dienomis. supaprastina: jei jie yra kieti ir turi ryškią ir ryškią spalvą, jie praeina pjūvį.

laikykite kaštonus šviežius

Patarimai, kaip laikyti žalius kaštonus

Svarbiausia yra vengti plastikinių maišelių ar maišelių. Drėgmė yra didelis kaštonų priešas, todėl negalima jų užrakinti prastai vėdinamoje aplinkoje.

Geriau sudėkite juos į vieną ventiliuojamas krepšys (su skylutėmis), nekraunant jų per daug, kad oras galėtų cirkuliuoti. Jei norite pasilikti daug kaštonų, naudokite kelis krepšelius. Jei to nepadarysite, galite įdėti juos į medžiaginį maišelį ar kitą kvėpuojančią medžiagą.

įdėkite juos į a sausoje, tamsioje ir vėsioje vietoje (tipiškas viso gyvenimo sandėliukas). Ten jie gali ištverti iki 15 dienų.

užšaldyti kaštonus

Taip, kaštonus galima ir užšaldyti. Tiesą sakant, tai yra vienas iš populiariausių metodų.

Kaštonų šaldymas naudingas tuo, kad jis pailgina galiojimo laikas iki 6 ar 8 mėnesiųpo šio laikotarpio jie pradeda prarasti daug skonio ir savybių.

Norėdami juos teisingai užšaldyti, tiesiog įsitikinkite, kad juos pasirinkote, kaip ką tik paaiškinau ankstesniame punkte. Idėja yra išlaikyti geruosius ir nesušalti sukirmijusių ar sergančių.

Iš ten sudėkite kaštonus į šaldymo maišelį ir uždarykite stengiantis, kad į vidų patektų kuo mažiau oro.

nuluptų kaštonų

Išvirkite kaštonus

Taikant šį konservavimo būdą, kaštonai puikios būklės jie jums tarnaus 15 dienų. Tai geras būdas juos išlaikyti.

Metodas labai paprastas. Rinkitės sveikus kaštonus, kaip paaiškinau ankstesniuose punktuose. Įpjaukite pagrindą ir išvirkite dideliame vandens kiekyje. Jie turėtų lėtai virti 30–40 minučių. Laikas skiriasi priklausomai nuo kaštono dydžio.

Baigę virti, išimkite juos iš vandens ir leiskite atvėsti porą minučių. Nulupkite juos karštai. Atsargiai nuimkite odą, kad nesusidegintumėte. kartą kietas, laikykite juos šaldytuve.

džiovinti kaštonai

Mano mėgstamiausias metodas. Tai leidžia kaštonus laikyti 12 mėnesių.

Tradiciškai jie buvo džiovinami 7 dienas, šiandien metodas buvo ištobulintas.

  1. Rinkitės sveikus kaštonus.
  2. Suteikite jiems pjūvį prie pagrindo.
  3. Į puodą įpilkite daug vandens.
  4. Leiskite jiems virti ant vidutinės ugnies 7 minutes.
  5. Nulupkite juos karštai.

Iš ten padėkite juos išdžiūti į maisto dehidratatorių. Jei tokio neturite ir norite įsigyti, rekomenduoju kokybės ir kainos alternatyvą iš Clatronic (Amazon) arba puikios kokybės WMF (Amazon). Rekomenduoju daryti 60ºC temperatūroje. Laikas skiriasi priklausomai nuo dehidratatoriaus tipo, užtruks nuo 12 iki 24 valandų.

Kitas variantas – jas nusausinti orkaitėje, tačiau dauguma orkaičių tokios žemos temperatūros neleidžia. Orkaitės dureles galėtum palikti pravertas, nors tai būtų nemenkas energijos švaistymas (o su elektros kaina… net brangiau nei pirkti dehidratatorių).

džiovintų kaštonų juos galima valgyti tokius, kokie yra ir jie taip pat puikiai tinka dėti į troškinius, sultinius ar tyreles.

Džiovintų kaštonų konservavimas

Pasinaudokite kaštonų pranašumais juos virdami

Jei nusipirkote ar surinkote daug kaštonų ir nežinote, kaip juos išmesti, geriausia paruošti receptą.

Šis kaštonų pyragas yra tiesiog nuostabus. Lengva ir 100% rekomenduojama.

Žinoma, galite juos kepti ir namuose, bet visada keptuvėje su skylutėmis kaštonams. Jei jo neturite ir nenorite pirkti, naudokite seną keptuvę, kuri jums labai mažai patinka (iškepusi ji atsidurs šiukšliadėžėje).