Antspaudai iš akmens, metalo ir kitų medžiagų buvo gaminami nuo seniausių laikų, tačiau guminiai antspaudai turi ilgą savo istoriją. Jie naudojami nuo 1866 m., kai L. F. Witherellas teigė juos išradęs.

Daugeliui žmonių jie gali atrodyti pasenę, tačiau ši 150 metų senumo technologija šiandien yra tokia pat naudinga, kaip ir tą dieną, kai buvo išrasta. Pažvelkime, kaip paprastas antspaudas gali padėti jūsų verslui.

Organizuokite ir ženklinkite dokumentus


Nepaisant to, kad beveik visi verslo dokumentai yra kompiuterizuoti, dauguma įmonių vis dar tvarko daug spausdinto popieriaus. Tiesą sakant, jų yra daugiau nei bet kada anksčiau nuo tada, kai įsigalėjo kompiuteriai. Tvarkyti visus šiuos popierius gali būti sudėtinga.

Nieko nėra blogiau, nei ištraukti popieriaus lapą iš bylos ir nežinoti, kokia jo būklė. Ar apmokėjome šią sąskaitą faktūrą? Ar ši sutartis jau buvo išsiųsta klientui faksu? Ar tai dokumento originalas, ar kopija?

Įmonės antspaudai gali lengvai išspręsti šias problemas. Kai kurie iš dažniausiai naudojamų antspaudų yra paprasti vieno žodžio identifikatoriai, pavyzdžiui, „apmokėta”, „išsiųsta faksu” ir „kopija”. Šie antspaudai leidžia iš karto matyti bet kokio dokumento statusą.

Ir nors galite ranka daryti pastabas ant dokumento, naudodami antspaudą išvengsite problemos, kad negalėsite perskaityti kieno nors rašto. Jei antspauduojate krūvą popierių, paskutinis antspaudas bus toks pat aiškus kaip ir pirmasis. Vargu ar taip bus, jei kas nors viską rašo ranka.

Įmonės antspaudai taupo laiką

Jei kada nors teko vartyti didelę krūvą dokumentų ir pasirašyti kiekvieną iš jų, žinote, kiek laiko tai gali užtrukti. Jau nekalbant apie rankų mėšlungį, kurį greičiausiai patirsite įpusėję darbą.

Vienas iš naudingiausių asmeninių antspaudų yra parašo antspaudas. Jūs nusiunčiate savo parašo kopiją antspaudus gaminančiai įmonei, o ji ją padaugina ant antspaudo. Dabar, užuot pasirašinėję visą šūsnį dokumentų, galite juos antspauduoti savo parašu. Sutaupysite laiko, o paskutinis dokumentas bus toks pat aiškus kaip ir pirmasis.

Galite net pavesti savo padėjėjui ar kitam asmeniui, kuriuo pasitikite, uždėti antspaudą už jus, taip atlaisvindami sau vietą vertingesniems darbams. Tačiau įsitikinkite, kad pasitikite antspaudą naudojančiu asmeniu – jis gali „pasirašyti” bet ką jūsų vardu ir pavarde!

Rinkodara ir prekės ženklo žinomumas

Ant guminio antspaudo galite uždėti savo įmonės logotipą arba šūkį, todėl lengva „pažymėti” bet kokį dokumentą. Savo logotipą ar šūkį galite uždėti ant laiškų viršaus nepirkdami specialaus firminio blanko arba galite antspauduoti kiekvieno klientams siunčiamo voko išorinę pusę, kad jie tiksliai žinotų, kas siunčia laišką.

Ant įmonės antspaudo taip pat galite užrašyti raginimą imtis veiksmų. Galite sukurti antspaudą su užrašu „Sekite mus!”, kuriame būtų išvardyti jūsų įmonės socialinės žiniasklaidos puslapiai „Facebook”, „Instagram”, „Twitter” ir kt. Arba uždėkite raginimą imtis veiksmų su „nuoroda” į savo svetainę. Pavyzdžiui, guminiais antspaudais prekiaujanti įmonė galėtų naudoti užrašą „Parduokite mūsų antspaudus”, šalia nurodydama savo svetainės adresą.

Galėtumėte net užsakyti sukurti antspaudus, kuriuos galėtumėte dovanoti savo klientams ar potencialiems klientams. Antspaudai galėtų būti vieno ar kelių labiausiai paplitusių tipų, pavyzdžiui, mokami, kopijuojami arba siunčiami faksu, kartu su nedideliu jūsų įmonės logotipu arba šūkiu. Kiekvieną kartą naudodami antspaudą jie ne tik matys jūsų pavadinimą, bet ir bet kuris jų klientas.

Pagalvokite apie tai kaip apie žemų technologijų virusinės rinkodaros versiją.