Geležinės keptuvės: kurią pirkti 2022 m.?

Norite išbandyti ketaus keptuvę?

Jie pritraukia daug dėmesio. Dėl savo kaimiškos išvaizdos. Dėl savo natūralumo. Arba todėl, kad jie nenaudoja teflono. Istorija tokia, kad tokio tipo keptuvės jie savotiški. Jas reikia prižiūrėti ir naudoti kitaip nei įprastai.

Skaitykite toliau, paliksite abejonių.

Kokią geležies keptuvę pirkti 2022 m.?

Tikra ketaus keptuvė (reikia prieskonių)

Jei norite grįžti prie autentiškos mūsų močiučių ketaus keptuvės, rekomenduoju nusipirk „Lodge” keptuvę. Taigi, tiesiai šviesiai.

Šis amerikietiškas prekės ženklas turi daugiau nei 100 metų liejimo patirtį. Juose yra iš anksto išdžiovintas arba pagardintas, kad jį būtų galima naudoti be papildomų rūpesčių, tačiau patartina atlikti naują kietėjimo procesą namuose.

ložė yra geriausia savo kategorijoje ir turi viso gyvenimo garantiją.

tu turi jį amazonėje

Universaliausia mineralinės geležies keptuvė (lengvas sezonas)

su rūda geležimi viskas supaprastintakietėjimo procesas yra lengvesnis nei naudojant ankstesnę keptuvę (kaip tai padaryti, paaiškinsiu vėliau)

Jo kaina irgi kiek mažesnė, mažiausius galima įsigyti nuo 20€.

šioje kategorijoje geriausi yra De Buyer. Prestižinis prekės ženklas, suteikiantis 25 metų garantiją.

Galima įsigyti už gerą kainą „Amazon“ ir „Claudia&Julia“.

Ketaus keptuvė su stiklinimu (nereikia prieskonių)

Le Creuset ir jo stiklinti modeliai yra geriausias pasirinkimas, jei nenorite savęs apsunkinti. Jiems suteikiama viso gyvenimo garantija. Belieka rūpintis, kaip juos teisingai naudoti, su mediniais indais, kurie nepažeidžia glazūros.

Jie nereikalauja kietėjimo. Galite juos naudoti nuo pat pirmos akimirkos, be jokių papildomų rūpesčių.

Ir jie neturi teflono ar abejotinos kilmės „plastiko sluoksnių“. Šio tipo geležies keptuvės dugnas yra sustiklintas (nekenksminga, panaši į porcelianą apdaila).

keptuvės Le Creuset yra alternatyva aukštesnės kokybės.

Jų turite „Claudia&Julia“ ir „Amazon“.

Namelio ketaus keptuvės

Ar verta pirkti ketaus keptuvę?

Priklauso. Jie pigūs, tarnauja visą gyvenimą ir neturi sveikatai pavojingų elementų.

Tradicinė ir sveika virtuvė. Jokio sukčiavimo ar teflono. Kai kas sako, kad viskas turi skirtingą skonį, galbūt dėl ​​to, kad šiose keptuvėse paprastai kepama aukšta temperatūra, o gal dėl paties lygintuvo savybių. Šiose „senose keptuvėse“ kepsnio parudavimas ar troškinio skonis skiriasi.

Mūsų močiutės neklydo, geležis yra geriau.

Tačiau reikia nepamiršti ir geležinių keptuvių trūkumų. Nes jie sunkūs. Nes jiems reikia priežiūros ir tam tikro mokymosi. Ir todėl, kad juos naudoti nėra taip paprasta, kaip įprastus. Jei nenorite (šiek tiek) paaukoti, nepirkite jų.

Privalumas

Trūkumai

Ką juose galima virti ir kaip jie naudojami?

Geležinės keptuvės leidžia virti Visų rūšių maistas. Įskaitant subtilius maisto produktus, tokius kaip kiaušiniai, liesa mėsa, žuvis…

Jie veikia kitaip nei šiuolaikinės keptuvės su teflonu. Pirmiausia turite gerai įkaitinti keptuvę, tada įpilti jus dominantį aliejaus kiekį ir galiausiai supilti maistą.

kaip pagrindinė taisyklė reikia virti aukštoje temperatūroje iš pradžių, o tada reguliuokite šilumą pagal savo skonį. Visada vadovaukitės tokia tvarka: kaitinkite + aliejus + maistas + sumažinkite temperatūrą (nebūtina).

Namelis geležinės keptuvės

Geležinių keptuvių tipai

Nepagardinta ketaus keptuvė

Žinomas kaip ketaus arba ketaus keptuvė. Norėdami suprasti vienas kitą, tai mūsų močiučių keptuvė. Jame nėra jokios dangos tipo. Jis pagamintas smėlio formoje su ketaus.

Ketaus keptuvė su gamykliniais prieskoniais

Dažniausias dalykas yra rasti keptuves su gamykliniu iš anksto kietintu būdu. Skirtumas nuo ankstesnio yra tas, kad jie gali būti naudojami tiesiogiai, be papildomų rūpesčių.

emaliuota ketaus keptuvė

Šiuo atveju keptuvė prideda emalio arba stiklinamos. Šis sluoksnis yra inertiškas ir be toksinų. Tai leidžia jį naudoti nuo pirmos akimirkos be išankstinio sukietėjimo, o tai sumažina jo priežiūrą iki minimumo.

mineralinės geležies keptuvė

Jis pagamintas iš geležies lakšto, suformuoto mechaniniais procesais. Jis yra plonesnis ir lengvesnis nei ankstesni. De Buyer keptuvės yra tokio tipo. Juose yra natūrali bičių vaško plėvelė, kuri supaprastina keptuvės kietėjimo procesą.

geležinės keptuvės

Šių keptuvių kietėjimas, valymas ir priežiūra

Išskyrus emaliuotas geležines keptuves (Le Creuset tipo), visos geležinės keptuvės turi būti pagardintos prieskoniais. Čia paaiškinu, kaip išgydyti geležines keptuves.

Kitas svarbus dalykas yra geležinių keptuvių valymas. Svarbu tai padaryti teisingai, kad išvengtumėte problemų. Dėl netinkamos priežiūros jūsų geležies keptuvė gali baigtis taip, o klaidos naudojant tokio tipo indus yra brangios.