9 geriausios patalpų stebėjimo kameros

Vienas iš Mūsų namuose mums rūpimos problemos, be jokios abejonės, yra saugumas jų viduje. Laimei, šiuolaikinių technologijų dėka galite turėti puikų patalpų vaizdo stebėjimo kameros kad galėtumėte įdiegti savo apsaugos sistemą. Mūsų mėgstamiausias yra „Google Nest Indoor“.nes pasiūlys viską, ko reikia namų priežiūrai.

Tačiau rinkoje rasite daug įvairių variantų pirkdami ir ne visi yra geros kokybės. Dėl šios priežasties šiandien atrinkome tik geriausias alternatyvas, kad galėtumėte turėti aukščiausios kokybės kameras savo namams stebėti.

Kokia yra geriausia patalpų stebėjimo kamera?

The Naudoti tokio tipo kameras labai paprasta., ypač todėl, kad jo diegimo procesas yra paprastas, o jo dydis yra mažas. Bet jei norite sužinoti 9 geriausios alternatyvos, kurias rasite rinkoješiame paštu galite pasinaudoti jų paieška. Taigi, namų saugumo pagerinimas bus paprastas dalykas.

Tai yra geriausios vidaus namų stebėjimo kameros iš mūsų apžvalgos:

1. Vidinė wifi vaizdo stebėjimo kamera „Google Nest Indoor“.

interior-video-surveillance-camera-wifi-google-nest-indoor.jpg
„Google Nest Indoor Wi-Fi“ patalpų vaizdo stebėjimo kamera

Tai tikrai mūsų mėgstamiausias variantas, ypač todėl, kad tai leidžia gauti įspėjimus apie judėjimą ir triukšmą mobiliajame telefone, el. paštu ar išmaniajame laikrodyje. Tai leis jums pamatykite, kas vyksta jūsų namuose tikrai paprastai ir efektyviai. Peržiūrėkite tiesioginį vaizdo įrašą arba grįžkite iki 3 valandų atgal naudodami įvykių istoriją, kad galėtumėte lengvai peržiūrėti visus savo įrašus.

Turėkime a 1080P didelės raiškos dienos ir nakties matymas, ir turi platų žiūrėjimo kampą. Jame taip pat yra priartinimo technologija, kuri leis lengvai priartinti fotoaparatą, ir labai geros kokybės naktinis matymas. Be to, norėdami pamatyti ir išgirsti, kas vyksta, galėsite atsakyti naudodami „Nest“ programą efektyviu būdu. Galite prižiūrėti savo namus, stebėti savo augintinius ar pamatyti, ką jūsų kūdikis veikia naktį.

Klientai, įsigiję šį modelį, turi labai gerų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „Jis yra labai geros kokybės, o jo valdymas paprastas, be to, jo magnetinė atrama yra sėkminga„. Jie taip pat užtikrina, kad „Jis idealiai tinka naudoti namuose, o dėl savo dydžio ir integracijos su mobiliąja aplikacija yra lengvai valdomasTačiau norėdami išnaudoti visas fotoaparato galimybes, turėsite sumokėti už „Nest Aware“ prenumeratą, todėl jo funkcijos gali būti ribotos.

žiūrėti kainą

2. Vidaus stebėjimo kamera Ring Stick Up Cam baterija

patalpų stebėjimo kamera-ring-stick-up-cam-batttery.jpg
Patalpų stebėjimo kameros žiedas Stick Up Cam baterija

Be abejo, tai yra vienas labai praktiška alternatyva, į kurią galite atsižvelgti, ypač todėl, kad jis veikia su akumuliatoriumi, todėl jį galite įdėti bet kur. Galėsite pamatyti, išgirsti ir net kalbėkite su žmonėmis iš savo mobiliojo telefono arba iš kai kurių Echo įrenginių. Šią kamerą galima montuoti tiek namuose, tiek lauke, nors geriausia ją montuoti viduje, kad nesugadintumėte.

Jame yra tiesioginė vaizdo sistema, kurią galite matyti dėka praktiškas programos žiedas. Be to, aptikus bet kokį judesį galėsite gauti pranešimus, o jo jautrumą galima konfigūruoti. Jis idealiai tinka montavimas ant horizontalių paviršių arba ant sienos. Galima prijungti kelias kameras, kad visas savo erdves galėtumėte stebėti visiškai optimaliai. Jį labai lengva konfigūruoti, o jo baterija lengvai išimama.

Yra daug teigiamų nuomonių, kurias šį modelį nusipirko naudotojai, užtikrinantys, kad „Jis yra puikaus dydžio, be plataus kampo matymo ir baterijos veikimo laikas yra labai geras, pasiekiantis iki 1 mėnesioKita vertus, jie pabrėžia, kad „Jo įdiegimas yra visiškai belaidis, jame yra jutiklis, kuris aptiks judesį ir pagerins kelių sekundžių įrašą, kuris bus saugomas debesyje.Tai puikus pasirinkimas, ypač jei ieškote patogaus fotoaparato, tačiau šis nepalaiko atminties kortelės.

žiūrėti kainą

3. Namų apsaugos kamera YI 93010

home-security-camera-yi-93010.jpg
YI 93010 namų apsaugos kamera

Tai yra labai praktiška stebėjimo kamera, juolab kad turi 360° matymo sistemą. Jis siūlo tiesioginį vaizdo įrašą 1080p ir 20 kadrų per sekundę raiška su horizontaliu ir vertikaliu pasukimu ir veikia su nuotolinio valdymo pultu. Jis turi 110° plataus kampo objektyvą ir a 4X skaitmeninio priartinimo sistema. Be to, jame yra infraraudonųjų spindulių lemputės, kad galėtumėte gerai matyti naktį, taip pat judesio aptikimo sistema su tiesioginiais pranešimais.

Is Suderinamas su Alexair lengvai jungiasi per „Wi-Fi“, kad būtų lengva tiesiogiai transliuoti vaizdo įrašus. Jame yra panoraminis režimas, kuriame fotoaparatas sukasi automatiškai ir galima pažymėti iki 8 sričių, kurias galėsite stebėti dažniau. leidžia a saugykla debesyje iki 24 valandųir palaiko vietinę saugyklą per „microSD“ kortelę, kurios talpa iki 64 GB.

Atsiliepimai apie šį modelį yra gana geri, teigiant, kad „Jis veikia puikiai, su labai greita ir intuityvia konfigūracija ir galite pridėti SD kortelę, kad išsaugotumėte visus įrašus„. Be to, jie teigia, kad „Tai geras gaminys su gera vaizdo kokybe ir puikiai tinka namų stebėjimui, nes jį lengva montuoti bet kur„. Tai labai geros kokybės fotoaparatas, kurio visas pagrindines funkcijas galite atlikti labai lengvai.

žiūrėti kainą

4. Vidinė wifi vaizdo stebėjimo kamera teckins

patalpų vaizdo stebėjimas-camera-wifi-teckin-tc100-2-es.jpg
Teckin TC100-2-ES wifi patalpų vaizdo stebėjimo kamera

Tai wifi vaizdo stebėjimo kamera, kuri leis lengvai prijungti ją prie bet kurio 2.4GHz tinklo. Jį lengva sukonfigūruoti dėka „Teckin“ programair jūs galite mėgautis a 1080p HD tiesioginė transliacija. Be to, jo žiūrėjimo kampas yra 110° ir išsaugos vaizdo įrašą, kai aptiks judesį ir garsą, iš karto išsiųs pranešimą į jūsų mobilųjį įrenginį.

Turi galimybė palaikyti pokalbį realiu laiku, ypač dėl dvipusio garso. Be to, jame yra naktinio matymo sistema, kuri leis turėti a matomas iki 10 metrų dėl 6 šviesos diodų su infraraudonųjų spindulių šviesa. Srautas gali būti lengvai bendrinamas su kitais įrenginiais ir palaiko SD korteles maksimali talpa iki 128 GB, todėl galite lengvai įrašyti viską, ko jums reikia.