8 geriausi savigynos raktų pakabukai, skirti apsisaugoti

Viduje konors gatvėse randame vis daugiau smurto ir prievartos atvejų o tai reiškia, kad kaskart išeidami iš namų vis daugiau žmonių su savimi nešiojasi asmeninius gynybos elementus. Ir labai geras pasirinkimas yra pasirinkti savigynos raktų pakabukai Kaip ir Qiner BJQ-A003nes su šiais raktų pakabukais galite apsisaugoti ir lengvai išeiti iš bet kokios avarinės situacijos.

Tačiau turėtumėte nepamiršti, kad yra įvairių variantų, kuriuos reikia apsvarstyti, nes kai kurie raktų pakabukai jie turi pipirinį purškiklį, o kiti naudoja signalizaciją. Kad galėtumėte lengviau išsirinkti šiandien, parinkau tik jums tinkamiausius variantus. Susipažinkime su jais!:

1. Savigynos raktų pakabukas Qiner BJQ-A003

self-defense-keychain-qiner-bjq-a003.jpg
„Qiner“ savigynos raktų pakabukas BJQ-A003

Tai apie a raktų pakabukas su asmenine signalizacijos sirena, kurie turi įkraunamą ličio bateriją. Taigi nereikia keisti baterijos, o įkrauti USB laidu paprasta ir tiesiog 30 minučių įkrovimo galite laukti iki 1 metų. Jūsų žadintuvas įsijungs greitai 2 kartus paspaudus SOS mygtuką ir labai praktiška jį visada nešiotis. Jie yra labai patvarūs ir atsparūs, nes turi lengvą vandeniui atsparią dangą.

Tai turi sirena, skleidžianti 130 dB garsą, ir 200 liumenų galios LED blykstės lemputės, užtikrinančios puikų ryškumą. Šį pavojaus signalą galima išgirsti adresu a atstumas iki 300 jardų, ir gali skleisti iki 50 minučių nepertraukiamo garso, kad būtų užtikrintas jo naudojimas avariniais atvejais. Iš viso gausite 3 skirtingų spalvų signalizacijas, tad galėsite pasiimti bet kokia proga ir taip bus apsaugoti visi šeimos nariai.

Yra daug teigiamų vartotojų, kurie įsigijo šį modelį, nuomonių, užtikrinančių, kad „Tai labai gera perspėjimo sistema, garsas labai stiprus ir įspūdingas, idealu, jei po darbo valandų atsidursite bėdojeKita vertus, jie pabrėžia, kad „Tai labai geras būdas atgrasyti nuo konfliktinių situacijų, žibintuvėlis atlieka savo funkciją, o jo garso intensyvumas yra gana didelis“.

žiūrėti kainą

2. Savigynos raktų pakabukas QINRT AMZ-FLC

self-defense-keychain-qinrt-amz-flc.jpg
QINRT AMZ-FLC savigynos raktų pakabukas

Tai tikrai vienas iš geriausi savigynos raktų pakabukai rinkoje, o tai leis mėgautis įvairiausiomis gynybos galimybėmis. Turi asmeninį signalizaciją, kuri skleidžia 140dB garsą, kuris iškart patrauks dėmesį. Turėk kaiščio sistema, kurią lengva nuimti ir turi LED lemputę, kuri neabejotinai yra didelis privalumas naudojant bet kokioje avarinėje situacijoje tamsoje.

Tai yra rinkinys, kuriame yra 9 dalys asmeninei gynybai, yra labai naudinga priemonė kasdieniam naudojimui. Tai labai minkštas raktų pakabukas, nes pagamintas iš dirbtinio triušio kailio, todėl labai minkštas. Tai labai geros kokybės raktų pakabukas, ir tai galite pasiimti bet kurJis taip pat yra kelių skirtingų spalvų, todėl galite pasirinkti labiausiai patinkančią spalvą.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „Visko atsineša po truputį, vieni naudingesni, kiti mažiau, o už tokią kainą tai puiki„. Jie taip pat pabrėžia, kad „undinė yra geriausia, joje taip pat yra viskas, ko reikia bet kokio tipo avarinei situacijai, o pomponas yra labai minkštas

žiūrėti kainą

3. Savigynos raktų pakabukas Yokawe 2 signalizacija

keychain-personal-defense-yokawe-2-alarms.jpg
Yokawe savigynos raktų pakabukas 2 signalizacijos

Tai vienas 130dB signalizacija, kuri leidžia veiksmingai apsaugoti, kai reikia, ir skleis garsą, kad išgąsdintų nusikaltėlius kritiniu atveju. Jis yra labai mažas ir lengvas, o tai leis visur galite pasiimti labai patogiai. Be to, jis yra labai atsparus vandeniui, turintis IP44 sertifikatą, todėl gali būti naudojamas normaliai net ir lyjant be jokių nepatogumų.

Norėdami jį suaktyvinti, turėsite du kartus paspauskite SOS mygtuką kad pradėtų garsiai skambėti. Be to, jame yra integruotas mini LED žibintuvėlis, kuris leis būti visiškai saugiems patekus į rizikingas situacijas ir tamsu. Žadintuvo trukmė yra 150 minučių vienu įkrovimu ir gali būti lengvai pritvirtinti bet kur. Jūs gausite du dviejų skirtingų spalvų savigynos signalus. Jo baterija yra 130 mAh ir ji labai lengvai įkraunama.

Šį modelį įsigijusių vartotojų atsiliepimai yra labai teigiami ir užtikrina, kad „Veikia visai neblogai, labai lengvai kraunasi ir yra maži, todėl galima gerai prisegti į kuprines ar krepšius„. Be to, jie pabrėžia, kad „Tai puikus produktas, jis yra labai patogus ir skamba gana sunkiai, todėl idealiai tinka savigynai“.

žiūrėti kainą

4. Savigynos raktų pakabukas Hahepo KO

self-defense-keychain-hahepo-ko.jpg
Hahepo KO savigynos raktų pakabukas

Nėra jokių abejonių, kad tai labai geros kokybės raktų pakabukas tai leis jums visada gauti puikią apsaugą. Šis raktų pakabukas turi pipirų purškiklį, kuris yra labai greitas, paprastas ir tikslus, su a sulankstomas viršus, kuris leidžia naudoti labai greitai. Be to, taip išvengsite atsitiktinio iškrovimo, todėl galėsite neštis visiškai saugiai. Leidžia išlaikyti apsaugą bet kokioje rizikos situacijoje.

Korpusas purškimas skleidžia labai stiprų oro srautą, kuris leidžia sumažinti kampą, pagerinant asmeninio saugumo laipsnį visose situacijose. Tai labai efektyvu, kai kalbama apie apsaugą, o sidabrinė spalva suteiks labai elegantišką prisilietimą. Be to, yra raktų pakabukas pagamintas iš stabilaus ABSkuri siūlo apsaugą nuo kritimo, kuri garantuos, kad visada turėsite didžiausią įmanomą efektyvumą.

Yra daug teigiamų vartotojų, kurie įsigijo šį modelį, nuomonių, užtikrinančių, kad „Jo kaina labai gera, jie puikiai tinka saugumui palaikyti ir yra aerozolyje, o ne čiurkšlėjeKita vertus, jie pabrėžia, kad „Tai labai teisingas ir praktiškas modelis, leidžiantis jį visur pasiimti labai patogiai„. Tai raktų pakabukas, kuris idealiai tinka gerai asmeninei apsaugai dėl skleidžiamo pipirinio purškalo.

žiūrėti kainą

5. Savigynos raktų pakabukas atidaryti 2 vnt

self-defense-keychain-abree-2pcs.jpg
Savigynos raktų pakabukas Abree 2 vnt

Tai labai geras pasirinkimas, ypač todėl, kad tai yra a apsaugos signalizacija su 140dB galia, todėl jie bus labai triukšmingi. Šie garsai yra…