8 geriausi mažai suvartojantys elektriniai rankšluosčių kabyklai

Nėra jokių abejonių, kad mažų sąnaudų elektriniai rankšluosčių džiovintuvai Jie yra būtinas dalykas, kurį turite turėti savo vonios kambaryje, kad galėtumėte pakabinti rankšluosčius ir šildyti vonios kambarį neeikvodami elektros energijos. Taip pat žiemos metu malonu išlipti iš dušo ir įsisupti į šiltą rankšluostį, kad neperšaltų, bet tam reikės tokio modelio kaip KURTI WARMTOWtodėl jūsų rankšluosčiai ir vonios kambarys bus idealioje temperatūroje.

Tačiau rinkoje yra daug pasirinkimų ir ne visi yra vienodi arba nenaudoja efektyviai energijos. Dėl šios priežasties šiandien parengėme šį įrašą, kad sužinotumėte viską, ką reikia žinoti norint efektyviai įsigyti rankšluosčių kabyklą.

Koks yra geriausias mažai suvartojantis elektrinis rankšluosčių laikiklis rinkoje?

Nepaisant didelės įvairovės mažų sąnaudų elektriniai rankšluosčių džiovintuvai kuriuos randame rinkoje, ne visi jie yra kokybiški arba pasižymi geru energijos vartojimo efektyvumu. Dėl šios priežasties pasirinkome tik 8 geriausi variantai rinkoje. Susipažinkime su jais!:

1. Mažų sąnaudų elektrinis rankšluosčių džiovintuvas KURTI WARMTOW

mažo suvartojimo-electric-towel-rack-create-warmtow.jpg
Mažai suvartojantis elektrinis rankšluosčių džiovintuvas CREATE WARMTOW

Tai tikrai vienas iš geriausi mažai suvartojantys elektriniai rankšluosčių džiovintuvai kuriuos galite gauti rinkoje, ir tai leidžia atlikti dvigubą funkciją. Viena vertus, jo aliuminio strypų galia yra 500 W, todėl rankšluosčiai išliks sausi ir šilti. Kita vertus, jis veikia ir kaip keraminis šildytuvas, kurio galia iki 1500W, kas leis reguliuoti temperatūrą iki 40°C, kad išlipus iš dušo nesušaltų.

Turi PTC arba teigiamo temperatūros koeficiento technologija, kuris leidžia pasiekti maksimalų įmanomą efektyvumą. Jame yra sistema, leidžianti savarankiškai reguliuoti energijos suvartojimą, todėl jis yra labai efektyvus. apima a Wi-Fi ryšys, kad galėtumėte lengvai jį valdyti, ir 24 valandų laikmatis kas savaitę, todėl galite lengvai jį reguliuoti. Jis puikiai tinka vonios kambariams iki 12 kvadratinių metrų ir turi IPX4 apsaugos laipsnį, kad be jokių problemų atlaikytų drėgmę.

Yra daug teigiamų atsiliepimų iš vartotojų, kurie įsigijo šį modelį, ir tai užtikrina, kad „Idealiai tinka rankšluosčiams džiovinti, kad dėl drėgmės jie nekveptų, be to, vonią galima įkaitinti per kelias minutes„. Be to, jie teigia, kad „Atitinka savo aspektus, o kai pilnai kaitra labai įkaista, bet temperatūros pasirinkti negalima„. Tai labai geros kokybės modelis, juolab kad tai yra 2 viename įrenginys, kuris bus labai naudingas.

žiūrėti kainą

2. Mažų sąnaudų elektrinis rankšluosčių džiovintuvas Gridinlux 50078

mažo suvartojimo-electric-towel-railer-gridinlux-50078.jpg
Gridinlux 50078 mažai suvartojantis elektrinis rankšluosčių džiovintuvas

Tai apie a rankšluosčių džiovintuvas ir elektrinis radiatorius kuris pagamintas iš aliuminio ir kurio bendra galia 500W. Jis gali pasiūlyti optimalią šildymo sistemą patalpoms iki 8 kvadratinių metrų ir puikiai tinka šildykite bet kurį kambarį dideliu efektyvumu. Komplektuojamas su visais jo montavimui ir tvirtinimui prie sienos reikalingomis detalėmis.

Jis visiškai tinka vonios kambariui, nes turi IP24 apsauga nuo purslų, taip išvengsite prietaiso sugadinimo. Be to, jame yra horizontalūs šilumos moduliai, todėl jūs galite turėti daug efektyvesnį paskirstymą. Turėk apsaugos sistema su laikmačiu, išsijungiančiu po 2 valandų kad rankšluosčiai neperkaistų ar nepažeistų. Jo energijos sąnaudos yra labai mažos, o tai leis jums visada turėti didesnį energijos vartojimo efektyvumą.

Šio modelio apžvalgos yra gana teigiamos, užtikrinant, kad „Tai geras prietaisas su laikmačiu ir įkaista labai greitai ir fenomenaliai„. Jie taip pat pabrėžia, kad „Gražu, labai greitai įšyla, lengva montuoti, o rankšluosčius džiovina kartu sušildo aplinką“. Tai labai praktiškas modelis, kurio energijos sąnaudos yra gana mažos.

žiūrėti kainą

3. Mažų sąnaudų elektrinis rankšluosčių džiovintuvas Cecotec Ready Warm 9770

mažai suvartojantis elektrinis rankšluosčių kabykla-cecotec-ready-warm-9770.jpg
Mažai suvartojantis elektrinis rankšluosčių džiovintuvas Cecotec Ready Warm 9770

Tai šildomas rankšluosčių laikiklis, turintis a 2000W didžiausia galia, nes jame yra įmontuotas keraminis šildytuvas. Rankšluosčių džiovintuvo galia yra 500 W, šildytuvo – 1500 W, todėl vonios kambariui galite turėti dvigubą sistemą. Leidžia šildyti patalpas iki 10 kvadratinių metrų labai greitai ir efektyviai. Jis turi nuotolinio valdymo pultą, kuris leis juo naudotis ir konfigūruoti tikrai patogiai.

Ačiū jūsų termostato sistema, temperatūrą galima reguliuoti nuo 5°C iki 40°C, todėl kiekvienai situacijai galite rasti idealią temperatūrą. Praktiškas LED ekranas leidžia matyti kambario, kuriame jis sumontuotas, aplinkos temperatūrą, ją galima lengvai reguliuoti. Turi automatinio išjungimo sistemą, kuri leis juo naudotis be jokių rūpesčių. Taip pat turi IPX1 apsauga kuris gana efektyviai atsparus vandens purslams.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „Tai geras prietaisas, lengvai montuojamas, sušildo rankšluosčius, taip pat tarnauja kaip šildytuvas„. Be to, jie pabrėžia, kad „sušildo kambarį per kelias minutes, palaikydamas nustatytą temperatūrą, o rankšluosčiai išliks sausi ir šilti

žiūrėti kainą

4. Mažų sąnaudų elektrinis rankšluosčių džiovintuvas Facula Parent T+

mažo suvartojimo-electric-towel-rack-facula-parent-t.jpg
Mažai suvartojantis elektrinis rankšluosčių džiovintuvas Fácula Parent T+

Tai apie a elektrinis rankšluosčių kabykla, kuris pagamintas iš aukštos kokybės plieno ir užtikrina maksimalų įmanomą patvarumą. Tai turi efektyvi skysčių technologija, kuris leidžia puikiai keistis šiluma, o tai užtikrina, kad visada turėsite maksimalų įmanomą energijos vartojimo efektyvumą. Jų ruletės tipo reguliavimo sistemaleidžia daug patogiau valdyti ir taip pasirinkti tinkamą temperatūrą kiekvienai akimirkai.

Jis turi keletą darbo režimų, tokių kaip komforto režimas, „Boost“, kuris veikia visu galingumu 2 valandasarba 12 ir 24 valandų laikmačiai. Tokiu būdu galėsite pasirinkti sau tinkamiausią režimą ir galėsite visiškai išdžiūti rankšluosčius. The komplekte yra reguliuojamo aukščio ir gylio tvirtinimastaip pat 1,2 metro maitinimo laidą, kad būtų lengviau montuoti.

Yra daug teigiamų nuomonių, kurias šį modelį nusipirko, ir tai užtikrina, kad „Jį labai paprasta naudoti, o jo patogumas ir…