8 geriausi Ethernet jungikliai, kurie jus sujungs

Reikėtų pažymėti, kad tuo metu Maršrutizatoriai yra atsakingi už tinklų sujungimą., jungikliai atlieka kitą funkciją. naudojimas a eterneto jungiklis Kaip ir Netgear GS308leis sujungti kompiuterius, kurie sudaro tą patį vietinį tinklą, kad jie galėtų sąveikauti vienas su kitu.

Šie įrenginiai dažniausiai naudojami verslo tinklus, tačiau namų tinkluose jie taip pat gali būti labai naudingi, jei turite kelis įrenginius. O kalbant apie tokio tipo įrenginius rinkoje galima rinktis iš daugybės skirtingų variantų, todėl šiandien išrinkome pačius geriausius rinkoje.

Taigi, jei esate Ieškau gero eterneto jungikliokviečiame ir toliau atidžiai skaityti šį įrašą, kuriame rasite geriausias galimybes ir vertingų patarimų, kurie padės apsispręsti dėl savo įrenginio.

Koks yra geriausias eterneto jungiklis rinkoje?

Yra daug modelių ir prekių ženklų, kai ieškome a tinklo jungiklis, bet jūs turite įsitikinti, kad pasirenkate tą, kuris jums siūlo keletą gerų savybių. Dėl šios priežasties šiandien pasirinkome tik 8 geriausi variantai rinkoje. Taigi, nesigilindami toliau, susipažinkime su jais:

1. Ethernet jungiklis Netgear GS308

switch-ethernet-netgear-gs308.jpg
Netgear GS308 Ethernet jungiklis

Tai apie a nevaldomas Ethernet jungiklis, kuris atitinka stabilios ir tvirtos tinklo infrastruktūros išlaikymo reikalavimus. Tai modelis labai geros kokybės, kuri sukurta taip, kad veiktų visiškai tyliai. Taip yra dėl to, kad jame nėra jokio tipo ventiliatoriaus, kuris padės išvengti diskomforto jį naudojant.

Jis pasižymi dideliu energijos vartojimo efektyvumu, o tai leis sutaupyti daug energijos, ir taip yra suderinamas su IEEE802.3az Ethernet režimu. Jis veikia su „Plug and Play“ technologija, todėl užteks jį prijungti be jokios konfigūracijos. Jis ateina su a Kiekvieno prievado šviesos diodas praneša, kada jis veikia, ir siūlo 8 prievadų, prijungtų prie to paties tinklo, talpą. Be to, jame yra integruota apsaugos sistema, kuri leis pasiekti didesnį įrenginio optimizavimą.

Yra daug teigiamų nuomonių, kurias šį modelį nusipirko, ir tai užtikrina, kad „Jis taupo energiją ir gali būti lengvai maitinamas per USB su adapteriu, o šviesos diodas mirksi perduodant ir priimant duomenis.Kita vertus, jie pabrėžia, kad „veikia gana gerai, jo įdiegimas labai paprastas ir leidžia turėti kelis prieigos taškus kitiems įrenginiams“. Tai gana kompaktiškas, efektyvus ir ryšio greičio nemažėjantis modelis.

žiūrėti kainą

2.Eterneto jungiklis Zyxel GS-108BV3

switch-ethernet-zyxel-gs-108bv3.jpg
Zyxel GS-108BV3 Ethernet jungiklis

Tai puiki galimybė apsvarstyti, ypač todėl, kad jis jums pasiūlys 8 prievadus, kad galėtumėte prijungti įrenginius prie namų tinklo. Turi QoS prievadai, užtikrinantys sklandų duomenų perdavimą be nuostolių. Jis veikia su „Plug and Play“ technologija, todėl jums nereikės jokios papildomos konfigūracijos. Leidžia sklandžiai transliuoti įvairaus tipo daugialypės terpės turinį.

Jis turi gigabitinį našumą, kuris leidžia pagreitinti iki 10 kartų greitesnis nei Fast Ethernet. Be to, jis tiekiamas su kompaktišku ir tvirtu metaliniu korpusu, kuris užtikrina didesnį įrenginio atsparumą. Tai įrenginyje nėra ventiliatoriaus tai leidžia veikti visiškai tyliai ir užtikrina didelį ilgalaikį patikimumą.

Šio modelio apžvalgos yra labai teigiamos, patikino, kad „Tai labai praktiškas modelis, ypač dėl to, kad jungtys yra gale, bet indikatoriai yra priekyje„. Jie taip pat pabrėžia, kad „Tai geros konstrukcijos įrenginys, kuris nėra pagamintas iš plastiko, todėl neįkaista ir yra labai tylus.„. Tai labai lengvas modelis montuojamas ir naudojamas, tereikia jį prijungti ir pradėti naudoti neprarandant ryšio greičio.

žiūrėti kainą

3. Ethernet jungiklis Netgear GS305

switch-ethernet-netgear-gs305.jpg
Netgear GS305 eterneto jungiklis

Tai labai praktiškas modelis, jei tai yra namų tinklo šakotuvas Jis turi „Plug and Play“ funkciją. Jis turi metalinį dėklą be ventiliatoriaus ir gali būti lengvai montuojamas ant darbastalio arba ant sienos. Turi 5 Gigabit prievadus užtikrinti didžiausią įmanomą greitį. Nebūtina diegti jokios programinės įrangos ar atlikti jokios konfigūracijos.

veikia labai tyliai, todėl jis nesukels jokio triukšmo triukšmui jautrioje aplinkoje. Maksimaliai optimizuoja energijos sąnaudas ir taip sumažina eksploatavimo išlaidas, nes veikia su IEEE802.3az energijos vartojimo efektyvumo režimas. Kiekvienas įrenginys yra griežtai patikrintas dėl patikimumo, kokybės ir našumo, kad būtų užtikrintas optimalus veikimas.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „Tai labai gero stabilumo jungiklis, leidžiantis išnaudoti ryšio greitį visoje įrangoje„. Be to, jie pabrėžia, kad „Tai neįtikėtina, pigu ir labai lengva įdiegti, ji puikiai veikia ir padeda pašalinti jūsų „Wi-Fi“ tinklą.„. Tai gana kompaktiškas modelis, kurį galima pastatyti bet kur, ir jo veikimui nereikia nieko konfigūruoti.

žiūrėti kainą

4. Ethernet jungiklis Parduotuvė TEG1008D

switch-ethernet-tenda-teg1008d.jpg
„Tenda TEG1008D“ eterneto jungiklis

Tai labai praktiškas modelis, leidžiantis turėti iš viso 8 didelės spartos gigabitiniai prievadai, užtikrinant greitą didelių failų perdavimą. Jis turi automatinio derybų sistemą, palaiko dvipusį režimą ir yra labai kompaktiško dizaino, todėl neužima per daug vietos.

Jis veikia su Plug and play technologija, o tai reiškia, kad nereikia įdiegti ar konfigūruoti. Jis veikia labai tyliai be ventiliatoriaus, todėl tinka bet kokio tipo aplinkai, o korpusas yra labai tvirtas, pagamintas iš plieno. Jos uostai turi apsauga nuo žaibo, iki 4KV, ir leidžia aptikti ir užkirsti kelią palaikymo kilpai. Jis gali būti naudojamas tiek ant stalo, tiek montuojamas ant sienos, todėl yra labai praktiškas.

Yra daug teigiamų nuomonių, kurias turi įsigiję šį modelį, patikindami, kad „Tai suteikia labai gerą ryšio greitį, labai neįkaista, o…