7 geriausi elektros generatoriai namams

Galbūt bet kada bet kokiai rūšiai natūralų reiškinį, kai namuose pritrūksta elektros energijos ir jums reikia elektros generatoriaus. Su jais galite išlaikyti savo prietaisus visu pajėgumu ir sutaupyti maisto šaldytuve. Šiandien analizuojame ir pasirenkame geriausi elektros generatoriai yra mūsų mėgstamiausia Čempionas 9306nes tai vienas geriausių, ką galite nusipirkti savo namams.

Labai svarbu į tai atsižvelgti ne visi modeliai yra vienodi ir ne visi tau suteiks vienodos galios. Dėl šios priežasties šiandien atrinkome jums geriausius variantus, kuriuos galite rasti rinkoje.

Koks yra geriausias elektros generatorius namams?

galite susitikti rinkoje galima rinktis iš daugybės skirtingų generatorių, tačiau kai kurie, be jokios abejonės, jums padės sudėtingose ​​situacijose. Kad galėtumėte pasirinkti tai, kas visiškai atitinka jūsų poreikius, mes pasirinkome 7 geriausi elektros generatoriaitodėl galite ramiai priimti sprendimą dėl pirkimo.

Tai yra geriausi namų elektros generatoriai po mūsų analizės:

1. Elektros generatorius namams Čempionas 9306

elektros generatorius-namui-čempionas-9306.jpg
Elektros generatorius namams Champion 9306

Nėra jokių abejonių, kad tai a aukštos kokybės generatorius ir tai suteiks jums daug praktiškumo naudoti namuose. Taip yra todėl, kad tai yra labai lengvas modelis, kuris leis jums jį perkelti tikrai paprastai ir efektyviai. Yra inverterio generatoriuskuris suteiks jums gerą galią, kad galėtumėte paprastai gauti elektros energiją.

Turi visiška autonomija iki 4 valandų, ir turi mažo suvartojimo jungiklį, kuris užtikrina puikų našumą. Jis veikia su benzinu ir turi 1 VDE 4A lizdą. Jį varo 40 cm3 4 taktų variklis. Yra maitinimo laidas bakas, kuriame iš viso telpa 2,1 litro benzino, kurio užtenka 4 valandoms veikti be jokių nepatogumų. Be to, tai labai tylus modelis, kurio garso lygis yra tik 59 dB.

Vartotojų, įsigijusių šį modelį, nuomonės yra gana teigiamos, teigiančios, kad „generatorius veikia labai gerai, ir kelia mazai triukšmo, o su lemputėmis sąnaudos gana mažos„. Kita vertus, jie tikina, kad „Jis idealiai tinka nameliams ant ratų žiemą, sunaudoja labai mažai energijos ir yra labai tylus modelis.Tai puikus modelis, kuris turi didelę galią, nepaisant to, kad yra gana kompaktiškas.

žiūrėti kainą

yaber-car-starter.jpg

Koks yra geriausias nešiojamas automobilio starteris? Niekur neužstrigkite ir išspręskite įstrigimo problemą. Įeina!

2. Elektros generatorius namams ALLPOWERS BLX-AP-SS-003-BLA

Electric-generator-for-home-allpowers-blx-ap-ss-003-bla.jpg
Elektros generatorius namams ALLPOWERS BLX-AP-SS-003-BLA

Tai aukšto lygio modelis, turintis maitinimo šaltinį elektros energija iš tinklo, ir tai leidžia prijungti visų tipų įrenginius. Jis turi 12 V cigarečių lizdą ir 12 V nuolatinės srovės lizdą. Taip pat Turi 4 greito įkrovimo USB prievadus ir tipo išvestį C, be keturių kintamosios srovės lizdų. Tai generatorius, turintis didelę galią ir turintis ličio jonų bateriją, todėl tai yra labai kompaktiškas modelis.

Turi labai saugus maitinimo lizdas, net ir subtiliausiems elektronikos įrenginiams, vengiant bet kokio tipo trumpojo jungimo. Jo įtampos valdymo sistema leis pasiekti adekvatų elektros srautą, o visą laiką galėsite turėti daug pilnesnę apsaugą. Puikiai tinka tiek patalpoje, tiek lauke, važiuoja labai tyliai. The jo akumuliatoriaus talpa yra 78000 mAhir jį reikia įkrauti prijungus prie elektros tinklo.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, teigia, kad „tinka labai gerai, o savaitgalį galima laikyti šaldytuvą ir žiūrėti televizorių be jokių nepatogumų„. Jie taip pat užtikrina, kad „Jis yra labai lengvas, o būdamas ličio jonų veikia tikrai efektyviai ir užtikrina gerą patvarumą“. Tai geras kainos ir kokybės santykio modelis, leidžiantis pasiekti puikų našumą.

žiūrėti kainą

3. Elektros generatorius namams Visos galios AP-SS-005-BLA-EU1

Electric-generator-for-home-allpowers-ap-ss-005-bla-eu1.jpg
Visų galių AP-SS-005-BLA-EU1 namų generatorius

Tai yra modelis, turintis 6 skirtingus išvesties tipus, ir tai leidžia turėti energijos šaltinį bet kuriai reikalingai situacijai. Jis turi saulės energijos įkrovimo sistemą su 100 W skydeliu, todėl jis yra visiškai ekologiškas. Jį taip pat galima įkrauti tiesiai iš a kintamosios srovės lizdas iš viso per 7,5 val. arba netgi galima įkrauti iš USB C prievado.

Jis turi „Bluetooth“ ryšį, kad jį būtų galima naudoti su aipower programa. Tokiu būdu jį galima valdyti daug paprasčiau ir tikrai efektyviau. Jis veikia su bet kokio tipo jautria elektronika, nesukeldamas įtampos problemų. Tai modelis, kurio talpa 100 500 mAh, kuri leidžia pasiekti puikų našumą. Be to, jis turi apsaugos nuo trumpojo jungimo, viršsrovių ar perkrovos sistemą. Jis yra gana lengvas, nes sveria tik 4 kg, todėl galite jį pasiimti bet kur.

Daugelis atsiliepimų apie šį modelį yra gana teigiami, teigiantys, kad „Tai aukštos kokybės modelis, užtikrinantis gerą našumą, nors jo išvestis yra 230 V JK„. Be to, jie užtikrina, kad „Jis turi labai gerą autonomiją ir gali būti lengvai įkraunamas naudojant prekės ženklo saulės bateriją„. Šis modelis turi didelę galią, todėl idealiai tinka bet kokiam naudojimui ir suteiks jums kelių valandų savarankiškumo.

žiūrėti kainą

4. Elektros generatorius namams Einhell TC-PG 25/E5

Electric-generator-for-home-einhell-tc-pg-25-e5.jpg
Elektros generatorius namams Einhell TC-PG 25/E5

Neabejotina, kad tai yra puiki alternatyva, kurią verta apsvarstyti, ypač todėl, kad tai leidžia pasiekti maksimalų įmanomą našumą. Tai turi maksimali galia 2400 vatų, ir siūlo nuolatinę 2100 galią. Jis turi galingą 4 taktų variklį, kuris leidžia pasiekti optimalų našumą. Variklis turi mažai teršalų išmetančią, oru ventiliuojamą aušinimo sistemą, todėl maksimaliai veikia neperkaisdami.

Suskaičiuok su vienu didelis 15 litrų bakas, kuris turi lygio indikatorių ir pildymo sistemą, leidžiančią nuolat veikti. Jis idealiai tinka bet kokio tipo įrangai, nes turi du 230 V lizdus ir voltmetrą, rodantį elektros įtampą, o dėl automatinio įtampos reguliavimo funkcijos leidžia turėti stabili išėjimo galia. Tai modelis, leidžiantis saugiai ir ilgai veikti be…