Tai verta?  Mano nuomonė

Įsivaizduok pamiršk varpą amžiams virtuvėje. Tas gubulas, kuris išlieka kaip rutulys, kuris netrukdo „kepimo kvapui“ ir puikiai tinka riebalams kaupti. Pažadas negali būti geresnis, tiesa?

Keraminė kaitlentė su ištrauktuku žada visam laikui pamiršti blogus kvapus, bet… Ar gerai veikia? Ar verta papildomų išlaidų?

Toliau viską jums paaiškinsiu. Nuo to, kaip tai veikia (su privalumais ir trūkumais), iki ar tikrai verta pirkti. Baigsiu pateikdamas tris geriausias šiuo metu ištraukiamas kaitlentes, kurios gali jus sudominti.

Kaip veikia keraminės kaitlentės su įmontuotu gartraukiu?

Keraminės kaitlentės su gartraukiu sudaro galingą srovę, kuri sugeria iki 95% dūmų. Tai daro su recirkuliacijos sistema, čia nebūtina turėti dūmų išėjimo į išorę, užtenka vieną spintos gale, kad išeitų švarus oras.

Be to, geriausios keraminės kaitlentės su ištraukikliu kelia mažiau triukšmo nei tradicinės ištraukimo sistemos. Šie vitro yra idealūs tiems, kurie gamina daug ir ant stiprios ugnies.

Tai yra fizikos ir skysčių teorijos reikalas, bet istorija tokia, kad gartraukiai yra tam, kad pasiliktų. Juose įdiegtos geriausios technologijos. Ar jie dirba. Nors jie turi tam tikrų „problemų“, kurias pamatysime toliau.

Keraminių kaitlenčių su integruotu „gaubtu“ privalumai ir trūkumai

Privalumas

Vienas didžiausių privalumų yra tai, kad tai padeda išlaikyti jūsų virtuvė be dūmų ir kvapų. Jie nesugeria 100% dūmų, bet beveik.

Jie taip pat yra labai lengva valyti, kadangi norint išvalyti ventiliatoriaus mentę po mentės, nebūtina ardyti gaubto, tereikia išimti filtrus. Lyg to būtų negana, pažangiausiose ištraukiamosiose kaitlentėse yra programėlės, informuojančios, kada valyti.

Kitas didelis privalumas yra tai, kad jis padeda pagerinti bendrą oro kokybę nuo filtravimo sumažina alergenų ir teršalų kiekį tavo namuose.

Paskutinis „pro“ yra tas, kad estetiškai nėra nieko geriau. Šio tipo keramika sutaupyti daug vietosBet kurioje virtuvėje liko dešimt, jie yra „privalomi“, jei ketinate įsirengti salą.

Trūkumai

Jūsų didelė problema yra kainakuris paprastai yra didesnis nei tradicinės keraminės kaitlentės, ypač jei lyginate jas su aukščiausios klasės.

Be to, keraminėms kaitlentėms dažnai reikia a didesnė priežiūra. Periodiškai būtina keisti recirkuliacijos filtrus. Tai daryti reikėtų kas 12 ar 18 mėnesių (priklausomai nuo naudojimo), jei to nepadarysite, į namus grįš kepimo kvapas.

Ir duoti tau idėją kiekvienas filtras kainuoja apie 50 eurų. Pridedami keturi filtrai, tad intensyvaus naudojimo priežiūros išlaidos siekia beveik 200 eurų per metus.

Ištraukiamoji keraminė kaitlentė

Taigi, ar verta pirkti keraminę kaitlentę su ištrauktuku?

priklauso nuo tavo kišenėsiš esmės.

Pirma, todėl, kad jų pradinė kaina yra didelė, ir, antra, dėl to, kad filtrams per metus teks išleisti apie 200 eurų.

Ar tai kompensuoja? Mano nuomone, taip, be jokios abejonės. Nes jūs pašalinate smėlias virtuvėje ir užtikrinate, kad oras visada bus švarus.

Jei ketinate greitai pertvarkyti savo virtuvę, aš į juos atsižvelgčiau. Alternatyva būtų nusipirkti gerą indukcinę kaitlentę ir sumontuoti tradicinį gartraukį – tai nėra blogai, bet ne tas pats.

Geriausios ištraukiamosios kaitlentės

Jei manote, kad jie skirti jums, turėtumėte atsižvelgti į keletą dalykų. Svarbiausia keraminėse kaitlentėse su įmontuotu ištrauktuvu – galia, technologijos ir filtrai.

2022 metais Rekomenduoju tik du modelius:

Bosch Series 8

Bosch plokštė yra aukščiausia iš asortimento (ir geriausia rinkoje, gavus Siemens leidimą).

Lengva naudoti, su daug galios gaminant maistą ir ištraukiant garus, ir su visa reikalinga apsauga, kad galėtumėte ramiai gaminti. Jame yra apsaugos sistema, apsauganti vaikus ir konteinerius, jei išsilietų koks nors skystis.

Bosch 8 serija užtikrina aukščiausio lygio medžiagas ir apdailą. Jis pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu.

Parduodamas su garantija Amazon

Keraminė kaitlentė su ištrauktuku Bosch Series 8

Siemens IQ700

Nenuvilia ir keraminė kaitlentė su ištraukikliu iš Siemens. Lengvai montuojamas ir aukščiausios kokybės.

Jį suprojektavo ir gamina žinomas prekės ženklas. Be to, ji siūlo daug vietos gaminti ir yra 100% lankstus.

Siurblys yra puikus, turi atsarginės galios ir reguliuojasi automatiškai, kad jums nereikėtų blaškytis.

Galima rasti „Siemens“ svetainėje

Siemens ištraukiamoji kaitlentė