6 geriausios mašinos greitiems ir skaniems kroketams gaminti

Jei esate tapų ir užkandžių gerbėjas, neabejotina, kad Kroketai turėtų būti jūsų meniu, kad galėtumėte mėgautis skaniu jų skoniu. Be to, pastaraisiais metais madingi tapo įvairių skonių kroketai, tokie kaip baravykai ar kalmarai, kurie džiugina bet kokį gomurį. O norint juos kuo greičiau ir tiksliau atlikti namuose, geriausia įsigyti a mašina kroketams gaminti kaip ir Tupperware TZ765kuri leis jums per kelias sekundes turėti savo tobulus kroketus.

Yra mašinos gali tapti daugiafunkcinės ir jie leis atlikti skirtingus ruošinius išlaikant tą patį dydį arba keičiant jį priklausomai nuo formos.

Kokios yra geriausios kroketo mašinos rinkoje?

Rinkoje rasime daug skirtingų modelių, todėl priimti gerą sprendimą pirkti ne visada lengva, todėl šiandien pateikiame pasirinkimą kartu su 6 geriausi variantai, kuriuos galite rasti rinkoje todėl galite lengvai pasirinkti. Susipažinkime su jais!:

1. Mašina kroketams gaminti Tupperware TZ765

mašina-make-croquettes-tupperware-tz765.jpg
Tupperware TZ765 kroketų gamintojas

Be jokios abejonės, tai yra vienas iš geriausi kroketų gamybos mašinų modeliai kuriuos rasime turguje. Tai daugiafunkcis aparatas, leidžiantis per kelias minutes gauti kroketus, gnocchi, kotletus, duonos lazdeles, sausainius, grynuolius ir daugybę kitų ruošinių. Yra modelis, kurį labai paprasta ir greita naudotitodėl visada galite gauti didžiausią įmanomą universalumą.

Leidžia padaryti daugiau nei 30 kroketų vienu metu, todėl kroketus su šia mašina paruošite labai greitai, nes jos 4 išėjimai. Be to, komplektuojamas su skirtingomis formomis, kad galėtumėte naudoti tą, kuri geriausiai atitinka jūsų poreikius ir taip paruošti ieškomą patiekalą. Šis modelis yra pagamintas iš polipropileno, visiškai be bisfenolio A, todėl jis yra saugus naudoti maistui.

Yra daug teigiamų nuomonių, kurias turi įsigiję šį modelį, patikindami, kad „Atlieka savo darbą, bet dalis masės išbėga pro sienas, nes paspaudus stūmiklį nelabai telpaKita vertus, jie pabrėžia, kad „Tai labai palengvina darbą, kai gaminate kroketus, juos lengva valyti ir galima plauti indaplovėje“. Tai puiki galimybė, į kurią reikia atsižvelgti, ir leidžia per labai trumpą laiką pasidaryti tobulus kroketus.

žiūrėti kainą

2. Mašina kroketams gaminti Milekroketo centimetrai

Machine-to-make-croquettes-millecroquette-centimeters.jpg
Millecroquette Centimeters kroketų aparatas

Tai vienas Rankinė kroketų gamybos mašina, o tai labai pagreitina kroketų paruošimo procesą. Jis pagamintas iš aukštos kokybės polistirolo, todėl jis yra pagamintas visiškai tinkamas naudoti maistui neišskirdamas jokio toksiško elemento.

Turi trys išėjimai, leidžiantys greitai sukurti kroketus. Jame yra padėklas, skirtas supjaustyti ritinius iki norimo dydžio, kad galėtumėte gauti tobulus ir pageidaujamo dydžio kroketus. Jo nepriklausomas dėklas turi ratukus labai palengvina paruošimą kroketai. Šios mašinos svoris yra tik 950 gramų ir jis prisitaiko prie bet kokios erdvės.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „Taikant gerą receptą, tešla išeina tiksliai ir tobuluose cilindruose, kuriuos tereikia supjaustyti, kad tilptų kroketas.„. Jie taip pat pabrėžia, kad „taupo laiką gaminant kroketus ir gali būti lengvai valomas„. Šis modelis leidžia nesunkiai pasidaryti kroketus ir siūlo gerą kokybę, nors su juo reikia elgtis atsargiai, kad nenulaužtumėte mašinos svirties.

žiūrėti kainą

3. Mašina kroketams gaminti La Croquetera LC036 pradžios rinkinys

Machine-to-make-croquettes-la-croquetera-lc036-starter-kit.jpg
Mašina kroketams gaminti La Croquetera LC036 Starter Kit

Tai apie a pilnas rinkinys tobuliems kroketams gaminti namuose, ir kad jis idealiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems, norintiems lengviau gaminti kroketus. Jį sudaro daugiafunkcis indas, skirtas formuoti kroketus, mėsos kukulius, bulvių ar mėsos kukulius, trintus, sušius, tarp daugelio kitų preparatų. Viskas labai paprasta ir vienodo dydžio, formos ir svorio.

Tai pakuotėje yra 20 sukraunamų padėklų, kuriame telpa 200 kroketų, todėl tai labai universalus rinkinys. Be to, jame yra bešamelio preparato, kuris idealiai tinka pradėti ir formuoti kroketus arba praturtinti jų tekstūrą. Atnešk a puikus minkštumas malonaus aromato ir skonio padažams. Jame taip pat yra receptų knyga su įvairiomis gudrybėmis, kad galėtumėte paruošti kroketus kaip profesionalai.

Atsiliepimai, kuriuos turi įsigiję šį modelį, yra labai teigiami ir užtikrina, kad „Tai labai pilnas pradinis rinkinys, skirtas išmokti gaminti kroketus, o jei tešla gera, jie išeis tobuli.„. Be to, jie pabrėžia, kad „Tai produktas, kuris puikiai atlieka savo funkciją, dėl jo turimų komunalinių paslaugų virti kroketus daug lengviau nei rankomis“. Tai geras pasirinkimas ir tiems, kurie ruošiasi startuoti kroketų pasaulyje.

žiūrėti kainą

4. Mašina kroketams gaminti „Croquette Maker“ LC009

mašina-make-croquettes-la-croquetera-lc009.jpg
Mašina kroketams gaminti La Croquetera LC009

Kalbama apie kai kuriuos žirklės, skirtos kroketams gaminti, kurie išsiskiria tuo, kad yra universalūs ir tai leidžia formuoti kroketus, mėsos kukulius, bulves ar mėsos kukulius ir kt. Šios žirklės leidžia darbas padaryti kroketus daug lengvesnis ir patogesnis, ir visi kroketai visada išeis tobuli. Jie visi bus vienodo dydžio, todėl jums nereikės nerimauti dėl trupinio formos.

Yra produktas, kurį labai paprasta naudoti, patogus ir higieniškas, o prie jo galo galima pritvirtinti skirtingas skirtingos paskirties ir dydžio formas. Jį sudaro iš viso 4 formos, iš kurių dvi yra apvalios, rutulinės, o dvi – stačiakampės. Priedus lengva keisti, jie turi tvirtinimo angas. oro išleidimo anga, skatinanti masės sukibimą, ir kad jis visada tobulas. Juos galima nesunkiai plauti indaplovėje, todėl panaudojus juos bus labai lengva išvalyti ir palikti kaip naujus.

Yra daug teigiamų nuomonių, kurias turi įsigiję šį modelį, patikindami, kad „kroketus pagaminti rankomis užtrunka perpus mažiau laiko, laikui bėgant už tai jau mokateKita vertus, jie pabrėžia, kad „Tai labai palengvina kroketų gaminimą, jie visi vienodi, o geriausia perleisti per vandenį, kad nepriliptų„. Tai labai naudingos žirklės, leidžiančios išgauti tobulus kroketus be…