Ashnikko tikrasis vardas, amžius ir dainos

Ashnikko (tikrasis Ashton Nicole Casey vardas) gimė 1996 m. Vasario 19 d. Mažame Oak Ridge miestelyje, Šiaurės Karolinoje. „Ashnikko“ turi „Tik Tok“ įkvepiančius kūrėjus sukurti šimtus tūkstančių „Tiktoks“, o tai reiškia milijonus ir milijonus srautų, įskaitant vieną iš Miley Cyrus ir Cody Simpson. Ashnikko turi 968 tūkst. Sekėjų „Instagram“ įjungta daugiau nei 1,5 mln. prenumeratorių „YouTube“ apie 123,6 tūkst „Twitter“, 45,4K „SoundCloud“ Vikipedijair pasirašyta su „Warner Music Group“. Naują jos dainą „Drunk With My Friends“ 2021 m. Sausio 15 d. Išleido „Parlophone Records“.

Interviu allaccess.com ji pasakojo: „Atrodo, kad jaunam Ashnikko užaugti yra gana nuobodi vieta, tačiau ji teigia, kad ji visada buvo dėmesio centre. Ji pasakojo: „Aš visada buvau šiokia tokia demonstracija, susirinkdavau minią prie šeimos kepsnių, kad stebėčiau, kaip aš darau„ ratus “. Jaučiu, kad visada žinojau, jog tai ir norėjau padaryti. Dainas rašau nuo 15 metų. Darydavau muzikinius teatrus, talentų šou ir viską, ką tik galėjau, tai buvo vaidinimas mano mažame šalies mieste. Ashnikko pridūrė, manau, kad buvau palaiminta / prakeikta puikiu narcisizmo kiekiu šiai pramonei.

Ashnikko amžius

Tačiau įprastame gyvenime, mažame miestelyje Amerikoje, tai staiga pasibaigs, kai tėvai perkels ją ir jos šeimą į Estiją. Latvija nežino, koks jis akmuo. Tai Europos tauta, kurią anksčiau kontroliavo Rusija. Buvo laikas, kai šeima buvo trumpalaikė, jie persikėlė į Latviją. Ir ji buvo vienintelė amerikietė studentė visoje Latvijos mokyklų sistemoje, o kursus ji lankys tik Latvijoje

Jūs neįsivaizduojate, kad būdamas užsienio vaikas, kuris nemokėjo kalbos, turėjo būti savotiška izoliacija, prasideda tvirtas Ashnikko ryšys su muzika.

Ji pasakojo allaccess.com: „Mano tėvai namuose negrojo daug muzikos. Mes turėjome radiją, bet jie manęs nemokė apie muziką, tada aš prisimenu savo pirmąjį „šventąjį šūdą“. Yra tiek daug muzikos, kad mano mažos ausytės negirdėjo akimirkos, kai man buvo 11 metų. Kalėdoms gavau rausvą „iPod Nano“ ir parsisiunčiau MIA albumą „ARULAR“, o „Bucky Done Gun“ tiesiog nupūtė mano smegenis. “

Ashnikko dievino Cardi B, Rihaną, Stevie Nicksą, Nicki Minaj ir Charlie XCX.

Parodos šviesa su „Stupid“ trasa

Ashnikko paplito su savo kūriniu „STUPID“ ir užkopė į pirmąją vietą „Spotify“ „Viral 50“ ir „Genius“ populiariausių dainų topuose. Prieš stengdamasi pasiskolinti su savo gudrybėmis kvaila ir pakilo į pirmąjį „Spotify“ spiralės genijų dainų topų numerį.

Ashnikko Stupid Dainų žodžiai

https://www.youtube.com/watch?v=4nWy8zMepB0
Dar mokykloje ji pasakojo: „Mane sustabdė mokykla, nes parašiau seksualų eilėraštį apie mokytoją, bet jis nebuvo seksualus. Dalyvavo „Sasquatch“ ir mano mokytojai pasiėmė *** ant stalo ar pan., Ir aš maniau, kad tai buvo linksma, o mano mokytoja jį pasiėmė ir ji buvo tarsi tu toks sustabdytas “.

Bandymas kurti muziką „Lafayette“ taip pat buvo problema, nes ji teigia, kad jai grasins mirtimi. Taip, mes bandėme kurti muziką savo šalyje. Tai masinis Ne, ne. Ir įdomu, ką jie dabar mano apie jos darbą.

Sulaukusi 18 metų, ji savaitgaliais pradeda skristi į Londoną, siekdama muzikos, pradedant mažomis atvirų mikrofonų naktimis. Galų gale ji įsitvirtino nelyginių vaikų bendruomenėje, kur pastaruosius ketverius metus daugiausia dėmesio skyrė muzikos kūrimui.

Jau kelerius metus Ashnikko teigė, kad ji tapo moterimi Londone. Ji apsupo nuostabų kūrybą, keistą vaiką, kuris daug ko išmokė, bet vis tiek liko šiokia tokia mokymosi kreivė, kurią ji vadina savo kūrybiniu grynumu. Keletas pirmųjų dainų, kurias ji cituoja, buvo nepatogu, jie buvo gėdingi ir buvo verti. Tada ji eksperimentavo su repavimu ir dainavimu, išsiaiškindama savo stilių ir garsą. Šį stilių ji dabar apibūdina kaip muziką, kuriai būdingas pankiškas požiūris ir hiphopo energija, ir apskritai ji tiesiog kažkokia keista.

Ji turi stiprią meninę viziją. Ji konceptualizuoja daugelį savo muzikinių vaizdo įrašų ir netgi į scenos šou ir aprangą įtraukia futuristinio fantazijos stiliaus ateivių „Pixie“ atmosferą. Ji atrodo kaip anime vergijos dėvėti kovinius batus.

Ji išleido savo debiutinį EP, kuriame teigiama, kad blynai buvo dar 2017 m., O po jų – mažai tikėtini 2018 m. Mes toliau dirbame EP pagal EP pagal „Warner Music Group“ valdomą JK leidyklą „Parlophone“, kai jie oficialiai pasirašė ją teisėtai aukščiausia valstybe.

Ji išvyko į turą su kitu JK gerbėju, vardu Girli, ir per „Facebook“ paskelbė įrašą, kuriame parašyta „Šį mėnesį aš būsiu masturbuojantis ir„ Travelodge “visoje JK (o taip, taip pat gastroliuosiu). Taip pat, kaip F *** padarė mano ranka, ilgėja. Jaučiu, kad jis tikrai išaugo.

Kalbant apie naują išvaizdą, grįžkite į 2017 m., Ji vis dar turėjo savo įprastą plaukų spalvą. Ji kažkada nusprendė pamiršti, kai kas nors mano, kad tai eksperimentavo su krūva skirtingų spalvų. Ji tapo nuo žalsvai mėlynos spalvos iki žalios spalvos, o dabar ji turi savo firminius mėlynus pigtailius. Nes kaip jie tave vadina? Aš turiu omenyje, kad jos elgesys taip pat atitiko jos naują asmenybę. Mergina su personažu kojomis atliks interviu.

Ashnikko tikslas yra: „ji tiesiog nori, kad jie galėtų dainuoti mano žodžius savo kambariuose ir šokti priešais jų veidrodžius ir įgyti tam tikrą įgalinimo jausmą“.

Manau, kad ji tai padarė, kaip ir likusioje istorijoje.