Virtuvės reikmenys 2023 m. BLACK FRIDAY

Vienas geriausių dalykų, susijusių su Juoduoju penktadieniu, yra tai, kad dažnai parduodami virtuvės reikmenys su 50 % ar didesne nuolaida. Puikus metas įsigyti kokybiškus indus, kurie tarnaus ilgus metus.

Kokie yra geriausi 2023 m. Juodojo penktadienio virtuvės reikmenų pasiūlymai?

Teks palaukti, juodasis penktadienis švenčiamas 2023 metų lapkričio 24 dieną.

juodojo penktadienio virtuvė 01

Įsigykite naujus virtuvės reikmenis juodąjį penktadienį

Nėra geresnės dienos pirkti (virtuvės) akumuliatorių. Juodąjį penktadienį parduotuvės pateikia visą savo pasiūlymų arsenalą. Ir čia, IdeasParaCocinar, rasite geriausia virtuvės reikmenų įvairovė.

Kodėl?

Netenkiname įprastu „Lidl“ ar „Carrefour“ akumuliatoriumi, nes, su visa pagarba, jie nepasitenkina. Esame įsipareigoję pasiūlyti jums tai, kas geriausia rinkos vertės už pinigus. Prabangūs prekių ženklai už neprilygstamą kainą. Pasiūlymai, akcijos…

Tokie prekių ženklai kaip WMF, Zwilling, BRA, Fissler ar Tefal monopolizuos šią sekciją.

Kokie bus juodojo penktadienio pasiūlymai?

mes jums pasiūlysime didesnės santaupos Iš turgaus.

Skirtingai nuo kitų, mes bendradarbiaujame su geriausiomis virtuvės parduotuvėmis. Mes lyginame tūkstančius kainų realiu laikuparodyti jums geriausi pasiūlymai perkant naujus virtuvės reikmenis.

Pasiūlymai, kurie viršys 70 proc. Kitaip tariant: tu gali Pirkite WMF akumuliatorių Lidl kaina.

Ir, patikėkite manimi, jūs negalite palyginti WMF (arba BRA, Zwilling…) indų su „privačiomis etiketėmis“. Nieko bendro su struktūra, danga ir bendra kokybe.

Kiti mūsų juodojo penktadienio reikmenys

Parengėme rinkinį su įdomiausiais pasiūlymais. Be kokybiškų keptuvių, jums patiks:

Be to, dirbsime su pagrindiniais virtuvės prekių ženklais:

Kiek galite sutaupyti šią dieną nusipirkę bateriją maisto ruošimui?

Daugiau nei 50 proc.

Kad galėtumėte tai aiškiau pamatyti. WMF virtuvės indai, aukščiausios kokybės rinkoje su Zwilling, Fissler ir BRA leidimu, vidutiniškai kainuoja 300 eurų (populiaraus WMF Quality One pavyzdys). Juodąjį penktadienį galite nusipirkti už 50%, sutaupydami 150 €, palyginti su bet kuria kita metų diena.

Čia mes tik jums parodysime tikri pasiūlymai, lygindami sąrašo kainas su pardavimo kainomis. Jokio sukčiavimo ar kartono.