Internetinis ryšys yra labai vertingas kiekvienam verslui, nesvarbu, ar esate vienoje vietoje, ar turite daug biurų visame pasaulyje. Paieškos sistemos optimizavimas turėtų būti taikomas tiek lokaliai, tiek visame pasaulyje.

 

Įmonės, norinčios optimizuoti vietinį SEO, turėtų turėti visus reikalingus įrankius ir žinias savo tikslui pasiekti. Dabar labiau nei bet kada „Google“ yra orientuota į tai, kad kiekvienam vartotojui teiktų individualizuotą patirtį, todėl vietinis optimizavimas vaidina svarbų vaidmenį.

 

geriausia vietinė-seo-programinė įranga

 

Tam jums dažniausiai reikia įrankių ir įvairiausių vietinių SEO strategijų, kad galėtumėte pasiekti savo klientus, net jei esate kitoje pasaulio dalyje. Visa šiame straipsnyje išvardyta vietinė SEO programinė įranga turi vieną bendrą bruožą – padėti jums optimizuoti jūsų svetainės vietos paieškos reitingus.

 

 1. pažintinisSEO
 2. „BrightLocal“ SEO
 3. Yext
 4. Baltasis parkas
 5. Sinupas
 6. Vietinis SEO kontrolinis sąrašas
 7. Reputation.com
 8. „Moz Local“
 9. Gentis Vietinis
 10. Patarimai vietiniai
 11. Linkio

 

Mes surinkome 10 vietinių SEO įrankių sąrašą. Kiekvienas iš jų turi puikių individualių analizės funkcijų, efektyvių vietinių sąrašų teikimo galimybių, galimybę automatiškai atnaujinti savo verslo informaciją su minimaliomis pastangomis ar apžvalgų valdymu. Norėdami išbandyti ir pasirinkti geriausią, turėsite žinoti, kokie yra jūsų poreikiai, ir suprasti, kaip veikia vietinis SEO. Susipažink su jais prieš pasirinkdamas.

 

Vietinis SEO tapo svarbesnis nei bet kada. Panašu, kad  46 proc. Visų „Google“ paieškų ieškoma vietos informacijos. Iš viso to, 76% vietinių paieškų tą pačią dieną skambina telefonu. Be to, 28% žmonių, kurie savo išmaniajame telefone ieško kažko netoliese esančio, pirko.

1. pažintinisSEO  

 

Pradėkime nuo sąrašo „cognitveSEO“, tada paminėjome daugybę kitų sprendimų, atsižvelgiant į kiekvieno poreikius. „kognityvinis“ SEO yra draugas iš namų, todėl mielai jį pristatysime. 

 

Vietiniam SEO stebėjimui ir tobulinimui „kognityvus“ SEO turi dvi tvarkingas funkcijas: „Rank Tracker“ ir „Keyword Key & Content Assistant“. 

„  Rank Tracker“  turi išplėstines galimybes stebėti raktinių žodžių raidą, patikrindamas vietinio reitingo stebėjimą bet kuriame norimame įrenginyje ir naršyklėje.

 

vietinis reitingo stebėjimas

 

Tai paprasta naudoti, kaip jūs manote: pridėkite raktinius žodžius, pagal kuriuos norite reitinguoti (arba patikrinkite siūlomus raktinius žodžius, jei dar nesate tikri, kuriuos raktinius žodžius norite stebėti), pasirinkite šalį, naršyklę ir patikrinkite vietinio reitingo stebėjimą dėžė. Jūs galite patikrinti reitingus vietoje, kiek norite. Taip pat galite pridėti tuos pačius raktinius žodžius skirtingose ​​vietose, kad vėliau galėtumėte palyginti reitingus skirtingose ​​vietose. 

 

„cognitiveSEO“ vietinio reitingo stebėjimo įrankis turi daug privalumų:

 • turėsite tikslų vaizdą apie savo svetainės našumą vietiniame SEO;
 • yra įvairių šalių ir kalbų, kurias galite pasirinkti;
 • jis turi tikslų miesto / vietovės tikslumą;
 • integruotas mobilusis sekimas;
 • gauti greitą įspėjimą, ar kenčia nuo vietinių reitingų pokyčių;
 • valdyti raktinius žodžius per filtrus ir žymas .

 

Raktažodžių įrankis ir turinys asistentas  yra dar vienas įrankis, kuris suteikia jums galimybę optimizuoti vietos paieškos galimybę. Turinį galite kurti arba optimizuoti tiesiogiai vietiniam SERP. Šis įrankis leis jums žinoti tikslius raktinius žodžius, kurių trūksta jūsų turiniui, kad galėtumėte patekti į geriausius „Google“ rezultatus. Tai paprasta naudoti, intuityvi, sutaupoma daug laiko ir dar svarbiau, kad ji iš tikrųjų veikia. Galite peržiūrėti istoriją  apie agentūrą, kuri per 24 valandas pagerino savo reitingą iš 5 pozicijos į 2 vietą, naudodama įrankį.  

 

raktinių žodžių įrankis vietinė paieška cognitiveseo-horz

 

Ar tu žinai?

 

46% visų „Google“ paieškų turi vietinius geografinius parametrus. Tai reiškia beveik pusę visų „Google“ atliktų paieškų.
Taigi būtina stebėti vietinius raktinius žodžius. Tam galite naudoti kognityvinį SEO reitingų stebėjimą  .

Norėdami geriau suprasti savo verslo rezultatus, palyginkite savo universalius reitingus su vietiniais. Variacijos gali būti gana didelės, todėl svarbu žinoti savo reitingo situaciją. Tokiu būdu galite geriau pritaikyti savo strategijas kelyje ir daugiau dėmesio skirti tai, kas svarbiausia jūsų verslui. 

Be to, šis įrankis leidžia jums stebėti visus svarbius „Google“ algoritmų atnaujinimus, kad sužinotumėte, ar jie turėjo įtakos jūsų svetainės reitingams. 

 

Vietiniai ir universalūs rangai bei algoritmai

2. „BrightLocal“ SEO

 

Įkurta Edo Elioto ir Myleso Andersono 2009 m., „ BrightLocal“  turi sudėtingą vietinę SEO funkciją, kuria galite stebėti, tikrinti ir optimizuoti. Šis įrankis leidžia lengvai analizuoti našumo duomenis, tokius kaip natūralios, vietinės ir mobiliosios paieškos reitingai, vietinių įmonių sąrašai, klientų apžvalgos, „Google“ mano verslo (GMB) įžvalgos, „Google Analytics“ duomenys ir socialinės žiniasklaidos sąveikos.  

 

„BrightLocal“

 

„BrightLocal“ žino, kiek svarbios yra internetinės apžvalgos. Kiekvienais metais jie atlieka vietos vartotojų apžvalgos tyrimą, o 2018 m. Rezultatai parodė, kad 86% vartotojų skaito atsiliepimus apie vietines įmones (įskaitant 95% 18–34 metų žmonių) ir 86% vartotojų skaito atsiliepimus apie vietines įmones (įskaitant 95% 18–34 metų žmonių).

 

„Skaityk-peržiūri-atsiliepimus-vietinėms įmonėms-pagal amžių“

Šaltinis: „BrightLocal“

 

Šis įrankis leidžia jums atlikti daugybę veiksmų, kad išvalytumėte ir susikurtumėte reputaciją internete, taip pat daugybę įžvalgų, kad padidintumėte vietinį SEO, naudodamiesi šiomis funkcijomis:

 • Stebėkite vietinius šaltinius: gaukite išsamų NAP (vardo, adreso, telefono) auditą ir raskite citavimo galimybių, kad padidintumėte vietos reitingą šnipinėdami savo konkurentus.
 • Padidinkite savo reputaciją internete : valdykite ir generuokite klientų atsiliepimus pagrindinėse peržiūros svetainėse.
 • Optimizuokite „Google“ mano verslo sąrašą : analizuokite savo GMB duomenis, sekite pokyčius ir palyginkite savo konkurentus.
 • Vietinio SEO audito ataskaitos : gaukite išsamią informaciją apie vietinę SEO metriką, išspręskite problemas ir atlikite geresnes ataskaitas.

3. Toliau

 

„Yext“ yra SEO programinė įranga, padedanti tvarkyti ir įtraukti apžvalgas bei vietinius puslapius. Įrankyje yra įvairių produktų ir funkcijų, leidžiančių lengvai integruoti į daugybę vietinių katalogų. Tai, kaip jis struktūrizuotas, užtikrins, kad jūsų verslas būtų atnaujintas ir visa informacija būtų tiksli.

 

„Yext“ teikiamos vietinės SEO paslaugos leidžia nukreipti savo verslą į vartotojo akiratį per įvairias „Knowledge“ tinkle esančias programas. Žemiau esančiame spausdinimo ekrane galite pamatyti tik keletą jų; sąrašas ilgas.  

 

Pirmieji sąrašai

 

Šios priemonės dažniausiai naudojamos SEO funkcijos:

 • Pirmieji sąrašai : tai leidžia susisiekti su visais sąrašais ir jūsų verslas rodomas daugiau nei 100 skaitmeninių paslaugų visame pasaulyje. Čia rasite žinių tinklą, kuris padės pasiekti jūsų klientus.
 • „Yext Pages“ : jis valdo nukreipimo puslapius ir sukuria dirbtiniam intelektui paruoštus puslapius, skirtus kiekvienam jūsų patarėjui, renginiui, restoranui, meniu, vietai ir dar daugiau, kad jūsų vartotojui būtų pateikta tiksli informacija ir optimizuoti puslapiai. Galite juos sukurti mastui ir konversijoms.
 • „Yext Knowledge Manager“ : tai yra debesų platforma, kurioje galite rasti daug įžvalgų apie savo auditoriją, kokios informacijos jie ieško, pradedant vietomis, atostogų valandomis ir akcijomis parduotuvėje bei baigiant įvažiavimu į automobilių stovėjimo aikštelę ir dar daugiau. Daugiau apie tai, kas yra žinių vadybininkas, galite sužinoti čia . 

 

Nuo vietinio SEO augimo labai pasikeitė klientų elgesys. „Yext“ atliko didelę analizę, naudodama daugiau nei 300 000 klientų verslo vietų, veikiančių nuo 2017 m. Sausio 1 d. Iki 2018 m. Gruodžio 31 d., Vidaus duomenis. Tyrimas parodė, kad:

 

Visų pramonės šakų įmonės naudodamosi dirbtiniu intelektu įgalintomis paslaugomis matė daugiau sąveikų nei savo svetainėse. Iki 2,7 karto daugiau srauto trečiųjų šalių svetainėse.

4. Baltasis parkas

 

„Whitespark“ pradėjo veikti kaip agentūra, tačiau dabar daugiausia dėmesio skiria SEO programinės įrangos įrankių siūlymui. Jį įkūrė vietinis SEO ekspertas Darrenas Shawas ir jis skirtas rasti citavimo galimybių, kurių jums gali trūkti, kad galėtumėte pagerinti savo paieškos reitingą. Be to, galite jį naudoti norėdami gauti atsiliepimus, kurti aukštos kokybės atgalines nuorodas, tvarkyti vietinę paiešką ir laimėti daugiau klientų.

 

Citatos vis dar yra vertingos ir svarbios, jas vis tiek norite sukurti, o dabar tai yra stalo kuolai. Prieš penkerius metus algoritmas buvo paprastesnis, todėl citatoms teko didesnis vaidmuo. Manau, kad jei jūs nedarote citatų, jūs šiek tiek pakenkiate sau. Jei nesate tikslūs ir nesate įtraukti į svarbias savo pramonės svetaines, jums bus blogai.
Darrenas Shawas DARRENAS SHAWAS
„Whitespark“ įkūrėjas

 

„Whitespark“ yra žinomas dėl šių įrankių:

 • Vietinis citatų ieškiklis : jis suteikia daug galimybių gauti naujų citatų, šnipinėjant konkurentų citatas ir surandant visas vietas, kuriose nurodytas jūsų verslas.
 • „Local Rank Tracker“ : jis stebi ir lokalizuoja visus jūsų reitingo duomenis ir rodo jūsų natūralius reitingus „Google“ ir „Bing“.
 • „Reputation Builder“ : jis valdo jūsų neigiamą atsiliepimą prieš paversdamas blogais atsiliepimais, sukuria lengvą ir automatizuotą atsiliepimų rinkimo būdą.
 • „Link Prospector“ : jis buvo sukurtas siekiant rasti naujų nuorodų galimybių. Galite išplėsti savo turinį, kad gautumėte daugiau bendrinimų ir nuorodų.
 • Apžvalgos tikrintuvas : patikrins verslo apžvalgas, kad suprastų, ar jums sekasi, ar sulaukiate neigiamų atsiliepimų. Be to, gausite nurodymus, kaip jas išspręsti.

 

Apžvalgos gali gana daug paveikti vartotojo sprendimą. „BrightLocal“ atlikta „Vietinė vartotojų apžvalgos apžvalga 2018“ parodė, kad teigiami atsiliepimai skatina vartotojus naudoti verslą gana didele dalimi (68 proc.), Palyginti su kitais veiksniais, pavyzdžiui, kaina ir vieta.

 

Kaip-padaryti-klientų-atsiliepimų įtaką jūsų sprendimui iš tikrųjų naudoti vietinį verslą

 

5. Sinupas

 

„Synup“ yra viskas viename vietinės rinkodaros programinė įranga, valdanti ir optimizuojanti jūsų vietinio verslo turinį. Šis įrankis nuskaito jūsų verslą internete ir suteikia informacijos, kur jis yra įtrauktas. Valdymo sistema lengva naudotis, ji yra visiškai automatizuota, kad įvertintų jūsų įrašus, reputaciją ir analizės duomenis.

 

Sinupas

 

Čia pateikiamos „Synup“ pasiekiamos vietinės SEO funkcijos:

 • Vietinio sąrašo valdymas: platforma tikrina vietovės duomenis daugiau nei 200 vietinių paieškos sistemų ir katalogų bei renka juos vienoje vietoje, kur galite lengvai tvarkyti savo duomenis.
 • Apibendrinkite visas savo sąveikas: jūs gaunate momentinius pranešimus, kai klientas palieka atsiliepimus ar sąveikauja socialiniuose tinkluose per komentarus, bendrinimus. Galite tiesiogiai atsakyti į atsiliepimus platformoje.
 • Stebėkite savo analizę: automatiškai stebėkite analizę pagal savo verslo vietų našumą.
 • Paprasta naudoti ataskaitas: eksportuokite visą reikiamą informaciją bet kokiu norimu formatu (pdf, „Excel“, CSV).

6. Vietinis SEO kontrolinis sąrašas

 

Vietinis SEO kontrolinis sąrašas yra „Synup“ sukurtas įrankis, siūlantis tai, ko trūksta bet kokio kito įrankio: jis gali išspręsti vietinius SEO klausimus. Galite analizuoti puslapio elementus, viską, kas susiję su „Google“, geriausius verslo katalogus, citatus, klientų atsiliepimus ir atsiliepimus, svetainės turinį ir atgalines nuorodas.

 

Vietinis SEO kontrolinis sąrašas

 

Remdamiesi pasirinktais elementais, galite sukurti kontrolinius sąrašus, kaip nurodyta pavadinime, ir naudoti platformą kaip vadovą, kad tiksliai žinotumėte, kurias jūsų svetainės dalis reikia tobulinti ir optimizuoti atliekant vietines paieškas. Ji siūlo 40 skirtingų užduočių, kurios detalizuoja konkretų vietinį SEO veiksmą.

Be visų platformoje esančių funkcijų, turite daug kitų galimybių optimizuoti savo svetainę:

 • „Google Checker“ : jis tikrina, ar jūsų „Google“ mano verslas turi tikslią ir teisingą informaciją;
 • Schemos skaitytuvas : patikrina, ar jūsų svetainė naudoja teisingą schemą, ir išsprendžia problemas;
 • Tikrinti verslo įmonių sąrašą : patikrinama, kaip jūsų verslo sąrašo duomenys rodomi 48 svarbiuose kataloguose, įskaitant „Google“, „Facebook“, „Yelp“ ir kt.

7. Reputation.com

 

Reputation.com sukurtas didelėms įmonėms, veikiančioms keliose vietose, stebėti ir gerinti savo reputaciją bei optimizuoti klientų patirtį. Jis naudoja dirbtinį intelektą ir natūralaus apdorojimo kalbas, kad analizuotų visus duomenis ir matuotų bei kiekybiškai įvertintų jūsų prekės ženklo našumą, kad gautumėte tiksliausias įžvalgas.

 

Reputacijos balas

 

Įrankis turi vieną geriausių kelių vietų valdymo funkcijų, jei turite daug savybių, kuriomis galite pasirūpinti. Galite tvarkyti ir tvarkyti savo nuosavybę. Informacijos suvestinė yra patogi vartotojui ir turite visas matomas funkcijas, kad galėtumėte tikrinti įmonių sąrašą, skelbti socialinėje žiniasklaidoje, įskaitant klientų nuomonę ir pramonės etalonus, kad gautumėte reitingo pranašumą prieš savo konkurentus.

Toliau pateikiamos pagrindinės galimos funkcijos, padedančios pagerinti vietinės paieškos reitingą.

 • Katalogų valdymas : įrankis išlaiko tikslius jūsų vietovės duomenis ir padeda juos tvarkyti, kad klientas būtų nukreiptas į jūsų internetinę ir ne parduotuvę.
 • Verslo sąrašas : lengvai pareikškite teises į visus savo įrašus ir ištaisykite klaidas ar trūkstamus duomenis, tada pateikite teisingą informaciją visoms trečiųjų šalių svetainėms, kad patektumėte į savo auditoriją.
 • Internetinės apžvalgos : palaikykite savo reputaciją švarią naudodami įrankį, kad sužinotumėte, ką klientai sako apie jus, paskatinkite juos siųsti atsiliepimus ir stebėti juos visus per centralizuotą informacijos suvestinę.
 • Reputacijos balas : remdamasis internete rasta informacija, įrankis apskaičiuos reputacijos balą, pranešdamas, ką turėsite patobulinti.

 

„Reputation.com“ tikslas yra padėti įmonėms turėti visą informaciją vienoje vietoje, kad pagerėtų svetainės matomumas ir padidėtų reitingai.

8. „Moz Local“

 

„Moz Local“ yra vienas žinomiausių vietinių SEO įrankių. Jis gali būti naudojamas tiek mažoms, tiek didelėms įmonėms, ypač siekiant didinti matomumą ir tikrinti sąrašų klausimus. Be viso to, „Moz“ užtikrina visų pagrindinių internetinių katalogų ir kaupėjų verslo sąrašą ir atsikrato visų jūsų verslo dublikatų ir neteisingos informacijos.

 

Tai užtikrina, kad visi įrašai yra teisingi ir nuoseklūs. Be to, tai užtikrina jūsų santykius su auditorija, suteikdama galimybę gauti tiesioginius pranešimus apie naujas apžvalgas ir pateikti atsiliepimus realiuoju laiku. 

 

„Moz“ vietinė apžvalga

 

Štai vietiniai SEO sprendimai, kuriuos programinė įranga siūlo paruošti, nustatyti ir platinti jūsų verslą internete:

 • Socialinių tinklų patvirtinimo paskyra : įsitikinkite, kad ji turi „Facebook“ ir „Twitter“ patvirtintą paskyrą;
 • Katalogų ir agregatorių pateikimas : „Moz“ lokaliai dalijasi jūsų įrašais visame paieškos platinime; be to, gausite platinimo ataskaitą, kurioje galėsite analizuoti paskelbto sąrašo efektyvumą laikui bėgant. 
 • Vietinių įrašų platinimo informacijos suvestinė : nustatykite savo verslo sąrašą;
 • „Google“ mano verslo sinchronizavimas : pareikškite teises į savo verslą ir sinchronizuokite duomenis, kad galėtumėte bendrinti tikslią NPP informaciją ir dar daugiau;
 • Peržiūros stebėjimas : stebėkite savo apžvalgas ir įvertinimus, kad galėtumėte tiksliai matyti savo verslą. 

9.  Gentis vietinis

 

„Tribe Local“ yra vietinis SEO įrankis, skirtas valdyti įrašus ir internetinę reputaciją. Be kitų SEO programų, „Tribe Local“ leidžia labai lengvai kurti baltos spalvos etiketes savo verslui ar vietiniams klientams, eksportuoti didelius duomenis ir pridėti neribotą kiekį vartotojų ir laisvai samdomų vertėjų. Be to, jame yra net daugiau nei 200 vietinių sąrašų svetainių, įskaitant aukščiausios kokybės citatas. 

 

Gentis Vietinis SEO

 

Remdamiesi savo rezultatais, galite gauti balą, kad pamatytumėte, ko tiksliai trūksta jūsų verslui atliekant vietinį optimizavimą: citatų, atsiliepimų, „Rakings“, „Analytics“, GMB balų. Čia pateikiamos pagrindinės „Tribe Local“ funkcijos, kurias galite naudoti norėdami sustiprinti savo kliento verslą internete ir jo efektyvumą:

 • Verslo katalogų šaltiniai: naudokite jį, jei norite patikrinti esamus vietinius SEO šaltinius, pridėti prie daugiau nei 200 vietinių verslo katalogų ir ištaisyti visus turimus įrašus.
 • Atsiliepimų valdymas : nuskaitykite norėdami patikrinti esamas internetinio verslo apžvalgas, analizuoti įvertinimus, analizuoti atsiliepimus ir atlikti keletą analizių savo verslui tam tikru laikotarpiu.
 • Vietinis SEO reitingas : vietinis stebėjimo įrankis leidžia jums sekti visą verslo metriką, aiškiai suprasti dabartinę būseną ir sekti vietinius reitingus, kad galėtumėte lenkti savo konkurentus. Be to, galite sukurti vietinę našumo analizę ir pamatyti savo evoliuciją. 
 • Reputacijos valdymas : analizuokite internete paskelbtų atsiliepimų nuotaikas, kurkite atsiliepimų valdiklius, kad konvertuotumėte laimingus klientus, siųskite klientams pritaikytas el. Pašto kampanijas, gaukite įspėjimus ir stebėkite visas jūsų apžvalgas.
 • „Google“ mano verslas : įtraukite savo įmones į GMB ir kitas daugiau nei 200 verslo katalogų svetainių. Redaguokite ir pataisykite visus verslo šaltinius.

 

Be viso to, ši priemonė turi daug privalumų agentūroms, nes jos reklamuoja ją kaip tinkančią tiems, kurie dirba su keliomis paskyromis ir vartotojams. 

10. Patarimai vietiniai

 

„Advice Local“  yra paskutinis SEO įrankis iš mūsų sąrašo, bet ne mažiau svarbus. Tai sukuria konkurenciją „Yext“ ir turi didelį pranašumą prieš „Yext“, nes jūs galite rankiniu būdu kurti vietines citatas, o „Yext“ naudoja API. Palyginti su kitais įrankiais, jis turi paieškos balsu algoritmą, kuris suteikia jums nurodymus, kaip gerai jūsų vieta rodoma balso padėjėjams. Be to, „Advice Local“ yra išsamus „viskas viename“ SEO sprendimas vietiniam optimizavimui. Jie giriasi galia užtikrinti tikslią ir matomą jūsų įmonės buvimo vietos informaciją paieškos sistemose. 

 

Patarimai vietiniai

 

Duomenų stiprintuvo tinklas skelbia duomenis apie jūsų įrašą stipriose svetainėse, tokiose kaip „Google“, „Yelp“, „Apple Maps“ ir „Facebook“, kad sustiprintų jūsų buvimą internete. Jame yra didelė duomenų kaupimo priemonių, duomenų greitintuvų, duomenų stiprintuvų, papildomų GPS greitintuvų, vertikalių katalogų ir kitų teisinių, namų paslaugų, finansų ir restoranų duomenų bazių duomenų bazė. 

 

Štai „Advice Local“ pasiūlyti vietiniai sprendimai:

 • Sąrašų tvarkymas : pareiškimams pareikšti, kurti ir optimizuoti naudojamas API ir rankinių pateikimų derinys. Jame integruoti GMB, „Bing“ ir „Yelp“ vietiniai puslapiai
 • Parduotuvės lokatorius : informacijos suvestinė leidžia jums valdyti kelių vietų verslą, kurti SEO optimizuotus nukreipimo puslapius ir pridėti parduotuvės lokatorių prie kliento svetainių, kad jie būtų palaikomi ryšyje su auditorija.
 • Paieškos balsu parengties testas : jis naudoja algoritmą, kad jūsų vietinėms įmonėms pateiktų balus, atsižvelgiant į tai, kaip lengva juos rasti visiems balso padėjėjams („Alexa“, „Siri“ ir „Google“ padėjėjui).

11. Linkio

 

„Linkio“ yra SEO įrankis, sukurtas padėti SEO ekspertams stebėti atgalines nuorodas ir optimizuoti inkaro tekstus, kad būtų maksimaliai naudinga ir išlikti neutraliems, tuo pat metu lenkiantis prieš konkurentus. Palaikyti kokybišką atgalinės nuorodos profilį su įvairiais inkaro tekstais kartais gali būti labai sunku ir visada turėtumėte naudoti specialiai tam tikslui sukurtą įrankį.

 

Linkio

 

Naudodami integruotą reitingų stebėjimo sistemą ir vietinį stebėjimą galite stebėti kasdienes raktinių žodžių pozicijas ir pamatyti, kaip jūsų atgalinės nuorodos daro įtaką jūsų „Google“ reitingams.

 

Svarbiausia yra tai, kad jūs turite atlikti savo verslo optimizavimą vietoje, jei taip yra, žinoma. Apie vietinį SEO yra daugybė mitų, todėl įsitikinkite, kad jūsų strategijos yra teisingos. Vietos SEO srityje visada galima atrasti naujų dalykų, kurie gali padėti jūsų verslui pritraukti naujų klientų, pagerinti jūsų matomumą ir sulaukti daugiau vietinių paieškų. 

 

Nėra vieno tinkamo įrankio. Vis dėlto pirmiau minėti įrankiai yra puikus atspirties taškas ir didelė pagalba jums išlaikyti jūsų vietinį verslą. Patikrinkite juos ir nedvejodami papildykite sąrašą toliau pateiktame komentarų skyriuje.