Vasaros sprendimas – pripučiamas baseinas

Kada artėja vasara, geriausia – gerai atsigaivinti, o nugalėti karštį nėra nieko geriau, kaip nardyti į vandenį. Tačiau viešieji baseinai visada būna pilni ir vis brangsta, todėl a pripučiamas baseinas tai gali būti puikus sprendimas. Labiausiai mums patiko Intex 56920nes jis siūlo puikią kokybę ir leis jums namuose mėgautis baseinu.

Šie baseinai yra a labai praktiškas sprendimas, nes atėjus vasarai jį tiesiog teks išpūsti, o baigus tiesiog išpūsti ir iki kitų metų. Tačiau ne visada bus lengva rasti saugų ir gero kainos ir kokybės santykio modelį.

Taigi, jei norite žino tik geriausius modeliusKviečiame toliau skaityti šį įrašą.

Kokie yra geriausi pripučiami baseinai?

Turguje sutiksi šimtai pripučiamų baseinų modelių galima rinktis, bet ne visi bus vienodi. Dėl šios priežasties šiandien kruopščiai atrinkome 7 geriausius. Taigi, nesigilindami toliau, susipažinkime su jais:

1. Pripučiamas baseinas Intex 56920

pripučiamas baseinas-intex-56920.jpg
Intex 56920 pripučiamas baseinas

Tai baseinas nuimamas pripučiamu viršutiniu žiedu, ir apvalios formos, kad galėtumėte mėgautis vasara visapusiškai. Šiame baseine yra a talpa 3853 litrai vandensir gali būti naudojamas iš viso nuo 3 iki 4 žmonių Tai labai lengvai surenkamas baseinas, kuris suteiks jums puikų komfortą, kad galėtumėte mėgautis vasara iki soties.

Jo apatinė dalis yra pagamintas iš aukščiausios kokybės poliesterio drobės, 3 sluoksnių, kad būtų užtikrintas didesnis atsparumas ir ilgaamžiškumas. Jo viršutinė dalis pagaminta iš atsparaus PVC, o tai baseinas, kurį galima lengvai sumontuoti. pakaks su pripūskite viršutinį baseino žiedą ir užpilkite vandeniu, kuris neužtruks ilgiau nei 10 minučių. Jame nėra valymo įrenginio, tačiau yra jungtis jį pritaikyti ir taip pasiekti didelį patogumą naudojant.

Vartotojai, įsigiję šį modelį, turi labai gerų nuomonių apie jį, todėl užtikrina, kad „Tai idealus baseinas atsivėsinti vasarą, jo įrengimas nesudėtingas, o įrengimą patartina atlikti tarp dviejų žmonių, kad nebūtų raukšlių„. Jie taip pat pabrėžia, kad „Jis turi labai gerą kainos ir kokybės santykį, yra idealaus dydžio vaikams, nors viršutinis žiedas yra pripučiamas, todėl gali būti lengvai pradurtas.„Tai puikus pasirinkimas, jei ieškote atsparaus baseino, kuris taip lengvai nepradurtų.

žiūrėti kainą

2. Pripučiamas baseinas Intex 56475NP

pripučiamas baseinas-intex-56475np.jpg
Intex 56475NP pripučiamas baseinas

Tai vienas vinilo baseinas kvadrato formos, todėl puikiai tinka keturiems žmonėms, jame yra 4 sėdynės ir keturi atlošai. Jame yra 990 litrų vandens, o sėdynės leidžia labai patogiai sėdėti po vandeniu. Jo bendras storis yra 0,32 mm, o išleidimo kamštis yra lengvas užpildymas ir ištuštinimas.

kiekvienas iš atramos nėra nepriklausomos, ir jie yra pritvirtinti prie baseino, tačiau kiekviename iš jų yra oro kamera. Viršuje yra 2 padėkliukai, į kuriuos galima sudėti standartinio dydžio butelius ar stiklines. Jis pagamintas tik iš PVC ir nerekomenduojamas naudoti vaikams iki 3 metų, nes gali sukelti nelaimingus atsitikimus.

Šis modelis turi daug teigiamų nuomonių, kurios užtikrina, kad „Tai puikus baseinas terasai, ypač dėl to, kad jis yra gana lengvas ir todėl jums nereikės per daug sverti„. Be to, jie teigia, kad „Tai geras būdas atsivėsinti, nors labai aukštiems žmonėms dėl pėdų problemos gali būti nepatogu.„. Tai labai geros kokybės gaminys, kuris turės didelį patvarumą, kuris leis jums ilgai mėgautis baseinu.

žiūrėti kainą

3. Pripučiamas baseinas Intex 56483NP

pripučiamas baseinas-intex-56483np.jpg
Intex 56483NP pripučiamas baseinas

Jei ieškote pripučiamo baseino už gana priimtiną kainą, neabejotina, kad tai bus puikus pasirinkimas. Tai baseino linija swin centras ir tai suteiks jums 770 litrų vandens. Baseinas yra stačiakampio formos ir yra pagamintas iš didelio atsparumo vinilo. Jo išorinės sienelės yra 2 skaidrūs žiedai.

Is specialiai sukurta taip, kad juo galėtų naudotis 3 ar 4 vyresni nei 6 metų vaikai. Kiekvienoje jo oro kameroje yra integruotas vožtuvas, kuris leis greitai pripūsti ir išleisti orą. Be to, su jo praktiškas išleidimo kamštis, galite lengvai jį ištuštinti. Kartu pateikiamas pleistrų rinkinys, leidžiantis greitai ir be jokių nepatogumų pataisyti pradūrimą.

Yra daug teigiamų šio modelio vartotojų nuomonių, užtikrinančių, kad „Tai geras pirkinys ir idealiai tinka, jei turite mažas erdves, be to, turite labai gerus išmatavimus„. Kita vertus, jie tikina, kad „Jo dydis yra pakankamai didelis, kad jį galėtų naudoti du suaugusieji, o vasarą jis puikiai tinka vėsiai.„. Tai puikus pasirinkimas, jei ieškote gero kainos ir kokybės santykio ir jums reikia kompaktiško dydžio baseino.

žiūrėti kainą

4. Pripučiamas baseinas Hyvigor Hy-P2-US

pripučiamas-pool-hyvigor-hy-p2-us.jpg
Hyvigor Hy-P2-US pripučiamas baseinas

Tai vienas didelės talpos šeimos baseinas, kadangi puikiai tinka 2 suaugusiems ir 3 vaikams, tokiu būdu galėsite mėgautis vasara daugiau. Jis pagamintas iš PVC, kuris turi didelį atsparumą, ir tai Jo storis yra 0,4 mm, kuris yra storesnis nei dauguma rinkoje esančių. Tai leidžia jam lengvai nepradurti ir tarnauti labai ilgai.

Jame iš viso yra 3 atskiros oro kameros, kuris padės išvengti oro nutekėjimo ir leis jiems būti atsparesniems. Jie nesideformuos aukštoje temperatūroje, todėl tai bus patikimas ir kokybiškas modelis. Jį galima pripūsti elektriniu siurbliu, kuris nėra įtrauktas tik per 3–4 minutes. Ačiū jūsų vandens vožtuvai padvigubins drenažo greitįo su jo laikymo maišeliu lengvai jį transportuosite ar laikysite, kad galėtumėte pasiekti didesnį komfortą.

Yra daug teigiamų nuomonių, kurias šį modelį nusipirko naudotojai, užtikrinantys, kad „Labai geros kokybės, uždarymo mygtukai labai hermetiški, o surinkus jo sienelės nejuda„. Kita vertus, jie tikina, kad „jis labai greitai pripučiamas su nedideliu siurbliu, o jo medžiaga yra labai atspari, todėl tinka visai šeimai„. Tai idealus baseinas bet kokiam sodui,…