Tvarkymas ir saugojimas

Letrozolo tabletes laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje, kambario temperatūroje, apsaugotoje nuo karščio, šviesos ir drėgmės

.

Papildoma informacija

Kitas pavadinimas: Femara®

,

Jei turite klausimų, kreipkitės į Nacionalinio vėžio centro vaistininką. Pirmiau išvardyti šalutiniai poveikiai yra tie, kurie pasireiškia dažnai. Gali atsirasti kitų šalutinių poveikių. Prašome susisiekti su savo gydytoju, kad praneštumėte.

Atsisakymas: Singapūro nacionalinis vėžio centras neremia ir nepropaguoja jokių šioje brošiūroje paminėtų produktų naudojimo. Informacija pateikiama santraukoje, siekiant suprasti ir tik pažinti, joje gali nebūti informacijos apie visus priežiūros aspektus. Nerekomenduojama savarankiškai gydytis sveikatos problemų ar pakeisti konsultacijos su gydytoju. Niekada neturėtumėte nepaisyti medicininių patarimų arba atidėti gydymą dėl to, ką perskaitėte šioje knygelėje.

©2010 m

Autorių teisės priklauso Singapūro nacionaliniam vėžio centrui

Visos teisės saugomos. Be išankstinio raštiško leidėjo leidimo jokia šio leidinio dalis negali būti atgaminta, saugoma paieškos sistemoje ar perduodama jokia forma ar bet kokiomis priemonėmis, elektroninėmis, mechaninėmis, kopijavimo, įrašymo ar kitu būdu.

Dokumento Nr. PHM-MED-PEM-106/0916​