Daiktai-stygos - „Twitter“

Keturi SEO ramsčiai

Jei žiūrėjote kurį nors mano vaizdo įrašą ar internetinį seminarą, girdėsite mane kalbant apie keturis SEO ramsčius, kurie turėtų būti bet kurios svetainės SEO strategijos dalis: „Bot“ prieinamumas, aktualumas, autoritetas ir kokybė. Šiam straipsniui norėčiau patobulinti antrojo ramsčio aktualumą. Ar jūsų puslapio turinys laikomas tinkamu tiek paieškos varikliui, tiek ieškančiajam?

Visos vartotojų atliekamos paieškos prasideda užklausa arba ieškoma „eilutė“ – žodžiai, kuriuos įvedate į paieškos juostą. Kai įvesite tuos žodžius į paieškos juostą, „Google“ įvertins visus puslapius, kuriuos ji turi savo rodyklėje, kad nustatytų, ar jie susiję su paieškos įvesta užklausa. Tada „Google“ pateiks jums gautus puslapius SERP (paieškos sistemos rezultatų puslapyje).

Bet kaip tiksliai „Google“ ir kitos paieškos sistemos nustato, kas yra ir kas nėra svarbu? Viskas prasideda nuo turinio – daugiausia jo kopijos – jūsų tinklalapyje.

Ekrano kadras 2020-12-14, 14.43.23 valJei priartėsite prie proceso tokiu kampu, pradėsite geriau suprasti „Google“ darbuotojų dažnai sakomą žodį „tiesiog sukurkite puikų turinį“. Tai nėra bandymas rašyti paieškos sistemoms. Kalbama apie rašymą vartotojams, tačiau turint omenyje paieškos sistemas. Viskas yra suteikti savo turiniui didesnį aktualumo gylį ir platumą – nesvarbu, kas jį skaito.

Aktualumas – ką reiškia „augalas“?

Aš tai iliustruosiu pavyzdžiu. Jei sakau žodį „augalas“, ką turiu omenyje? Šis žodis turi daug skirtingų reikšmių. Ar kalbu apie sodininkystę? Kambarinis augalas, medis, krūmas ar piktžolė mano sode – o gal tai veiksmažodis, ir aš turiu omenyje vieno iš tų daiktų pasodinimo aktą? Gal turiu omenyje gamyklą. Galbūt aptariu šnipą organizacijoje. Jūs paprasčiausiai nežinote be tinkamo konteksto.

Imdamas tą patį pavyzdį, sakau žodį „gamykla“, po kurio eina žodžiai „Detroitas Mičiganas“ ir „Ford Motor Company“. Iškart supranti, kad turiu omenyje gamyklą. Konkrečiai žinote, kad turiu omenyje automobilių gamybos įmonę. Kodėl? Paprasta. Aš vartojau kitus tinkamus žodžius. Šie žodžiai suteikė didesnį kontekstą pirmajam žodžiui arba, mūsų atveju, paieškos eilutei.

„Senais SEO laikais“ paprasčiausiai reikėjo kuo daugiau kartų įdėti tikslinį raktinį žodį į puslapį. Laimės tas, kas galėjo raktinį žodį įdėti į puslapį, nesukeldamas automatinės ar rankinės baudos, ty užimtų vietą „Google“ 1 puslapio viršuje.

Pavyzdys: advokatas, advokatas, advokatas, advokatas

Bėgant metams viskas šiek tiek patobulėjo. Negalėtumėte paprasčiausiai pakartotinai naudoti to paties raktinio žodžio – „Google“ išmintingai priėmė šį triuką. Turėjote įtraukti raktinio žodžio variantus: vienaskaitą, daugiskaitą ir frazes, kuriose yra raktinis žodis. Jei tikrai norėjote būti sumanus, galite įtraukti sinonimą ar du.

Pavyzdys: advokatas, advokatai, advokatas NYC, advokatas

Ekrano kadras 2020-12-14, 14.50.17 val

Daugiau turinio dažnai prilygsta geresniems natūralių rezultatų reitingams

Daugelis iš mūsų matė reitingavimo koreliacijos diagramas. Šie tyrimai rodo, kaip daugiau ar mažiau konkretus veiksnys koreliuoja su didesniais reitingais. „SEMRush“ atliko puikų koreliacijos tyrimą, kurį jie rengė beveik kasmet. Be to, atliekant kasmetinį tyrimą, visada parodyta, kad daugiau turinio stipriai koreliuoja su aukštesniais reitingais.

Tai paskatino žmonės kurti „mega-puslapius“. Manant, kad jei jie paprasčiausiai patalpins daugiau turinio puslapyje, tai stebuklingai bus geriau įvertinta. Įmonės išleido neapsakomus dolerius, kad paprasčiausiai „įdėtų daugiau turinio į puslapį“. Aš siūlau, kad „Google“ tapo kur kas tobulesnė, nei paprasčiausiai skaičiuojant žodžius puslapyje. Jei įsigilinome į šiuos turinio sunkius puslapius, įtariu, kad šių puslapių reitingas yra tas, kad juose paprastai yra (arba sąmoningai, arba nesąmoningai) svarbus puslapio kontekstas – didesnis teminis gylis ir plotis.

Geros naujienos, kurias jums noriu pasakyti, yra ta, kad jums dažniausiai nereikia rašyti daugiau nei tūkstančio žodžių turinčių puslapių. Dauguma esamų puslapių galėtų būti reitinguojami labai gerai, jei jie tiesiog turėtų gylio ir pločio, kurio „Google“ tikisi šia tema.

Ekrano kadras 2020-12-14, 14.55.56 valPadėti „Google“ suprasti jūsų kontekstą

Optimizuodamas turinį, grupuoju reikiamus žodžius į vieną iš trijų grupių:

Rungtynių žodžiai – Kaip rodo grupės pavadinimas, šie žodžiai yra visi jūsų tikslinio žodžio sinonimai arba santrumpos. Jie iš esmės reiškia tą patį (t. Y. Atitikimą) kaip pagrindinį raktinį žodį ir gali būti naudojami pakaitomis. Paprasta rasti tai, ką „Google“ laiko atitikmeniu. Kai atliksite tikslinio raktinio žodžio paiešką, pamatysite, kad „Google“ šiuos žodžius paryškina paieškos variklio rezultatų puslapyje (SERP). Savo pavyzdyje matysime, kad „Google“ pabrėžia „Auto Factory“, „Automotive Manufacturing“, „Car Plant“ ir kitus.

Susiję žodžiai – Pirmajame segmente yra keičiamų žodžių, tačiau ši grupė pradeda labiau įprasminti ketinimus. Šiose frazėse kartais yra sinonimų, bet ne visada. Juos galite rasti „Google“ susijusiose paieškose, automatiniame užbaigime ir skyriuose „Žmonės taip pat klausia“. Ši grupė nurodo, ką rašyti. Ką ieškantys bando sužinoti ar atrasti. Mūsų pavyzdyje rasite „Montavimo linija“, „Automobilių gamyklos šalia manęs“ ir net „Automobilių gamyklų uždarymai“.

Kartu atsirandantys žodžiai – Galiausiai, tai yra žodžiai, jei juos vartoja patys, kurie būtų ne daugiau naudingi nei vienas raktinis žodis, tačiau šie terminai, „Google“ manymu, turėtų natūraliai pasirodyti pokalbyje šia tema. Juos galite rasti naudodami tokius įrankius kaip LSI skaičiuoklės, o man asmeniškai patinka naudoti „Google“ savo NLP (natūralios kalbos apdorojimo) įrankį. Mūsų pavyzdyje gausite tokius terminus kaip „Ford Motor Company“ ir „Detroit, Mičiganas“. Vien šios dvi frazės jums tiksliai nurodo, ką aš turiu omenyje, ir man net nereikėjo vartoti jokių sinonimų ar susijusių terminų – štai kokie galingi šie žodžiai gali būti „Google“.

Pastebėjau, kad tai yra raktas į labai aktualaus turinio kūrimą. Tai ne tik raktinio žodžio įdėjimas į jūsų puslapį. Turite įtraukti sinonimus, susijusias frazes ir dabar net kartu vartojamus žodžius. Tačiau visada atminkite: tai nėra bandymas rašyti paieškos sistemoms. Kalbama apie rašymą vartotojams, tačiau turint omenyje paieškos sistemas. Viskas yra suteikti savo turiniui didesnį aktualumo gylį ir platumą – nesvarbu, kas jį skaito.

Veiksmas

Štai mes, straipsnio pabaigoje. Galbūt ką nors išmokote, bet dar svarbiau, ar panaudosite tai, ką išmokote? Dabar suprantate, ką „Google“ greičiausiai reiškia, kai sako „Stygos, ne daiktai“ ir „Rašykite puikų turinį“. Pasinaudokite šiomis žiniomis ir pritaikykite jas šiandien. Yra daug vietų, kuriose galite naudoti šią naują turinio optimizavimo strategiją: tinklaraščio įrašai, produktų puslapiai, paslaugų nukreipimo puslapis, kategorijų puslapiai ir net pranešimai spaudai. Siūlau naudoti šį planą, kad organizuotumėte procesą:

  1. Suskirstykite turinį į grupes pagal prioritetus.
  2. Sukurkite kiekvienos grupės puslapių sąrašą.
  3. Nurodykite tikslinį (-ius) raktinį (-ius) žodį (-ius) kiekvienam puslapiui.
  4. Tyrinėkite kiekvieno „kitus žodžius“, kaip aptarėme.
  5. Sureguliuokite savo puslapio kopiją ir prireikus optimizuokite.
  6. Pakartokite, kol baigsite.

Žinoma, tai nėra greitas ir lengvas projektas, tačiau keletas dalykų, kuriuos verta atlikti, yra greiti ir lengvi. Tikslas nėra turėti idealiai optimizuotą svetainę. Sąžiningai, kadangi „Google“ algoritmas reguliariai keičiasi, nesu tikras, ar įmanoma turėti tobulai optimizuotą svetainę. Tikslas yra sugebėti įvertinti, kaip „puikus turinys“ atrodo paieškos sistemoje. Taip patenkinsite savo SEO svetainės strategijos „aktualumą“.

Kaip visada, jei jums reikia pagalbos nustatant ar vykdant šį procesą, nedvejodami kreipkitės į mane pagalbos: [email protected]

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.