„MAAS Aviation“ atidaro naują pasaulinės klasės lėktuvų dažų cechą Kaune

MAAS Aviation“, pripažinti orlaivių dažymo ir išorinių dangų ekspertai, atidarė naują specialiai tam pritaikytą dažų cechą Kauno oro uoste (KUN). Pirmasis tokio pobūdžio įrenginys Lietuvoje padidina MAAS Aviation pasaulinį pėdsaką iki vienuolikos geriausių savo klasėje dažų cechų ir padidina jų bendrą MRO pajėgumą Europoje 40%. Sukurtas siekiant aukščiausių pramonės kokybės standartų, objekte yra naudojamos naujausios technologijos, įskaitant sistemas, užtikrinančias saugų ir saugų darbą ir valdantį įmonės veiklos poveikį aplinkai.

Po kelių milijonų eurų kainavusios „MAAS Aviation“ investicijos, itin modernus Lietuvos objektas yra dviejų įlankų siaurų kėbulų dažų cechas, kuriame vienu metu gali tilpti iki dviejų A321 dydžio orlaivių. Visi MAAS aviacijos įrenginiai yra sertifikuoti pagal EN9100, ISO9001 ir ISO14001 standartus, o Kauno parduotuvė nuo pat pradžių veiks pagal šiuos standartus.

Pasak MAAS Aviation generalinio direktoriaus Timo Macdougaldo, centrinė / rytų Europos vieta Kaune buvo pasirinkta dėl kelių įtakojančių veiksnių. „Tai buvo visuotinis Lietuvos valdžios noras į Lietuvą atnešti naują pramonę“, – sako Macdougaldas. „Ypač norėčiau paminėti„ Investuok Lietuvą “ir Lietuvos oro uosto direkciją už paramą projektui, kuris vadovauja aviacijos paslaugų plėtrai Kaune; ir „FL Technics“ už įsipareigojimą užmegzti partnerystę su MAAS, kad mūsų paslaugos būtų derinamos su jų paslaugomis avialinijų ir nuomos kompanijų klientų labui; ir „Ryanair“ už nuolatinį verslą ir pasitikėjimą tuo, kad esame mūsų klientai šioje vietoje “.

Rengiant šią naują priemonę, MAAS Aviation patyrė dinamišką augimo trajektoriją. 2015 m. Bendrovė turėjo tik tris dažų parduotuves dviejose vietose, buvo nudažyta 130 orlaivių, o apyvarta siekė maždaug 10 mln. USD.

Šiais metais MAAS turės vienuolika dažų parduotuvių (trys Hamburge; dvi Kaune; dvi Mastrichte; viena „Fokker Woensdrecht“; trys – Mobile, Alabamoje. Organizacija prognozuoja iki 300 orlaivių dažymą, kurių apyvarta turėtų viršyti 28 mln. USD.

„Visos MAAS dažymo dirbtuvės veikia pagal OEM kokybės standartus ir esame viena iš trijų geriausių MRO pasaulyje, siūlančių specialistų paslaugas“, – aiškina Macdougaldas. „Mūsų verslui naudingos ilgalaikės klientų sutartys, įskaitant ir„ Airbus “, kurios visos yra susijusios su mūsų kultūra, kuri sujungia vientisumą su kompetencija ir patikimumu. Mūsų įrenginių standartas atspindi mūsų projektavimo patirtį ir apima visas klimato kontrolės dažų parduotuves, kompiuterizuotas pastatų valdymo sistemas ir katalogus, didelio liukso apšvietimą ir visiškai išklotas švarių dažų parduotuves. Naudodamiesi orlaivių prieigos dokavimo sistemomis pašaliname pavojų sugadinti orlaivius dažant dėl ​​vengimo judančios įrangos “.

„MAAS Aviation“ anksti sušvelnino COVID-19 poveikį dažų cecho statybai Kauno oro uoste. „Tai liudija mūsų projektavimo komandos, kuriai vadovauja Ian Guinness iš„ MRO Facilities International “, ir mūsų projektų valdymo ir statybos rangovų – UAB„ Agentus “ir UAB„ TEC “- kokybę“, – pabrėžia Macdougaldas. „Prie šio teigiamo rezultato prisidėjo ir vietos žmonių„ gali “mintys. Todėl statyba buvo užbaigta tiksliai laiku, atsižvelgiant į biudžetą. Mūsų profesionali komanda, kuriai vadovauja Kobalto įstatymas, užtikrino, kad projektas teisingai ir sutartinai būtų vykdomas sklandžiai, ir aš norėčiau atskirai paminėti jų indėlį. “

40% padidėjęs MAAS Aviation Europos MRO pajėgumas leidžia įmonei užimti daugiau verslo piko sezono metu. Macdougaldas tęsia: „Mūsų partnerystė su„ FL Technics “apjungs mūsų paslaugas oro linijų ir lizingo bendrovės klientų labui – kartu mes pasiūlysime puikų orlaivių pristatymo meistriškumo centrą Kauno oro uoste.“

Apie įmonę

MAAS Aviation yra visame pasaulyje žinomas orlaivių dažymo ir išorinių dangų specialistas. Ji teikia paslaugas originalios įrangos gamintojams, aviakompanijoms, lizingo bendrovėms ir MRO operatoriams iš vienuolikos moderniausių siauros kėbulo ir regioninių orlaivių dažymo cechų, galinčių per metus apdoroti iki 490 orlaivių. Bendrovės įrenginiai, esantys Olandijoje, Vokietijoje, Lietuvoje ir JAV, yra sertifikuoti pagal EN / AS9100 ir ISO9001 kokybės standartus ir naudoja aplinkosaugos vadybos sistemas, sertifikuotas pagal ISO14001. Apsilankykite www.maasaviation.com