Taylor Swift

Vaizdo kreditas – officialcharts.com

Taigi, dabar Taylor Swift šį gruodį numetė dar vieną bombą su savo albumu „Evermore“. „Gluosniai“, „šampano problemos“ ir „aukso karštinė“ kartu su 12 kitų superhitų, kuriuos ji pavadino „Folklore“ seserimi, kuri pasirodė dar 2019 m. Kaip siūloma, albumas atrodė visiškai kitoks nei tas, kuris buvo reprezentuojamas folklore ir parodė dvi skirtingas perspektyvas.

Visada dainos –

 1. „Gluosnis“
 2. „Šampano problemos“
 3. „aukso karštinė“
 4. „Tai prakeiktas sezonas“
 5. „Toleruok tai“
 6. „Nėra kūno, nėra nusikaltimo“, p. HAIM
 7. „Laimė“
 8. „Dorothea“
 9. „Coney island“ p. Nacionalinis
 10. „Gebenė“
 11. „Kaubojus kaip aš“
 12. „ilga istorija trumpa“
 13. „Marjorie“
 14. „Uždarymas“
 15. „Visada“ Bon Iver

Ne tik superžvaigždė, bet ir Tayloras Swiftas pasirodė savo popmuzikos etape su savo albumais ir tuo, kaip ji atstovavo savo dainoms, ir to rezultatui – „Visi žino Taylorą Swiftą“. Šiandien mes kalbėsime apie keletą dalykų, dėl kurių ji tapo mums žinoma Taylor Swift.

Taylor Swift (@taylorswift) bendrinamas įrašas

Taylor Alison Swift (g. 1989 m. Gruodžio 13 d.), JAV dainininkė ir dainų autorė. Už kiekvienos jos dainos slypi neapdorota emocija. Jos dainos pasirodo tada, kai jaučiasi priversta rašyti dėl to, ką jaučia tuo metu. Atitinkamai, kaip ji sakė koncerte, aš nuo 12 metų rašiau apie savo jausmus ir tai, su kuo kovoju.

Hitai

 • Timas McGraw yra pirmasis jos singlas ir ankstyvas hitas.
 • „Meilės istorija“ ir „Tu priklausai man“ buvo iš pirmojo studijos albumo „Fearless“
 • Ji tapo jauniausia moterimi, pelniusia „Grammy“ metų albumo apdovanojimą, kurį gavo už „Bebaimį“
 • Vėliau ji metė tokius albumus kaip „Kalbėk dabar“ ir labai sėkmingą „Raudoną“.
 • Ji taip pat turi dokumentinį filmą, kuriame paaiškino visa, kas nutiko.
 • Tada po reputacijos ji metė „LOVER“.
 • Tada per šį karantino laikotarpį ji iš pradžių atsisakė „FOLKLORE“, tada – „EVERMORE“.
 • Visą „dabar kalbėk“ albumą ji parašė pati, be bendraautorių būdama 19 metų.

Ji naudoja kritiką kaip dainų amuniciją, ji buvo vadinama gyvate, todėl jos koncerto metu scenoje virš jos iškilo didžiulės gyvatės. Žiniasklaida suteikia tuščią erdvę, nes tai yra puiki satyra, kaip elgtis su ja. Tai lemia tai, kaip žmonės elgiasi su ja ir kursto jos emocijas, o tai skatina jos dainas. Viena priežasčių, kodėl žmonės domisi jos gyvenimu ir kaip tai siejasi su jos dainomis, yra ta, kad ji yra labai maloni. Ji rašo apie santykius, pasitikėjimą savimi, gyvenimo pamokas, draugystę ir vietas, kurios jai patinka. Ji taip pat rašo apie savo draugų kovas, kurios praplečia jos dainų apibūdinamos patirties spektrą. Žinoma, ji rašo kai kuriomis temomis, kurių dauguma galbūt nėra asmeniškai patyrę, tačiau gali būti įdomios. Ji rašo apie kerštą.

Keletas ginčų, su kuriais ji kovoja:

Taylor Swift turi sunkiai prižiūrimą viešą įvaizdį. Žiniasklaida užpildyta naujienomis apie beprotiškus reklaminius triukus, kuriuos traukia tokie žmonės kaip Miley Cyrus ir Justinas Bieberis, o Taylor Swift nesulaukia tiek daug reklamos, nes ji „nėra tokia įdomi“ žurnalistams, kuriems mokama už kasant garsių žmonių purvą.

Taylorą Swiftą per pastaruosius kelerius metus taip pat užmezgė nemažai santykių. Kai kurie žmonės mano, kad tai daro ją „lengva“ ir grėsminga. Nors iš Taylor niekada nebuvo nutekėjęs seksualinis turinys, žmonės šiandienos kultūros ir kitų įžymybių dėka mano, kad visi šie santykiai reiškia, kad ji turi lytinių santykių su daugybe vaikinų ir daro visokius amoralius dalykus, kurie šiuo metu punkto negalima patvirtinti ar paneigti.

Jos dainos visada turi bent tam tikrą šaknį jos gyvenimo patirtyje. Ne kiekviena daina yra tokia, tačiau ji visada į savo žodžius įlieja savo širdį ir sielą, todėl ji yra tokia populiari tarp mergaičių aplink savo bendrą amžiaus grupę, kurios gali susieti santykius su pagrindiniais lygmenimis. Kai kurie žmonės mano, kad yra blogai, kad ji dainuoja apie savo asmeninį gyvenimą ir santykių patirtį, ir vis sklando anekdotai apie tai, kaip žmonės „neturėtų susitikti su Taylor, nes jie tiesiog atsidurs dainoje“, kas yra tiesa, bet tai visada atspindi jų veiksmus ir pasakoja teigiamą arba neigiamą istoriją.

Ji turi BFF, tačiau jie yra tik gražūs modeliai ar dainininkai, kurie šiais laikais tampa populiarūs. Taylor naudojasi kitomis populiariomis įžymybėmis, kad sulauktų daugiau dėmesio sau. Ji elgiasi kaip feministė, tačiau jos veiksmai yra priešingi feministams. Jei populiarios įžymybės nesumažės, Taylor jas išbraukė iš savo BFF sąrašo, nes jos nėra naudingos kaip nepopuliarumo pozicija. Savo BFF ji vadino garsiomis išvaizdžiomis moterimis, tačiau BFF nėra apie neseniai sutiktą asmenį.

Ji susitikinėja su vaikinais, kurie yra populiariausi ir yra paryškinti kaip gražūs. Tai taip pat jos klastingas metodas atkreipti visuomenės dėmesį, pavyzdžiui, į jos BFF triukus. Ji negali ilgai išgyventi su rimtais santykiais. Ji išsiskiria ir neigiamai rašo dainas apie buvusius. Santykiuose tai nėra vienos pusės kaltė. Tayloras elgiasi tik kaip auka.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.