Sumažinkite 100 kalorijų iš savo pusryčių, pietų ir vakarienės kiekvieną dieną

Sumažinkite kalorijas ir vis tiek jausitės sotūs

Nusprendei numesti penkis kilogramus, bet nežinai nuo ko pradėti? Tai nebūtinai turi būti monumentali užduotis. Tiesą sakant, tai gali būti taip paprasta

sumažinti suvartojamų kalorijų kiekį
ir sumažinkite tik 100 kalorijų iš kiekvieno savo dienos valgio.

Čia yra patogus suskirstymas, kaip galite sumažinti 100 kalorijų iš mėgstamų patiekalų kiekvieno valgio metu neprarasdami skonio, skonio ar pasitenkinimo.

Susiję: Pratimai vs. Dieta

Sveikatingumo pusryčiai teisingai pradėti dieną

tradiciniai-singapūriški-pusryčiai

Kaja ir sviesto skrebučiai, virti kiaušiniai ir kopi arba teh yra klasikiniai Singapūro pusryčiai. Tačiau laikykitės tik kajos ir pasakykite kavinės dėdei, kad tarp dviejų duonos riekelių nepaliktų sviesto gabalėlio, kuris prideda dar 180 kalorijų.

Jei trokštate lėkštės kvapnaus morkų pyrago arba chye tau kueh, rinkitės paprastą baltą morkų pyragą (402 kalorijos), o ne juodą (556 kalorijos); jis toks pat skanus, bet daugiau nei 100 kalorijų lengvesnis. Dar geriau, pasidalykite savo morkų pyragu su draugu – ir sutaupytų kalorijų bus dar daugiau!

Susiję: Energiją didinantys sveiki pusryčiai

Laikykitės sveikesnių pietų įpročių ir pietų metu

dubenėlis baltųjų ryžių

Neleiskite, kad alkis užvaldytų protingus pasirinkimus; beveik kiekvienas patiekalas turi mažiau kalorijų. Jei žiūrite į ančių ryžius, rinkitės troškintą antį su jamo ryžiais, kurie suteikia pakankamai 540 kalorijų, o skrudinti ančių ryžiai – 714 kalorijų. Pasirinkę paprastus ryžius, o ne aromatizuotus ryžius, pvz., vištienos ryžius, nasi lemak ryžius, nasi biryani ryžius arba yam ryžius, taip pat sumažinsite suvartojamų kalorijų kiekį 120 kalorijų.

Vištienos ryžiai gali būti esminis Singapūro patiekalas, tačiau atkreipkite dėmesį, kokio tipo vištienos ryžius valgote. Nasi ayam penyet arba indonezietiški kepti vištienos ryžiai – stulbinantis 936 Calorijos. Vištienos ryžiai, net ir pašalinus odelę, yra 635 kalorijos. Padarykite šiuos retkarčiais atlaidus taip

savo svorio valdymo pastangas
nėra trukdoma.

Susiję: 5 sveikesni CBD pietų pietų variantai

Lengvas vakarienės prieš gerą miegą – ideali vakarienė

grybų sriuba

500 kalorijų vakarienė puikiai tiks dienos pabaigai. Didžiausią ir dekadentiškiausią maistą laikykite pietums, nes didelės vakarienės gali sukelti diskomfortą ir trukdyti miegoti.

Paguodžianti sriubos porcija gali būti geras būdas užbaigti dieną, tačiau žinokite, kas yra jūsų dubenyje. Žuvies sriubos bičių kaušelis su garintu pienu ir gruzdintos žuvies įpjovomis padidina 642 kalorijas (o žuvies sriubos bičių kaušelis be pieno prideda iki 326 kalorijų).

Jei valgote ne namie, venkite sočių užkandžių.

Koldūnai skanūsbet rinkitės virtų arba garuose virtų krevečių kukulius, kurių viename koldūne yra tik 48 kalorijos, palyginti su jo keptu ekvivalentu, kurio svoris yra 62 kalorijos.

Šimtas kalorijų gali atrodyti nedaug, tačiau stengdamiesi sumažinti kalorijų kiekį iš kiekvieno valgio, bus lengviau atsikratyti perteklinių kilogramų.


Skaitykite toliau: