Pirkite geriausius mokyklinius reikmenis, kad galėtumėte grįžti į mokyklą

Grįžkite į mokyklą su visais jums reikalingais mokykliniais reikmenimis ir kuriuos mes atvežsime

Grįžimas į mokyklą visada yra galvos skausmas tėvams, nes turime surinkti daugybę įvairios medžiagos savo mažiesiems, kad įsitikintume, jog jie yra pasiruošę naujiems metams ir turi viską, ko reikalaus jų mokytojai. . Taigi mes prieš a ekonominis iššūkis ir laiko valdymas.

Kiekviena mokykla yra pasaulis, o kiekvieni mokslo metai yra paslaptis tėvams, bet be jokios abejonės yra keletas pagrindinių medžiagų ir kad metai iš metų turime pirkti, kad galėtume ramiai susidoroti su kursu.

Dėl šios priežasties mes paruošėme tai paštusu tuo, ką laikome pagrindinėmis medžiagomis, visada galvojame apie mažuosius ir analizuojame mokyklinę medžiagą, kuri yra tikrai gera, yra gerai vartotojų vertinama ir koks didelis pirkimo pranašumas prisijungęs, turi geriausią kainą. Eikime su sąrašu!

vienas. VADOVĖLIAI pagal mokyklą ir kursą

Pagrindinės išlaidos, susijusios su grįžimu į mokyklą, yra baisūs vadovėliai. Keičiantis kiekvienais metais, pagal mokyklą, pagal mokyklos programą… papildomas galvos skausmas. Tačiau šiemet Amazon atneša mums naujienas, bendradarbiaujant su librosdelcole.eskad būtų galima ieškoti vadovėlių pagal kursą ir mokyklą.

Ieškokite, palyginkite ir raskite savo vadovėlius čia!

Įeikite į knygų parduotuvę

2. TOTTO mokyklinės kuprinės

kuprinė-vaikas-totto.jpg
TOTTO mokyklinės kuprinės

Tai yra labai atspari kuprinėkuriame yra daug naudingų skyrių ir kuris pritaikomas kupriniams vežimėliams.

Tai labai patogi kuprinė, kurią dėl jos labai efektyviai galima neštis ant nugaros ergonomiška atlošas.

Jei norite jį pasiimti automobiliu, jis turi galinę sistemą, kad būtų galima praleisti automobilio rankeną, ir velcro dirželius, kad būtų galima pritvirtinti prie jo.

Pirkėjų nuomonės yra labai teigiamos, pabrėžiančios jų stiprumas ir ilgaamžiškumasir kuprinės kokybę.

žiūrėti kainą

3. Unisex vaikiški gorilla loaferiai

unisex-loafers-for-kids-gorilla.jpg
Unisex vaikiški gorilla loaferiai

Jei neapsisprendžiate dėl batų, kuriuos ką tik parodėme, turite ir šį puikų variantą mokyklai. Šie unisex batai pasižymi a odinė konstrukcija su sintetine dangatai leidžia jiems būti aukštalaikiais batais.

jo padas yra pagamintas iš 1 centimetro aukščio gumos, kuris yra pakankamai patogus mokyklos dienoms. The užsegimas be nėrinių Naudojimas leidžia visada turėti didesnį komfortą, kad būtų lengviau apsiauti ir nusiauti batus, o tai yra batai, kurie turi puikų kokybės ir kainos santykį.

žiūrėti kainą

Pagal tai, ką sako tėvai, nusipirkę šiuos batus, jie laikosi nuomonės, kad jie yra „tvirtas ir ekonomiškas„. Be to, jie teigia, kad „jie turi labai ergonomišką vidpadį„Dėl to jie tikrai patogūs ir puikiai tinka intensyviam naudojimui, todėl jums nereikės išleisti daug pinigų batams.

Keturi. Drabužiai ir žymės MINE

mine-marker-for-clothes-and-books-compact.jpg
Drabužiai ir žymės MINE

Vienas iš pirmųjų dalykų, kurių mums reikia grįžus į mokyklą, yra drabužiai ir žymė mūsų mažiesiems. Is labai svarbu, jei norime, kad mažiausieji namuose nuolat neprarastų drabužių ir medžiagų, arba pasirodyti namuose su klasės draugo drabužiais. Yra net daug mokyklų, kuriose tai yra viena iš taisyklių, kurių reikia laikytis tėvams kiekvieno kurso pradžioje.

Pristatome jums šią drabužių ir knygų žymę iš MINE, 1 numeris pardavimuose iš Amazon ir su puikiais pirkėjų atsiliepimais, kurie jį ypač rekomenduoja lopšeliui ir mokyklos kūdikių etapui.

žiūrėti kainą

Tai guminis antspaudas galime naudoti drabužiams, avalynei ir mokyklinėms prekėmsir tai labai gerai atlaiko plovimą. Jo veikimas yra labai paprastas ir, kai antspaude uždedamos norimos vardo raidės, lengviau naudoti nei tradicinis išlyginamas arba prisiūtas ženklinimas.

5. Ovalus pieštukų dėklas Eastpack

school-case-oval-eastpack.jpg
Eastpack ovalus mokyklinis pieštukų dėklas

Kita mokyklinė medžiaga, kuri šiuo metu ir dėl technologijų vis dar neišeina iš mados ir yra būtina, yra pieštukų dėklai.

Viena iš pagrindinių veiklų, su kuria mažieji susiduria mokykloje – tai visokie meniniai darbai, piešimas, spalvinimas, rašymas ir kt. Taigi, kad pieštukų dėklas bus puikus veiklos kompanionaskuriame jie gali laikyti visus mokyklinius reikmenis, kuriuos naudos kasdien.

Mes pasirinkome ovalus dėklas iš Eastpakkadangi yra Amazon bestseleris ir turi puikų pirkėjų įvertinimą.

Žiūrėti kainą

Byla turi 5 cm aukščio ir 22 cm pločiovienas skyrius ir suteikia galimybę jį įsigyti įvairių spalvų, ir yra pagamintas su 60% nailono ir 40% poliesterio. Jis turi unikalų užtrauktuką ir keletą labai gerai naudojamų ir erdvių vidinių skyrių, todėl yra tikrai patogus ir funkcionalus.

Naudotojų vertinimai yra labai geri, pabrėžiant, koks jis yra praktiškas, kokybiškas, erdvus ir gerai sutvarkytas.

6. Dėžutė spalvotų pieštukų STAEDTLER

box-of-coloured-pencils-staedtler.jpg
STAEDTLER spalvotų pieštukų dėžutė

Trečioji medžiaga, kurią jums atvežame, yra visiškai prasminga, nes ji bus saugoma dėkle, kurį ką tik parodėme, ir bus viena iš labiausiai per metus naudojamų mažųjų. yra garsieji spalvoti pieštukai, kuriuos metai iš metų naudoja visi vaikai atskleisti savo kūrybiškumą ir lavinti intelektą.

Ir metalinė dažų dėžė iš geros reputacijos prekės ženklo Staedler. Tai neabejotinai bus sėkmingas pirkimo variantas. Puikiai „Amazon“ vartotojų įvertintos gražios dėžutės yra 72 skirtingų spalvų ir jos matmenys yra 20 x 21,2 x 3,2 centimetrai.

žiūrėti kainą

The pieštukai yra aukščiausios kokybės puikiai tinka dažymui ir piešimui. Jie turi šešiakampę formą, todėl mažiesiems lengviau suvokti; ir jie pateikiami atsparioje metalinėje dėžutėje, surūšiuoti pagal spalvas.