Pavargęs ir pykinęs – ar tai normalu?

“.Dr Tan Shu Qi, konsultantas ir docentas Tan Thiam Chye, KK Moterų ir vaikų ligoninės Akušerijos ir ginekologijos skyriaus kviestinis konsultantas

Praleistas laikotarpis

nėščia moteris žiūri į nėštumo rinkinį ir šypsosi su vyru

Menstruacijų nebuvimas, jei visada buvote reguliarus, paprastai yra geras požymis, kad galite būti nėščia. Taigi, jei esate seksualiai aktyvi ir ką tik baigėsi mėnesinės, pats laikas įsigyti nėštumo testą!

Susijęs: Kas atsitinka pirmąjį trimestrą?

Lengvas kraujavimas

nėščia moteris patiria nedidelį kraujavimą

Kai kurioms moterims gali pasireikšti tepimas arba nedidelis kraujavimas 5 savaitę, kai embrionas implantuojasi į gimdos gleivinę. Jei nerimaujate, kreipkitės į gydytoją.

Susijęs: Kada skambinti pavojaus signalu apie nėštumą

Pykinimas

nėščia moteris jaučia pykinimą

Tai tikriausiai yra labiausiai paplitęs požymis, kad esate nėščia, ir dažniausiai jis pasiekia piką 8–10 savaičių. Tai nekenkia besivystančiam kūdikiui, nors galite numesti svorio. Jei susiduriate su sunkiais simptomais, kreipkitės į gydytoją. Jis gali jums skirti vaistų nuo vėmimo.

Susijęs: Nėštumo sveikatos nuo A iki Z

Nuovargis

nėščios moters nuovargis

Nuovargio jausmas yra ankstyvas nėštumo simptomas, nes jūsų kūnas labiau stengiasi pasiruošti keliems ateinantiems mėnesiams. Jei esate pirmą kartą mama, šis nuovargis visiškai skiriasi nuo bet kokio nuovargio, kurį jautėte anksčiau. Tačiau nesijaudinkite, tai taip pat yra būdas prisitaikyti prie emocinių ir fizinių nėštumo poreikių. Geros naujienos yra tai, kad tai pagerės, kai nėštumas progresuos.

Susijęs: Ar mano kūdikis vystosi normaliai?

Galvos ir nugaros skausmai

galvos ir nugaros skausmai

Viso nėštumo metu dažnai jaučiamas nuobodus nugaros skausmas, kuris gali stiprėti augant kūdikiui. Taip pat gali skaudėti galvą dėl padidėjusios hormonų gamybos. Norint palengvinti skausmą, galima gerti nereceptinį paracetamolį. Jei ji tampa sunki, gali padėti lovos režimas. Jei jūsų nugaros skausmas pablogėja arba pradedate jausti staigų skausmą kojose, kreipkitės į gydytoją.

Susijęs: Nėštumo komplikacijos

Autoriaus teisės © 2016 HealthHub.sg. Visos teisės saugomos.

Apsilankykite „Parent Hub“, kur rasite daugiau naudingų patarimų ir vadovų apie sveiką nėštumą.


Skaitykite toliau:

,

Šaltiniai:

Naujasis menas ir mokslas apie nėštumą ir gimdymą 2008 m., Pasaulio mokslas

Sveika nėštumo pradžia 2012 m., Sveikatos skatinimo taryba Singapūre